Перейти до вмісту

українець+американка=кохання?

Повідомлень в темі: 29

#21 Amarok

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2350 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Дубно -> Нетішин -> Київ -> New York

Відправлено 19.12.2009 – 03:26

хммм напевно всьо в світі можливо))гг
а так я згоден з Бендерою, оскільки підтримую наших :happy1:
  • 0

#22 Буря

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 285 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Херсон

Відправлено 27.01.2010 – 15:53

може, трохи не в тему... українки часто одружуються на німцях, американцях, турках, коротше на іноземцях, і виїздять з ними за кордон, але причина зовсім не в коханні...
у мене колись була подруга (вважати її подругою після такого ганебного вчинку я не можу), вона нещодавно одружилася з турком і переїхала жити до турції. ще й раділа, що нарешті буде жити по-людськи, що нарешті вирвалася зі "сраної України". схожа історія у моєї двоюрідної сестри, тільки вона живе у греції...
  • 0

#23 Amili

сама по собі

• Користувачі
  • 1458 повідомлень

Відправлено 28.01.2010 – 01:38

Перегляд дописуБуря (27.01.2010 16:53) писав:

може, трохи не в тему... українки часто одружуються на німцях, американцях, турках, коротше на іноземцях, і виїздять з ними за кордон, але причина зовсім не в коханні...
у мене колись була подруга (вважати її подругою після такого ганебного вчинку я не можу), вона нещодавно одружилася з турком і переїхала жити до турції. ще й раділа, що нарешті буде жити по-людськи, що нарешті вирвалася зі "сраної України". схожа історія у моєї двоюрідної сестри, тільки вона живе у греції...
гм...і то Ви після такого не вважаєте її за людину? :rolleyes: Вона могла таким вчинком зробити гірше собі і аж ніяк не Вам, і не країні. )
теж не в тему: читаю книгу про маніпуляції. Однією з найвдаліших маніпуляцій є гра на струні патріотизму. І в тему анекдот: "Два хробаки повзають в гної. Один іншому:
- Тату, а чому наші родичі живуть в яблуці, інші - в грушці. А ми все в гної і в гної...
- Це твоя Батьківщина, синку!
Нікому не в образу, але постійно пригадується той анекдот коли читаю патріотичні заклики, бравурні речі про патріотизм. тощо.
п.с. то ж не в тему, пам"ятаєте? <_<

Тепер в тему, коли була в посольстві на співбесіді, то крім мене були інші дівчата, що познайомилися з американцями через сайт знайомств, їхні обранці старші і зачасту розведені. і добре. якщо лише один раз..
Але ті дівчата були щасливі, з дітьми від попереднього шлюбу чи тільки самі на тій співбесіді...і я подумала тоді - наскільки відважними треба бути, щоб ризикнути собою, їхати жити до малознайомої людини з іншого континенту, з якою в кращому випадку бачилися десь місяць з перервами на протязі дврх років і спілкувалися лише в неті чи по телефону? Чомусь то відрази не викликало, скоріш здивування їхній авантюрності і впевненсті в почуттях. Спілкувалася з власне хлопцем, що їхав по візі нареченого (якраз випадок українець-американка) він був щасливий, що зустрів її B).
І от говорити, що всі в такому разі продажні і все з розрахунку теж не варто. В житті буває по-різному. І не варто нікого засуджувати, бо колись на місці тієї людини можна опинитися і самому.
Сама ніколи не думала, що таке може бути зі мною. Але можу вийти заміж за американця ( о. так, вєрняк хоче звалити з України, який ганебний вчинок!!! ) :) Але ніхто вже не розбирається в ситуації, що він американець лише 3 роки і до того був українцем і моїм однокласником з яким я дружила і жила по сусідству довгі роки. І тепер нарешті ми разом.
Всі бачать тільки те, що хочуть бачити, оболонку і не хочуть заглиблюватися в суть речей і вчинків.
Тому вірю, що такі стосунки можливі, хоча і рідкісні в плані справжньості кохання, як і в нас тут, між українцями :wub:

Повідомлення відредагував Amili: 28.01.2010 – 01:44

• 0

#24 Буря

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 285 повідомлень

Відправлено 28.01.2010 – 05:41

Перегляд дописуAmili (28.01.2010 01:38) писав:

гм...і то Ви після такого не вважаєте її за людину? :) Вона могла таким вчинком зробити гірше собі і аж ніяк не Вам, і не країні. )
навпаки, їй зараз добре, а от країні (від того, що з неї масово тікають люди) - не дуже... хай взагалі усі українці виїдуть за кордон, а замість них приїдуть китайці... а що, міжрасове кохання - це дуже добре! хай родяться косоокі українці! B)

Тепер в тему, коли була в посольстві на співбесіді, то крім мене були інші дівчата, що познайомилися з американцями через сайт знайомств, їхні обранці старші і зачасту розведені. і добре. якщо лише один раз..
Але ті дівчата були щасливі, з дітьми від попереднього шлюбу чи тільки самі на тій співбесіді...і я подумала тоді - наскільки відважними треба бути, щоб ризикнути собою, їхати жити до малознайомої людини з іншого континенту, з якою в кращому випадку бачилися десь місяць з перервами на протязі дврх років і спілкувалися лише в неті чи по телефону? Чомусь то відрази не викликало, скоріш здивування їхній авантюрності і впевненсті в почуттях. Спілкувалася з власне хлопцем, що їхав по візі нареченого (якраз випадок українець-американка) він був щасливий, що зустрів її :wub:.
і що їм на батьківщині не вистачає? хіба не одні й ті самі люди? 2 ока, 2 руки, 2 яйця <_< чи може просто справа в тому, що хочеться "звалити" кудись на все готовеньке?

І от говорити, що всі в такому разі продажні і все з розрахунку теж не варто. В житті буває по-різному. І не варто нікого засуджувати, бо колись на місці тієї людини можна опинитися і самому.
ніколи! я настільки ненавиджу америку (jew.s.a.), що ні про яку любов до американця і мови йти не може.

Всі бачать тільки те, що хочуть бачити, оболонку і не хочуть заглиблюватися в суть речей і вчинків.
Тому вірю, що такі стосунки можливі, хоча і рідкісні в плані справжньості кохання, як і в нас тут, між українцями ;)
а яка суть? за оболонкою романтичного кохання до людини, яку майже не знаєш, але до якої тікаєш за кордон, як правило ховається лише прагматизм і, повторюсь, бажання "звалити". тільки не треба заперечувати, що в америці чоловіки якісь інші, ніж у нас. такі самі! тільки, хіба що, вони менш пристосовані до екстремальних умов і жеруть генномодифіковані продукти у більших кількостях, ніж наші :rolleyes:
  • 0

#25 пастух

Старійшина

• Користувачі
  • 1966 повідомлень

Відправлено 28.01.2010 – 09:18

[quote name='Буря' date='28.01.2010 05:41' post='569591']
їй зараз добре, а от країні (від того, що з неї масово тікають люди) - не дуже...кордон, а замість них приїдуть китайці...
і
Моя перша дружина і дочка давно на Американському континенті...Я відповів батькові, що "америку" збудую тут...
і зробив тоді свій вибір, за яким не жалкую донині...будую америку тут...почав з того, поїздивши по Європі, що розгадав
їхній Герб-Печатку...знайшов тих які мене розуміли...конструктивну меншість...все інше справа технологій.
  • 0

#26 kavalera

Старійшина

• Користувачі
  • 1258 повідомлень

Відправлено 28.01.2010 – 15:53

Перегляд дописуПастух (28.01.2010 09:18) писав:

Моя перша дружина і дочка давно на Американському континенті...Я відповів батькові, що "америку" збудую тут...
і зробив тоді свій вибір, за яким не жалкую донині...будую америку тут...почав з того, поїздивши по Європі, що розгадав
їхній Герб-Печатку...знайшов тих які мене розуміли...конструктивну меншість...все інше справа технологій.
Герб і печатку розгадав... Ну це краще ніж зоологічні проблеми шпіца. :rolleyes:
  • 0

#27 Буря

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 285 повідомлень

Відправлено 28.01.2010 – 23:58

Перегляд дописуПастух (28.01.2010 09:18) писав:

америку тут будувати не треба, що в ній доброго? гмо та негри-гомосексуалісти? :rolleyes: не треба нікого наслідувати, а будувати СВОЮ державу.
  • 0

#28 пастух

Старійшина

• Користувачі
  • 1966 повідомлень

Відправлено 29.01.2010 – 00:23

Перегляд дописуБуря (28.01.2010 23:58) писав:

америку тут будувати не треба, що в ній доброго? гмо та негри-гомосексуалісти? :rolleyes: не треба нікого наслідувати, а будувати СВОЮ державу.

Абсолютно згідний, я ж образно тоді сказав. Вивчаючи їхній гіркий досвід, та досвід інших ми маємо шанси збудувати
СВОЮ СУПЕРДЕРЖАВУ.
  • 0

#29 СВІ†ЛОНОСНИЙ

http://svobodaslova.ukrainianforum.net/

• Користувачі
  • 2386 повідомлень
  • Місто:з Небес

Відправлено 29.01.2010 – 01:09

Зазвичай гамериканці чемні культурні люди, які не розмовляють так як показано у їх фільмах.

Поки що це призводить тільки до флуду на форумі.
  • 0

#30 пастух

Старійшина

• Користувачі
  • 1966 повідомлень

Відправлено 29.01.2010 – 01:14

Перегляд дописуСВІ†ЛОНОСНИЙ (29.01.2010 01:09) писав:

Зазвичай гамериканці чемні культурні люди, які не розмовляють так як показано у їх фільмах.

На жаль про це не всі знають...це ще один доказ того, чим насправді є фільми.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних