Перейти до вмісту

Імена для дітей

Повідомлень в темі: 136

#21 milochka

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 706 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Кузнецовськ

Відправлено 16.02.2009 – 19:20

Перегляд допису_saljama_ (3.02.2009 20:49) писав:

3 аспекта:

1. Чи назвали би дитину незвичним для теперішнього часу іменем? Наприклад, (Акилина, Агіфій - як приклад давньоукраїнських; чи Беатрікс і Джек - як приклад іноземних). Якщо так, то чи задумуєтеся як це може сприйматися оточенням у майбутньому (гарним прикладом є влілякі Драздраперми)

2. Чи впливає ім"я на дитину(людину). Є прикмета, що не варто називати на честь певної людини, бо повторить долю і т.п.

3. Якщо ще не маєте дітей, які імена розглядаєте як гарний варіант для хлопчика/дівчинки. Якщо маєте: поділіться, як обирали і в решті-решт назвали

не хотілося б щоб дитину дразнили її іменем оскільки залишається на майбутнє комплекс і впливає на нервову систему , мені подобається імена хлопличів такі як Максим , Женя , Віталік , Слава , з дівочкових Іра , Мар*яна
  • 0

#22 chipie

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 301 повідомлень

Відправлено 16.02.2009 – 19:41

1. Можливо, але це ім*я має бути красивим, вишуканим та водночас не дуже закрученим. також враховуватиметься бажання батька :cool2:
2. Погоджуюсь з Крихіткою, якась енергетика від імені переходить на людину.
3. З дівочих імен подобаються Софія та Іванна. Для хлопчика щось не придумала ще, та й не треба поки :D
  • 0

#23 Panikovskiy

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 238 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Іберійський пів-острів

Відправлено 16.02.2009 – 20:16

Дуже хотіли щось наше, українське. :cool2: Вибирали між Владиславом і Станіславом. Я наполягав на останньому, дружина на першому. Тож ми подумали і я вирішив, (жарт) назвали Станіслав. Та й ще далось в знаки, що ми живем в Іспанії. Тому нехотів, щоб перегукувалось з їхніми іменами. Наприклад Михайло став би Мігелем, а Йосип вийшов би Хосе. В моєї бабусі всі внуки "слави" Станіслав, Ярослав, Святослав. Стався з цього ще й жарт. Якось вихваляючись перед кимось, моя бабуся згадувала своїх внуків. Почала перераховувати: Святослав, Ярослав..... Забувши ім"я мого сина, згадала що звуть його так само, як і колись місто Івано Франківськ. Та й видала: і той Івано Франківськ. При тому небув присутній, але брат розповідав. А всякі там Дроздоперма чи Олвейс непідтримую.
  • 0

#24 Past

Генеральний писар

• Користувачі
  • 650 повідомлень
  • Стать:Не скажу

Відправлено 16.02.2009 – 20:30

колись приснився сон... дотепер чітко його пам'ятаю... там я народила дівчинку, за дитиною я не могла доглядати як була затятою бізнес-леді ))) тому за малям дивилась моя близька подруга Аня... тому у вісні,а потім і в реалі я твердо вирішлиа шо свою першу дівчинку назву Аня :cool2: а ше в мене прабабуся була Анна, яка народила мою бабусю Катерину (а так звати і мене) ... ось таке от :D
  • 0

#25 Син Перуна

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 229 повідомлень
  • Місто:Рівне-Львів

Відправлено 16.02.2009 – 20:33

Перегляд допису_saljama_ (3.02.2009 19:49) писав:

3 аспекта:

1. Чи назвали би дитину незвичним для теперішнього часу іменем? Наприклад, (Акилина, Агіфій - як приклад давньоукраїнських; чи Беатрікс і Джек - як приклад іноземних). Якщо так, то чи задумуєтеся як це може сприйматися оточенням у майбутньому (гарним прикладом є влілякі Драздраперми)

2. Чи впливає ім"я на дитину(людину). Є прикмета, що не варто називати на честь певної людини, бо повторить долю і т.п.

3. Якщо ще не маєте дітей, які імена розглядаєте як гарний варіант для хлопчика/дівчинки. Якщо маєте: поділіться, як обирали і в решті-решт назвали
1. не назвав би
2. мабуть.
3. Святослав, Настя.
  • 0

#26 Nana

Генеральний писар

• Користувачі
  • 751 повідомлень
  • Місто:Dnipropetrovsk

Відправлено 21.02.2009 – 23:18

1. Я тільки за! Але не в тому сенсі, що дитину потрібно називати якимсь іноземним або старовинним ім’ям. Ні. Але я категорично проти таких імен як Аня, Наталка, Юля, Саша, Тетяна, всяких там Сергійків та Андрійків (хай простить мене добра половина форуму, якщо ваша ім’я прозвучало у моєму скромному списку, я ще не всіх назвала). Я дуже люблю звичайні прості імена, але людей з ними так багато! В адресній книзі мого телефону добрий десяток дівчат з іменем Юля, кожній тре прізвище писати. Так і в будь-якій ситуації. Або ще такі діалоги типу "Яка саме Таня? Так що з 1-ї чи 2-ї кімнати?" Це починає бісити. Приємно бути однією Інною у класі та в нашій університетській групі, а не те що по чотири Тані та по п’ять Ірин та Юль :happytwo: :8: :happy1:
Мені згадалася історія Таїсії Повалій про те, як у дитинстві вона ненавиділа своє ім’я, як над ним знущалися, тому що це рідке ім’я. Але потім вона зрозуміла, що воно одне таке і це класно. От і я такої ж думки. Просто не хочу щоб моя дитина мала таке ж ім’я, як всі, але в той же час, воно не повинно бути супер-пупер оригінальним та таким, з якого можна познущатися.

2. Нічого воно не впливає, не вірю в таке. Але я згодна з думкою про те, що людина, все своє життя слухаючи своє ім’я, живучи з ним, любить ті звуки, які є в ньому, а також звуки свого прізвища. Дуже помічала це за собою й за іншими, просто пригляньтеся до себе :happy1:

3. Свою доньку назву Даною. За все життя зустріла лише одну дівчинку з таким ім’ям і ще в дитячому віці вирішила, що в мене буде саме Дана. Досі своєї думки не змінила. За ім’я хлопчика конкретно не вирішила, хай його мій майбутній чоловік називає. Подобаються такі як Кирил, Артур :happy1:
  • 0

#27 Яскрава

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 134 повідомлень

Відправлено 01.03.2009 – 03:45

Цитата

1)би, якщо захотіла. Але мені до душі більше українські імена.
2) Не люблю коли дитину називають в честь когось. Просто не бачу сенсу. Кожна дитина індивідуальна і звичайно, що доля від імені не залежить, називай ти хоч тричі її в честь когось.
3)Якщо колись і буду мати своїх власних дітей, то дівчинку назву Яринка чи Даринка. А ось про імена хлопчиків не задумувалася. Можливо Арсеній, або щось з закордного. Також хотілося би всиновити дитину, у якої вже буде ім*я.

Повідомлення відредагував Яскрава: 01.03.2009 – 03:45

• 0

#28 Сонячна

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 16 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 15.03.2009 – 00:14

3 аспекта:

Кажуть, що ім'я визначає долю й характер людини у всьому її подальшому житті. Чомусь я теж так вважаю. Але наприклад мої батьки вибирали мені просто гарне ім'я - що подобалося їм. А ще говорять, що наша доля визначається до народження. І якщо так важко вибрати правильне ім'я, то можливо ще не час? Ти його почуєш і вдчуєш, лише поглянувши на ту істоту долю якої визначаєш.
  • 0

#29 веснянка

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1492 повідомлень

Відправлено 15.03.2009 – 00:20

подобаються прості українські імена - Юрко, Маркіян, Іванко, Оленка, Яринка. А з непоширних - Северин і Ярема.На жаль, стільки дітей не матиму.
  • 0

#30 Zhooook

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 167 повідомлень

Відправлено 15.03.2009 – 04:30

Перегляд дописуzav (3.02.2009 20:47) писав:

ЖІНОЧІ
Бажана, Берегиня, Біловида, Біломира, Білослава, Біляна, Благиня, Благовида, Благовіра, Благовіста, Благослава, Богдана, Боговіра, Боговіста, Богодара, Боголіпа, Боголюба, Богосвята, Богумила, Богумира, Богуслава, Божедана, Божедара, Божемила, Божена, Божиця, Болеслава, Борислава, Боронислава, Братолюба, Братомила, Брячислава, Будана, Будимира, Будислава, Богумила, Ведана, Велимира, Вербава, Верхуслава, Веселина, Веселка, Весна (Веснянка), Вишена, Вишеслава, Вишня, Віра, Віродана, Віродара, Вірослава, Віста (Вістана), Вістуна, Вітана, Влада (Владана), Владислава, Власта, Вогнедара, Вогняна, Волелюба, Володимира, Волошка, Воля, Всеволода, Вселюба, Всемира, Всеслава, В’ячеслава,
Гаїна, Гатусила, Гарнослава, Голубка, Горигляда, Горислава, Городислава, Гострозора, Градислава, Гранислава, Гремислава, Далібора, Дана(Данка), Дарина, Дзвенимира, Дзвенислава, Дзвінка, Діяна, Добринка, Добровіста, Доброгніва, Добролюба, Добромила, Добромира, Доброніга, Доброслава, Долина, Доля, Домаха, Доморада, Дружелюба, Жадана, Ждана, Живосила, Живослава, Житомира, Життєлюба Забава, Звенигора, Звенислава, Звонимира, Зірка, Злата, Златомира, Златоуста, Золотодана, Зорегляда, Зореслава, Зорина, Зоря(Зоряна) Казка, Калина, Квітка, Колодара, Красава, Красимира, Красновида, Краснолика, Красуня, Купава
Лада, Ладислава, Ладомила, Ладомира, Левина, Лель(Леля), Леся, Либідь, Лілея, Лоліта, Любава, Любаня, Любислава, Любов, Любомила, Любомира, Люборада, Людмила, Людомила, Любослава, Льоля Мавка, Магадара, Маїна, Маківка, Малуня, Малуша, Мальва, Марута, Мая, Медорада, Мечислава, Милана, Милована, Миловида, Милодара, Милослава, Мирана, Миробога, Миролюба, Мирослава, Млада, Мокрина, Мстислава, Мудролюба Надія, Найда, Найдена, Наслава, Немира, Нігослава, Незабудка Огняна, Оримира, Орина, Орислава, Орися, Оріяна (Оріянка), Орогоста, Острозора, Остромира, Осмомисла, Остромова Пава, Палажка, Палазга, Перелюба, Перемила, Перемисла, Півонія, Позвізда, Полеза, Поляна, Потішана, Предслава Рада, Радана, Радимира, Радогоста, Радомира, Радослава, Рідна, Рогволода, Рогніда, Родослава, Рожана, Роксолана, Ромашка, Росава, Росина, Ростислава, Ростичара, Ростуня, Рудана, Ружа, Русана, Русудана, Русява(Русявка), Рута
Світана, Світлана, Світовида, Світогора, Світодара, Світозара, Світолика, Світолюба, Світослава, Світояра, Свободана, Святогора, Святолюба, Святослава, Силата, Силолюба, Силослава, Синезора, Синьоока, Сіверина, Слава, Славина, Славолюба, Славомила, Сміяна, Сніжана, Сніжинка, Собіслава, Соловія, Сологуба, Сонцевида, Сонцедара, Сонцелика, Сонцеслава, Ссанимира, Станислава, Судимира, Судислава
Татолюба, Твердислава, Твердогоста, Творимира, Творислава, Толигніва, Тонкостана, Трояна, Хвала, Хвалибого, Хвалимира, Хвалина, Хорошка, Хорошуня, Хотимра, Хотяна, Хранимира, Худана
Цвітана Чайка, Чарівна, Чарівниця, Чаруна, Чеслава, Ява, Яворина, Ялина, Ярина, Яромила, Яромира, Ярослава, Ясна, Ясновида, Ясногора, Яснолика, Яснослава

ЧОЛОВІЧІ
Бажан, Біловид, Білогост, Біломир, Білослав, Білотур, Білян, Благовид, Благовіст, Благодар, Благодат, Благомир, Благослав, Богдан, Боговір, Боговіст, Богодар, Боголад, Боголіп, Боголюб, Богород , Богосвят, Богумил, Богумир, Богуслав, Бож, Божан, Божедар, Божейко, Божемир, Божен, Божко, Болеслав, Боримир, Боримисл, Борис, Борислав, Боян, Братан, Бративой, Братимир, Братислав, Братко, Братомил, Братослав, Брячислав, Боронислав, Будивид, Будивой, Будимил, Будимир, Будислав, Буймир, Буйтур, Буревій, Буревіст
Ведан, Велемир, Велемудр, Велет, Величар, Величко, Вербан, Вернидуб, Вернислав, Веселан, Витомир, Вишата, Вишезор, Вишеслав, Вір, Віродан, Віродар, Вірослав, Віст, Вістан, Вітан, Вітомир, Вітрян, Влад, Владислав, Власт, Вогнедар, Вогнян, Водограй, Водотрав, Воїслав, Волелюб, Володар, Володимир, Володислав, Воля, Воротислав, Вратан, Вратислав, Всевлад, Всеволод, Вселюб, Вселюд, Всеслав, В’ячеслав
Гарнослав, Гатусил, Гатуслав, Гладко, Гліб, Годомир, Голубко, Горун, Гордій, Гордислав, Гордогост, Гордодум, Гордомисл, Гордослав, Гордята, Горигляд, Горимисл, Горисвіт, Горислав, Горицвіт, Гостомисл, Гострозір, Гостята, Градимир, Градислав, Гранислав, Грива, Гремислав, Грозан, Громовик, Гуляйвітер, Густомисл
Далемил, Далемир, Далібор, Дан, Данило, Данко, Дантур, Дар, Дарій, Дарибог, Даромир, Держикрай, Держислав, Дибач, Дивозір, Дій, Добрибій, Добривод, Добрик, Добрило, Добриня, Добрисвіт, Добровіст, Доброгост, Добродум, Добролик, Добролюб, Добромил, Добромир, Добромисл, Доброслав, Доморад, Домослав, Дорогобуг, Дорогомир, Дорогомисл, Дорогосил, Дорогочин, Дружелюб
Жадан, Ждан, Живорід, Живосил, Живослав, Житомир, Життєлюб, Збоїслав, Зборислав, Звенигор, Звенимир, Звенислав, Здоровега, Земислав, Злат, Златомир, Златоус, Златодан, Злотан, Злотодан, Зорегляд, Зоремир, Зорепад, Зореслав, Зорян, Ізяслав Квітан, Києслав, Кий, Киян, Княжослав, Колодар, Колодій, Косак, Красун, Крилач, Куйбіда, Курило
Лад (Ладо), Ладимир, Ладислав, Ладолюб, Ладомир, Лев, Левко, Листвич, Ліпослав, Лоліт, Любим, Любовир, Любодар, Любозар, Любомил, Любомир, Любомисл, Любомудр, Любослав, Людомил, Людомир, Людислав, Лютобор, Лютомисл
Магадар, Магамир, Магаслав, Май, Мал, Малик, Маломир, Медомир, Межамир, Мечислав, Мизамир, Милан, Милован, Милодар, Милодух, Милослав, Мир, Миробог, Мирогост, Миролюб, Мирослав, Мовчан, Молибог, Мстибог, Мстивой, Мстислав, Мудролюб
Нагнибіда, Надій, Найден, Наслав, Недан, Немир, Непобор, Нігослав, Одинець, Орел, Орь (Орій), Оримир, Осмомисл, Острозор, Остромир, Остромов, Первушко, Перелюб, Перемил, Перемисл, Пересвіт, Переяслав, Першик, Подолян, Позвізд, Полель, Полян, Пребислав, Предислав, Пугач, Путило, Путята
Рава, Рад(Радан), Радечко, Радивой, Радило, Радим, Радимир, Радислав, Радко, Радован, Радогост, Радомир, Радомисл, Радослав, Ратибор, Ратимир, Ратислав, Ревун, Рід, Рогволод, Родан, Родослав, Рожден, Розум, Роксолан, Ростислав, Ростичар, Ростун, Рудан, Рус(Русан), Русудан
Сармат, Сварг, Сват, Світ(Світан), Світлан, Ссвітлогор, Світогор, Світовид, Світодар, Світозар, Світокол, Світолик, Світолюб, Світомир, Світослав, Світояр, Свободан, Святовид, Святогор, Святолюб, Святополк, Святослав, Семибор, Семирад, Сердитко, Сила(Силан), Силолюб, Силослав, Синьоок, Скол, Слава, Славобор, Славолюб, Славомир, Славута, Снага, Сніжан, Сновид, Снозір, Собібор, Собімир, Собіслав, Сокіл, Соловей, Сологуб, Сонцевид, Сонцедар, Сонцелик, Спас, Станимир, Станіслав, Стародум, Стожар, Стоймир, Стоян, Судивой, Судимир, Судислав, Сурма
Татолюб, Татомир, Твердигост, Твердислав, Творилад, Творимир, Творислав, Тихомир, Тихон, Толигнів, Толислав, Тригост, Троян, Триріг, Тур, Турбог, Турбрід, Уличан, Ус, Хвала, Хвалибог, Хвалимир, Ходота, Хорив, Хорошко, Хорошун, Хотибор, Хотимир, Хотян, Хранимир, Худан, Царко, Цвітан, Чара, Чернин, Чеслав, Чесмил, Честислав, Чорновіл, Чорнота, Чорнотур, Щастибог, Щастислав, Щедрогост, Щек, Юрій, Ява, Явір, Яволод, Яр, Ярило, Яровид, Яровит, Яромил, Яромир, Яромисл, Ярополк, Яросвіт, Ярослав, Ярош, Яртур, Ярчик, Ясен, Ясновид, Ясногор, Яснозір, Яснолик

Буду йти в ногу з часом і назву дітей цими іменами. Зрештою, колись і ваші, Олени, або Василі назвуть звикнуть до цих імен і будуть ними називати своїх дітей.
  • 0

#31 Дарця_Борхес

Генеральний писар

• Користувачі
  • 796 повідомлень
  • Місто:дурки...

Відправлено 15.03.2009 – 12:37

3 аспекта:

1) Так, назвала б.
2) Брєд.
3) Хммм.....Маргарита (Булгаков навіяв), Кріштоф....хз.

Повідомлення відредагував Дарця_Борхес: 15.03.2009 – 12:38

• 0

#32 Joey

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 158 повідомлень
  • Місто:ФраникА)))

Відправлено 15.03.2009 – 12:51

Я не проти імені Артем, Артур, Фелікс ну і точно проти Доздаравперма (за часів СРСР дюже популярне))))
  • 0

#33 Woman

Генеральний писар

• Користувачі
  • 543 повідомлень
  • Місто:м. Львів

Відправлено 17.03.2009 – 17:38

Перегляд дописуKyon (15.03.2009 12:51) писав:

Доздаравперма (за часів СРСР дюже популярне))))
Мені здається, що має бути Даздравперма (да здравствует первое мая). То ж треба так дитину назвати! Всі подумають, що це матюк!
  • 0

#34 D1m{@}

Писар

• На перевірці
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 429 повідомлень

Відправлено 05.04.2009 – 14:19

Якщо в мене будуть діти, я буду називати їх сучасними українськими іменами.
  • 0

#35 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 05.04.2009 – 17:09

Перегляд дописуD1m{@} (5.04.2009 15:19) писав:

Якщо в мене будуть діти, я буду називати їх сучасними українськими іменами.
Це ж якими?..
  • 0

#36 Син Перуна

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 229 повідомлень
  • Місто:Рівне-Львів

Відправлено 12.04.2009 – 03:53

Перегляд дописувеснянка (15.03.2009 01:20) писав:

подобаються прості українські імена - Юрко, Маркіян, Іванко, Оленка, Яринка. А з непоширних - Северин і Ярема.На жаль, стільки дітей не матиму.
звідки знаєш? не зарікайся)) тим більше, якшо "на жаль", значить хочеш стільки?)
  • 0

#37 Iron Man

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 80 повідомлень
  • Місто:Звенигородка

Відправлено 12.04.2009 – 08:37

Владислав, Каріна, Віка... Ігор, Артем, Вовка, Сергій...
  • 0

#38 Гайка

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 34 повідомлень
  • Місто:Артемівськ

Відправлено 12.04.2009 – 09:43

Для хлопця - Святослав, для дівчинки - Лілія, Меланія чи якесь інше, може з вірменських. Але тут треба ще враховувати, яке в дитини буде ім'я по батькові. До речі, можливо, в моєї дитини буде подвійне ім'я, але над цим треба ще подумати...
Жити з оригінальним іменем класно, перевірено на собі <_<
  • 0

#39 fregat

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 295 повідомлень

Відправлено 13.04.2009 – 00:28

думаю чисто "українських" імен не знайдеш - бо це ні Петро, ні Андрій, ні Ольга, ні Оксана. А всілякі загонисті "Твердолоби" та "Стародуби" - не більше ніж фантазії окремих, по свому збочених, фантастів та мрійників.

у виборі імені, мені здається, варто зважити на наступне:
- інтуіцію
- очікування та побажання стосовно життєвого шляху дитини
- милозвучність поєднання імені з по-батькові та прізвищем
  • 0

#40 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень
  • Місто:найкраще на планеті

Відправлено 04.05.2009 – 22:14

Як назвете свою майбутню диниту (дітей) і чому?
цікаво просто)

мені подобається імя Настя (Анастасія) ... а чоловіче навіть не знаю, Роман) Але ще не думали над цим...

а це вдогонку, поприколу)))
Зображення

теми об"єднала. усне попередження за створення ідентичних тем
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних