Перейти до вмісту

Твіттер

Повідомлень в темі: 50

#41 І Цвях

опозиція

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1876 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Мати міст руських

Відправлено 28.10.2012 – 20:45

це як бан на рівні фаєрвола? на роботі шолі?
  • 0

#42 xTANATOSx

( ╯°□°)╯

• Заблоковані
  • 1502 повідомлень
  • Місто:Столиця самогоноваріння України

Відправлено 28.10.2012 – 20:52

На рівні фаервола Твітера.
В мене навіть пінг туди не доходить

Повідомлення відредагував xTANATOSx: 28.10.2012 – 20:52

• 1

#43 І Цвях

опозиція

• Користувачі
  • 1876 повідомлень
  • Місто:Мати міст руських

Відправлено 28.10.2012 – 21:04

Сантос, ти спав сьогодні?
  • 0

#44 xTANATOSx

( ╯°□°)╯

• Заблоковані
  • 1502 повідомлень
  • Місто:Столиця самогоноваріння України

Відправлено 28.10.2012 – 21:10

Ага, шей так класно поспав
  • 0

#45 Amarok

Старійшина

• Користувачі
  • 2350 повідомлень
  • Місто:Дубно -> Нетішин -> Київ -> New York

Відправлено 28.01.2013 – 22:19

не знаю як американці на тві, а в мене в стрічці майже одні українці

і взагалі ця тема по-моєму дубль. десь в розділі про інтернет є оригінальна.

Ось http://tereveni.org/topic/15033/
  • 0

#46 Amarok

Старійшина

• Користувачі
  • 2350 повідомлень

Відправлено 28.01.2013 – 22:32

Для себе можу підсумувати таке.
Твіттер - це мікроблогінг, що включає: 1) особистий щоденник, записування власних думок, "документування" якихось подій з життя; 2) багатокористувацький чат в реальному часі (так, IRC помер, його часи здається пройшли чи затухли); 3) швидкий обмін та дізнавання новин з світу та різних галузей; 4) багато нових знайомств, однодумців, по інтересам і тд і тп......

---
Твіттер - це не є Фейсбук. Звичайно він може використовуватись як Фейсбук тобто як напочатку 3 роки тому засновники писали для підтримування контактів з близькими, але він не є ним. Відповідно Твіттер не є Гуглоплюс, через те що Гуглоплюс є просто-на-всього альтернатива Фейсбуку.

---
Здається поки що все. :)
  • 0

#47 FT232BM

私は人々嫌い

• Користувачі
  • 3435 повідомлень
  • Місто:Київ->НТУУ "КПІ"

Відправлено 29.01.2013 – 00:25

Перегляд дописуJim diGriz (28.01.2013 – 22:32) писав:

Для себе можу підсумувати таке.
Твіттер - це мікроблогінг, що включає: 1) особистий щоденник, записування власних думок, "документування" якихось подій з життя; 2) багатокористувацький чат в реальному часі (так, IRC помер, його часи здається пройшли чи затухли); 3) швидкий обмін та дізнавання новин з світу та різних галузей; 4) багато нових знайомств, однодумців, по інтересам і тд і тп......

---
Твіттер - це не є Фейсбук. Звичайно він може використовуватись як Фейсбук тобто як напочатку 3 роки тому засновники писали для підтримування контактів з близькими, але він не є ним. Відповідно Твіттер не є Гуглоплюс, через те що Гуглоплюс є просто-на-всього альтернатива Фейсбуку.

---
Здається поки що все. :)
140 символів, Амароку! Це зовсім мало. ВКонтактє зручніший для мікроблогу, зокрема тому, що можна багато чого прикріплювати до своїх записів різні файли,фото, відео, музику. Там ця функція набагато краще реалізована, аніж в Твітері. А щоб не спамити друзів своїми думками, корисними тільки собі, можна відкрити паблік сторінку виключно для себе.
  • 0

#48 Amarok

Старійшина

• Користувачі
  • 2350 повідомлень

Відправлено 29.01.2013 – 01:01

Контент і думки якими я ділюсь я намагаюсь неперехрещувати між різними соціалками. :) Фб для місцевих, вк для деяких старих 1класників (з якими я і так майже не спілкуюсь), а Тві для всього решти.

Тим більше на вк в мене і нема практично з ким ділитися останнім часом. (Там останнім часом я хіба що "музичні закладки" у вигляді треків які мені требуде зацінити або придбати тримаю).

Стосовно обмеження публікацій до всього 140 символів, то так спочатку це здавалось вкрай незручно і взагалі "шоцетакенафігтреба".
Але згодом якось звикається і стараєшся писати лаконічніше або якщо дуже вкрай то можна розбивати твіти. Також якщо дуже треба більше ніж 140 символів використати то можна через тумблер чи якийсь інший сервіс підєднаний до твіттеру опублікувати (знаю що зараз скажете для чого твіттер для щоденника якщо можна суто тумблером обмежитися , ну перш за все то трохи різні звірі здається...). А якщо ще більше по кількості текстового контенту то тоді уже йде через вордпрес. А взагалі то ліміт в 140 символів то і є як то кажуть родзинка Тві . :)

Стосовно медіа, то по одній фотці на твіт можна і в твіттер здається мультифотопублікація не дуже і треба, для відео частіше всього підєднується ютюб, для треків апплікуха саундтрекінг (такий собі аудіо інстаграм), файли через дропбокс якщо треба розшарити у твіт.

це все стосовно тві як щоденника.

друге основне використання це як швидке джерело отримання новин (через так звані тренди чи через підписки до відповідних блогів новинних і тд)

Повідомлення відредагував Jim diGriz: 29.01.2013 – 00:49

• 1

#49 tetomix

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 5 повідомлень

Відправлено 28.03.2013 – 15:41

Перегляд дописуJim diGriz (29.01.2013 – 01:01) писав:

Тим більше на вк в мене і нема практично з ким ділитися останнім часом. (Там останнім часом я хіба що "музичні закладки" у вигляді треків які мені требуде зацінити або придбати тримаю).
ВК і перетворився лише для перегляду відео/аудіо, яке не знайдеш на інших сайтах.

Твітер - це взагалі казна що. Плантація ботів.
  • 0

#50 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень
  • Місто:найкраще на планеті

Відправлено 28.03.2013 – 15:43

до Твітеру я ще не добрався) або Твітер до мене))
  • 0

#51 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Івано-Франківськ, Castelló, Ibiza, Hildesheim

Відправлено 06.05.2013 – 06:46

не обов’язково, можна фоловити біг бен, камінь в лісі чи білочку.
http://www.freemake....follow-in-2013/
ну чи ще якихось чудиків. shit girls say потішив
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних