Перейти до вмісту

Національна Віра

Повідомлень в темі: 49

#21 Avas

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 28 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 01.02.2009 – 19:28

[quote name='Blad' date='1.02.2009 19:18' post='395137']
Прапор в руки і з піснею....

Та як на мене, то прапор - це для українця святе, ПРА-найдревніший, той що почався в епоху Ра - першосвітла,
ПОРа - це ранок, початок світла. Традиція підьому прапора зберігалася в радянські часи піонерами, підьом вранці прапора - то був ритуал віддачі дані предкам, за те , що вони дали їм життя. От вам і язичництво.

А зараз перевернуте все з ніг на голову, більшість на паску ідуть віддавати честь візантійській богині Ісіді, яка до цих пір не може знайти геніталії Осіріса. І ми випікаємо і несемо дань Осірісу-Люциферу, у виді єврейського песаха (посоха), тому що він безплодний, як і вся Християнська релігія.
  • 0

#22 Eqilibrium

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 336 повідомлень
  • Місто:Сарни - Львів - Wadowice - ...

Відправлено 05.02.2009 – 14:36

Дозвольте написати щось на тему ))))))))

Я шаную "національну віру", але у мене свої погляди щодо вірування. Я - ХРИСТИЯНИН :) Мої предки вірили у Бога в Трійці Єдиного !!!!!! ярила чи сонцетрава я вважаю за язичниських божків........
Щодо пам"яті про предків, то я стараюся молитися щодня про те, щоб ми колись зустрілися усі разом в Раю і отримали свою нагороду за ВІРУ - оглядання і вічне прославляння Господа Бога...................
  • 0

#23 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6385 повідомлень
  • Місто:Палацу

Відправлено 05.02.2009 – 14:50

Перегляд дописуEqilibrium (5.02.2009 14:36) писав:

Я шаную "національну віру", але у мене свої погляди щодо вірування. Я - ХРИСТИЯНИН :) Мої предки вірили у Бога в Трійці Єдиного !!!!!! ярила чи сонцетрава я вважаю за язичниських божків........
Щодо пам"яті про предків, то я стараюся молитися щодня про те, щоб ми колись зустрілися усі разом в Раю і отримали свою нагороду за ВІРУ - оглядання і вічне прославляння Господа Бога...................
Язичниський — народний.
  • 0

#24 Eqilibrium

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 336 повідомлень

Відправлено 05.02.2009 – 15:05

Перегляд дописуБілий Дракон (5.02.2009 14:50) писав:

Язичниський — народний.
В 988 наш народ прийняв Християнство ! :)
  • 0

#25 Blad

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 55 повідомлень

Відправлено 05.02.2009 – 15:44

Перегляд дописуEqilibrium (5.02.2009 14:36) писав:

думаю, не варто описувати події після смерті категоріями того світу, який ти сприймаєш тепер.
  • 0

#26 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень

Відправлено 05.02.2009 – 17:55

Перегляд дописуEqilibrium (5.02.2009 15:05) писав:

В 988 наш народ прийняв Християнство ! :)
Християнство — юдейська секта. Воно є прийшлою релігією, а не рідною.
  • 0

#27 Avas

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 28 повідомлень

Відправлено 05.02.2009 – 19:28

Перегляд дописуБілий Дракон (5.02.2009 18:55) писав:

Християнство — юдейська секта. Воно є прийшлою релігією, а не рідною.

Україна повинна очиститися від навязаних чужих ідеологій! Це не підлягає ніяким сумнівам.
Стидно бути рабами чужих ідеологій. Проснись Україно!
Хіба українці дурніші від євреїв?
  • 0

#28 Eqilibrium

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 336 повідомлень

Відправлено 06.02.2009 – 10:43

Перегляд дописуAvas (5.02.2009 19:28) писав:

Україна повинна очиститися від навязаних чужих ідеологій! Це не підлягає ніяким сумнівам.
Стидно бути рабами чужих ідеологій. Проснись Україно!
Хіба українці дурніші від євреїв?
На мою думку смішно поклонятися тому, що служить нам (сонцю, воді, землі). Це все треба поважати, бо Господь дав нам це у власність !!!!!!! Христос своїм приходом перемінив "християнство" юдеїв у релігію для усіх людей без вийнятку. Це не якась там ідеологія, а Дорога до кращого життя. Людина у своєму житті повинна круватися духовними цінностями, а не матеріальними !!!!!
Подивіться на наш народ, який вбільшості йде до Церкви на Богослужіння, а не на річку на якийсь там "ритуал". Мої діди та прадіди вчили моїх батьків "Отче наш" !!!!! Мої батьки переказали мені цей бесцінний дар віри.
Я не керуюся книгою Магавіра (хоча поважаю це діло), а Біблією!
  • 0

#29 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень

Відправлено 06.02.2009 – 13:49

Перегляд дописуEqilibrium (6.02.2009 10:43) писав:

На мою думку смішно поклонятися тому, що служить нам (сонцю, воді, землі). Це все треба поважати, бо Господь дав нам це у власність !!!!!!! Христос своїм приходом перемінив "християнство" юдеїв у релігію для усіх людей без вийнятку. Це не якась там ідеологія, а Дорога до кращого життя. Людина у своєму житті повинна круватися духовними цінностями, а не матеріальними !!!!!
Подивіться на наш народ, який вбільшості йде до Церкви на Богослужіння, а не на річку на якийсь там "ритуал". Мої діди та прадіди вчили моїх батьків "Отче наш" !!!!! Мої батьки переказали мені цей бесцінний дар віри.
Сонце і Земля не служать тобі. У рідновір’Ї ми їх діти і живемо із ними в гармонії. Але саме з приходом християнства люди почали експлотувати природу, бо «Бог її подарував людині». Тепер люди не цінять світ, за що і розплачуються.
  • 0

#30 Еней

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 366 повідомлень
  • Місто:Рогатин

Відправлено 06.02.2009 – 13:58

Перегляд дописуAvas (24.01.2009 20:00) писав:

Хочеться вірити, що спільними зусиллями, можна розпочати пошуч істинної Національної Віри.

І справді тема сформульована неправильно. Якщо дивитися з релігійної точки зору, то яка по-вашому національна релігія, коли сформувалася в Україні, і коли стала національною?
  • 0

#31 Blad

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 55 повідомлень

Відправлено 06.02.2009 – 14:38

Перегляд дописуEqilibrium (6.02.2009 10:43) писав:

Еrrаrе humanum est ....:)
  • 0

#32 Avas

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 28 повідомлень

Відправлено 06.02.2009 – 17:59

Перегляд дописуDraWeR (6.02.2009 14:58) писав:

І справді тема сформульована неправильно. Якщо дивитися з релігійної точки зору, то яка по-вашому національна релігія, коли сформувалася в Україні, і коли стала національною?

Як я казав раніше, на моє переконання будь яка релігія , є ідеологією. Ідеологія це навязування іншим своєї субєктивної точки зору. Національних релігій, як таких, я вважаю не існує. Тому що, на моє розуміння,Національна Віра може існувати тільки там,де проживає дана нація, тому що Боги наших пращурів , були в усьому що їх оточувало,
а не тільки в Ірії.
  • 0

#33 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень

Відправлено 06.02.2009 – 18:25

Перегляд дописуAvas (6.02.2009 17:59) писав:

Як я казав раніше, на моє переконання будь яка релігія , є ідеологією. Ідеологія це навязування іншим своєї субєктивної точки зору. Національних релігій, як таких, я вважаю не існує. Тому що, на моє розуміння,Національна Віра може існувати тільки там,де проживає дана нація, тому що Боги наших пращурів , були в усьому що їх оточувало,
а не тільки в Ірії.
А на моє переконання саме віра не може бути національною. Бо якщо до неї можна причепити «національна», то це вже ідеологія, тобто релігія.

Повідомлення відредагував Білий Дракон: 06.02.2009 – 18:25

• 0

#34 Avas

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 28 повідомлень

Відправлено 06.02.2009 – 22:13

Перегляд дописуБілий Дракон (6.02.2009 19:25) писав:

А на моє переконання саме віра не може бути національною. Бо якщо до неї можна причепити «національна», то це вже ідеологія, тобто релігія.

Я з вами наполовину згоден, "національна" звучить стереотипно, а як звучатиме "Народна Українська Віра" , хоча (лат.natio - народ) , якщо це благозвучніше , я згоден поміняти назву теми, та продовжити обмін думками.
  • 0

#35 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 19.02.2009 – 10:20

Флуд видалено
  • 0

#36 Огiрок

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 551 повідомлень

Відправлено 20.05.2009 – 09:54

Перегляд дописуБілий Дракон (6.02.2009 19:25) писав:

А мат може бути національним?
  • 0

#37 Добронрав

Місцевий

• Заблоковані
  • PipPipPipPipPipPip
  • 253 повідомлень
  • Місто:Одеса

Відправлено 21.05.2009 – 16:08

Перегляд дописуEqilibrium (5.02.2009 15:36) писав:

Жили собі язичник і християнин. Язичник бачив бога як праотця шанував та славив його, а далі жив звичайним земним життям. Християнин вважав себе рабом божим, бога боявся, молився постився, сповідувався, всі мощі обсмоктав де тільки міг, бомжам милостиню подавав, терпів коли били, а бо бог терпів і нам велів і т.д.
Померли обидва да попали перед божі очі, бог покликав язичника та сказав: ну сідай синку за стіл вип"ємо по чарці за нашу зустріч ;) Потім покликав християнина і каже: як ми з сином поїмо прибереш зі столу...Той образився...ну як же так...А бог і каже:він вважав себе сином божим, а ти рабом, от же кожному по вірі його :)
  • 0

#38 Теж пасічник...

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 332 повідомлень
  • Місто:краще не знати:)

Відправлено 21.05.2009 – 16:15

Якщо запитання в тому: де знайти те ,що залишилось від віри пращурів, то відповідь проста - на збручанському і керсонівському ідолах.

Повідомлення відредагував Теж пасічник...: 21.05.2009 – 16:16

• 0

#39 Добронрав

Місцевий

• Заблоковані
  • PipPipPipPipPipPip
  • 253 повідомлень
  • Місто:Одеса

Відправлено 21.05.2009 – 16:19

Перегляд дописуТеж пасічник... (21.05.2009 17:15) писав:

Якщо запитання в тому: де знайти те ,що залишилось від віри пращурів, то відповідь проста - на збручанському і керсонівському ідолах.
А також майже всі православні (грекокатолицькі) обряди та народні звичаї;)
Крім того майже всі моральні чесноти :) Не дивлячись на те що, духовенство постійно втюхувало туди чесноти християнські

Повідомлення відредагував Добронрав: 21.05.2009 – 16:30

• 0

#40 Огiрок

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 551 повідомлень

Відправлено 21.05.2009 – 20:53

Так кожна людина язичник від народження (якщо не обрізана тільки ;) ). Але цей дар не кожний збережує.

А обряди, та народні звичаї це навіть не головне.

Головне це відношення до життя, та себе. До себе, як до Творця, а до життя, як до чуда з нескінченними можливостями.

Повідомлення відредагував Огiрок: 21.05.2009 – 20:54

• 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних