Перейти до вмісту

Саллі Манн (Sally Mann)

Повідомлень в темі: 22

#21 КлятЫй мАскаль

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 428 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 06.03.2009 – 15:25

Якщо у когось ці фото викликають педофілійські почуття, то йому треба звернутися до лікаря... чи до прокурора. У нормальної людини, коли вона дивиться на дітей (оголених чи ні), непристойних думок не з’являється, я так вважаю. <_<

Фото давно добре відомі і (на мою думку, деякі) гарні. У автора, до речі, були проблема із законом, наскільки я знаю. %)

Повідомлення відредагував КлятЫй мАскаль: 06.03.2009 – 15:28

• 0

#22 КаваНеПийПивоЇжБорщ...

Т Чарівне Гімно 2009

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3018 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:мами

Відправлено 06.03.2009 – 18:47

Цитата

є така рекламна фішка.. використовування болючих точок людини для більш е моційного "проникнення" в свідомість... Основними з них є діти еротика та гумор..
це теж лайно... коли відчуваєш себе ботом у начебто вільному світі.
хоча якщо він таким чином намагається вразити людей, захопити і тд.. то його мистецтво гниле.
але я не це мав на увазі. так, можливо це класно відредаговано у фотошопі... але діти нічого не розуміють... їх як трахнули в сраку! взяли і показали великим дядям і тьотям, щоб ті в свою чергу сказали "красіво". Я не буду хилити що типу там роздягнули дівчинку і так далі.. просто це вже утопія.

Цитата

я не кажу що це рекламне фото, але якщо б вони були рекламні ( наприклад присвячені дитячому курінню) чи дитячій проституції, то повірте вони б мали успіх, і ця акція була би більше помітна, а ніж кончені щити ( які зараз випускає Фонд з захисту дітей) які нічого собою не представляють, і ніяких емоцій не визивають..
Була реклама "Мама чому я урод?". Рекламу прибрали через підвищення випадків суїциду.
  • 0

#23 ivansstef

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 666 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Львів

Відправлено 06.03.2009 – 19:06

Перегляд дописуКава з козявками... (6.03.2009 18:47) писав:

Була реклама "Мама чому я урод?". Рекламу прибрали через підвищення випадків суїциду.

Зате який резонанс..

З,І ми помаленько перейшли з художнього фото на рекламу, а тут воно недуже доречне
Ці фото не рекламні.
Я просто провів аналогію.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних

Магазин кубиков Рубика Cubes.in.ua