Перейти до вмісту

Видалення гланд (мигдаликів)...треба пораду,

Повідомлень в темі: 26

#21 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6536 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 27.01.2009 – 21:21

Перегляд допису}{Kristi@nna}{ (26.01.2009 02:11) писав:

я за літо 6 раз перехворіла гнойною ангіною...як відомо вона дає ускладнення на серце.....
так ось...мені сказали..що треба видалити гланди...щоб я не хворіла більше ангінами,щоб серце не садити....

Я теж все життя з ангін не вилізав - по шість-сім раз на рік на лікарняному було норма. Поки не поїхав в 14 відпочивати у санаторій Міністерства оборони, де лікар оглянув, показав білі "розтяжки", які почали з'являтись під шкірою по всьму тілу, навіть на колінах, і сказав - "або на операцію, або готуйся років в двадцять п'ять померти через відмову сердця". Повернувся з санаторію - відразу пішов до лікарні, там швиденько все вирізали, з тих пір хворів лише кілька раз, та й то на грип, про простуди та ангіни й думати забув.

Але рішення приймати спеціалістам - тут погоджуюсь з іншими авторами.

Перегляд дописуFT232BM (27.01.2009 15:20) писав:

А серйозно, то справді треба зміцнювати імунітет, ане гланди вирізати Тим більше нам природа їх не просто так дала.

Так і уявляю "треба зміцнювати імунітет, а не видаляти апендикс - природа нам його не просто так дала".
Зміцнювати-зміцнювати, і здохнути через кілька днів від перитоніту.

Перегляд дописуБілий Дракон (27.01.2009 16:20) писав:

Холодне, холод, протяги, морозиво ніколи не були причинами застуд і ангін. Тим більше влітку :ggggg:

Ангіну викликають стрептококи, які живуть в слизових горла. Через переохолодження та падіння імунітету у багатьох людей можуть скластися сприятливі обставини для їх активізації і розмноження.
Тому - холодне, холод, протяги і морозиво - так, є причиною застуди, хай і опосередковано.
  • 0

#22 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Палацу

Відправлено 28.01.2009 – 12:18

Перегляд допису-=VJ=- (27.01.2009 21:21) писав:

Ангіну викликають стрептококи, які живуть в слизових горла. Через переохолодження та падіння імунітету у багатьох людей можуть скластися сприятливі обставини для їх активізації і розмноження.
Тому - холодне, холод, протяги і морозиво - так, є причиною застуди, хай і опосередковано.
Єдиною причиною є падіння імунітету. Холодне, холод, протяги, морозиво, стрес, навантаження, це природні фактори, які людина повинна спокійно переносити.

А тепер розглянемо причину падіння імунітету в нашої хворої.
  • 0

#23 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • 3010 повідомлень
  • Місто:Scorpio const.

Відправлено 03.03.2009 – 12:12

Перегляд допису}{Kristi@nna}{ (26.01.2009 02:11) писав:

:happytwo: люди...хелп...
я за літо 6 раз перехворіла гнойною ангіною...як відомо вона дає ускладнення на серце.....
так ось...мені сказали..що треба видалити гланди...щоб я не хворіла більше ангінами,щоб серце не садити....

з одної сторони....це добре...а з іншої коли буду хворіти то замість хворих гланд я буду мати хворі легені і т.д.!!!
:happy1: люди..як ви гадаєте тре мені того "геморою" і вирізати їх, і мати проблеми ще якісь,чи лишатися з гландами, і садити серце?:ggggg:
У мене були проблеми з самого дитинства з ангінами. Були постійно, декілька раз на рік. Видалили 2 роки назад, коли ті гланди були як кулаки і дихати норм не давали)
Свою імунну функцію гланди виконують до 12 років, далі вони ніякого барєру інфекції не чинять.
Шкодую що не видалив раніше. Бо боляче до чортиків було. З легенями все ОК. І не маю постійних бронхітів. То все вафлі з ямайки про те що бронхіти і кашель буде постійно
  • 0

#24 lavazza_15

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 99 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 05.02.2011 – 22:57

Комусь робили при хронічній ангіні промивання мигдаликів? Якщо так, то чи допомогло і як часто таке потрібно робити?
  • 0

#25 серпиня

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 977 повідомлень
  • Місто:Пуп Землі

Відправлено 20.06.2015 – 10:29

Перегляд дописуlavazza_15 (05.02.2011 – 22:57) писав:

Комусь робили при хронічній ангіні промивання мигдаликів? Якщо так, то чи допомогло і як часто таке потрібно робити?
Мені призначили процедуру з ультразвуком на мигдалини, але якщо вони вже нездалі, то перетворюються на осередок інфекції, і хоч як їх не доглядай, промивай, полоскай, змащуй (можна роки на це потратити, і без толку) - вони сміття (мій лікар так назвав мої, коли їх вирізав і побачив "у всій красі", а при попередньому огляді так категорично не висловлювався), яке треба викинути.

Повідомлення відредагував серпиня: 20.06.2015 – 10:34

• 0

#26 серпиня

Генеральний писар

• Користувачі
  • 977 повідомлень

Відправлено 20.06.2015 – 11:06

Та ні, причина в іншому, принаймні у мене була. В дитинстві перехворіла складною формою ангіни, що аж ковтати не могла, і після того й почалися проблеми. Тому доглядайте своїх дітей. У мене так трапилось, що була у діда з бабою взимку, ходили з дітлахами на річку, пробували лід на міцність, ноги мочили, трохи мене не догледіли))

Повідомлення відредагував серпиня: 20.06.2015 – 11:09

• 0

#27 серпиня

Генеральний писар

• Користувачі
  • 977 повідомлень

Відправлено 20.06.2015 – 13:23

Є 2 причини тонзиліту: ослаблений імунітет або перенесена гостра інфекція.

Цитата

Тонзиліт можна назвати хворобою замкнутого кола. Із-за ослабленого імунітету або перенесеної гострої інфекції у людей часто виникає хронічний тонзиліт. Мигдалини, які повинні підтримувати імунітет, самі стають джерелом інфекції. Імунітет знижується ще сильніше, людина піддається ще більшому числу інфекцій, часто хворіє. З кожною перенесеної застудою захист організму слабшає, а збудники тонзиліту посилюють свої атаки. Скільки разів пацієнт здійснить подорож по цьому колу, залежить тільки від нього самого. Але кінцевим пунктом цих подорожей можуть стати ускладнення на серце, суглоби, запалення легенів, погіршення слуху через запалення середнього вуха.
http://idokdor.pp.ua...-i-ultrazvukom/

Повідомлення відредагував серпиня: 20.06.2015 – 13:25

• 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних