Перейти до вмісту

Фронт Змін

Повідомлень в темі: 61

Опитування: Арсеній Яценюк (43 користувачів проголосувало)

Ви підтримуєте його об"єднання і прагнення створити партію?

1. Так (17 голосів [39.53%])

Процент голосів: 39.53%

2. Ні (15 голосів [34.88%])

Процент голосів: 34.88%

3. Мені байдуже (11 голосів [25.58%])

Процент голосів: 25.58%

Коли партія буде створена, Ви будете голосувати за неї?

1. Так (10 голосів [23.26%])

Процент голосів: 23.26%

2. Ні (28 голосів [65.12%])

Процент голосів: 65.12%

3. Ще не визначився (5 голосів [11.63%])

Процент голосів: 11.63%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#21 Amili

сама по собі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1458 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 01.02.2009 – 12:42

Перегляд дописуzav (1.02.2009 12:07) писав:

Назвіть партію з конкретною програмою, і я з вами погоджуся.

Немає таких партій з конкретними програмами, от про це я і говорю.
  • 0

#22 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 01.02.2009 – 13:01

Перегляд дописуAmili (1.02.2009 12:42) писав:

Немає таких партій з конкретними програмами, от про це я і говорю.
І не буде. Ніде й ніколи. Тому що єдиний спосіб забезпечення гарантій у політиці, як і всюди, особисте керування - диктатура себто.
  • 0

#23 D1m{@}

Писар

• На перевірці
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 429 повідомлень

Відправлено 01.02.2009 – 13:04

Цитата

не буде. Ніде й ніколи.

Я вам кажу, що буде демократія і законність! Також зміниться одне або два покоління, і при владі будуть свіомі патріоти. Ми просто переживаємо пострадянський період і в багатьох громодян старі мишлення.
  • 0

#24 Темний ангел

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 569 повідомлень
  • Місто:м. Львів

Відправлено 09.02.2009 – 10:22

Перегляд дописуzav (1.02.2009 13:01) писав:

І не буде. Ніде й ніколи. Тому що єдиний спосіб забезпечення гарантій у політиці, як і всюди, особисте керування - диктатура себто.
В НУНС диктатури не було і до чого все призвело? Побігли до дами в білому, під її тверду руку. Ну не можуть партії без диктатури, я не говорю взагалі, а про ті, як представлені в нашому парламенті. Федорович авторитет втратив - одразу виникли кілька груп, скоро буде група Шуфрича і Ганьки Герман :) Я вже зрозумів, що не варто дивитися в нашій країні на партійні програми - їх ніхто не виконує. А за Яценюка я прголосував би вже тому, що він нове обличчя, і бардаку такого, як Ющенко не розведе, старі вже набридли, а для нас хто б із нинішніх претендентів не був і так нічого не поміняється - вони всі, як клони.

Повідомлення відредагував Темний ангел: 09.02.2009 – 10:25

• 0

#25 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 18.02.2009 – 14:59

Знову дурять.
"Яценюк каже, що відмовився від пропозиції Секретаріату очолити Нацбанк"© http://ua.proua.com/.../16/143107.html
"Балога заявляє, що Яценюку жодних офіційних пропозицій Секретаріат не робив"© http://ua.proua.com/.../17/103559.html
  • 0

#26 D1m{@}

Писар

• На перевірці
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 429 повідомлень

Відправлено 18.02.2009 – 15:17

Перегляд дописуzav (18.02.2009 14:59) писав:

Знову дурять.
"Яценюк каже, що відмовився від пропозиції Секретаріату очолити Нацбанк"© http://ua.proua.com/.../16/143107.html
"Балога заявляє, що Яценюку жодних офіційних пропозицій Секретаріат не робив"© http://ua.proua.com/.../17/103559.html

Балога може сказати що завгодно! Можливо при таємній розмові він запропонував йому очолити Національний Бан але той відмовився. Чому Балога запропонував? Тому що Яценюк поки що має більше довіри виборців, і є можливим конкурентом на Президенських виборах. Якби Яценюк очолив Національний Банк, існує велика вирогідність того, що його рейтинг піде в низ. Думаю більшість розуміє чому... і не потрібно пояснювати.
За останіми даними, Яценюк має такі результати:

Арсенію Яценюку довіряють 29,5% (не довіряють 32,1%). Баланс довіри – недовіри Арсенію Яценюку становить –2,6%.

Більше інформації читайте тут про рейтинги http://polityka.in.ua/info/65.htm
  • 0

#27 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 18.02.2009 – 15:41

Перегляд дописуD1m{@} (18.02.2009 15:17) писав:

За останіми даними, Яценюк має такі результати:
Арсенію Яценюку довіряють 29,5% (не довіряють 32,1%). Баланс довіри – недовіри Арсенію Яценюку становить –2,6%.
Нічьосє останні... минулорічні.
Хоча щодо Яценюка наврядчи щось істотно змінилося, принаймні для "балансу довіри".
  • 0

#28 kavalera

Старійшина

• Користувачі
  • 1258 повідомлень

Відправлено 20.02.2009 – 13:39

Man sagt, що у цей проєкт вкладають грошенята Фірташ і Пінчук. Зрештою з часом це й так буде видно. Нічого доброго з такого естессвенна не буде. Чергова політзароблялка для одних, і спосіб задовольнити свої владні амбіції для інших. Є значить в Україні ще що поцупити. Іде спроба оптимізації цього процесу. За допомогою красівого і "принципіального" обличчя. Іще одна влада заради влади.
  • 0

#29 StDemon

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 38 повідомлень
  • Місто:ЧГ

Відправлено 20.02.2009 – 14:23

Перегляд дописуGhulbeddinHekmatiar (20.02.2009 13:39) писав:

(...) Є значить в Україні ще що поцупити. Іде спроба оптимізації цього процесу. За допомогою красівого і "принципіального" обличчя. Іще одна влада заради влади.
Цілком погоджуюсь, в нас ситема така що не допустить до корита того хто не вміє ділитись. Або він під когось "ляже", або не бути його партії взагалі
  • 0

#30 кришко

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 10 повідомлень

Відправлено 20.02.2009 – 18:01

Це громадське об"єднання створювалось інтелектуалами під :
-грошовий мішок
-конкретну людину (групу людей)
-подію (події)- ВИБОРИ!
А вже потім створили програму. І головна їх помилка - відсутність ІДЕЇ.
Криза показує, що навіть найситніша ідея заможності (капіталізм) по суті - Колосс на глиняних ніжках.
У мене син - інтелектуал (так мені видається), але я не хочу, щоб він примкнув до такого об"єднання, бо там, де немає ідеї - там процвітатиме бездуховність. Чом би пану Яценюку не скористатися тим же об"єднанням "Свобода"? Але чи захочуть там з ним розмовляти... Так отож...

Упустив чи не найголовніше: підміну поняття.
Замість ідеології Українського націоналізму пропонують національну ідею, а це-як кажуть у Одесі- вел-л-ика різниця.
  • 0

#31 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 20.02.2009 – 19:57

Ну як я можу так відповідати? Мені ваще байдуже хто там з ким збирається і шо утворює, тим більше, що моя особисто думка їх точно не цікавить і мене не питатимуть давати зелене світло тому фронту чи ні. Та якби від мене все залежало, я була б категорично проти. І ваще на фіг диктатуру ввела б. правд, нема достойного диктатора. ну тада анархія. Все одно гірше вже нікуди.
  • 0

#32 Blad

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 55 повідомлень

Відправлено 20.02.2009 – 20:10

Такі всі мудрі шо ппц! Ну так ідіть створюйте своє обєднання, потім партію, балатуйтесь в президенти, вигравайте вибори... Що, слабо? Тотоже! Як триндіти що всі хто рветься до влади - злодій і дурисвіти то мастаки. І що робити далі думаєте? Не подобається вам ситуація в державі - обирайте нових людей у владу. Вам не пофіг, хто їх фінансуватиме? А нічого не зробиш, така тепер демократія (хрінова, звичайно, форма правління, але кращої не придумали. Пробували інакше - повна фігня получається).
Голосувати за того в кого більший рейтинг, більше шансів - овеча логіка. Ви до якого стада хочете належати?
  • 0

#33 kavalera

Старійшина

• Користувачі
  • 1258 повідомлень

Відправлено 20.02.2009 – 21:53

Перегляд дописуBlad (20.02.2009 20:10) писав:

Такі всі мудрі шо ппц! Ну так ідіть створюйте своє обєднання, потім партію, балатуйтесь в президенти, вигравайте вибори... Що, слабо? Тотоже! Як триндіти що всі хто рветься до влади - злодій і дурисвіти то мастаки. І що робити далі думаєте? Не подобається вам ситуація в державі - обирайте нових людей у владу. Вам не пофіг, хто їх фінансуватиме? А нічого не зробиш, така тепер демократія (хрінова, звичайно, форма правління, але кращої не придумали. Пробували інакше - повна фігня получається).
Голосувати за того в кого більший рейтинг, більше шансів - овеча логіка. Ви до якого стада хочете належати?
Ото ж і проблема, що всі біжать створювати собі партію, і балотуватись аж морда труситься усім хочеться.
Триндіти легко, бо надивились уже таких героїв, що аж хвате вже на цю країну. Пора вже й діло робити.
Нам не пофіг, хто їх фінансуватиме, хоча б тому що ми не у захваті від того, що вкрадені у всіх нас (і у вас теж) гроші "вращаються" в масних руках тих халамидників. І ніхто не казав, що треба голосувати стадно, за тих, у кого більший рейтинг. Це ви вже домислили. Питання було - чи проєкт Яценюка то діло, чи фуфло. Моя відповідь фуфло, причини наводив. Кого обирати - справа кожного. Якщо ви мене запитуєте про підтримку політичної сили, адже визначится доведеться саме до рівня конкретної сили (на виборах), то я скажу, що лібералів я не люблю. Того обиратиму з правого флангу. Кого саме, поки не знаю. Та точно не галімих лібералів.
  • 0

#34 Iri-ua

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 6 повідомлень

Відправлено 26.02.2009 – 03:12

Перегляд дописуD1m{@} (18.02.2009 15:17) писав:

Більше інформації читайте тут про рейтинги http://polityka.in.ua/info/65.htm
ще цікава думка про рейтинги є:

Цитата

«У разі дострокових виборів протестний електорат все одно буде підтягуватися до одного із наявних політичних центрів впливу: чи-то Тимошенко, чи-то Янукович, чи Ющенко. Натомість, за віртуального, чи так званого «незалежного кандидата», проголосують у кількості статистичної похибки – одиниці замість тисяч»,- говорить політолог. За його словами, принаймні, що екс-спікер Арсеній Яценюк із своїм проектом «Фронт змін», Анатолій Гриценко із «Громадянською позицією» та Дмитро Корчинський із «Геть усіх!» звичайні віртуальні проекті спрямовані на відтягування голосів виборців.
сама стаття

та й не віриться, що так раптово виборці полюбили Яценюка, про нього ж нічогісінько не знають! зараз накопати з півлопати компромату і нема рейтингу.
  • 0

#35 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 24.03.2009 – 07:21

Екс-голова Верховної Ради України Арсеній Яценюк висловив переконання, що він отримає більшість у парламенті наступного скликання. "Побачите, що в мене там (в новообраному парламенті) буде більшість. Але через рік, коли будуть вибори", - сказав він в ефірі телеканалу ICTV у понеділок ввечері.

Я вже переймаюся за його душевний стан.
Втім, як і за більшість політиків - вони, здається, досі марять помаранчевою революцією і вважають, що варто їм лише піти на вибори, як люди тисячами зі сльозами вдячності побіжать ставити за них позначки в бюлетенях.
  • 0

#36 Gemini

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 203 повідомлень
  • Місто:Тернопільщина

Відправлено 24.03.2009 – 13:21

Перегляд допису-=VJ=- (24.03.2009 07:21) писав:

Екс-голова Верховної Ради України Арсеній Яценюк висловив переконання, що він отримає більшість у парламенті наступного скликання. "Побачите, що в мене там (в новообраному парламенті) буде більшість. Але через рік, коли будуть вибори", - сказав він в ефірі телеканалу ICTV у понеділок ввечері.

Я вже переймаюся за його душевний стан.
Втім, як і за більшість політиків - вони, здається, досі марять помаранчевою революцією і вважають, що варто їм лише піти на вибори, як люди тисячами зі сльозами вдячності побіжать ставити за них позначки в бюлетенях.

Правильно сказав. Ніхто за них зразу ж не побіжить.
  • 0

#37 ZoomerMan

Генеральний писар

• Користувачі
  • 667 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 24.03.2009 – 15:36

Дуже розчарувся в цій ГО - дії повністю рзходяться з словами...

Перегляд допису-=VJ=- (24.03.2009 07:21) писав:

Більшості він мати не буде це точно але відсотків 15 набере...Після його обрання будедуже велике розчарування якщо він не баре собі професійну команду...
  • 0

#38 Zuzik

наглий, самоувєрєнний хам!

• Користувачі
  • 1126 повідомлень

Відправлено 24.03.2009 – 15:40

Перегляд дописуZoomerMan (24.03.2009 15:36) писав:

Дуже розчарувся в цій ГО - дії повністю рзходяться з словами...
А можна приклади... бо мені особисто "кролєг" не симпотичний... але це поки на рівні відрази до самого політика...

Перегляд дописуZoomerMan (24.03.2009 15:36) писав:

Більшості він мати не буде це точно але відсотків 15 набере...Після його обрання будедуже велике розчарування якщо він не баре собі професійну команду...
це ж відноситься до всіх... стосовно професійності... питання ще й куди ця професійність прикладається... як на мене Балога сильний професіонал, однак його діяльність в основному направлена не на користь держави... те ж саме і про ЮВТ скажу...
  • 0

#39 Joey

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 158 повідомлень
  • Місто:ФраникА)))

Відправлено 24.03.2009 – 15:48

Перегляд дописуzav (1.02.2009 13:01) писав:

Не треба так скептично відноситися до політики!Я погоджуюсь, що на теперішньому етапі нормальних кандидатів немає((( І це дійсно сумно. Щодо диктатури ми її мали 1991 року, і де вона тепер на смітнику історії!!!Жодна диктатура ніколи не буде виправданою. Я раджу просто зараз змиритися з цим або самим йти і створювати таку владу яка вам подобається. Я ось наприклад очікую нового покоління політиків, можливо вони а не ці старигани щось зміть тому вважаю, що най Яценюк спробує себе.Може віін це те що ми чекали, може і ні!!!
  • 0

#40 ZoomerMan

Генеральний писар

• Користувачі
  • 667 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 24.03.2009 – 15:59

Перегляд дописуZuzik (24.03.2009 15:40) писав:

А можна приклади... бо мені особисто "кролєг" не симпотичний... але це поки на рівні відрази до самого політика...

це ж відноситься до всіх... стосовно професійності... питання ще й куди ця професійність прикладається... як на мене Балога сильний професіонал, однак його діяльність в основному направлена не на користь держави... те ж саме і про ЮВТ скажу...

що до симпатичності - іміджмейкери перфектно попрацювали (тай з аудиторією він просто феноменально працює - розказує про політику, економіку простими словами)

Чому буде розчарування:

1. У нього вже 4 місяці немає програми і я сумніваюсь що побачу її колись

2. Він чітко зазначив що будує партію знизу - в дніпроджерзинську партію очолює колошній член блоку Лазаренка, в нас в Франківську заступник голови Обл Ради

3. Як він може керувати державою як в нього в штабах повний бардак, а про центральний офіс я взагалі мовчу (4 дні треба робити щою працював емейл)

4. У нього немає команди - політик без потужної команди не може довго тримати владу.

5. Ми поки що не знаємо хто його донори - а він жеж казав я вам всім відкрию хто нам дає гроші!

6. Я не розумію чому за нього потрібно голосувати якщо він вже займав дуже багато ключових посад але на них нічого не зробив

7. Тай хто сказав що він нова людина? Він був мін економіки АРК ще при Кучмі
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних