Перейти до вмісту

Життя, відкладене на потім.

Повідомлень в темі: 54

Опитування: Життя, відкладене на потім. (26 користувачів проголосувало)

Як ви думаєте, яка стратегія в житті є найдоцільнішою?

1. Відкладати життя (задоволення,стосунки,поїздки тощо) на майбутнє, з певною метою (до прикладу, аби кількість перейшла у якість і одного чудового дня отримати одразу все). (0 голосів [0.00%])

Процент голосів: 0.00%

2. Жити зараз і не заморочуватися майбутнім (невідомо чи воно взагалі буде, життя коротке) (3 голосів [11.54%])

Процент голосів: 11.54%

3. Вибирати речі, які можна відкласти на майбутнє (скажімо, купівля машини, народження дитини), щоб звільнити час і ресурси для досягнення актуальніших наразі речей, вміти жити "зараз" і отримувати від цього задоволення. (8 голосів [30.77%])

Процент голосів: 30.77%

4. Треба в усьому себе обмежувати,крім найнеобхіднішого, тоді колись Доля подарує чудесний подарунок. (1 голосів [3.85%])

Процент голосів: 3.85%

5. Краще жити зараз і отримувати від цього задоволення, а речі,які можна спланувати на майбутнє є для кожного індивідуальними. (9 голосів [34.62%])

Процент голосів: 34.62%

6. Я взагалі про такі речі не думаю (2 голосів [7.69%])

Процент голосів: 7.69%

7. У мене є своя, оригінальніша думка (бажано написати)) (3 голосів [11.54%])

Процент голосів: 11.54%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#21 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 8134 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 30.01.2009 – 00:38

Перегляд дописуБлискавиця (29.01.2009 23:33) писав:

Я теж вважаю, що сірі будні - це "відсутність поганих новин теж добра новина")).....але життя можна зробити яскравим. Хоча б маленька яскрава пляма на щодень)) Скажімо, людина страждає і сумує, можливо їй самотньо і незатишно...але це все - зворотній бік кохання :ggggg:
Кохання-страждання. І дехто вважає, що краще страждати через кохання, ніж страждати через його відсутність :rolleyes:

Справа в тому, що люди не вміють цінувати всі свої почуття, моральні стани і теде. Як кажуть євреї: "Єсли вам хорошо, вам уже плохо, только вы об этом ещё не знаете". Просто треба навчитись отримувати задоволення як від радісного настрою, так і від суму, пам"ятаючи, що все минає і це мине. Людині ж чому незатишно від суму? Тому, що людина автоматично налаштована на "рожевий колір".)

Я колись в один момент зрозуміла, чому не намагаюсь притишити свою радість, чи втамувати сльози, - я отримую задоволення від тимчасового такого стану. Я сміюсь, радію - і все цвіте. Я сумую, плачу - і лиються вірші. Ось тільки не люблю свого душевного стану ніякості, коли немає почуттів.
  • 0

#22 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:штори

Відправлено 30.01.2009 – 03:02

Перегляд дописуБлискавиця (29.01.2009 23:33) писав:

Я теж вважаю, що сірі будні - це "відсутність поганих новин теж добра новина")).....але життя можна зробити яскравим. Хоча б маленька яскрава пляма на щодень)) Скажімо, людина страждає і сумує, можливо їй самотньо і незатишно...але це все - зворотній бік кохання :ggggg:
Кохання-страждання. І дехто вважає, що краще страждати через кохання, ніж страждати через його відсутність :rolleyes:
красиво, в плані самообману ґґ
  • 0

#23 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 30.01.2009 – 11:33

Перегляд дописуManfred (30.01.2009 11:01) писав:

Уміння ґрунтується на знанні чогось. Що саме знають, ті хто вміють?
В цьому варіанті суть у самопізнанні.
  • 0

#24 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 30.01.2009 – 12:31

Перегляд дописуSergiy_K (30.01.2009 03:02) писав:

красиво, в плані самообману ґґ
Раціоналізація (тобто зведення всього до раціо) характерна для чоловіків. Чому? Бо коли виховують чоловіків, їм забороняють спиратися на свої відчуття та емоції. Їх стараються зробити "дерев*яними" і нечуттєвими, щоб вони з кам*яним обличчям терпіли і горе, і зневіру, і розчарування. В результаті чоловіки все одно плачуть (бо така природа людини). Але зв*язок між відчуттями-почуттями і головою розірваний. Поки до чоловіка дійде, що він щось відчуває, то вже й голова відключається)).....але все можна налагодити, якщо прислухатися до свого тіла та відчуттів.

Перегляд дописуManfred (30.01.2009 11:01) писав:

Уміння ґрунтується на знанні чогось. Що саме знають, ті хто вміють?
багато людей не знають, що вміють отримати насолоду і задоволення від кожного дня, бо не живуть відчуттями і почуттями. А розум то він звісно підкаже радше недоліки, ніж позитиви))...бо йому властива критичність, це необхідна властивість для мислення))
  • 0

#25 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень
  • Місто:Вінниця

Відправлено 30.01.2009 – 13:43

Перегляд дописуОлеська (29.01.2009 18:12) писав:

Щодо плакати. У тебе стабільно однин настрій? Це просто цікаво, бо я ще людиниодногонастрою не бачила в житті.
Я лиш наводив ідіотизм схеми "треба жити сьогодні так, ніби це твій останній день". Повторю доведення ідіотизму такого підходу:

Перегляд дописуОлеська (19.11.2008 22:37) писав:

В останній день життя не знаю, чого захочу - все залежатиме, що зі мною буде тоді: де я буду, чому це буде останній день і скільки мені тоді на той момент буде років. Знаю точно одне: мені захочеться плакати...
І взагалі, досить почитати тему "Останній день життя!, Що ти будеш робити?". Наприклад:

Перегляд дописуLara_offn (28.09.2008 15:16) писав:

усамітнюся десь високо в горах
Клас, кожен день тільки те і робити що в горах самітнитись :ggggg:

Перегляд дописуFT232BM (12.09.2008 15:38) писав:

...от прогуляти пари, випити пивця з друзями та попрощатись з батьками завжди можна. Головне не валятись на дивані. ;)

Перегляд дописуLady Erato (28.09.2008 21:17) писав:

кохатись
ну, це справді непогано :rolleyes:

Перегляд дописуKlybnii4ka (17.02.2008 12:14) писав:

Якби я дізналася, що сьогодні останній день мого життя, я б зробила все те, про що завжди мріяла , але не могла, а під кінець дня, я б вилізла на дах найвищого будинку у своєму місті і стрибнула! Це так класно(мабуть, ще не пробувала ;)) померти у вільному падінні!

Перегляд дописуПензлик (24.03.2008 00:16) писав:

Обняв би неньку,потиснув руку татові-і пішов би боротися зі світовим злом!Знищив би всі трамваї! :lol:
Ну і так далі. Абсурдність проведеення кожного дня як свого останього - на лице.
  • 0

#26 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 30.01.2009 – 13:53

Да, Киря, ось такі ми всі тут ідіоти.) Добре, що тебе хоч не забанили.)))

Ти читаєш те, що ти хочеш прочитати, навіть не намагаючись вловити думку дописувачів.
  • 0

#27 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень
  • Місто:Вінниця

Відправлено 30.01.2009 – 13:55

Для чого відкладати купівлю машини, якщо маєш бажання і можливість купити зараз?
Для чого відкладати народження дитини, якщо, знову ж таки, маєш можливість і здоров"я?
Які речі можуть бути важливішими за власні бажання? (Мається на увазі лише індивідуально)
Це все ні до чого. Я про те що:
  • Вибирати речі, які можна відкласти на майбутнє (скажімо, купівля машини, народження дитини), щоб звільнити час і ресурси для досягнення актуальніших наразі речей, вміти жити "зараз" і отримувати від цього задоволення.
  • Краще жити зараз і отримувати від цього задоволення, а речі,які можна спланувати на майбутнє є для кожного індивідуальними.
Інтерпретується мною як:

Прикріплений файл  Schem_pr.JPG   31.71К   10 Кількість завантажень:
  • 0

#28 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 30.01.2009 – 17:55

Перегляд дописуКиря (30.01.2009 13:55) писав:

Це все ні до чого. Я про те що:
  • Вибирати речі, які можна відкласти на майбутнє (скажімо, купівля машини, народження дитини), щоб звільнити час і ресурси для досягнення актуальніших наразі речей, вміти жити "зараз" і отримувати від цього задоволення.
  • Краще жити зараз і отримувати від цього задоволення, а речі,які можна спланувати на майбутнє є для кожного індивідуальними.
Інтерпретується мною як:

Прикріплений файл Schem_pr.JPG
Перепрошую, але то все є особистим. І купівля машини, і народження дитини теж хтось може не відкладати на потім, як є можливість.)

Перегляд дописуManfred (30.01.2009 15:30) писав:

Стислість сестра нашого брата?
Ага.)
Людина завжди у пошуці. Думається, що в пошуці кращого життя, - насправді ж у пізнанні самого себе.
  • 0

#29 Зимова Дівчина

Білочка-пустунка

• Користувачі
  • 2069 повідомлень

Відправлено 30.01.2009 – 22:57

Перегляд дописуКиря (29.01.2009 15:34) писав:

Як на мене, наступні два варіанта ідентичні:
і єдині, які відповідають здоровому глузду серед вищезазначених.
наче однакові, а наче ні. я вирала перший.
хоча і живу спонтанно, деякі речі варто планувати, розраховуючи на свої сили і можливості, а не на забаганку.

Для чого відкладати купівлю машини, якщо маєш бажання і можливість купити зараз?
Бо потім житимеш в машині, так як на решту грошей не лишиться))))

Для чого відкладати народження дитини, якщо, знову ж таки, маєш можливість і здоров"я?
Для того, щоб мати час на дитину та можливості її забеспечення всім необхідним. А не народжувати бо так захотілось, а потім думати чим її годувати та цілими днями бути на роботі, а дитину лишити на виховання батькам.

Які речі можуть бути важливішими за власні бажання? (Мається на увазі лише індивідуально)
бажання того, хто поряд
  • 0

#30 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 30.01.2009 – 23:18

Перегляд дописуЗимова Дівчина (30.01.2009 22:57) писав:

Бо потім житимеш в машині, так як на решту грошей не лишиться))))

Для того, щоб мати час на дитину та можливості її забеспечення всім необхідним. А не народжувати бо так захотілось, а потім думати чим її годувати та цілими днями бути на роботі, а дитину лишити на виховання батькам.
Так, зате живеш так, як хочеш.)))
То я власне несерйозно, бо насправді теж сплановую власне життя, але не так, щоби собі в чомусь відмовляти заради того, що можливо колись буде. Колись в мене був момент (ну, буває таке чи не в кожної людини рано чи пізно, коли дивишся в очі смерті), після якого я зрозуміла, що не знаю зовсім, скільки житиму насправді. Кожен день може стати останнім. Тоді я і вирішила жити на повну, наскільки можу собі це дозволити. Ні, я не живу виключно заради себе, і навіть більше, ніж, але... Трохи втомилась планувати майбутнє, яке в один момент як картковий будинок може розпастись.

А щодо дитини, то тому у нас народжуваність впала, що все сплановується. Хіба наші батьки, діди, прадіди планували мати дитину через рік, чи через два, чи коли для себе наживуться, чи коли гроші з"являться? Якби так було, то нас би зараз набагато менше було б.) Я так розумію, що маєш бажання і можливість, то народжуй. Потім може не настати...

Цитата

бажання того, хто поряд
А ось це золоті слова! Я спровокувала, думала, хто відреагує. Так, бажання того, хто поряд теж мають бути важливими для тебе.)
  • 0

#31 Зимова Дівчина

Білочка-пустунка

• Користувачі
  • 2069 повідомлень

Відправлено 30.01.2009 – 23:27

Перегляд дописуОлеська (30.01.2009 23:18) писав:

А щодо дитини, то тому у нас народжуваність впала, що все сплановується. Хіба наші батьки, діди, прадіди планували мати дитину через рік, чи через два, чи коли для себе наживуться, чи коли гроші з"являться? Якби так було, то нас би зараз набагато менше було б.) Я так розумію, що маєш бажання і можливість, то народжуй. Потім може не настати...
у нас не впала народжуваність. у нас просто народжуваність не наздоганяє смертність. це різні речі.
а дітей так дійсно планують, якраз щоб не дуже з великим животом потім заміж виходити ґґґґґґ

до речі до народження дитини дійсно треба готуватись. у гінеколога хоч спитайте. до того ж обом як матері, так і батьку майбутнього чуда. так що не лише фінансовий бік важливий.

та подумайте ще потім як ви пояснюватимете синочку чи донечці, а чого це її мама та тато вдома лише ночують? ані казочки на ніч, ані уроків разом.
  • 0

#32 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 30.01.2009 – 23:34

Перегляд дописуЗимова Дівчина (30.01.2009 23:27) писав:

у нас не впала народжуваність. у нас просто народжуваність не наздоганяє смертність. це різні речі.
а дітей так дійсно планують, якраз щоб не дуже з великим животом потім заміж виходити ґґґґґґ

до речі до народження дитини дійсно треба готуватись. у гінеколога хоч спитайте. до того ж обом як матері, так і батьку майбутнього чуда. так що не лише фінансовий бік важливий.

та подумайте ще потім як ви пояснюватимете синочку чи донечці, а чого це її мама та тато вдома лише ночують? ані казочки на ніч, ані уроків разом.
Так, у нас це все лише фантастика.) Ні наречених з великим животом, ні таких непосидючихвдома батьків, і до народжуваності усі без винятку готуються...)))

Так, готуватись до цього треба. Але то трохи різні речі. Дитина ніби не одразу народжується, чи може я відстала від прогресу?) До чого готуватись, коли жінка ще не вагітна? Завагітніла, от і відвідуються лікарі, курси різні і теде. Та й без курсів тих діти у нас народжуються здорові та розумні.)
  • 0

#33 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 30.01.2009 – 23:48

Дітей можна планувати або не планувати. Справа не в тому, бо діти іноді народжуються попри всі перестороги, а буває, що запланованого чекають роками. Ця галузь найменше піддається прогнозуванню))

Мені сподобалася думка про бажання свої і того, хто поруч. Все-таки я б звернула спершу увагу на задоволення своїх бажань, бо незадоволена людина навряд чи зможе зробити когось іншого щасливим.
  • 0

#34 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 30.01.2009 – 23:50

Перегляд дописуБлискавиця (30.01.2009 23:48) писав:

Мені сподобалася думка про бажання свої і того, хто поруч. Все-таки я б звернула спершу увагу на задоволення своїх бажань, бо незадоволена людина навряд чи зможе зробити когось іншого щасливим.
Аналогічно. Тільки я все ж таки чекала, що хтось додасть ще бажання того, хто поруч.)
  • 0

#35 Зимова Дівчина

Білочка-пустунка

• Користувачі
  • 2069 повідомлень

Відправлено 31.01.2009 – 00:00

Перегляд дописуОлеська (30.01.2009 23:34) писав:

Так, готуватись до цього треба. Але то трохи різні речі. Дитина ніби не одразу народжується, чи може я відстала від прогресу?) До чого готуватись, коли жінка ще не вагітна? Завагітніла, от і відвідуються лікарі, курси різні і теде. Та й без курсів тих діти у нас народжуються здорові та розумні.)
які на фіг курси?
я мала на увазі інше. до того як зачинати дитину треба впевнитись, що батьки здорові. якщо ні зробити так щоб досягнути максимально гарного результату. якщо хтось з партнерів п’є та палить, бажано припинити хоча б за кілька місяців. та море нюансів. а ви курси.

Дітей можна планувати або не планувати. Справа не в тому, бо діти іноді народжуються попри всі перестороги, а буває, що запланованого чекають роками. Ця галузь найменше піддається прогнозуванню))
Народжувати треба, однозначно і беззаперечно! : ) Але в сучасних екологічних умовах, таки краще зробити все можливе щоб дитинці було легше.

Перегляд дописуОлеська (30.01.2009 23:50) писав:

Аналогічно. Тільки я все ж таки чекала, що хтось додасть ще бажання того, хто поруч.)
кожному своє © : )
  • 0

#36 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 31.01.2009 – 00:08

Перегляд дописуЗимова Дівчина (31.01.2009 00:00) писав:

які на фіг курси?
я мала на увазі інше. до того як зачинати дитину треба впевнитись, що батьки здорові. якщо ні зробити так щоб досягнути максимально гарного результату. якщо хтось з партнерів п’є та палить, бажано припинити хоча б за кілька місяців. та море нюансів. а ви курси.
Правильно! Курси нафіг! :angry1:
А людині, яка живе сьогоднішнім днем, не потрібно бути здоровою?

Суперечка пішла тому, що в кожного з нас своє поняття "жити одним днем". Точно так само у нас усіх різняття думки щодо того, як прожити цей день, з ким і де. Як народжувати дитину, коли народжувати і чи взагалі народжувати - це особисте. Купувати машину зараз і жити де-попало, чи збирати гроші на будинок і мріяти лише про машину - це теж особисте. Збирати гроші на дорогезну одіж, чи тратити їх на поїздки - це теж особисте. Для чого когось переконувати в протилежному? Кожен живе лише своїм життям, своїми бажаннями, своїми мріями. Ось.
  • 0

#37 Зимова Дівчина

Білочка-пустунка

• Користувачі
  • 2069 повідомлень

Відправлено 31.01.2009 – 00:24

Перегляд дописуОлеська (31.01.2009 00:08) писав:

А людині, яка живе сьогоднішнім днем, не потрібно бути здоровою?
не обов’язково.

Перегляд дописуОлеська (31.01.2009 00:08) писав:

Суперечка пішла тому, що в кожного з нас своє поняття "жити одним днем"…Кожен живе лише своїм життям, своїми бажаннями, своїми мріями. Ось.
різні погляди на життя. різні пріорітети.
проте. дитина не машина. і мені дивно бачити народження дитини в списку власних забаганок. тим більше, що це вирішують двоє. а ще дивніше чути від жінки

Цитата

До чого готуватись, коли жінка ще не вагітна?
НМСД
  • 0

#38 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 31.01.2009 – 00:28

Перегляд дописуЗимова Дівчина (31.01.2009 00:24) писав:

різні погляди на життя. різні пріорітети.
проте. дитина не машина. і мені дивно бачити народження дитини в списку власних забаганок. тим більше, що це вирішують двоє. а ще дивніше чути від жінки
Зауважу: від дорослої жінки.) Тут, повірте, теж лише особисте. Але то вже інша тема.
  • 0

#39 Amili

сама по собі

• Користувачі
  • 1458 повідомлень

Відправлено 31.01.2009 – 11:00

Мені один знайомий сказав, що я живу завтра. Але це завтра стосується лише мого дозвілля і особистого життя. У всьому іншому - живу сьогодні, насолоджуюся моментами і планую майбутнє. Роблю те, що можу зробити зараз і відкладаю ресурси на потім.
Тішитися треба тим, що є зараз і працювати для досягнення кращого (тут не лише про матеріальні блага) Інколи краще обмежити себе тепер, задля кращого майбутнього, все залежно від ситуації і її індивідуальної оцінки. А ще залежить від внутрішніх пріоритетів людини.
А щодо багатства чи матеріального достатку, внутрішнього світу і життєвої мудрості, то підтримую економічну теорію : людина найбільшого багатства досягає на межі виходу на пенсію))))
А щодо стратегічного мислення, то всі мабуть знають, що краще орієнтуватися на довгострокову перспективу, а не на тепер і зараз, яке може призвести до краху у майбутньому.
  • 0

#40 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 02.02.2009 – 17:02

Багато людей думають, що в нас є для життя ще якийсь час, крім тут і зараз))...але коли (або якщо) настає цей "інший" час, то він теж є "тут і зараз", а не в майбутньому.
Плануємо ми теж виходячи із теперішньої ситуації, отже спиратися маємо можливість лише на те, що маємо. На майбутні досягнення спертися важко. Це з галузі ймовірностей. Але ймовірні ресурси застосувати вже сьогодні навряд чи можна.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних