Перейти до вмісту

Розлучення

Повідомлень в темі: 72

#41 phobos

Дивний незнайомець

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2601 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Павутина

Відправлено 21.04.2009 – 14:45

Розлучення це важко, і дуже важко коли на стосунки покладалися великі надії, коли заради коханої людини готовий на все. Але це реалії, і з ними потрібно жити.
  • 0

#42 Гетьман

I am forsaken (c) Sylvanas

• Користувачі
  • 2480 повідомлень
  • Місто:Leopolis novus

Відправлено 25.09.2010 – 17:55

Виникло сьогодні нав'язливе питання. Серед знайомих/родичів випадків не спостерігалось. Отже, питання таке: чи хнає хтось випадок, коли люди розлучились, а потім знову одружились? Випадків, коли таким чином розв'язувалися квартирні питання або інші юридичні формальності не пропонувати.
  • 0

#43 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:сплячих левів

Відправлено 25.09.2010 – 17:56

ні. розходились/сходились - так. а щоб після розлечення знову одружилися - нііі..
  • 0

#44 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 25.09.2010 – 18:15

йа знаю.
сусідка(точніше донька сусіда) вийшла заміж по зальоту у 14 чи 15 років. не знаю як, але мабуть вплинуло те, шо вона була вагітною і папа - крутий ваєнний. Прожила у шлюбі кілька років, розвелася, а потім через кілька років ще раз одружилася з тим самим. не знаю чи живуть вони досі разом, бо син їхній чогось живе з дідусем і прабабусею.
та по-моєму вони ,як сказав би Якобз, ойбнуті.
а чьо пан так цікавиться?
  • 0

#45 Гетьман

I am forsaken (c) Sylvanas

• Користувачі
  • 2480 повідомлень
  • Місто:Leopolis novus

Відправлено 25.09.2010 – 18:20

Перегляд дописуSensssorika (25.09.2010 19:15) писав:

йа знаю.
сусідка(точніше донька сусіда) вийшла заміж по зальоту у 14 чи 15 років. не знаю як, але мабуть вплинуло те, шо вона була вагітною і папа - крутий ваєнний. Прожила у шлюбі кілька років, розвелася, а потім через кілька років ще раз одружилася з тим самим. не знаю чи живуть вони досі разом, бо син їхній чогось живе з дідусем і прабабусею.
та по-моєму вони ,як сказав би Якобз, ойбнуті.
а чьо пан так цікавиться?
Гм... ойбнуті - це не те. Втім, хай буде +1 випадок.
Не знаю, чого цікавлюся, думка прийшла в голову коли тягнув рюкзак і кульок з продуктами під гору, тож відслідкувати хід думок не зможу. Втім, мені в час фізичних навантажень і не таке в голову приходить.
  • 0

#46 Twinkle

Старійшина

• Користувачі
  • 1625 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 25.09.2010 – 19:01

Перегляд дописуГетьман (25.09.2010 18:55) писав:

Виникло сьогодні нав'язливе питання. Серед знайомих/родичів випадків не спостерігалось. Отже, питання таке: чи хнає хтось випадок, коли люди розлучились, а потім знову одружились? Випадків, коли таким чином розв'язувалися квартирні питання або інші юридичні формальності не пропонувати.

Тут бракує шановної панни Блискавиці, от вона на всі випадки життєві, либонь, історії має, колись мене переконувала, що людям властиво прощати. Навіть серйозні речі.

Щодо мене, видається, десь якось таке чула, але не варто це враховувати в +1, бо то може і з художньої літератури бути. Чи з фільмів. Але загалом, якщо використовувати навіть звичайну логіку (чи теорію ймовірності), можна дійти висновку, що і такі випадки бувають.

Повідомлення відредагував Twinkle: 25.09.2010 – 19:10

• 0

#47 ВакуОлька

Найпостожерливіша

• Користувачі
  • 1558 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 26.09.2010 – 01:30

Знаю сім"ю, які проживши 8 років в шлюбі розлучились, але знову зійшлись і живуть як молодята.. Поки не одружились назад;)
  • 0

#48 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 30.01.2011 – 21:04

Перегляд дописуГетьман (25.09.2010 18:55) писав:

Виникло сьогодні нав'язливе питання. Серед знайомих/родичів випадків не спостерігалось. Отже, питання таке: чи хнає хтось випадок, коли люди розлучились, а потім знову одружились?
подруга позаминулого літа вийшла заміж. минулої зими пішла від чоловіка. цього літа офіційно розлучились. зараз повернулася з кіпру і час від часу спить з колишнім чоловіком.
ну нє ппц лі?
каже, що не повернеться до нього, але в той же час триндить, що кохає лише його.

мене це все неабияк засмучує, бо подруга, хоч і ідіотка, але ж подруга, а чоловік її той- кааазьол.

Повідомлення відредагував Sensssorika: 30.01.2011 – 21:04

• 0

#49 Скажена ягідка

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 474 повідомлень
  • Місто:))

Відправлено 30.01.2011 – 21:14

Никогда ни о чем не жалейте вдогонку,
Если то, что случилось, нельзя изменить.
Как записку из прошлого, грусть свою скомкав,
С этим прошлым порвите непрочную нить.

Никогда не жалейте о том, что случилось.
Иль о том, что случиться не может уже.
Лишь бы озеро вашей души не мутилось
Да надежды, как птицы, парили в душе.

Не жалейте своей доброты и участья.
Если даже за все вам — усмешка в ответ.
Кто-то в гении выбился, кто-то в начальство...
Не жалейте, что вам не досталось их бед.

Никогда, никогда ни о чем не жалейте —
Поздно начали вы или рано ушли.
Кто-то пусть гениально играет на флейте.
Но ведь песни берет он из вашей души.

Никогда, никогда ни о чем не жалейте —
Ни потерянных дней, ни сгоревшей любви.
Пусть другой гениально играет на флейте,
Но еще гениальнее слушатель вы...
  • 0

#50 Пластун

хрєновенький генерал

• Користувачі
  • 1990 повідомлень
  • Місто:Волинь

Відправлено 30.01.2011 – 21:37

Розлучення - лажа.
Треба дивитися на кому женисся.
  • 0

#51 wizm

Старійшина

• Користувачі
  • 1133 повідомлень
  • Місто:Дике поле

Відправлено 30.01.2011 – 21:38

Був такий випадок з моїм співробітником, мутним як Калаус(то ріка така), але там ситуація взагалі анекдотична.
Якось він навіть скаржився, ну з якого боку тра-ти його жінку з такою пузякою.
Коротше кажучи знайшов він собі подружку і стали вони жить-поживать…
Закінчилось усе тим, що його колишня виломала в подружки двері і набила тій по мордасам.
Потім був у нього вдома - він знову з першою і вони як ті голубки воркували ;)
  • 0

#52 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 30.01.2011 – 21:45

Перегляд дописуПластун (30.01.2011 21:37) писав:

Розлучення - лажа.
ото витягнули стару тему з порохів...;)
взагалі коли писалась ця тема, то малось на увазі не розвод(рос), а розлучення...коли розходяться двоє людей, які довгий час були одним цілим...як справитись з цим...
але стара народна мудрість каже: час - це все!

Цитата

ой-ой-ой...в житті, як на довгій ниві...женяться, всьо класно але чому зараз так багато розлучень? батьки ще борги не повіддавали а вони вже порозбігались...так що невідомо кого і що чекає...

Повідомлення відредагував Ластiвочка: 30.01.2011 – 21:47

• 0

#53 Лілу

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 229 повідомлень

Відправлено 30.01.2011 – 21:51

Перегляд дописуЛастiвочка (30.01.2011 21:45) писав:

ото витягнули стару тему з порохів...:cry:
взагалі коли писалась ця тема, то малось на увазі не розвод(рос), а розлучення...коли розходяться двоє людей, які довгий час були одним цілим...як справитись з цим...
але стара народна мудрість каже: час - це все!
ой-ой-ой...в житті, як на довгій ниві...женяться, всьо класно але чому зараз так багато розлучень? батьки ще борги не повіддавали а вони вже порозбігались...так що невідомо кого і що чекає...
що означає бути з людиною одним цілим? ви шо по одному не ходите, ви не роздільні чи як?
якщо вже та сталось що розійшлись то треба чимось іншим зайнятися - записатися на танці, або піти на курси якісь, найкраще зазвичай зразу знайти когось кращого, але це не так легко.
а питання чому так багато розлучень, то ви мабуть і собі поставте, якщо вже розбігались з кимось ;)
  • 0

#54 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 30.01.2011 – 21:55

Лілу ну що відповісти на ваш допис? єдине, що можу порадити - перечитайте тему усю, а не останні дописи. А мені порад вже не потрібно. Все чудово
  • 0

#55 Лілу

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 229 повідомлень

Відправлено 30.01.2011 – 21:58

Перегляд дописуЛастiвочка (30.01.2011 21:55) писав:

Лілу ну що відповісти на ваш допис? єдине, що можу порадити - перечитайте тему усю, а не останні дописи. А мені порад вже не потрібно. Все чудово
Ластівочко таки відповідайте, як можуть дві різні людини бути одним цілим? ви що близнюки сіамські? всі можуть прожити самі, просто дехто занадто привикає щоб за них хтось інший думав - це я про ваш випадок говорю.
  • 0

#56 Дядя Ваня

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 16 повідомлень

Перегляд дописуЛілу (30.01.2011 21:51) писав:

а питання чому так багато розлучень, то ви мабуть і собі поставте, якщо вже розбігались з кимось ;)
і справді, вона ж авторитет, і всі розлучені теревенівці стали такими послідувавши її прикладу. негайно знову вийти заміж, щоб не давати поганого прикладу! :cry:
  • 0

#57 Neorlandina

Schadenfreude

• Користувачі
  • 3840 повідомлень
  • Місто:Київ

батьки ще борги не повіддавали а вони вже порозбігались...так що невідомо кого і що чекає...

я шось туплю мабуть але які ще борги? і до чого тут батьки взагалі?
  • 0

#58 Пластун

хрєновенький генерал

• Користувачі
  • 1990 повідомлень
  • Місто:Волинь

Відправлено 30.01.2011 – 21:59

Багато розлучень бо люди дурні і "не биті" в переносному розумінні легковажного ставлення держави до цього питання.
  • 0

#59 Topper

Т-Безсмертний

• Користувачі
  • 2584 повідомлень

Відправлено 30.01.2011 – 22:01

Перегляд дописуЛілу (30.01.2011 21:51) писав:

що означає бути з людиною одним цілим? ви шо по одному не ходите, ви не роздільні чи як?
якщо вже та сталось що розійшлись то треба чимось іншим зайнятися - записатися на танці, або піти на курси якісь, найкраще зазвичай зразу знайти когось кращого, але це не так легко.
Розумієш, в наш час багато хто одружує своїх доньок/синочків на багатінькіх, шоб сім"ї/родини жили-не-тужили і біди не знали. Але молодята поживши деякий час розуміють шо то не їхнє, не підходять одне одному і розбігаються, а батьки їхні в ШОЦІ, як це так, дітоньки розбіглись і бігом вмовляють шоб зійшлись...
Куроче дурні люди є, без них було б жити сумно :(
А на рахунок курсів чи танців - підтримую ! Найкраще бути самим собою і слухатись свого серця :cry:

Перегляд дописуNeorlandina (30.01.2011 21:58) писав:

я шось туплю мабуть але які ще борги? і до чого тут батьки взагалі?
Мдя, борги за весілє :) Зара так модно, забабахати весілє, а потім цілий рік за нього борги віддавати! СеЛо :)
  • 0

#60 Лілу

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 229 повідомлень

Відправлено 30.01.2011 – 22:02

Перегляд дописуTopper (30.01.2011 22:01) писав:

Розумієш, в наш час багато хто одружує своїх доньок/синочків на багатінькіх, шоб сім"ї/родини жили-не-тужили і біди не знали. Але молодята поживши деякий час розуміють шо то не їхнє, не підходять одне одному і розбігаються, а батьки їхні в ШОЦІ, як це так, дітоньки розбіглись і бігом вмовляють шоб зійшлись...
Куроче дурні люди є, без них було б жити сумно :cry:
А на рахунок курсів чи танців - підтримую ! Найкраще бути самим собою і слухатись свого серця ;)
якщо діти тихенькі і скромненькі що не можуть батькам перед весіллям заперечити, то і потім перечити не будуть.
а якщо дітки буйні і зразу висловлюють свою думку то і до весіллія справа не дійде.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних