Перейти до вмісту

Національна Віра

Повідомлень в темі: 49

#41 СВІ†ЛОНОСНИЙ

http://svobodaslova.ukrainianforum.net/

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2386 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:з Небес

Відправлено 22.05.2009 – 00:02

Перегляд дописуAvas (1.02.2009 00:21) писав:

Як чесно, я не прибічник перепалок і сарказму навіть в полеміках на тему віри, м
а от я прибічник. :)
Але чи не краще об’єднати і без того розпорошені україські сили різними поглядами на те як має бути.
Краще дивитися що у нас спільного ніж на те, що відмінного.

Стосовно нової релігії - давайте пофантазуємо на тему того, якою вона може бути.

А може, наші предки не вірили, а відали?
  • 0

#42 Добронрав

Місцевий

• Заблоковані
  • PipPipPipPipPipPip
  • 253 повідомлень
  • Місто:Одеса

Відправлено 22.05.2009 – 08:49

Перегляд дописуСВІ†ЛОНОСНИЙ (22.05.2009 01:02) писав:

а от я прибічник. :)
Але чи не краще об’єднати і без того розпорошені україські сили різними поглядами на те як має бути.
Краще дивитися що у нас спільного ніж на те, що відмінного.

Стосовно нової релігії - давайте пофантазуємо на тему того, якою вона може бути.

А може, наші предки не вірили, а відали?
Один з варіантів ми обговорювали з Вєлєсвєтом

Цитата

Церкви залишити, та ікони, де обличчя українські теж. Падло з хреста зняти, хрест без розп"ятого хай буде, як символ перемоги життя над смертю. Біблію в топку всі співи які славлять жидраїль замінити колядками, щедрівками, та веснянками, ім'я Ісуса замінити на Спаситель, діва Марія на Богородиця і таке інше. В ряси одягнути людей для яких над усе інтереси України і хай прочищають людям голови без біблейщини і жидовщини. Однохерственно біблію ніхто по селам не читає (за дуже рідким виключенням). У більшості Бог асоциюється з церквою, попом в рясі з кілограмовим хрестом на пузі і кадилом в руці і образами заправленими в вишиті українські рушники. Трудно простим людям пояснити що Бог не живе в церкві, ой як важко! По своїх батьках суджу, і факти їм навожу і цитати з біблії толкую, а в відповідь стіна нерозуміння і все і хоч лобом об стінку бийся не хотят чути ніяких логічних доводів, та й взагалі просто бояться слухати, от якби то їм піп сказав те що я говорю, то ще б і послухали. Що вже тоді говорити про інших??? Так що рішення в тім, щоб зберегти форму але кардинально замінити суть церкви видається мені найбільш вірним!, бо якщо тупо палити церкви як то робив відомий скандинавський рок-музикант, то народ за нами не потягнеться.

• 0

#43 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень
  • Місто:Палацу

Відправлено 22.05.2009 – 10:52

Національна віра, це віра в націю.
  • 0

#44 Огiрок

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 551 повідомлень

Відправлено 22.05.2009 – 21:40

Перегляд дописуБілий Дракон (22.05.2009 11:52) писав:

Національна віра, це віра в націю.

Непогано би було ще й вірити в себе спочатку, як частину нації. Як корисну частину для себе, сім'ї, нації, всесвіту.

Що це з мене пре? :)
  • 0

#45 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень

Відправлено 22.05.2009 – 21:54

Перегляд дописуОгiрок (22.05.2009 22:40) писав:

Непогано би було ще й вірити в себе спочатку, як частину нації. Як корисну частину для себе, сім'ї, нації, всесвіту.

Що це з мене пре? :)
Кожен для себе сам вирішує у що йому вірити.
  • 0

#46 веснянка

Старійшина

• Користувачі
  • 1492 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 22.05.2009 – 21:56

Перегляд дописуБілий Дракон (22.05.2009 22:54) писав:

яка глибока думка..Я майже вірю, що ти брав участь у редакції Конституції
  • 0

#47 Огiрок

Генеральний писар

• Користувачі
  • 551 повідомлень

Відправлено 22.05.2009 – 21:57

Перегляд дописуБілий Дракон (22.05.2009 22:54) писав:

Добре якщо так.

Але є сумніви, що кожен. Гадаю, що мало хто може сам вирішувати.
  • 0

#48 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень

Відправлено 22.05.2009 – 22:49

Перегляд дописуОгiрок (22.05.2009 22:57) писав:

Добре якщо так.

Але є сумніви, що кожен. Гадаю, що мало хто може сам вирішувати.
Саме кожен. Якщо ти вважаєш, що людьми маніпулють, переконують у щось вірити, то це не так. Вибір люде обманюватися і маніпулюватися.
  • 0

#49 СВІ†ЛОНОСНИЙ

http://svobodaslova.ukrainianforum.net/

• Користувачі
  • 2386 повідомлень
  • Місто:з Небес

Відправлено 23.05.2009 – 00:41

Перегляд дописуБілий Дракон (22.05.2009 23:49) писав:

Саме кожен. Якщо ти вважаєш, що людьми маніпулють, переконують у щось вірити, то це не так. Вибір люде обманюватися і маніпулюватися.
Якщо вам хтось скаже, що його звати Вася, а його насправді звати Едуард, то це ви самі так себе обманули, чи це він вас обманув?
  • 0

#50 Огiрок

Генеральний писар

• Користувачі
  • 551 повідомлень

Відправлено 23.05.2009 – 08:59

Перегляд дописуБілий Дракон (22.05.2009 23:49) писав:

Деякі сучасні джерела говорять, що верховні жерці давнього Єгипту побудували свою цивілізацію за допомогою науки Образів. Потім науку зашифрували, щоб знання не дісталися конкурентам. Мабуть так добре зашифрували, що навіть власні нащадки не розібралися. Чому Єгипет і закінчився через 3000 років.
Але наука створення Образів не зникла. Той хто їх створює, той керує світом, той керує людьми. Людина, яка створює образи в собі, свої Образи - керує собою, але вона схильна до помилок і схильна бути рабом брехливих Образів вже нав'язаних зовні.

Наприклад, щоб провести кого-небудь у президенти, щоб його обрав народ, потрібно зробити образ Президента, який би сподобався більшості електорату.
Щоб провести продаж якогось непотрібства необхідно зробити Образ цього непотрібу, як гарного і вкрай необхідного за допомогою реклами, лейби і др.
Щоб з'єднати людей за для необхідної праці створюється образ мети для майбутнього досягнення.

Релігія це теж той самий штучний Образ і на цей Образ, як ментальний вірус навіювання духовного рабства, на якому навіть і клейма вже немає де ставити. Якщо позбавити народ історії, його пращурів, віри пращурів, та внести в розум Образ іудейської Релігії, то цей народ стає вже рабом народу Іудеї. По перше тому що чужинець своїм ніколи не стане, а по друге у чужинця вже і свого немає нічого.

Про науку Образів достатньо непогано описано в “Анастасії” В. Мегре і ця тема дуже велика.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних

Магазин кубиков Рубика Cubes.in.ua