Перейти до вмісту

Хворе суспільство

Повідомлень в темі: 278

#81 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 25.01.2009 – 15:01

Перегляд дописуБілий Дракон (25.01.2009 14:53) писав:

Це не хвороба, а вибір. Ми вибираємо як нам жити. А хвороби діагностують лікарі.
:lol: ну ясно...це ж лише з назви теми...автор же ш так питання ставив
  • 0

#82 Еней

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 366 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Рогатин

Відправлено 25.01.2009 – 15:05

Перегляд дописуБілий Дракон (25.01.2009 14:53) писав:

По-перше розмножуємося доки не почнемо задихатися і вмирати від голоду. По-друге порівняй масштаби. Убивство негрів в Україні навіть до одиноких випадків не дотягує. А так десь 0,0001. По-третє якщо хоче, може брати вину на себе за будь-що, навіть за усе на світі. Потім розіп’ятися на хресті чим ніби рятуючи голоту. Але не перекладай на инших.
Стосовно прикладу. Якщо б одна людина кинулась на допомогу, то і її б побили або убили. Якщо людей влаштовують гопи, то гопи існують. Саме тому гопотня б’є людей і ніхто не вступається. Людей це влаштовує.
Давай ти замість того, щоб писати на форумі, увізьмеш дрючок і підеш вбивати усіх покидьків. Тоді я повірю, що ти дійсно проти. Лялько, тебе це теж стосується.

Це не хвороба, а вибір. Ми вибираємо як нам жити. А хвороби діагностують лікарі.

Я хоч і не вірю в Бога, та вірю, що кожному прийде своє. "Що посієш те й пожнеш",-це не пусті слова.
Якщо б одна людина, а їх там було 10-20 порівняно десь із 5 і не гопів. То така собі "банда" (мля). До речі ті твої гопи, то звичайні боягузи, як і ті "бандюки".

• 0

#83 кусти

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 291 повідомлень
  • Місто:Київ - Хмельницький

Відправлено 25.01.2009 – 19:11

Перегляд дописуSensssorika (23.01.2009 14:15) писав:

Я б сюди додала ще ненависть до людей з нетрадиційною сексуальною орієнтацією.
і ця ненависть справедлива і соц. здорова, ба більше - природна; а значить в цьому є промисєл Божий ;)

Перегляд дописуSensssorika (23.01.2009 14:15) писав:

Моя мама не проти. Аби кохання було і чоловік надійний. А внуки будуть мулатами)))
без образ, але зважаючи на твій вік, твоя мама таки буде не проти, головне вообше шоб чоловік.. а то не важно: говорити по нашому навчимо..
я наприклад, коли свою маму спитав чого Ані Лорак з турком, почув від мами: "..ну шо поробиш, так не повезло їй", - спочатку сміявся, казав про кохання, а потім подумав, і зрозумів, що в цій маминій реакції і криється святе чуття збереження чистоти Роду і Крові.

Перегляд дописуSensssorika (23.01.2009 14:27) писав:

А якшо я від іноземців чула набагато більше приємних слів і розумних думок- це не проблема іноземців)))
так, це твоя проблема (що повелася), яку усвідомиш згодом..

Перегляд дописуSensssorika (23.01.2009 14:27) писав:

Ненавсить суперечить релігійним переконанням. будь-яким,окрім сатанізму і його похідних течій))

Перегляд дописуSensssorika (23.01.2009 14:48) писав:

Я в назві теми бачу "релігійна нетерпимість". Якшо чорношкірий прожив все життя в Україні, працює на благо цієї країни і сповідує християнство- що поганого і загрозливого він робить?
По-перше: Біблія - настільна книга праведного расиста!!! заперечте, ну ж бо!!! :lol:
По-друге: (увага на жирний шрифт в цитаті) Невже ти і всі присутні не чули про ефект телегонії ??? так званий "ефект першого самця" !!! Уявляю: моя дружина, моя квіточка, моя кохана, ми чекаємо на первістка.. так довго, син чи донька, неважливо, Боже, як я люблю життя!!!!!! всі сили віддавав, щоб як краще.. їй ні ЇМ потрібна моя турбота, моя любов і тепло.. нарешті!!!!!!АААА Я - ТАТО ! ааа пацани!!! да , так я вже мчу.. зараз гляну мій, моя, моє.. де ж та людина, що житиме після мене на цій Землі.. де ти, о найкраща людина!!!!!!!..... що це, вибачте де мій син, де?? чи донька ... кохана, де наша дитина .. що? .............!!!!!!!!!!!!!! це ...... шо бл* ... де мій син [ ІМ'Я ДРУЖИНИ ] !!!!!!!!!!!!!!! ЩО це таке !!!! Боже, за шо ???? він же не мій, це не моє ... чорне... якого біса, як таке можливо??? сука я ж тебе кохав....!! а-а...
..а її першим, як виявляється, був він, той, кого зараз оплакуєте...
думайте.

Перегляд дописуMarcos (23.01.2009 16:57) писав:

До чого тут голодомор ?
до того, що українців "косили" мільйонами, але ж ні, який то расизм, правда-правда їх же білі убивали; ну ладно проїхали...

Перегляд дописуSergiy_K (24.01.2009 17:45) писав:

природність ненормальна
ого загнав;) , тупо і необгрунтовано..

Перегляд дописуYurashlviv (24.01.2009 21:29) писав:

Якби вбили за те що він українець, чи білий, то створив би.
а звідки Ви знаєте, за що вбили негра??? І звідки Ви взнаєте, що на Україні вбили українця за те, що він Українець ???

Перегляд дописуЛастiвочка (25.01.2009 09:18) писав:

Я люблю усіх негрів на їхній історичній батьківщині і може тут на мене гнати скільки хочте - я расист
і я їх всіх отам (на Батьківшинах) люблю і поважаю, ба більше, я їм вдячний, за те що впустили..

Перегляд дописуЛяльКА=) (25.01.2009 12:58) писав:

З цим треба боротися, ось так я зрозуміла автора теми...
здається, Ви неправильно зрозуміли.

І наостанок, питання до автора: що Ви вкладаєте в поняття "антисемітизм" ?

Повідомлення відредагував кусти: 25.01.2009 – 19:30

• 0

#84 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 25.01.2009 – 19:55

Перегляд дописукусти (25.01.2009 19:11) писав:

Невже ти і всі присутні не чули про ефект телегонії

Знову за рибу гроші. Далі підемо про НЛО, зелених чоловічків, Ісуса Христа, воскрешення мертвих і екстрасенса Чумака.
  • 0

#85 кусти

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 291 повідомлень

Відправлено 25.01.2009 – 20:07

Перегляд допису-=VJ=- (25.01.2009 19:55) писав:

Знову за рибу гроші. Далі підемо про НЛО, зелених чоловічків, Ісуса Христа, воскрешення мертвих і екстрасенса Чумака.
тоді спростуйте.
  • 0

#86 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 25.01.2009 – 20:07

Перегляд дописукусти (25.01.2009 20:07) писав:

тоді спростуйте.

Що саме - зелених чоловічків чи Чумака?
  • 0

#87 кусти

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 291 повідомлень

Відправлено 25.01.2009 – 20:12

ти клеїш дурня? :lol: тема ж, наче, серйозна.
  • 0

#88 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6639 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 25.01.2009 – 21:07

Цитата

Цитата

природність ненормальна

ого загнавblink.gif , тупо і необгрунтовано..

Так це аксіома!!! не треба нічого обгрунтовувати і доводити
  • 0

#89 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 25.01.2009 – 21:31

Перегляд дописуБлискавиця (23.01.2009 14:21) писав:

Читайте уважно : ненависть потрібна, щоб захищатися і нападати.
читай уважно: ненависть і злість - не одне й те ж
  • 0

#90 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 25.01.2009 – 22:15

Перегляд дописукусти (25.01.2009 20:12) писав:

ти клеїш дурня? :lol: тема ж, наче, серйозна.

Я уточнюю, бо для мене це все одного поля ягоди.

До речі, щодо теми - себто безпосередньо расизму.
Я зараз складаю описи на свій сайт - для фільмів, які виходитимуть в прокат. Один з них називається "Прощавай, Соло" - знятий іранцем, народженим в США, про толерантне ставлення до людей інших рас. Два головних героя - сімдесятирічний вихідець з расистського півдня США та молодий сенегалець-нелегал, який працює на таксі. Згідно опису фільм має навчати вимираючих білих американців, як вони потребують "свіжої крові" іранців, сенегальців, пакистанців та інших гостей, які приїхали до них жити на їх заробітки, податки та ідеї, сповідуючи при цьому власні переконання і зберігаючи власну культуру без будь-якої асиміляції, одним словом "deftly explores the passing of a generation as well as the rapidly changing face of America".

Може я й збоченець, але коли в Україні президентом стане негр, а який-небудь Ахмет зніме фільм про "deftly explores the passing of a generation as well as the rapidly changing face of Ukraine" - отоді я точно вважатиму українське суспільство хворим. Хоча ні, просто суспільство - бо українським воно тоді точно не буде.
  • 0

#91 кусти

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 291 повідомлень

Відправлено 25.01.2009 – 22:22

Перегляд дописуDarkLordVillis (25.01.2009 21:07) писав:

Так це аксіома!!! не треба нічого обгрунтовувати і доводити
так, поясніть будьте ласкаві..
  • 0

#92 bulbashka_aero

Вівця-перевертень

• Користувачі
  • 1577 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Кременчук

Відправлено 25.01.2009 – 23:59

Перегляд дописукусти (25.01.2009 19:11) писав:

Невже ти і всі присутні не чули про ефект телегонії ???

...мені завжди було цікаво, як тільки люди до такого ідіотизму додумуються... :lol:
  • 0

#93 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 26.01.2009 – 00:08

Перегляд дописуbulbashka_aero (25.01.2009 23:59) писав:

...мені завжди було цікаво, як тільки люди до такого ідіотизму додумуються... :lol:

На жаль генетику вивчають в школі лише схематично. А де нема знання - там плодяться чутки.
  • 0

#94 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 26.01.2009 – 00:36

Перегляд допису-=VJ=- (26.01.2009 00:08) писав:

На жаль генетику вивчають в школі лише схематично. А де нема знання - там плодяться чутки.
от якби вивчали як слід, то знали б, що у негрів якісні гени ґґ
  • 0

#95 Зимова Дівчина

Білочка-пустунка

• Користувачі
  • 2069 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 26.01.2009 – 00:57

Перечитала усю тему. І бачу, що таки більшість людей читає себто бачить те, що хоче бачити. Автор чітко напсиав, що справа не у самому вбивстві чорношкірого, а в тому, що це вбивство виправдовують. Виправдовують бо він же чужинець, він інший. То так йому і треба.
Сама я людина дуже толерантна, але відповідно до того моменту, коли щось не порушує мою гармонію. І мені байдуже якого кольору шкіра, яка релігія, яка мова буде у цього „щось” якщо воно загрожуватиме гармонії в моєму житті.
Ненависть дійнсо річ шкідлива. І краще якщо її не відчувати ніколи. Бо як вже тут писали, то сила руйнівна. Отже, тому хто її відчуває вона приносить рівноцінно стільки ж шкоди як і тому на кого/що ця ненависть спрямована в дії.
Думаю таки сама причина „хвороби” суспільства не в ненависті. Це певно страх. Хтось боїться бути бідним. Тому починає красти, якщо не здатен заробляти працею. Хтось боїться, що його не любитимуть і тому бере любов силою. Але навряд від того стане краще.
Дійсно світ поділений на країни, і теоретично кожен має жити в своїй безвилазно. АЛЕ. Деяким людям не хочеться чекати поки їх країна доросте до рівня, який їх задовільняє і вони шукають це в інших, якщо мають можливість. Певна категорія людей просто живе нахабством, використовуючи „лазєйки” в певних законах/правилах/уставах життя більш-менш розвинутих країн. Це той же приклад Франції, яка сама винна, що в свій час гарно не виписала умови прийняття жителів колишніх колоній у своїй країні, тепер розплачується за це. Це й ті ж штати, які дозволяють собі тримати на утриманні халявщиків.
А ще причина „хвороби” у знеціненні людського життя в принципі. Будь-чийого життя. Люди стали дуже черствими, і сам факт вбивства вже мало кого дивує. Кого б то не вбили.
Тому людей врятує не ненависть (для чого б там її не використовували, вона таки знищує, а не зберігає), а любов. Почнеш любити себе, своїх близьких, своє місто, свою країну і жити заради всього цього і його підтримувати та розвивати, тоді не буде часу на думки як напакостити ворогам. З’явиться час на те, щоб думати як можна жити з найменшою вирогідністю контактів з ними та залежності від будь-кого.

Повідомлення відредагував Зимова Дівчина: 26.01.2009 – 01:03

• 0

#96 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень
  • Місто:Палацу

Відправлено 26.01.2009 – 09:11

У середні віки люди убивали один одного тільки тому, що жили в різних містах або князівствах. Лицар міг убити жебрака тільки для розваги. Модно було купувати рабів, щоб потім полювати на них. А ви кажете, що суспільство стало гіршим, що воно хворе :lol: . Вовк убиває вовка, мавпа мавпу, людина людину. Це люська природа. Один з елементів підтримки балансу суспільства та людства. Альтернатива? Голод, епідемії, катаклізми.
  • 0

#97 Yurashlviv

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 48 повідомлень

Відправлено 26.01.2009 – 12:07

Перегляд дописуБілий Дракон (26.01.2009 09:11) писав:

У середні віки люди убивали один одного тільки тому, що жили в різних містах або князівствах. Лицар міг убити жебрака тільки для розваги. Модно було купувати рабів, щоб потім полювати на них. А ви кажете, що суспільство стало гіршим, що воно хворе :ggggg: . Вовк убиває вовка, мавпа мавпу, людина людину. Це люська природа. Один з елементів підтримки балансу суспільства та людства. Альтернатива? Голод, епідемії, катаклізми.

Вовк вбиває вовка не задля розваги, а лицар міг убити задля цього. І ці скінхеди вбили, теж задля розваги. От вся різниця.
  • 0

#98 Гетьман

I am forsaken (c) Sylvanas

• Користувачі
  • 2480 повідомлень
  • Місто:Leopolis novus

Відправлено 26.01.2009 – 12:14

Перегляд дописуYurashlviv (26.01.2009 12:07) писав:

Вовк вбиває вовка не задля розваги, а лицар міг убити задля цього. І ці скінхеди вбили, теж задля розваги. От вся різниця.
Десятки разів, будучи на селі, бачив, як кішки ловили мишей для того, щоб погратись, щоб показати хазяям власну майстерність (принести мертву і кинути на поріг дому) і ще багато різноманітних причин (але не для їжі). У творчості письменників, народному фольклорі etc. також є багато розповідей щодо полювання вовками заради розваги чи інших причин, не пов'язаних із виживанням.
  • 0

#99 Yurashlviv

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 48 повідомлень

Відправлено 26.01.2009 – 13:01

Перегляд дописуГетьман (26.01.2009 12:14) писав:

Десятки разів, будучи на селі, бачив, як кішки ловили мишей для того, щоб погратись, щоб показати хазяям власну майстерність (принести мертву і кинути на поріг дому) і ще багато різноманітних причин (але не для їжі). У творчості письменників, народному фольклорі etc. також є багато розповідей щодо полювання вовками заради розваги чи інших причин, не пов'язаних із виживанням.

Кішка одомашнена тварина. Я про диких. Щодо фолькльору то там і про вовкулаків багато розповідей, це несерйозно. Тварина вбиває заради самозахисту або щоб поїсти.
  • 0

#100 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6639 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 26.01.2009 – 13:32

Перегляд дописуYurashlviv (26.01.2009 12:07) писав:

зовсім не факт, що то скінхеди. А якби й скінхеди, то це не для розваги - у них є конкретна ідейна мета. А от у когось іншого є конкретна матеріальна мета збагачення, ось у чому проблема.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних