Перейти до вмісту

Жидизація України і Четверта світова інформаційна війна

Повідомлень в темі: 112

#81 Пантерка Патріотка

Президентське звірятко

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 400 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Дніпропетровськ

Відправлено 10.10.2010 – 23:58

Найбільша українська диаспора в Канаді :cool1:
  • 0

#82 ШАХІСТ

ГЕНЕРАЛІСІМУС

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 974 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:ДОНБАСЬКИЙ КРАЙ

Відправлено 11.10.2010 – 00:59

Більшість у партії при Кабо були євреї,вони мали все і всіх,мали вплив навіть на Сталіна. Чи не так?
  • 0

#83 Amili

сама по собі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1458 повідомлень

Відправлено 11.10.2010 – 04:18

На Флориді дуже багато іспаномовного населення. Через це всі вивіски, вказівники та інші інформаційні засоби пишуть на двох мовах. Не знаю точно який статус тут в іспанської, але для тебе як працівника дуже великий плюс, якщо ти знаєш іспанську як другу після англійської.
То я кажу до того, що не дуже вже й " всі мають говорити на англ." в США, якщо ти приїхав сюди жити. Якщо в якійсь місцевості кількість іспаномовного населення велика, то там більше і будуть спілкуватися іспанською і вчитимуь іспанську і на фіг їм треба ту англійську.
  • 0

#84 Зварич

Старійшина

• Користувачі
  • 1056 повідомлень
  • Місто: перерви між допитами

Відправлено 11.10.2010 – 16:01

До речі, за однією з версій у Кагановича є правнук. Вони з одного села :lol:
  • 0

#85 Леся Українська

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 101 повідомлень
  • Місто:Ode$$a

Відправлено 25.11.2010 – 16:08

Перегляд дописуSlav (4.03.2009 23:45) писав:

Шабес - гойство. Або: хто ще сумнівається в існуванні .....?
http://www.forum.vos...wtopic_6491.php
У випадку Саркозі ніяке то не шабес-гойство: він угорський єврей.
  • 0

#86 СВІ†ЛОНОСНИЙ

http://svobodaslova.ukrainianforum.net/

• Користувачі
  • 2386 повідомлень
  • Місто:з Небес

Відправлено 25.11.2010 – 19:01

Я - за жидізацію.
Он в США жиди керують і країна процвітає.

А тут поцріотам дали владу і вони побігли її віддати зеку.
  • 0

#87 Погромник

Абориген

• Заблоковані
  • PipPipPipPip
  • 100 повідомлень

Відправлено 25.11.2010 – 19:19

Перегляд дописуСВІ†ЛОНОСНИЙ (25.11.2010 19:01) писав:

Я - за жидізацію.

Зек маріонетка тих самих жидівських капіталістів, а укГаїнець Табачник мабуть є головним українізатором :blink:
  • 0

#88 СВІ†ЛОНОСНИЙ

http://svobodaslova.ukrainianforum.net/

• Користувачі
  • 2386 повідомлень
  • Місто:з Небес

Відправлено 25.11.2010 – 19:24

Може инших? :blink:
  • 0

#89 Tomis-S

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 144 повідомлень

Відправлено 01.12.2010 – 02:32

СВІ†ЛОНОСНИЙ Дата 25.11.2010 19:01 сказав:

Я - за жидізацію.

АПВС? , АПВОВНВ? , ВА? - Кащенітом запахло...

По темі.
Якщо закінчуються аргументи , вмикаємо логіку і життєвий досвід.
1.Хто вигадав гроші? Хто їх почав давати в борг за відсотки? Хто створив із звичайних папірців бога? Що зараз керує світом? Кому вигідна так звана корупція (як головний споживач , а також , як залізний доказ всемогутності папірців)? Хто всупереч логіці і звичаям народів замінив товарообмін на товарообман? Чому існує таке поняття як ціна і хто її встановлює, вимірює, вираховує...користуючись якими "мірилами"? Хто вирішив що 8 годин роботи в шахті = 8 годинам роботи в офісі (в грошовому еквіваленті)? Що таке платоспроможність країни , що таке дефолт? І яке , це все має відношення , до нас до громадян цієї країни?
2. Чому жидів ніхто не любить , а наприклад циган (з їх одвічною тягою до крадіжок , афер , байдикування , одним словом - таке саме паразитування) не помічаємо?
3. Чому в Україні (з одвічною землеробною традицією) нема хлібороба - жида , як і шахтаря чи металурга ,деревообробника , зато повно тих хто продає таку продукцію?

Думаймо про це , думаймо про те , як змінити ситуацію на нашу користь українці. Ми ж не дурні , у нас тисячолітня історія і досвід історичний також є.
  • 0

#90 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6636 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 01.12.2010 – 03:49

досвід? хібащо досвід дурості. нічого не зміниться.
  • 0

#91 Tomis-S

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 144 повідомлень

Відправлено 04.12.2010 – 00:59

Саме досвід. Згадаймо історію.
  • 0

#92 Globetrotter

волоцюга

• Користувачі
  • 1465 повідомлень
  • Місто:Лева

Відправлено 06.01.2011 – 08:20

Перегляд дописуTomis-S (1.12.2010 02:32) писав:

3. Чому в Україні (з одвічною землеробною традицією) нема хлібороба - жида , як і шахтаря чи металурга ,деревообробника , зато повно тих хто продає таку продукцію?

Думаймо про це , думаймо про те , як змінити ситуацію на нашу користь українці. Ми ж не дурні , у нас тисячолітня історія і досвід історичний також є.
Тут не думати, а робити потрібно. Переймати досвід, вчитися. А не бризгати слиною на жидів і тут же топити свого, який попав в складну ситуацію.
Вони як, - попадає жид на хлібне місце і відразу перетягує до себе соплемінників. Через якийсь час там вже їх ціла юрба. Один другому допомагають, тримаються купи.
А не хочемо переймати досвід - маємо як з нашими, так званими, демократами. Пересадять тепер по одному і ніхто не встане на їхній захист.
  • 0

#93 FT232BM

私は人々嫌い

• Користувачі
  • 3435 повідомлень
  • Місто:Київ->НТУУ "КПІ"

Відправлено 06.01.2011 – 20:03

Знайшов схему жидомасонської змови. Доступно.
Зображення
  • 0

#94 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6636 повідомлень

Відправлено 06.01.2011 – 21:01

це все цілком природньо, і інакше і бути не може. так як та картинка, що я вже тут постив.

Я тут хочу поділитися розмишлізмами своїми. про соціальну структуру США, яку вони навязують всім іншим.
Є американська мрія. Це матеріальний успіх. І кожен прагне матеріального успіху. Причому суть цього матеріального успіху - не абсолютна а відносна. Якщо твої батьки мали чорнобілий телевізор, то тобі сьогодні вже мало мати кольоровий телевізор. Важливо, щоб цей кольоровий телевізор був кращий ніж у сусіда. Потрібно мати матеріальну перевагу. І тут проявляється пірамідальна структура. Якщо твої батьки тяжко працювали і заробили деякий статок, то тобі обовязково треба мати більший успіх, ніж мали твої батьки. Але успіх міряється не абсолютно, а відносно. відносно кількості матеріально бідніших. І якщо в звичайному природньому становищі двоє осіб мають кілька потомків, кілька нащадків, то в пірамідальній структурі навпаки. Якщо кожен із нащадків хоче мати матеріальне багатство більше ніж конкуренти, а при цьому кількість нащадків збільшується - то їх багатство забезпечити не можливо ні як. бо багатство відносне, і потрібно забезпечити бідність в 10 раз більшої кількості населення. така вона пірамідальна структура. Якщо ти на другому щаблі від вершини, то тобі, для того щоб дістатися вершини, потрібно скинути як мінімум двох - того, що на вершині, і свого конкурента. причому твій наступник в цій піраміді також скидає конкурента, і кількість невдах в русі цієї піраміди в декілька разів більша ніж кількість переможців як мінімум у два рази. А інакше ніяк не зробити. тільки так. Тому обовязково треба забезпечити відємний приріст корінного населення. інакше бути не може. приріст забезпечувати емігрантами і ніяк інакше, ні в якому разі не потомками корінного населення, Основу піраміди не можна забезпечити дітьми основи піраміди, бо вся ця структура сформована саме так щоб рухатися. кожна цеглина рухається на верх піраміди, при цьому скидає до низу уламки інших цеглин. щоб це не виглядало трагедією, то можна задіяти методи пропаганди, і переконати населення, що діти - це погано. хай живуть без дітей. інших же зайву кількість можна скорочувати всілякими отрутами типу наркотиків, і у війнах. пірамідотворчих людей потрібно зменшувати, інакше піраміда розвалиться. як не крути. така вона, американська мрія. те, до чого ми прагнемо.
  • 0

#95 FT232BM

私は人々嫌い

• Користувачі
  • 3435 повідомлень
  • Місто:Київ->НТУУ "КПІ"

Відправлено 06.01.2011 – 21:26

Цікава думка. Як вважаєте, що необхідно робити пересічному громадянину, щоб лохом не стати?
  • 0

#96 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6636 повідомлень

Відправлено 06.01.2011 – 22:08

аби ж я знав *замріяно*
  • 0

#97 Вадя Ротор

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 531 повідомлень
  • Місто:КИЇВ, Криве Озеро

Відправлено 11.01.2011 – 09:39

Перегляд дописуПогромник (25.11.2010 20:19) писав:

укГаїнець Табачник мабуть є головним українізатором :happy1:
До речі, про Табачника. Яна Табачника.
Подивіться, як заступник генпрокурора співає "Мурку" на програмі "Честь имею пригласить": http://www.radiosvob...og/2271773.html

Тепер лишилося дочекатися, щоб сам генпрокурор разом із головою Конституційного суду і самим Ялинковичем сіли утрьох перед камерою і заспівали "Гоп-стоп" Розенбаума.

Цитата

Гоп-стоп!
Мы подошли из-за угла...

Повідомлення відредагував Вадя Ротор: 11.01.2011 – 09:39

• 0

#98 vici

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 10 повідомлень

Відправлено 04.02.2011 – 10:42

Прсто чудово, що на світі існують єврєї! Не будь євреїв, кого б можна було звинуватити у власній дурості і бідах? Не себе ж.

Повідомлення відредагував 260706: 04.02.2011 – 10:48

• 0

#99 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 04.02.2011 – 13:57

Перегляд допису260706 (4.02.2011 10:42) писав:

кого б можна було звинуватити у власній дурості і бідах? Не себе ж.
інколи звинувачують котів
  • 0

#100 vici

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 10 повідомлень

Відправлено 04.02.2011 – 16:52

Перегляд дописуSergiy_K (4.02.2011 13:57) писав:

інколи звинувачують котів

Не знаю про таке. Про євреїв знаю - дякуючи деяким дописувачам цього форуму, про невістку також знаю - з народної мудрості. А от про котів не знала. Велика вам від мене подяка за розширення мого кругозору.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних