Перейти до вмісту

Чи є зрадою захоплення в Інтернеті?

Повідомлень в темі: 80

#61 Amili

сама по собі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1458 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 21.02.2009 – 11:04

Перегляд дописуЛастiвочка (21.02.2009 07:53) писав:

не знаю чи є зрадою таке захоплення, але одне знаю точно...чим довше таке подвійне спілкування тим більше заплутуєшся
погоджуюся

По собі можу сказати, що стосунки в інтернеті розвиваються тоді, коли тобі чогось не вистачає в реальних. Саме за допомогою віртуальних людина намагається компенсувати це. Партнеру просто варто звернути увагу на цю проблему і зробити для себе певні висновки, що він зробив не так і чому ці стосунки з"явилися, поговорити зі своєю половинкою. Але все в цьому світі настільки відносне і непевне...

Повідомлення відредагував Amili: 21.02.2009 – 11:15

• 0

#62 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 21.02.2009 – 13:44

Перегляд дописуLegum (21.02.2009 00:37) писав:

в космос не полетиш......героєм тебе не визнають.....і т.д....................я до чого веду.....змінитись можна але в межах (рамках) .......типу я вивчу 5 іноземних мов...і т.д., АЛЕ ну ніяк не вийде мені стати
Тю, а чьо нє? Тіко бажання досить. Як нема бажання, то звісно не буде.
  • 0

#63 Крапля

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 93 повідомлень

Відправлено 21.02.2009 – 14:27

Так, є зрадою.
  • 0

#64 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 12.03.2009 – 11:50

Перегляд дописуКиря (13.02.2009 11:45) писав:

Розпочнемо з того що зради, як такої, взагалі не існує. Зраджують люди лиш самим собі. Іншим вони нічого не зобовязані, відповідальність тільки перед самим собою несуть.
хіба що в умовах окремо взятого хутора

Перегляд дописуКиря (13.02.2009 11:45) писав:

Ніхто нікого не зобовязаний любити. А якщо не любите (ходите наліво якими-небудь засобами) - то й яка це в біса зрада? Дана людина для Вас вже чужа, Ви її не любите. А чому Ви маєте перед чужою людиною нести звітність? Тільки тому, що три роки назад сказали тій людині що кохаєте і будете любити вічність? Ну і що? Пройшов час, звіяли помідори, листя пожовкло, все стало іншим.
припустимо дєвучка пошла по руках - її хлопець буде помідори хрумати про "адекватний стан речей"? нє, мабуть, зробить висновок і надалі стосунки з послідовницями "адекватного стану речей" будуватиме по принципу "потрахались - розбіглись". Або якщо дівка не блядь одноразова, але кине його (патамушо лох), а він і не пробуватиме її вернути (чи змінитись самому, щоб хоч якось цю дебільну "адекватність" поламати), втішаючись гідропонною філософією, то походу його правильно класифіковано, тут уже не помідори зав"ялі, а огірок :)

Перегляд дописуКиря (13.02.2009 15:58) писав:

якщо вона зумисно не шукала а просто "сама по собі" втюрилась в іншого, то повторюсь - це не зрада а нормальний і звичний перебіг подій людського життя.
ти вже звик? :)

Перегляд дописуFeMINIsto4ka (16.02.2009 21:35) писав:

все починається з думок і бажань... то все робиться свідомо... а значить це зрада...і нема різниці чи це лишень в неті, чи переходить у реал...
:)

це апологія зради чи пропозиція заборонити думки і бажання?
  • 0

#65 ягідка

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 6 повідомлень

Відправлено 18.03.2009 – 19:26

не зрада але вдруг вони захочуть зустрітись і раптом ще більше,краще такого нетреба :D
  • 0

#66 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень
  • Місто:Вінниця

Відправлено 19.03.2009 – 16:59

Перегляд дописуягідка (18.03.2009 19:26) писав:

не зрада але вдруг вони захочуть зустрітись і раптом ще більше,краще такого нетреба ;)
Правильно, краще на ціпку тримати і завязувати йому очі, коли на вулицю відпускати. Я теж так кажу.

Sergiy_K, а що таке гідропонна філософія?
  • 0

#67 Joey

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 158 повідомлень
  • Місто:ФраникА)))

Відправлено 19.03.2009 – 18:56

Я не рахую це зрадою і навіть хоть якимось її проявом, тому що люди які спілкують відчувають лиш потяг до БУКв а не до людини. Ясніше кажучи ніякого відчуття в такий спосіб не може утворитися, лиш просто при зустрічі Їм буде легше спілкуватися.

Принаймні так я бачу відповідь на це питання ;)
  • 0

#68 CCCP

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 611 повідомлень
  • Місто:тут, не далеко

Відправлено 19.03.2009 – 19:59

Перегляд дописуNana (6.02.2009 20:35) писав:

Чи будете ви вважати за зраду, якщо ваш коханий (кохана), з ким ви зустрічаєтеся, має ще когось в Інтернеті, з ким постійно спілкується, переписується, навіть тайком передзвонюється? Я чула цікаві думки, що кохання в інеті – то не фізична зрада і вважати її зрадою просто безглуздо. А що скажете ви? ;)
як зраду я це теж не вважаю, хай собі спілкується, якщо їй це подобається але не тоді коли поруч я!

:rolleyes:
  • 0

#69 ягідка

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 6 повідомлень

Відправлено 19.03.2009 – 23:44

[quote name='Киря' date='19.03.2009 16:59' post='418283']
Правильно, краще на ціпку тримати і завязувати йому очі, коли на вулицю відпускати. Я теж так кажу.

очі ні нетре,то задюже,але коли люди стають друзями через спілкування то це точно переросте в шось побольше за просто поварнякати в неті ;)
  • 0

#70 Саляма

Старійшина

• Користувачі
  • 3140 повідомлень

Відправлено 19.03.2009 – 23:54

от як буває
  • 0

#71 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 20.03.2009 – 21:45

Перегляд дописуягідка (19.03.2009 23:44) писав:

очі ні нетре,то задюже,але коли люди стають друзями через спілкування то це точно переросте в шось побольше за просто поварнякати в неті :ggggg:
Мені пообається, як дружба лякає в обох випадках: і закоханого, пропонуючи, і коханого, лякаючись, що йому пропонує третя особа. Гиги.
  • 0

#72 =MAVKA=

Я в серці маю те, що не вмирає...

• Користувачі
  • 1153 повідомлень
  • Місто:м. Київ

Відправлено 21.03.2009 – 19:18

Флуд видалено
  • 0

#73 Вовкулака

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 207 повідомлень
  • Місто:Вже не Вінниця...

Відправлено 22.03.2009 – 01:36

Чи будете ви вважати за зраду, якщо ваш коханий (кохана), з ким ви зустрічаєтеся, має ще когось в Інтернеті, з ким постійно спілкується, переписується, навіть тайком передзвонюється? Я чула цікаві думки, що кохання в інеті – то не фізична зрада і вважати її зрадою просто безглуздо. А що скажете ви? :)
...має когось в Інтернеті, то це так сяк... Важко таке зрадою назвати. А от тайком передзванюється - то вже трошки негарно виходить і тягне на моральну зраду... Якщо стосунки в реалі побудовані на взаємності, то краще ж повідомити своїй половинці про якесь там віртуальне спілкування, а ніж гратись в цих довбаних агентів 007 або ще в якусь гадість, витрачаючи при цьому велику кількість мозкових ресурсів... і нафіга, якщо поруч є людинка, якій ви досить таки не байдужі... А якщо відчувається якась байдужість, то навіщо триматись за такі стосунки, чекаючи "а може" (для людей з манією браку уваги не катіт :) )... Краще ж все вияснити і далі розвиватись разом або не разом, а ніж вничку маятись якоюсь фігньою в віртуальному світі.
  • 0

#74 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень
  • Місто:Вінниця

Відправлено 22.03.2009 – 12:00

Перегляд дописуВовкулака (22.03.2009 01:36) писав:

...має когось в Інтернеті, то це так сяк... Важко таке зрадою назвати. А от тайком передзванюється - то вже трошки негарно виходить і тягне на моральну зраду...
Хм, чого ж така різка диференціація? Skype і тому подібні голосові месенджери ніхто не відмінив) та й чи велика різниця - молоти язиком чи молоти пальцями - "моральність" то та ж сама :)
  • 0

#75 Вовкулака

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 207 повідомлень
  • Місто:Вже не Вінниця...

Відправлено 28.03.2009 – 09:51

Перегляд дописуКиря (22.03.2009 13:00) писав:

Хм, чого ж така різка диференціація? Skype і тому подібні голосові месенджери ніхто не відмінив) та й чи велика різниця - молоти язиком чи молоти пальцями - "моральність" то та ж сама :lol:

Думаю головне слово тут "ТАЙКОМ", а то все інше повна байда...
  • 0

#76 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • 3010 повідомлень
  • Місто:Scorpio const.

Відправлено 28.03.2009 – 11:43

Чи будете ви вважати за зраду, якщо ваш коханий (кохана), з ким ви зустрічаєтеся, має ще когось в Інтернеті, з ким постійно спілкується, переписується, навіть тайком передзвонюється? Я чула цікаві думки, що кохання в інеті – то не фізична зрада і вважати її зрадою просто безглуздо. А що скажете ви? :lol:
Всьому є розумна межа і це явно перебор. Це прояв несерйозності стосунків ну якщо взяти слово кохана в лапки - отак "кохана" то мені б було всеодно, бо серйозних стосунків я б з нею не хотів, ще б сам крутив з кимось в неті паралельно. Нет зараз заполонив міски людей і скоро схаває весь світ. Особливо підростки, вони стали як зомбі, почали здихати перед моніторами це кошмар. Як буду мати дітей то нет буду раз в тиждень включати на годину, не хочу мати потомків зомбі сцуко.
Колись як я був дитиною то ми грали хованки, лова, войнушки. Постійно були на свіжому повітрі, тусувалися в парках.
А тебер ліпше кантру пашпіляти, в чаті помутити. Нах то все. Повний ужос скоро ми всі станемо кіборгами. Мужаймося. Матриця не за горами.
  • 0

#77 SCREAMO

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 44 повідомлень

Відправлено 03.04.2009 – 21:31

Зрада є зрада...
І не важливо, блін, яка вона...
Да хоч з журналом!
Це всерівно зрада.
Адже рано чи пізно воно переросте в реальність

Повідомлення відредагував SCREAMO: 03.04.2009 – 21:31

• 0

#78 =MAVKA=

Я в серці маю те, що не вмирає...

• Користувачі
  • 1153 повідомлень
  • Місто:м. Київ

Відправлено 04.04.2009 – 18:50

Флуд видалено
  • 0

#79 Miguel

ХРАНИТЕЛЬ

• Модератори
  • 3807 повідомлень
  • Місто:Україна

Відправлено 12.04.2009 – 21:03

ні. просто є люди які не розрізняють віртуал і реал...
  • 0

#80 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 12.04.2009 – 21:29

Перегляд дописуMiguel (12.04.2009 22:03) писав:

ні. просто є люди які не розрізняють віртуал і реал...
...доки не "залетять", або не піхоплять чогось.

Не обов"язково розрізняти реальність від сну, - реальність часто надто жорстока.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних