Перейти до вмісту

Причина волохатості жінок.

Повідомлень в темі: 54

#41 Miguel

ХРАНИТЕЛЬ

• Модератори
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3807 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Україна

Відправлено 01.02.2009 – 21:32

Перегляд дописуFT232BM (1.02.2009 15:55) писав:

Пан виступає за чистоту раси?
Пан виступає за гладкошерстність (відсутність шерсті на майже усіх ділянках тіла) у представниць раси. :angry1:
  • 0

#42 Lady Erato

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 882 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Львів

Відправлено 02.02.2009 – 12:21

Перегляд дописуОлеська (31.01.2009 00:13) писав:

Справа не в брехні.
Постійний партнер - це людина, з якою ти від народження? Ні. Та людина по-любому до тебе когось мала (я про сексуальних партнерів). Де гарантія, що попередній партнер не був хворим на СНІД? Добре, можна перед початком стусунків серйозних пройти тест. Але: який відсоток молоді перед початком стосунків проходить спільно тест на СНІД?

ми проходили..
а взагалі, по темі, оволосіння в жінок не лише їх вина чи вина презервативів.. тут є купу причин, в основному гормональних.. :ggggg:
інша справа, як вони з цим боряться.. не сприймаю, якщо запускають і ходять як мавпи..

Перегляд дописуMiguel (1.02.2009 21:32) писав:

Пан виступає за гладкошерстність (відсутність шерсті на майже усіх ділянках тіла) у представниць раси. :angry1:

і я.. зараз засоби дозволяють.. нема грошей йти в салони на лазерні чи воскові епіляції - мона купити станок.. головне бажання виглядати охайно і чисто.. (просто відутність волосся, як на мене, додає відчуття чистоти)
  • 0

#43 ВакуОлька

Найпостожерливіша

• Користувачі
  • 1558 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 02.02.2009 – 13:04

Перегляд дописуyushchenko (1.02.2009 16:38) писав:

Тільки при презервативному сексі потрібна газонокосилка для епіляції.
Що за дурня , що від використання перезрвативів - волосся сильніше у жінок росте...
Від збалансованості гормонів все залежить (як і у жінок, так і в чоловіків) і від спадковості (знову ж таки, в спадок гормони)..
До речі, тих таблеток, від яких вуса в жінок ростуть - уже й в помині немає.... зараз протизаплідні пігулки нові і якісні, а якщо ще не самій собі назначати. а проконсультуватись з лікарем - взагалі навіть є позитивний вплив на організм (це я про те, що зникають вугрі, очищується шкіра, робиться краще волосся)... Бо там ЗБАЛАНСОВАНА кількість гормонів, а не такі кінські дози, як колись були...
  • 0

#44 Woman

Генеральний писар

• Користувачі
  • 543 повідомлень
  • Місто:м. Львів

Відправлено 03.02.2009 – 12:21

Перегляд дописуyushchenko (30.01.2009 22:33) писав:

"У ВОЛОХАТОСТІ НІГ У ЖІНОК ВИНЕН ПРЕЗЕРВАТИВ

Рінад МІНВАЛЄЄВ, кандидат біологічних наук Санкт-петербурзького державного університету:

- Для того, щоб секс зовсім вже став благом, треба дотримувати дві умови: перше - партнер повинен бути постійним, друге - від постійного партнера не треба захищатися презервативом. Адже при статевому акті чоловік з жінкою як би обмінюються гормонами. Чоловік ділиться своїми андрогенами, а натомість отримує жіночі гормони - естроген, який оберігає стінки кровоносних судин, не дозволяючи холестерину перекривати потоки артеріальної крові. Якщо ж партнери постійно використовують презервативи, то жінка не отримує необхідних нею андрогенів, організм прагне виробляти їх сам, і у результаті жінка починає... покриватися волоссям на ногах і руках."

Посилання

А як на рахунок незайманих дівчат? Невже ви думаєте, що в них не росте волосся "там де не потрібно"?

Від цього нікуди не дінешся! Потрібно періодично проводити депіляцію. Це дуже негарно коли жінка влітку "дефілює" в коротенькій спідничці з "джунглями" на ногах! Це відштовхне любого хлопця. І не правда, що чим менше голиш ноги, тим менше буде рости там волосяний покрив. Звичайно, якщо масштаби росту волосся переходять всі нормальні кордони, то проблему варто шукати в гормональних порушеннях жінки. Це вже питання ендокринолога.
  • 0

#45 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 03.02.2009 – 17:21

А от чому б не запровадити моду на волохатість?)
Несправедливість яка - жінки мають робити депіляцію, а чоловіки - ні!) Чи мавпа чоловічої статі - це природньо, а мавпа жіночої - ні?)
  • 0

#46 Ґвинтик

Генеральний писар

• Користувачі
  • 774 повідомлень
  • Місто:свій внутрішній світ...

Відправлено 03.02.2009 – 18:37

Перегляд дописуОлеська (3.02.2009 17:21) писав:

Несправедливість яка - жінки мають робити депіляцію, а чоловіки - ні!) Чи мавпа чоловічої статі - це природньо, а мавпа жіночої - ні?)
«Мавпа» - звучить гордо! «Мавпочка» - кумедно :rolleyes:
  • 0

#47 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ, Castelló, Ibiza, Hildesheim

Відправлено 03.02.2009 – 19:05

Перегляд дописуОлеська (3.02.2009 16:21) писав:

Несправедливість яка - жінки мають робити депіляцію, а чоловіки - ні!) Чи мавпа чоловічої статі - це природно, а мавпа жіночої - ні?)
От от,знову нас нещасних дискримінують. Чоловіки (більшість) не люблять коли в жінок багато волосся тільки "там де не треба" а волохата спина для чоловіка це нормально.бееее. А якщо вже чоловік бриється то хтось обов"язково скаже що він голубий.
Чогось тему "чоловіча волохатість" ніхто не створює,хоча у чоловіків якраз "лохматость повышенная". Короче все,я наступаю на чоловічу половину теревень з ножицями і бензопилою "дружба" :rolleyes:
  • 0

#48 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень
  • Місто:Backside of the Moon

Відправлено 03.02.2009 – 21:26

Перегляд дописуМалюсінька квіточка (3.02.2009 12:21) писав:

А як на рахунок незайманих дівчат? Невже ви думаєте, що в них не росте волосся "там де не потрібно"?
Може це тому, що організм виробляє чоловічі гормони самостійно? Тобто, дівчина не займається сексом, не получає при взаємоообміні потрібних гормонів. Прочитайте уважно цитату, все зрозумієте.

Перегляд дописуКрихітка (3.02.2009 19:05) писав:

Чогось тему "чоловіча волохатість" ніхто не створює,хоча у чоловіків якраз "лохматость повышенная". Короче все,я наступаю на чоловічу половину теревень з ножицями і бензопилою "дружба" :rolleyes:
За лахматість чоловіків відподає основний мужський гормон - тестостерон. Волохатість може слугувати індикатором рівня тестостерону в крові. Не приймати ж нам жіночі гормони, щоб цицьки виросли і волохатість понизилась.Так само присутність мужського гормону впливає на оволосіння жінок по мужському типу (вуса, груди, попа і т.д.).

Перегляд дописуОлеська (3.02.2009 17:21) писав:

Мені подобається хід Ваших думок. :(

Перегляд дописуВакуОлька (2.02.2009 13:04) писав:

Що за дурня , що від використання перезрвативів - волосся сильніше у жінок росте...
А мені здається, що аргументація досить непогана. Ви ж не спростували ні один логічний ланцюжок цього дослідження. Яке Ви маєте право стверджувати , що це дурня?

Перегляд дописуВакуОлька (2.02.2009 13:04) писав:

... взагалі навіть є позитивний вплив на організм (це я про те, що зникають вугрі, очищується шкіра, робиться краще волосся)...
Угу.Вугрів не видно під густою бородою :cool1:
  • 0

#49 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 04.02.2009 – 11:22

Перегляд дописуҐвинтик (3.02.2009 18:37) писав:

«Мавпа» - звучить гордо! «Мавпочка» - кумедно :ggggg:
Тобто чоловіки - це мавпи, а жінки - мавпочки? Знову дискримінація!)))

Перегляд дописуКрихітка (3.02.2009 19:05) писав:

Короче все,я наступаю на чоловічу половину теревень з ножицями і бензопилою "дружба" :(
Нє, то ми краще позабираємо всі депілятори та станки в дівчат. Ударім волохатістю по... ммм... по сексуальності, чи що?...)

Перегляд дописуyushchenko (3.02.2009 21:26) писав:

Мені подобається хід Ваших думок. :cool1:
Я знала :rolleyes:
  • 0

#50 ВакуОлька

Найпостожерливіша

• Користувачі
  • 1558 повідомлень

Відправлено 04.02.2009 – 14:20

Перегляд дописуКрихітка (3.02.2009 20:05) писав:

Короче все,я наступаю на чоловічу половину теревень з ножицями і бензопилою "дружба" :)
мене в компанію береш? В мене теж є ножиці і бензопила:) :cool2:

Перегляд дописуyushchenko (3.02.2009 22:26) писав:

Може це тому, що організм виробляє чоловічі гормони самостійно? Тобто, дівчина не займається сексом, не получає при взаємоообміні потрібних гормонів. За лахматість чоловіків відподає основний мужський гормон - тестостерон. Волохатість може слугувати індикатором рівня тестостерону в крові. Не приймати ж нам жіночі гормони, щоб цицьки виросли і волохатість понизилась.Так само присутність мужського гормону впливає на оволосіння жінок по мужському типу (вуса, груди, попа і т.д.).
Як і в чоловіків, так і в жінок є набір і жіночих гормонів. і чоловічих. До того ж, в жінок більший рівень чоловічого гормону, ніж в чоловіків жіночого, бо тестостерон відповідає за вагітність..
Врешті, всі бачили жінок з гормональним дисбалансом і з "вусиками".. Та й чоловіків вистачає "гладеньких", тобто, майже без оволосіння: погано росте щетина, груди і живіт взагалі без волосся... Врешті, є й серйозні гормональні порушення. коли зависока кількість жіночого гормону і дійсно можна помітити схожість з жінкою...

Перегляд дописуyushchenko (3.02.2009 22:26) писав:

А мені здається, що аргументація досить непогана. Ви ж не спростували ні один логічний ланцюжок цього дослідження. Яке Ви маєте право стверджувати , що це дурня?
Щодо АНДРОГЕНУ, який ніби-то добре впливає на жінок і ним конче треба обмінюватись -

Цитата

Андроген (Androgen)
представитель группы стероидных гормонов, включающей тестостерон и андростерон; стимулирует развитие мужских половых органов и вторичных мужских половых признаков (таких как рост бороды, становление голоса, мышечное развитие). Основным источником этих гормонов являются яички (их выработка клетками Лейдиша стимулируется присутствием лютеинизирующего гормона); кроме того, в небольших количествах они вырабатываются корой надпочечников и яичниками. У женщин избыточная выработка андрогенов может привести к маскулинизации. Естественно вырабатывающиеся в организме человека и синтетические андрогены широко применяются в заместительной терапии (для лечения задержки полового созревания у подростков, гипогонадизма и импотенции, связанной с недостаточной функцией яичек), в качестве анаболических агентов, а также для лечения рака груди. Побочные эффекты: задержка натрия и воды в организме, усиленный рост костей, а также маскулинизация у женщин. Андрогены не следует выписывать больным раком предстательной железы и беременным женщинам. - Андрогенный (androgenic).
і тут теж цікаво дуже і задумайтесь чи так уже треба тих андрогенів... Вже най ліпше жіночий організм сам собі виробляє потрібну кількість чоловічих гормонів, тим більше, що це закладено природою..

Перегляд дописуОлеська (4.02.2009 12:22) писав:

Нє, то ми краще позабираємо всі депілятори та станки в дівчат. Ударім волохатістю по... ммм... по сексуальності, чи що?...)
Олесю, спам"ятайся!!! Чи це в тебе ідея на час кризи, щоб економити на колготах взимку;)
  • 0

#51 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ, Castelló, Ibiza, Hildesheim

Відправлено 04.02.2009 – 16:36

Перегляд дописуyushchenko (3.02.2009 20:26) писав:

За лахматість чоловіків відподає основний мужський гормон - тестостерон. Волохатість може слугувати індикатором рівня тестостерону в крові. Не приймати ж нам жіночі гормони, щоб цицьки виросли і волохатість понизилась.Так само присутність мужського гормону впливає на оволосіння жінок по мужському типу (вуса, груди, попа і т.д.).
Ну ЖІНКИ ж щось роблять з своєю "порослю". Все пояснюється лінню.

Перегляд дописуОлеська (4.02.2009 10:22) писав:

Нєє це вже без мене))) Не хочу страдати за рахунок якихось волохатиків))

Перегляд дописуВакуОлька (4.02.2009 13:20) писав:

мене в компанію береш? В мене теж є ножиці і бензопила;) :)
гг беру всіх бажаючих)))) при собі бажано мати колющі-ріжущі предмети :)

Ну,заєц,пагадіі... :cool2:
  • 0

#52 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 04.02.2009 – 22:34

Перегляд дописуВакуОлька (4.02.2009 14:20) писав:

мене в компанію береш? В мене теж є ножиці і бензопила;) :)
Бензопила поламається. :cool2:

Як і в чоловіків, так і в жінок є набір і жіночих гормонів. і чоловічих. До того ж, в жінок більший рівень чоловічого гормону, ніж в чоловіків жіночого, бо тестостерон відповідає за вагітність..
Тобто він потрібен жінці для підтримки дітородної функції і лібідо (більше хочеться :) )

Щодо АНДРОГЕНУ, який ніби-то добре впливає на жінок і ним конче треба обмінюватись -
А тестостерон хіба не андроген?

теж цікаво дуже і задумайтесь чи так уже треба тих андрогенів..
. Ага, не треба, щоб жінки сексу хотіли.

Вже най ліпше жіночий організм сам собі виробляє потрібну кількість чоловічих гормонів, тим більше, що це закладено природою..
Ви робите самопальний тестостерон. Може кращий оригінал?

Перегляд дописуКрихітка (4.02.2009 16:36) писав:

Ну ЖІНКИ ж щось роблять з своєю "порослю". Все пояснюється лінню.
Уяви собі , що твій хлопець буде кожен день голити ноги, груди, а щоб поголити попу буде допомоги в тебе просити.

Перегляд дописуКрихітка (4.02.2009 16:36) писав:

Нєє це вже без мене))) Не хочу страдати за рахунок якихось волохатиків))
Ну да. Волохатки - норма! Голим насильно волохатиків, щоб не складали конкуренції волохатим жінкам на предмет волохатості.

Перегляд дописуLady Erato (2.02.2009 12:21) писав:

бажання виглядати охайно і чисто.. (просто відутність волосся, як на мене, додає відчуття чистоти)
Перепрошую, нескромне питання: на фотографіях у Вас парик?

Повідомлення відредагував yushchenko: 04.02.2009 – 22:30

• 0

#53 Miguel

ХРАНИТЕЛЬ

• Модератори
  • 3807 повідомлень
  • Місто:Україна

Відправлено 04.02.2009 – 22:36

Перегляд дописуМалюсінька квіточка (3.02.2009 12:21) писав:

Це дуже негарно коли жінка влітку "дефілює" в коротенькій спідничці з "джунглями" на ногах! Це відштовхне любого хлопця.
Та це не просто відштовхне, це може психологічно травмувати хлопця, загнати в ступор, або взагалі - довести до інфаркту!!! :)
ПеСе Згадав "Американський пиріг 1" там де хлопець електросікатором дівчині "інтимну депіляцію" робив... :cool2:
  • 0

#54 ВакуОлька

Найпостожерливіша

• Користувачі
  • 1558 повідомлень

Відправлено 05.02.2009 – 11:40

Перегляд дописуyushchenko (4.02.2009 23:34) писав:

Бензопила поламається. ;)
Хі... А болгарка? думаю. якраз буде люксично!

А тестостерон хіба не андроген?

Ой, я тя прошу... нашо ловити мене на слові? Андрогени - то чоловічі гормони, тобто андрогенами називаютьмя тестостерон і андростерон.

Ага, не треба, щоб жінки сексу хотіли. Ви робите самопальний тестостерон. Може кращий оригінал?
Та жінки й так сексу хочуть.. Природою закладено виробіток тестостерону в ПОТРІБНІЙ для організму кількості... І не означає що ті гормони, які виробляє жіночий організм - є підробкою... :cool2: Організм жінки є самодостатній....

Перегляд дописуMiguel (4.02.2009 23:36) писав:

Та це не просто відштовхне, це може психологічно травмувати хлопця, загнати в ступор, або взагалі - довести до інфаркту!!! :)
Бозе, Бозе... Які ми ніжні й чутливі!!!!! :)
  • 0

#55 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 06.02.2009 – 00:05

Перегляд дописуВакуОлька (5.02.2009 11:40) писав:

Та жінки й так сексу хочуть.. Природою закладено виробіток тестостерону в ПОТРІБНІЙ для організму кількості...
Також, напевно, природою закладено використання латексного виробу при статевому акті. Який створює штучний бар*єр для взаємообміну гормонами між чоловіком та жінкою.

Тестостерон в ПОТРІБНІЙ кількості? А як же той тестостерон, що має попадати в організм жінки від чоловіка?

Аааа....ну да: природою закладено, що люди йдуть в аптеку і купляють "дюрекс". Так прямо прописано в спіралі ДНК 567-а ланка : DUREX :)

Зображення

Повідомлення відредагував yushchenko: 06.02.2009 – 00:28

• 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних