Перейти до вмісту

Чи є зрадою захоплення в Інтернеті?

Повідомлень в темі: 80

#41 Манюня

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 227 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Київ

Відправлено 14.02.2009 – 22:22

Одне діло, коли це тимчасова, навіть швидкоплинна забавка, при якій партнери не мають ніяких почуттів.
Але бувають випадки, коли просте спілкування переростає в захоплення. А захоплення, то і є зрада. Я взагалі проти цих онлайнових "цьом цьомів і сонечок". Потрібно більше уваги приділяти реальній людині, все інше - нічого неварті дрібниці.
  • 0

#42 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2624 повідомлень

Відправлено 14.02.2009 – 22:47

"Цьом-цьоми і сонечки" тут ні при чому)). Вони існують для того, щоб в інеті можна було обмінюватися емоціями. Якщо в людини достатньо тепла і підтимки в реальному житті, то вона буде спілкуватися в своє задоволення і сприйматиме "цьоми, смайли та сонечки" як додаткові способи самовираження.

Інша справа, якщо людині сильно не вистачає дружньої підтримки, душевного тепла і близькості в реалі. Тоді вона може сприймати порожні нахвалювання та лагідні словечки як справжню підтримку, і може на це "підсісти". Тоді й виникає залежність від іншої людини, або "віртуальна закоханість". У віртуальній закоханості немає нічого поганого, якщо людина крім інету виходить на вулицю, спілкується з однолітками та з протилежною статтю. Тоді "віртуальна закоханість" сприймається, як гра, як додатковий ресурс, який піднімає людині настрій.
Якщо співпадають інтереси, захоплення тощо з віртуальним "коханим", то при зустрічі в реалі дуже ймовірна справжня закоханість.

Моя думка така, що віртуальна закоханість стає шкідливою лише якщо повністю заміняє людині стосунки в реалі, або заважає їх будувати в реалі. Тоді є велика ймовірність, що людина так і залишиться самотньою і розчарованою наодинці з "цьомами" та "сонечками".

Блискавиця: флуд видалено.
  • 0

#43 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 14.02.2009 – 23:24

Перегляд дописуМанюня (14.02.2009 22:22) писав:

Одне діло, коли це тимчасова, навіть швидкоплинна забавка, при якій партнери не мають ніяких почуттів.
Але бувають випадки, коли просте спілкування переростає в захоплення. А захоплення, то і є зрада. Я взагалі проти цих онлайнових "цьом цьомів і сонечок". Потрібно більше уваги приділяти реальній людині, все інше - нічого неварті дрібниці.
а я на всіх кажу "сонечко". І натура я така..."нє влюбчівая,но увлєкающаяся". І нічого в цьому поганого не бачу. Я при своєму хлоцеві цілувалася зі своєю найкращою подругою. Палко так цілувалися....хоч кіно знімай. та я ж не збиралася кидати хлопця і зустрічатися з подругою)
Я якось до школи прийшла на дуже-дуже високих підборах,точніше на шпильці. Директор сказала,щ мені в такому виді треба біля палички вигарцьовувати,а не до школи ходити. На що я відповіла: "Поки на моїх ногах немає целлюліту- я новитиму короткі спідниці,поки я стоятиму на ногах- я носитиму шпильку. поки я молода- я все собі дозволяю".

Мій самий кльовий друг Артьомка живе у Пітері. Якби не він - я б до інтернету два рази на місяць підходила. так бачитися не маєм змоги часто. ну, або я до дядька в Пітер їду,або він сюди на море. так і живемо. ну нехай у наших розмовах присутній флірт. ну,така я, такий він.В нас і розмови-то...взаємна психологічна допомога. Я йому підказую як ту чи іншу дівчину звабити,так саме звабити. він..блін,а йому навіть підсказуватим мені нічого. Сьогодні ми розмовляли про Айзека Азімова,про кіберпанк у літературі і про дівчину Олю,єдина вада якої- це її зайвий хлопець.
Так, я називаю його "сонце". Він мене так само. Смішно коли він мені пише "Рейна....". Я просто згадую як це звучить з його вуст і невільно посміхаюся))
Наші стосунки- це дружба і взаємоповага. Взаємоповага до особистого життя один одного. Його до мене ревнують. Його це,здається,навіть забавляє. Мене до нього...не знаю.Не питала я у свого хлопця чи ревнує він мене до Тьомки, але один про одного вони добре знають. ніяких претензій я у свій бік не чула. навпаки. Якщо мій хлопець бачить,що я он-лайн ,то це значить,що я вдома,а не гуляю де попало. То йому видно так спокійніше)))
  • 0

#44 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 15.02.2009 – 12:43

Цитата

В нас і розмови-то...взаємна психологічна допомога.
Між іншим, психологи саму по собі дружбу вважають різновидом психотерапії))...а у пристрасній закоханості взагалі можна вилікувати майже всі хвороби :)
  • 0

#45 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 15.02.2009 – 13:30

Перегляд дописуКиря (13.02.2009 11:45) писав:

Розпочнемо з того що зради, як такої, взагалі не існує.

Продовжимо тим, що махінаторів та злочинців, як таких, взагалі не існує.

Іншим вони нічого не зобовязані, відповідальність тільки перед самим собою несуть.

Правильно. Фінансові піраміди ж теж нікому не зобов"язані, відповідають лише перед собою. І чого ота дурна міліція їх потім заарештовує...

А якщо не любите (ходите наліво якими-небудь засобами) - то й яка це в біса зрада?

Сама звичайна.
Не любиш - розлучайся і гуляй.
  • 0

#46 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 15.02.2009 – 13:49

Перегляд допису-=VJ=- (15.02.2009 13:30) писав:

Ви близькі до істини!

Правильно. Фінансові піраміди ж теж нікому не зобов"язані, відповідають лише перед собою. І чого ота дурна міліція їх потім заарештовує...
Напевно тому, що вона заарештовує вас, коли ви з ринку новий ніж додому тягнете, гигиги. Робота в міліції так.

Сама звичайна.
Це якщо шлюб, а якщо нема?
  • 0

#47 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 15.02.2009 – 18:23

Перегляд дописуzav (15.02.2009 13:49) писав:

Ви близькі до істини!

Я так і знав, що отримаю від пана саме таку відповідь.

Напевно тому, що вона заарештовує вас, коли ви з ринку новий ніж додому тягнете, гигиги. Робота в міліції так.

Дивно - вдома купа ножів і жодного разу не спілкувався з міліцією з цього приводу.

Це якщо шлюб, а якщо нема?

Читайте сімейний кодекс.
На додаток проштудіюйте поняття "усна домовленість".
  • 0

#48 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 15.02.2009 – 19:21

Перегляд допису-=VJ=- (15.02.2009 18:23) писав:

Дивно - вдома купа ножів і жодного разу не спілкувався з міліцією з цього приводу.
Меня теж дивні відомості, що ви їх навели в темі про зброю, гиги.

Перегляд допису-=VJ=- (15.02.2009 18:23) писав:

Читайте сімейний кодекс.
На додаток проштудіюйте поняття "усна домовленість".
У сімейному кодексі є поняття зради?
  • 0

#49 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 16.02.2009 – 09:42

Перегляд дописуzav (15.02.2009 19:21) писав:

Меня теж дивні відомості, що ви їх навели в темі про зброю, гиги.

Ви різниці між "принести додому кухонного ножа", та "тягати з собою мисливський ніж" геть не бачите?

Перегляд дописуzav (15.02.2009 19:21) писав:

У сімейному кодексі є поняття зради?

Аякже. Читайте про рівні права та обов"язки, про розірвання шлюбу в разі порушення прав і таке інше.
  • 0

#50 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 16.02.2009 – 10:07

Перегляд допису-=VJ=- (16.02.2009 09:42) писав:

Ви різниці між "принести додому кухонного ножа", та "тягати з собою мисливський ніж" геть не бачите?
Бачу. В останньому випадку я принаймні маю мисливське посвідчення, котре дає мені дозвіл тягти із собою будь-яку мисливську зброю, навпаки - у першому випадку я не маю жодних шансів утекти від міліціянтів, за вашими свідченнями.

Перегляд допису-=VJ=- (16.02.2009 09:42) писав:

Аякже. Читайте про рівні права та обов"язки, про розірвання шлюбу в разі порушення прав і таке інше.
Я-то читав, але там нема навіть натяку на намріяне вами.
  • 0

#51 малеча

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 669 повідомлень
  • Місто:вершина самотності

Відправлено 16.02.2009 – 13:47

Перегляд дописуNana (6.02.2009 20:35) писав:

Чи будете ви вважати за зраду, якщо ваш коханий (кохана), з ким ви зустрічаєтеся, має ще когось в Інтернеті, з ким постійно спілкується, переписується, навіть тайком передзвонюється? Я чула цікаві думки, що кохання в інеті – то не фізична зрада і вважати її зрадою просто безглуздо. А що скажете ви? :cool2:
Для мого колишнього це було зрадою))) Я не вважала це зрадою, тому що ми просто спілкувалися і все. Мені цікаво було і є спілкуватися з цією людиною. Віртуальні друзі - це віртуальні... їм навіть інколи розповідаєш те що боїшся в цьому собі признатися.
  • 0

#52 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 16.02.2009 – 14:08

Поняття подружньої зради є у США, але там з цього давно вже зробили бізнес, і ніякого морального навантаження це поняття не несе.
  • 0

#53 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень
  • Місто:Вінниця

Відправлено 16.02.2009 – 21:14

Кожен заробляє як вміє. Мільйонер-махінатор не повинен просто так давати гроші божму-ледарю.

Сама звичайна.
Правильно, саме так. А що тут не те? Процитую: "Дана людина для Вас вже чужа, Ви її не любите...Пройшов час, звіяли помідори, листя пожовкло, все стало іншим." і "але якщо вона зумисно не шукала а просто "сама по собі" втюрилась в іншого, то повторюсь - це не зрада а нормальний і звичний перебіг подій людського життя."
  • 0

#54 Past

Генеральний писар

• Користувачі
  • 650 повідомлень
  • Стать:Не скажу

Відправлено 16.02.2009 – 21:35

все починається з думок і бажань... то все робиться свідомо... а значить це зрада...і нема різниці чи це лишень в неті, чи переходить у реал...
  • 0

#55 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 19.02.2009 – 20:54

модерувала
  • 0

#56 Legum

Генеральний писар

• Користувачі
  • 735 повідомлень
  • Місто:Луцьк

Відправлено 20.02.2009 – 23:48

дві сторони, реал та інет, в одній ти такий як є і нічого не зміниш, в іншій ти можеш бути ким завгодно, тут розкриваються твої мріїї, ти бажаний для себе і інших, але .....це ілюзіїї.....тому зрада, як вже казали вище....самому собі
  • 0

#57 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ, Castelló, Ibiza, Hildesheim

Відправлено 21.02.2009 – 00:17

Перегляд дописуLegum (20.02.2009 22:48) писав:

дві сторони, реал та інет, в одній ти такий як є і нічого не зміниш, в іншій ти можеш бути ким завгодно, тут розкриваються твої мріїї, ти бажаний для себе і інших, але .....це ілюзіїї.....тому зрада, як вже казали вище....самому собі
:happytwo: змінитись і в реалі можна. В віртуал заглиблюються тільки ті які не хочуть зробити над собою зусилля і щось поміняти в житті-легше відчувати себе мажором в інеті
  • 0

#58 Legum

Генеральний писар

• Користувачі
  • 735 повідомлень
  • Місто:Луцьк

Відправлено 21.02.2009 – 00:37

Перегляд дописуКрихітка (21.02.2009 00:17) писав:

:happytwo: змінитись і в реалі можна. В віртуал заглиблюються тільки ті які не хочуть зробити над собою зусилля і щось поміняти в житті-легше відчувати себе мажором в інеті
так.....але в реалі ти вищий не станеш........в космос не полетиш......героєм тебе не визнають.....і т.д....................я до чого веду.....змінитись можна але в межах (рамках) .......типу я вивчу 5 іноземних мов...і т.д., АЛЕ ну ніяк не вийде мені стати (бути, робити) те що .......я думаю ....ви самі маєте знати.....
  • 0

#59 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 21.02.2009 – 00:44

Перегляд дописуДмітріо (10.02.2009 15:25) писав:

Угу. Погоджуюся з цим твердженням. Потертися геніталіями це, насправді, не зрада. А от коли в Інтернеті крадькома переписуються!.. Пропоную започаткувати клуб фізіологічних незрадників імені Олеськи. Її ж призначити почесною... Хотів сказати головою. Але потім подумав, що доречніше буде назвати якийсь інший орган.

Угу. Жінка це не тільки найрозумніша істота, а й накращий друг людини.

А як це випадковий секс? Це коли йшов, перечипився через її ліжко і, падаючи, випадково застряг своїм членом у її печерці?

"А, може, хочеш, я тобі скажу
Шось таке або таке...
Або нічого я тобі не скажу -
Не знаю, шо тобі казать!" (с)
Пане, у Вашому дописі стільки емоцій, що виникає дивне відчуття, ніби ми уже десь перетинались в часі і просторі...

1. Щодо клубу незрадників, то гарна ідея. Підтримую. Особливо зараз. Погоджуюсь бути головою, а заодно і каратилем: буду карати за зраду "невірних".)
2. Так, жінка є найрозумнішою істотою. Питання є?
3. Вірші - це класно, але ніколи не пишіть вірші, коли не кохаєте і тим більше, коли вони не мають змісту, і тим більше, коли чужій жінці.
4. Остання порада: не варто плюватись жовчю на людину, яку навіть не знаєте (хоч би як Вам не було прикро за тих, кого покинули).

Перегляд дописуcepers (12.02.2009 11:42) писав:

Я щось нерозумію! У мене є дівчина яку я дуже люблю і навіщо мені заводити дівчину в інтернеті!!! От нащо вам ще одна дівчина в неті. Хіба що у вас в неті гарем!
Для інтриги.)

Перегляд дописуБлискавиця (15.02.2009 12:43) писав:

Між іншим, психологи саму по собі дружбу вважають різновидом психотерапії))...а у пристрасній закоханості взагалі можна вилікувати майже всі хвороби :happytwo:
Ооо... Пристрасть лікує всі хвороби - це факт.)

Перегляд дописуКиря (16.02.2009 21:14) писав:

Правильно, саме так. А що тут не те? Процитую: "Дана людина для Вас вже чужа, Ви її не любите...Пройшов час, звіяли помідори, листя пожовкло, все стало іншим." і "але якщо вона зумисно не шукала а просто "сама по собі" втюрилась в іншого, то повторюсь - це не зрада а нормальний і звичний перебіг подій людського життя."
Дивно це все чути саме від тебе...

Перегляд дописуLegum (20.02.2009 23:48) писав:

Ви, пане, дуже мудра людина, таких на форумі мало.) Цікаво було б дізнатись скільки Вам років.)
  • 0

#60 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 21.02.2009 – 07:53

не знаю чи є зрадою таке захоплення, але одне знаю точно...чим довше таке подвійне спілкування тим більше заплутуєшся
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних