Перейти до вмісту

Хворе суспільство

Повідомлень в темі: 278

#41 FT232BM

私は人々嫌い

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3435 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ->НТУУ "КПІ"

Відправлено 24.01.2009 – 17:02

Перегляд дописуБілий Дракон (24.01.2009 10:59) писав:

расизм, антисемітизм (типу євреї проти арабів?), релігійна нетерпимість

Все це прородні явища і є цільком нормальним для людини.
Нормальним. Але гуманність нормальніша. Треба розставляти пріоритети.
  • 0

#42 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень
  • Місто:Палацу

Відправлено 24.01.2009 – 17:03

Перегляд дописуFT232BM (24.01.2009 17:02) писав:

Нормальним. Але гуманність нормальніша. Треба розставляти пріоритети.
«Норма». Гуманність не природна.
  • 0

#43 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 24.01.2009 – 17:45

Перегляд дописуБілий Дракон (24.01.2009 17:03) писав:

«Норма». Гуманність не природна.

природність ненормальна
  • 0

#44 D1m{@}

Писар

• На перевірці
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 429 повідомлень

Відправлено 24.01.2009 – 20:08

Я не проти перебування іноземців в Україні. Але є одне але... якшо іноземець приїхав в нашу країну навчатись, і щоб після навчання поїхав назад на свою батьківщину. Коли будь який іноземець перебуває на території іншої країни, він повинен поважати закон і традиції певної нації. Кожен представник своєї нації повинен жити в своїй батьківщині. Крапка.
  • 0

#45 Yurashlviv

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 48 повідомлень

Відправлено 24.01.2009 – 21:12

расизм, антисемітизм (типу євреї проти арабів?), релігійна нетерпимість

Таке ставлення в суспільстві і призводить до наступного
У Львові на зупинці, де вбили нігерійця, нема кому змити кров.

Зображення

Повідомлення відредагував Yurashlviv: 24.01.2009 – 21:13

• 0

#46 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень

Відправлено 24.01.2009 – 21:19

Перегляд дописуYurashlviv (24.01.2009 21:12) писав:

Таке ставлення в суспільстві і призводить до наступного
У Львові на зупинці, де вбили нігерійця, нема кому змити кров.

Зображення
І що? А якби вбили українця, ти б створив тему?
  • 0

#47 Yurashlviv

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 48 повідомлень

Відправлено 24.01.2009 – 21:29

Перегляд дописуБілий Дракон (24.01.2009 21:19) писав:

І що?

Прочитайте ще раз може зрозумієте.

А якби вбили українця, ти б створив тему?

Якби вбили за те що він українець, чи білий, то створив би.
  • 0

#48 Еней

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 366 повідомлень
  • Місто:Рогатин

Відправлено 24.01.2009 – 21:31

І що? А якби вбили українця, ти б створив тему?

Але тут дещо інше діло. Коли вбивають українця, то всі просто дуріють через бажання покарати винного. До того ж мотиви дещо відрізняються. А коли вбивають через расову приналежність, то всім ніби легше стає на душі або ж просто байдуже. Це як повсякденність.
  • 0

#49 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень

Відправлено 24.01.2009 – 23:47

Перегляд дописуDraWeR (24.01.2009 21:31) писав:

А коли вбивають через расову приналежність
Причини?

П.В. Відкрию маленький секрет. Українців убивають десятками і сотнями, але людей це не хвилює. Негра убили за те, що він чорний, то це ж такий жах. Гірше коли єврея убивають. А коли нарік приріже дівчину за червонець, то це нормально. Такий мотив його виправдовує. Це звично і загально прийнято. Бо смерть одного, це трагедія, а смерть мільйона є лише статистикою.

Мені сра байдуже на нього. Він не особливіший і не цінніший за українців, яких убивають щодня. Негр знав куди їде. А в українців тут батьківщина і вони не повинні за смертю їхати в Ахрику.

Якщо вам байдужі люди вашого народу, але хвилює смерть чужиземця, бо він чужиземець, ти ви для мене гірщі за расистів, ви антиукраїнці.
  • 0

#50 bulbashka_aero

Вівця-перевертень

• Користувачі
  • 1577 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Кременчук

Відправлено 25.01.2009 – 00:34

Перегляд дописуDraWeR (24.01.2009 21:31) писав:

Але тут дещо інше діло. Коли вбивають українця, то всі просто дуріють через бажання покарати винного. До того ж мотиви дещо відрізняються. А коли вбивають через расову приналежність, то всім ніби легше стає на душі або ж просто байдуже. Це як повсякденність.
Та чого ж... Якщо убивають українців всім також байдуже. Аби це були не наші друзі і родичі :lol:
  • 0

#51 ЛяльКА=)

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 356 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Київ

Відправлено 25.01.2009 – 03:24

А наші українські парубки нікого не гвалтують, не вбивають, не крадуть...ну звісно, своє не воняє =)

Перегляд дописуБлискавиця (23.01.2009 13:50) писав:

А мене завжди дивує феномен української терпимості, коли на фоні загального падіння добробуту і загрози зовнішньої агресії та внутрішнього розколу, автора теми найбільше наразі цікавлять інші раси та національності.

Якщо ми будемо жити в суспільстві в якому людина буде ненавидіти людину тільки через те що вона інша (не краща, не гірша, а ІНША!), то це теж нідочого доброго не приведе :lol:

Розчарована постами.

А сили, волі, розуму не досить для того щоб захищатися і нападати??! ;)
Ненависть пожирає людину з середини, як і злість, та інші смерті гріхи. Не є пристрасною християнкою, але деякі заповіді корисні.

Перегляд дописуAleph (23.01.2009 15:27) писав:

Так. Вибір є. Суспільство потрібно змінювати. І починати з себе.

Цілком вірно, не тикай пальцем на іншого коли сам в носі колупаєшся!

Скоріш для тварин, аргументувати не буду, здогадатись не важко.
  • 0

#52 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6652 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 25.01.2009 – 06:36

Перегляд дописуЛяльКА=) (25.01.2009 03:24) писав:

Якщо ми будемо жити в суспільстві в якому людина буде ненавидіти людину тільки через те що вона інша (не краща, не гірша, а ІНША!), то це теж нідочого доброго не приведе :lol:
та ніхто його не ненавидить. він нікому не потрібен. і просто до нього немає жалості. Автор хотів викликати море сліз жалості до чужинця, і гору зневаги, прокльонів до своїх. Хотів щоб ми ненавиділи себе за те, що наші співвітчизники так діють. Та не всі повелися на цю жидівську пропаганду. Їх ніхто не ненавидить, вони тут непотрібні, зайві. А те що й українців багато зайвих є, то це окрема тема розмови.
  • 0

#53 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 25.01.2009 – 09:18

Хворе суспільство? Так, а що є причиною хвороби цієї? Говорити можна довго і багато...Йде сплановане винищення нації...Чому суспільство хворе? чому росте злочинність, проституція, наркоманія, смертність і ти.ди? Дуже зручно бути спостергічам збоку і в той же час нічого не робити..критиком бути дуже зручно. А не хворе суспільство коли мати викидає новонароджене дитя на смітник? коли бабцю вбивають за 20 гривень? Прикладів можна навести багато....але що робиться для того, щоб поліпшити ситуацію? Абсолютно нічого!!! Приклад з чорношкірим для мене не вдалий. Хто знає, що стало причиною з такими наслідками? Хто може судити про це? Коли я вчилась в медунівері то викладачка розповідала як деякі представники цієї раси себе ведуть. Ні з сього ні з того встає і шмаркається у вазонок, що стоїть перед нею....і прикладів нахабної поведінки багато...Не дати йому за це в рило? Ще один випадок...Маршрутка: заходить група негрів і не платять...водій волав-волав, тоді зупинив авто і до них...Ті відповідають - ми за стоячі місця платити не будемо!!!!І що їм робити? Не будеш то чекай коли приїде пуста. Водій був старший козак, видно вояка ще той просто повикидав їх малих за обшивку і все. Сів і поїхав...Він хворий? Не думаю. Ну і грам офтопу. Я люблю усіх негрів на їхній історичній батьківщині і може тут на мене гнати скільки хочте - я расист
  • 0

#54 FT232BM

私は人々嫌い

• Користувачі
  • 3435 повідомлень
  • Місто:Київ->НТУУ "КПІ"

Відправлено 25.01.2009 – 11:09

Так, в дописі Ластівки відслідковуєтся чітка расова вірність))
Тут мова йде про вбивство за колір шкіри, а не за те, що в маршрутці не платить. Не всі негри так себе поводять, точно так же, як не всі українці ідеальні. Ось наприклад Обаму так видресирували, що і на людях не соромно показати.
  • 0

#55 D1m{@}

Писар

• На перевірці
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 429 повідомлень

Відправлено 25.01.2009 – 11:21

Цитата

наприклад Обаму так видресирували, що і на людях не соромно показати.

Обама взагалі унікальний випадок в історії США. Мене дивує дуже наступне. Колись негри були в ції країни рабами, безправні люди. Проходив час і вони почали виборювати право вчитися в школі разом з білими, їсти з ними разом, одружуватись, більше політичних прав... Думаю наслідки його президенстка будуть серёозними для білих американців. Чорношкірі отримають більше переваг, більше почнуть емігрувати в штати. Уявляте як себе почувають там расисти? які ненавидять негрів.
  • 0

#56 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень
  • Місто:Backside of the Moon

Відправлено 25.01.2009 – 11:38

Перегляд дописуЛастiвочка (25.01.2009 10:18) писав:

Хворе суспільство? Так, а що є причиною хвороби цієї? Говорити можна довго і багато...Йде сплановане винищення нації...Чому суспільство хворе? чому росте злочинність, проституція, наркоманія, смертність і ти.ди? Дуже зручно бути спостергічам збоку і в той же час нічого не робити..критиком бути дуже зручно. А не хворе суспільство коли мати викидає новонароджене дитя на смітник? коли бабцю вбивають за 20 гривень? Прикладів можна навести багато....але що робиться для того, щоб поліпшити ситуацію? Абсолютно нічого!!! Приклад з чорношкірим для мене не вдалий. Хто знає, що стало причиною з такими наслідками? Хто може судити про це? Коли я вчилась в медунівері то викладачка розповідала як деякі представники цієї раси себе ведуть. Ні з сього ні з того встає і шмаркається у вазонок, що стоїть перед нею....і прикладів нахабної поведінки багато...Не дати йому за це в рило? Ще один випадок...Маршрутка: заходить група негрів і не платять...водій волав-волав, тоді зупинив авто і до них...Ті відповідають - ми за стоячі місця платити не будемо!!!!І що їм робити? Не будеш то чекай коли приїде пуста. Водій був старший козак, видно вояка ще той просто повикидав їх малих за обшивку і все. Сів і поїхав...Він хворий? Не думаю. Ну і грам офтопу. Я люблю усіх негрів на їхній історичній батьківщині і може тут на мене гнати скільки хочте - я расист
За цією логікою виходить - треба будувати Велику Стіну, огородитись від чужинців.

Коли бабцю вбивають за 20 гривень , то не думаю , що суспільство це схвалює. А йдеться про хворобу суспільства- соціум схвалює вбивство тільки тому, що людина інша. А потім ці люди йдуть в церкву і моляться Богу . Може вони не тому Богу моляться? Ну нема розповсюджених сект сатаністів у Львові, от і моляться лиш би здаватись набожними перед іншими представниками суспільства, не виділятись.
Так, є розповсюджена тупа модна думка "нема що робити чорножопим в Україні". Відчувається тупа ненависть до представників інших рас , народів. Ніби прагнемо в Європу, забуваючи, що європейці не сприймають і не схвалюють расову чи іншу дискрімінацію. Ми що варвари? Настільки себе загнати в абсолютно неприйнятний для цивілізації расово-нацистський абсурд. Ось хвороба.
Хвороба стада, усі говорять "інших треба ненавидіти" ми їх підтримуємо, зі страху. Щоб не здаватись іншими в сірому натовпі, бо ще й тебе приймуть за "іншого". Маємо стадо, яким легко маніпулювати, індивідуалізм карається строго і надовго, закльовують наніц. Ти повинен бути "сірим", як всі, бути тупою мурахою для королів мурашника.
  • 0

#57 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень

Відправлено 25.01.2009 – 11:39

Перегляд дописуD1m{@} (25.01.2009 11:21) писав:

Обама взагалі унікальний випадок в історії США. Мене дивує дуже наступне. Колись негри були в ції країни рабами, безправні люди. Проходив час і вони почали виборювати право вчитися в школі разом з білими, їсти з ними разом, одружуватись, більше політичних прав... Думаю наслідки його президенстка будуть серёозними для білих американців. Чорношкірі отримають більше переваг, більше почнуть емігрувати в штати. Уявляте як себе почувають там расисти? які ненавидять негрів.
Чорношкірі й так там себе добре почувають. Заселили увесь південь трейлерами. Понароджували купу дітей і живуть на пособії(?) для безробітних. Працювати не хочуть.

Але повернемося до теми. Звідки по вашому береться ксенофобія, задумувалися?
  • 0

#58 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 25.01.2009 – 11:43

Перегляд дописуbulbashka_aero (25.01.2009 01:34) писав:

Та чого ж... Якщо убивають українців всім також байдуже. Аби це були не наші друзі і родичі :lol:
А хто це схвалює? В темі йдеться про те, що суспільство підтримує вбивство "іншого", дає індульгенцію.

Перегляд дописуБілий Дракон (25.01.2009 12:39) писав:

Чорношкірі й так там себе добре почувають. Заселили увесь південь трейлерами. Понароджували купу дітей і живуть на пособії(?) для безробітних. Працювати не хочуть.

Але повернемося до теми. Звідки по вашому береться ксенофобія, задумувалися?
З недорозвитку індивідууму, частки суспільства
  • 0

#59 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень

Відправлено 25.01.2009 – 12:14

Перегляд дописуyushchenko (25.01.2009 11:43) писав:

А хто це схвалює? В темі йдеться про те, що суспільство підтримує вбивство "іншого", дає індульгенцію.

З недорозвитку індивідууму, частки суспільства
:lol: всіх любити, це дорозвиток. Вовки і вівці разом щиплять травку. От тільки на галявині травки на всіх не вистачить.

У людини є пріоритети відношення.

Его — сім’я — далекі родичі — друзі — сусіди — будинок — район — місто — область — народ/народність — нація — субраса — раса — людство — примати — тварини — птахи, риби, рослини, гриби і теде.

Видно, що для українця ціннішим має бути українець, а не ахриканець. Хто для тебе важливіший, брат чи сусід? Друг чи мешканець твого міста? Команда твого міста чи иншого?

В середині сім’ї є конкуренція, за шматок м’яса чи за увагу батьків. Але сім’я об’єднується перед зовнішньою конкуренцією. Так сім’ї можуть конкурувати у середині роду.
Мешканці будинку, які весь час сваряться, об’єднаються щоб відстояти интереси громади.
Мешканці міста вболіватимуть за команду свого міста проти иншої. Але вболівальники усіх міст об’єднаються щоб уболівати за збірну.
Ви самі бачете, як люди розділяються на кримчан, донбасівців, західняків та весь час конкурують в середині країни.
Европейці конкурують між собою, але об’єднуються коли треба конкурувати з иншими расами.

Повернемося до сім’ї. Припустімо, що у тебе є брат і сестра. Ви весь час конкуруєте за увагу батьків. А тепер уяви, що у твоїй сім’ї з’явилася взагалі постороння людина і почала конкурувати з вами. Тепер цукерки ділять не на трьох, а на чотирьох. Тебе, твоїх брата і сестру не влаштовуватиме такий хід подій. У вас почнеться ріст ксенофобії і ви об’єднаєтеся проти постороннього.
  • 0

#60 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 25.01.2009 – 12:22

Перегляд дописуБілий Дракон (25.01.2009 13:14) писав:

Повернемося до сім’ї. Припустімо, що у тебе є брат і сестра. Ви весь час конкуруєте за увагу батьків. А тепер уяви, що у твоїй сім’ї з’явилася взагалі постороння людина і почала конкурувати з вами. Тепер цукерки ділять не на трьох, а на чотирьох. Тебе, твоїх брата і сестру не влаштовуватиме такий хід подій. У вас почнеться ріст ксенофобії і ви об’єднаєтеся проти постороннього.
Стороннім може бути гість, наприклад, родич приїхав. З самого початку ніякої ксенофобії не буде, буде веселіше. А потім може бути й навпаки - я об*єднаюсь з родичем проти вредної сестри, що з*їла усі наші чіпси, коли ми бавились в футбол. :lol:
Ксенофобія - штучне поняття, не має логічного підгрунтя.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних