Перейти до вмісту

Фронт Змін

Повідомлень в темі: 61

Опитування: Арсеній Яценюк (43 користувачів проголосувало)

Ви підтримуєте його об"єднання і прагнення створити партію?

1. Так (17 голосів [39.53%])

Процент голосів: 39.53%

2. Ні (15 голосів [34.88%])

Процент голосів: 34.88%

3. Мені байдуже (11 голосів [25.58%])

Процент голосів: 25.58%

Коли партія буде створена, Ви будете голосувати за неї?

1. Так (10 голосів [23.26%])

Процент голосів: 23.26%

2. Ні (28 голосів [65.12%])

Процент голосів: 65.12%

3. Ще не визначився (5 голосів [11.63%])

Процент голосів: 11.63%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#41 Zuzik

наглий, самоувєрєнний хам!

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1126 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 24.03.2009 – 16:24

гм... програми нема, команди нема... а що ж тоді є?
Те що я і думав... морда лиця і велике бажання порулити... :ggggg:

Кролєг фтопку... :)
  • 0

#42 D1m{@}

Писар

• На перевірці
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 429 повідомлень

Відправлено 24.03.2009 – 17:42

Перегляд дописуZuzik (24.03.2009 16:24) писав:

гм... програми нема, команди нема... а що ж тоді є?
Те що я і думав... морда лиця і велике бажання порулити... :ggggg:

Кролєг фтопку... :)

Чого Ви так хвилюєтесь? Буде Вам команда! Я думаю буде ближче до Президенських виборів або до літа буде створена. Є велика вирогідність, що літом будуть позачергові парламенськи вибори. Це я Вам кажу з 80% вирогідностью.
Останє. Він не хоче приймати в команду кого попало, а хоче нові лиця які себе погано не зарекомендували. Щоб розчарування в людей швидко не настало... поки він має ретинг і його можлива партія 10 - 13%. Побачимо, що з цього вийде...
  • 0

#43 ZoomerMan

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 667 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 24.03.2009 – 17:50

Перегляд дописуD1m{@} (24.03.2009 17:42) писав:

Чого Ви так хвилюєтесь? Буде Вам команда! Я думаю буде ближче до Президенських виборів або до літа буде створена. Є велика вирогідність, що літом будуть позачергові парламенськи вибори. Це я Вам кажу з 80% вирогідностью.
Останє. Він не хоче приймати в команду кого попало, а хоче нові лиця які себе погано не зарекомендували. Щоб розчарування в людей швидко не настало... поки він має ретинг і його можлива партія 10 - 13%. Побачимо, що з цього вийде...

Літом парламентських виборів не буде точно - вони будуть разом з президентськими зимою! Всі партії в ВР погоджуються з цим!

Так не хоче тому вибирає колишніх членів блоку Лазаренка :)
  • 0

#44 Zuzik

наглий, самоувєрєнний хам!

• Користувачі
  • 1126 повідомлень

Відправлено 24.03.2009 – 18:56

Перегляд дописуD1m{@} (24.03.2009 17:42) писав:

А що є? повторюся ще раз...
Взагалі то спершу мала б бути ідея... конструктивніша за "Я класний і все зроблю класно"...
і навколо ідеї збирається команда однодумців... а не ПОТІМ під проект набирається список... не треба плутати одне з іншим...

от я і питаюся... що це за організація така? де ці однодумці? де їхня ідея?
  • 0

#45 ZoomerMan

Генеральний писар

• Користувачі
  • 667 повідомлень

Відправлено 24.03.2009 – 21:45

Радив би вам зайти на оф сайт www.frontzmin.org там є форум (в мене нік Zoomer)
  • 0

#46 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 12.04.2009 – 20:30

Перегляд дописуD1m{@} (31.01.2009 15:48) писав:

Я пропоную обговорювати його проект.

Країні вже не до шмиги космонавти і футболісти з білбордів. Країні вже не потрібен Литвин, який володіє вишуканим мистецтвом говорити банальності. У країни нове захоплення – Арсеній Яценюк. Герой спонсорських телеефірів на «Інтері» та, як наслідок, бронзовий призер турніру електоральних очікувань. Дихає в потилицю Юлії Тимошенко та Вікторові Януковичу і, як повідомляють соціологи з не найгіршою репутацією, перемагає в другому турі будь-кого з опонентів. Маю великі сумніви щодо останнього, але якщо такі цифри запалюють, отже, це комусь вигідно…

Його феномен – це такий собі ранній Ющенко light, точніше Яценюк 2.0. Сам собі соціальна мережа – кожен прихильник вільний додати саме ті опції, які вважає за доцільне. Таким чином, реальний персонаж політичного життя і поруч не стоїть із самим собою, але віртуальним. Останній має представництво у Твіттері, Фейсбуці, Вконтактє, на Ютьюб. Його всюдисущі штабісти присутні у блогах, на форумах. Слава Богу, я не користуюся ICQ, бо, підозрюю, і там сидить хтось від імені політика, якому не дають спати лаври підкорювача інтернет-аудиторії, але передусім людини-місії Барака Обами. Чи є така місія у реального Яценюка? Спеціально подивився програму «Фронту змін» на однойменному сайті. 17 пунктів, які може підписати будь-який український політик. Знову ж таки не покидає відчуття, що це полегшена версія Литвина, для тих, хто володіє інтернетом.

Не можу пройти повз етапне розлоге інтерв’ю, яке Арсеній Яценюк дав минулого тижня радіостанції «Эхо Москвы». Алєксєй Вєнєдіктов і Євґеній Кісєльов зробили не одну спробу, щоб з’ясувати позицію політика щодо найдражливіших, але таких, що унаочнюють позицію, тем вітчизняного політикуму: ставлення до НАТО та проблеми 2017-го, тобто виведення Чорноморського флоту із Севастополя. За вміння викручуватися і не відповідати на прямі неодноразові запитання – п’ять балів. Решта – розчарування. 34-річний політик боїться вголос сказати, що альтернативи європейській орієнтації немає, що підготовка до вступу до НАТО потрібна самій країні, а російський флот у 2017-му має покинути Севастополь. Крапка. Замість цього спостерігаємо мережива лукавих словесних конструкцій. Яценюк, приміром, визнає, що підписав відомий лист трьох: президента, прем’єра та спікера ВР «не о вступлении в НАТО, а о присоединении Украины к Альянсу». Що? Я розумію, що Москва табуювала деякі слова і тепер вимагає, щоб українці не вимовляли їх уголос, але навіщо ж бути першим учнем? Щодо Чорноморського флоту – свята простота, мовляв, запитайте мене через п’ять років. Та кому через п’ять років, Арсенію Петровичу, ваша думка з цього питання буде цікавою?!

З огляду на політичний досвід, вік і розум Яценюк мав би бути чеснішим за політиків старої формації. Десь у цьому реченні є логічна помилка. Шкода, якщо так. Припускаю, що не тільки мені хотілося б почути від перспективного кандидата у президенти інше: Україна має досягти європейських стандартів в оборонній, правоохоронній, судовій, мас-медійній та інших сферах. І я їх упроваджуватиму. І тоді справді неважливо, станемо ми формальними членами Північноатлантичного альянсу та Євросоюзу чи ні. Адже по факту будемо повноцінними європейцями. Яценюк про це не говорить. Він неприховано намагається сподобатися Москві. Якщо не розуміє, що проблема двосторонніх відносин не в персоналіях, – це ще півбіди. А якщо розуміє і робить це свідомо? «Москве нужны понятные люди, с кем работать. Москва будет ставить на того, кто сильнее. Ставить не на выборы, а ставить на дальнейшие отношения», – це ще одне пряме запрошення Кремлю. Причому і це для мене важливо – Яценюк не адресує аналогічних слів Брюсселю та Вашингтону. Тобто столиці Росії він дає слово, а західним столицям – те, що залишається, – право безоглядно вірити в його апріорну «європейськість».

Молодий політик розпливається компліментами міністрові закордонних справ Росії Сєрґєю Лаврову, який того самого дня, коли записувалося інтерв’ю, вручив керівництву сепаратистсько-кримінальних режимів Абхазії та Південної Осетії нові карти, випущені російським державним видавництвом. На них Сухумі та Цхінвалі позначені як столиці незалежних держав. Далі думка стає ще чіткішою: головне питання російсько-українських відносин – «надо четко договариваться и выполнять договоренности». Але ж це не суть, а форма. Звучить одна лише ініціатива – обмінятися активами. Росія нам – участь у видобутку вуглеводнів, ми їй – частину акцій ГТС. Нам дадуть одну, умовно кажучи, дірку в землі, яких на Крайній Півночі чимало, а ми шматок труби – чи не єдине, що ще не встигли приватизувати за безцінь. Звісно, Яценюк може мати будь-які погляди: проросійські, антиєвропейські й антинатовські зокрема. Інша справа, що ті понад 10% українців, які готові довірити державу цьому політикові, мають чітко розуміти, що обиратимуть чергового кар’єриста-«тактика». Знаючи багатьох людей, які приглядаються до кандидатури екс-спікера, можу собі лише уявити, яким буде їхнє розчарування. Чи не забагато їх, цих розчарувань?..

©Український тиждень
  • 0

#47 ZoomerMan

Генеральний писар

• Користувачі
  • 667 повідомлень

Відправлено 12.04.2009 – 20:48

Читав цю статтю - класно написано...Ще є подібна стаття в Корреспондент...Погоджуюсь з думкою висловленою в статті - Яценюк зліплений з нічого - у нього немає ні програми, ні команди, ні чіткої позиції щодо важливих питань...
  • 0

#48 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 12.04.2009 – 22:46

Перегляд допису-=VJ=- (12.04.2009 21:30) писав:

34-річний політик боїться вголос сказати, що альтернативи європейській орієнтації немає, що підготовка до вступу до НАТО потрібна самій країні, а російський флот у 2017-му має покинути Севастополь.
А хто не боїться? Тягнибок хіба... але ж і він вам не подобається.
Вам ніхто не подобається, ви всіх лаєте, проте жодних альтернатив не називаєте. Це нецікаво.

Перегляд допису-=VJ=- (12.04.2009 21:30) писав:

Замість цього спостерігаємо мережива лукавих словесних конструкцій. Яценюк, приміром, визнає, що підписав відомий лист трьох: президента, прем’єра та спікера ВР «не о вступлении в НАТО, а о присоединении Украины к Альянсу». Що? Я розумію, що Москва табуювала деякі слова і тепер вимагає, щоб українці не вимовляли їх уголос, але навіщо ж бути першим учнем? Щодо Чорноморського флоту – свята простота, мовляв, запитайте мене через п’ять років. Та кому через п’ять років, Арсенію Петровичу, ваша думка з цього питання буде цікавою?!
Зважаючи, кому він давав інтерв'ю - чудові відповіді. Направду, в NATO не вступають, до нього долучаються, а з флотом дійсно вирішиться все в останню мить. Авжеж, будуть міждержавні консультації щороку, проте вирішиться все саме в останню мить, ібо кляті москалі будуть триматися до останнього.
  • 0

#49 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 13.04.2009 – 08:45

Перегляд дописуzav (12.04.2009 23:46) писав:

А хто не боїться? Тягнибок хіба... але ж і він вам не подобається.

Багато хто. Ющенко, Тимошенко, навіть Литвин інколи.

Направду, в NATO не вступають, до нього долучаються

А пан софіст.
Направду в НАТО вступають, долучаючись до його колективного договору.

Авжеж, будуть міждержавні консультації щороку, проте вирішиться все саме в останню мить, ібо кляті москалі будуть триматися до останнього.

В останню мить нічого не вирішиться, бо за найкращими підрахунками на виведення флоту потрібно три-чотири роки. Це не відро з водою перенести до сусіда.
  • 0

#50 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 13.04.2009 – 19:41

Перегляд допису-=VJ=- (13.04.2009 09:45) писав:

Багато хто. Ющенко, Тимошенко, навіть Литвин інколи.
Га? Цитати двох останніх нагадайте, будь ласка, бо щось забув.

А пан софіст.
Направду в НАТО вступають, долучаючись до його колективного договору.
Як можна вступити у співдружність - не розумію. Тим більше дивуюся тому, як можна долучитися до договору.

В останню мить нічого не вирішиться, бо за найкращими підрахунками на виведення флоту потрібно три-чотири роки. Це не відро з водою перенести до сусіда.
Усе саме в останню мить і вирішується, ібо доти завжди залишаються певна непевність і сподівання.
  • 0

#51 D1m{@}

Писар

• На перевірці
  • 429 повідомлень

Відправлено 14.04.2009 – 18:14

бо за найкращими підрахунками на виведення флоту потрібно три-чотири роки.

Ще потрібно знайти місце базування для нового флоту (+ побудувати базу), якщо москалі все таки будуть його виводити. Потім як пан -=VJ=- сказав потрібно 3 - 5 років для повного виведення флоту і всіх військових об"єктів.
Тільки я сумніваюся, що москалі будуть його виводити після 2017 року... це чудовий приклад мішати Україні приєднатися до НАТО, наприклад. І саме населення крима проти... є загроза втрати контролю в майбутньому над регіоном.
  • 0

#52 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 14.04.2009 – 18:29

Перегляд дописуzav (13.04.2009 20:41) писав:

Га? Цитати двох останніх нагадайте, будь ласка, бо щось забув.

Пошук пану до рук - набрати в гуглі Тимошенко/Литвин Вступ ЄС/НАТО не так вже й складно, запевняю.

Як можна вступити у співдружність - не розумію.

Співдружність - це СНД, ми туди вже давно вступили. А НАТО - військовий блок колективного договору.

Тим більше дивуюся тому, як можна долучитися до договору.

Може у дружини президента запитаєте? Вона не так давно долучалась - http://www.nrcu.gov....=4&listid=53815
  • 0

#53 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 14.04.2009 – 19:02

Перегляд допису-=VJ=- (14.04.2009 19:29) писав:

Пошук пану до рук - набрати в гуглі Тимошенко/Литвин Вступ ЄС/НАТО не так вже й складно, запевняю.
Ага, знайшов:
"Тимошенко согласна вести Украину в Европу без НАТО"© http://www.rosbalt.r.../26/628928.html
"Тимошенко на весь мир пообещала референдум по НАТО"© http://24.ua/news/show/id/26864.htm
"У планах Тимошенко НАТО відсутнє"© http://www.gazeta.lv...08/08/21/33602/
У Литвина ж взагалі краса:
з одного боку "Литвин: НАТО надо сказать "до свидания", а Европе – "здравствуй""© http://www.politarena.org.ua/2009/02/09/li...dravstvujj.html
з іншого "Литвин: НАТО треба використати в інтересах України"© http://elections.uni...ews-269847.html
"Литвин не хоче, щоб Україна вступала в НАТО"© http://novynar.com.ua/politics/62503

Співдружність - це СНД, ми туди вже давно вступили. А НАТО - військовий блок колективного договору.
Альянс-союз-співдружність - це синоніми, між іншим. І в СНД ми не ступали, а теж долучалися, підписуючи договір /а не "долучаючись до договору"©/.
І не військовий він, а політичний: http://www.ukraine-n...nato/ua/736.htm

Може у дружини президента запитаєте? Вона не так давно долучалась - http://www.nrcu.gov....=4&listid=53815
Запитаю, як побачу її цитату.

Перегляд дописуD1m{@} (14.04.2009 19:14) писав:

Тільки я сумніваюся, що москалі будуть його виводити після 2017 року... це чудовий приклад мішати Україні приєднатися до НАТО, наприклад. І саме населення крима проти... є загроза втрати контролю в майбутньому над регіоном.
Та нема ніякої загрози - ця казка стає щомиті фантастичнішою.
  • 0

#54 D1m{@}

Писар

• На перевірці
  • 429 повідомлень

Відправлено 14.04.2009 – 21:05

Думаю Яценюк не повинен поки що висуватися в Президенти. Чому? Я поясню. Наприклад він став Президентом. Що далі? Щоб реалізувати свої програмні цілі потрібні голоси, а в нього їх в парламенті не має. Тобто не має там своєї партії. Він буде змушиний домовлятися з мегапартіями і цим самим підпадати під їхній вплив. Вони його таким чином можуть знищити... буде кукловодом просто напросто. Не хай спочатку його партія потрапить в парламент, а там не хай йде на вибори в Президенти.
  • 0

#55 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 14.04.2009 – 21:21

Перегляд дописуD1m{@} (14.04.2009 22:05) писав:

Не хай спочатку його партія потрапить в парламент, а там не хай йде на вибори в Президенти.
Не бачу переваг.
Перемогти на виборах одному легше ніж когорті.
Так й одміресурс ніхто не скасувував.
  • 0

#56 fregat

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 295 повідомлень

Відправлено 17.04.2009 – 01:09

Не віриться, що в Яценюка немає команди... Дуже рідко коли людина починає якийсь масштабний проект без, хоча б, вузького кола довірених осіб. Інше питання - хто вони??

Те ж саме стосується принципів формування активу на місцях. Власне, жодного принципу вловити не можу...
  • 0

#57 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 22.04.2009 – 20:38

"Яценюк зізнався, що у випадку перемоги на президентських виборах він, як суб’єкт законодавчої ініціатви, не вніс би законопроект з цього питання.
«Потрібен час для того, щоб не тільки 20 мільйонів українців Західної України знали правду про боротьбу вояків УПА, але і 26 мільйонів населення Східної України», – заявив лідер «Фронту Змін».
«Особисто для мене це питання складне, і я не даю обіцянку його законодавчо підтримати», – резюмував політик."© http://ua.proua.com/.../22/190237.html
"Наша країна зможе добитися вільного пересування для своїх громадян територією Євросоюзу років через п’ять», - сказав А.Яценюк."© http://ua.proua.com/.../22/174002.html
  • 0

#58 U27

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 6 повідомлень

Відправлено 24.04.2009 – 20:13

Перегляд дописуD1m{@} (14.04.2009 22:05) писав:

Думаю Яценюк не повинен поки що висуватися в Президенти. Чому? Я поясню. Наприклад він став Президентом. Що далі? Щоб реалізувати свої програмні цілі потрібні голоси, а в нього їх в парламенті не має. Тобто не має там своєї партії. Він буде змушиний домовлятися з мегапартіями і цим самим підпадати під їхній вплив. Вони його таким чином можуть знищити... буде кукловодом просто напросто. Не хай спочатку його партія потрапить в парламент, а там не хай йде на вибори в Президенти.
А Ющенко до 2006 року в парламенті було все добре.І що?
  • 0

#59 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 02.06.2009 – 20:12

"Яценюк стверджує, що необхідно реалізувати чотири основні пункти, які повинні стати пріоритетом. «Це нова сучасна індустріалізація, здорова і освічена нація, формування великотоварного виробництва в сільському господарстві і сильна армія».
Яценюк підкреслив, що на перше місце він ставить модернізацію української індустрії. Оскільки Україна більше не може жити в системі дешевих грошових потоків. Цей пункт він пропонує реалізовувати через будівництво сучасних промислових підприємств, атомних електростанцій, модернізацію існуючих переробних потужностей, що дозволить створити нові робочі місця і конкурентоздатну продукцію. «Конкурентний товар є відповіддю на всі виклики кризи», - упевнений народний депутат."
© http://ua.proua.com/.../02/162006.html
  • 0

#60 sivil

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 54 повідомлень

Відправлено 07.06.2009 – 15:29

А.Яценюк з його "Фронтом Змін" - політтехнологічна мильна бульбашка. Яценюк здатен щось змінити? Не смішіть, панове.
Реальні зміни у нас можливі після встановлення жорсткої авторитарної диктатури.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних