←  Інтернет та сайтобудування

Теревені

»

Давайте створимо новий проект!

 світлина -=Felorgas=- 10.09.2009

ось додумав зробити іграшку про козаччину і Київську Русь з використанням міфічних істот (українських міфів) та казкових...))) Також зробити клани, але назвати їх курінями, а також можливість об'єднувати курені і альянси з можливістю створення власної Січі... За територію можна використати р.Дніпро та найближчі території, а також відомі фортеці... Взагалі можна зробити історичну гру))) Якщо тут все напишу, то хтось украде ідею)))

P.S. Раніше щось таке планувалося зробити на іншому сайті, але ідея захлинулася чи ще чомусь нічого не вийшло)
Відповісти

 світлина nazarko41 24.09.2009

Перегляд дописуsXe_-=Mr.OSarka=-_sXe (10.09.2009 10:17) писав:

ось додумав зробити іграшку про козаччину і Київську Русь з використанням міфічних істот (українських міфів) та казкових...))) Також зробити клани, але назвати їх курінями, а також можливість об'єдСупернувати курені і альянси з можливістю створення власної Січі... За територію можна використати р.Дніпро та найближчі території, а також відомі фортеці... Взагалі можна зробити історичну гру))) Якщо тут все напишу, то хтось украде ідею)))

P.S. Раніше щось таке планувалося зробити на іншому сайті, але ідея захлинулася чи ще чомусь нічого не вийшло)
супер <_<

phobos: +10% Попередження (за пунктом правил 2.5.1).
Відповісти

 світлина Ma)(imuM 22.11.2009

Згоден , хлопці, вам допомогти! "Проект авторських робіт" - непогана ідея! Так як власних "робіт" не маю куди подіти.. Чисто лежать на диску і все! Деяких вже не існує, так вони "проживали" на диску з віндою... :wacko: Деякі вибіркові були опубліковані, але оце і всього! Якщо буде такий проект - всіма силами спробую допомогти!!
Відповісти