Перейти до вмісту

Хворе суспільство

Повідомлень в темі: 278

#221 D1m{@}

Писар

• На перевірці
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 429 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 02.02.2009 – 10:09

Щоб позбавитись цієї хвороби, потрібно довгострокову програму розвитку суспільства. Зміниться декілька поколінь, поки в країні все нормалізується.
  • 0

#222 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 02.02.2009 – 17:36

Перегляд дописукусти (25.01.2009 19:11) писав:

і ця ненависть справедлива і соц. здорова, ба більше - природна; а значить в цьому є промисєл Божий :(
Жодна ненависть не є виправданою.

я наприклад, коли свою маму спитав чого Ані Лорак з турком, почув від мами: "..ну шо поробиш, так не повезло їй", - спочатку сміявся, казав про кохання, а потім подумав, і зрозумів, що в цій маминій реакції і криється святе чуття збереження чистоти Роду і Крові.
ну хто ж винний що в тебе така мама нетерпима? Моя найкраща,щоправда вже колишня,подруга заміжня за турком. він її на руках носить. тільки позаздрити можна.Чистота крові...в мені яка ітльки кров не тече: польська насамперед, потім молдавська, циганська, і навіть трошки української та російської. Про чистоту крові треба казати тоді,коли знаєш свій родовід до 20-го коліна хоча б.

так, це твоя проблема (що повелася), яку усвідомиш згодом..
Це не моя проблема. Мені неважливо якої національності людина. Аби поважав мене.

По-перше: Біблія - настільна книга праведного расиста!!! заперечте, ну ж бо!!! :rolleyes:
По-друге: (увага на жирний шрифт в цитаті) Невже ти і всі присутні не чули про ефект телегонії ??? так званий "ефект першого самця" !!! Уявляю: моя дружина, моя квіточка, моя кохана, ми чекаємо на первістка.. так довго, син чи донька, неважливо, Боже, як я люблю життя!!!!!! всі сили віддавав, щоб як краще.. їй ні ЇМ потрібна моя турбота, моя любов і тепло.. нарешті!!!!!!АААА Я - ТАТО ! ааа пацани!!! да , так я вже мчу.. зараз гляну мій, моя, моє.. де ж та людина, що житиме після мене на цій Землі.. де ти, о найкраща людина!!!!!!!..... що це, вибачте де мій син, де?? чи донька ... кохана, де наша дитина .. що? .............!!!!!!!!!!!!!! це ...... шо бл* ... де мій син [ ІМ'Я ДРУЖИНИ ] !!!!!!!!!!!!!!! ЩО це таке !!!! Боже, за шо ???? він же не мій, це не моє ... чорне... якого біса, як таке можливо??? сука я ж тебе кохав....!! а-а...
..а її першим, як виявляється, був він, той, кого зараз оплакуєте...
думайте.
1. Я атеїстка і не зрозуміла що т мав на увазі.
2.Самець- не людина,а тварина. Це я тобі з власного досвіду кажу. тому якшо чоловік перш за все такими інстинктами користується,то я краще лесбіянкою будую.

Перегляд дописукусти (26.01.2009 15:38) писав:

хіба гармонію нашого суспільства не порушує присутність (постійне проживання) чужоземців. Як своїм дітям пояснюватимете, чому в того хлопчика інший колір шкіри чи розріз очей... ???
А навіщо йому це пояснювати? Дитина що батьків своїх не бачитиме? Мою гармонію лише дурні порушують.
  • 0

#223 Темний ангел

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 569 повідомлень
  • Місто:м. Львів

Відправлено 03.02.2009 – 11:20

Перегляд дописуtrim (30.01.2009 19:14) писав:

Є кілька запитань:
Чи вбивали наші предки татар в 1235-1342рр?
Чи вбивали поляків в 1648-1654рр?
Чи вбивали московитів в 1654-1795рр?
Чи вбивали росіян в 1918-1991рр?
Що робити з іноземцями які приходять і забирають гроші, роботу, дівчат, землю?
Звичайно зараз більшості навішана на вуха локшина про толерантність, гуманізм, антисеметизм - а чі українські ці слова і що вони означають на нашій мові?
Коли людство покінчить з війнами, вбивствами на всій планеті і не буде експлуатації людини людиною, держави державою, людей корпорацією чи ТНК,
тоді можна жити мирно.
Але поки всі ведуть себе як людожери, не варто повторювати долю Кука.
У тебе хтось щось із тих іноземців, які зараз є в Україні чи приїжджають сюди на навчання забирає? Не треба порівнювати різні речі. Ти у своєму дописі говориш про загарбників, які прийшли з війною на нашу землю, а мова в цій темі йде про людей мирних, які не ведуть за собою військову силу і нікого ні до чого не змушують. А гроші, роботу, дівчат і землю забирають через нашу недолугість і не бажання щось змінювати, ми тільки здатні стогнати, які погані іноземці і як вон все у нас забирають. Я тільки "за", щоб прийшов якийсь іноземець і забрав у своє користування землю, яка стоїть пусткою і яку наша українська влада не здатна обробити, він дасть робочі місця нашим людям, дасть їм змогу нагодувати свої сім'ї, бо наша влада це зробити не спромоглася. Я наведу приклад Львова. Там, де дороги ремонтували вітчизняні компаніїї все руйнується через кілька місяців активного використання, а там де це робили македонці чи турки стоїть роками. Ми не хочемо щось міняти, не хочемо вчитися робити щось добре, а потім плачемося, які погані іноземці.
  • 0

#224 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 8134 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 11.02.2009 – 13:30

Як називається людина, яка не розрізняє кольори?
Дальтонік.
А як називається людина, яка розрізняє кольори?
Расист.
  • 0

#225 Armando

Старійшина

• Користувачі
  • 1795 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 11.02.2009 – 15:16

Перегляд дописуТемний ангел (3.02.2009 11:20) писав:

Я тільки "за", щоб прийшов якийсь іноземець і забрав у своє користування землю, яка стоїть пусткою і яку наша українська влада не здатна обробити, він дасть робочі місця нашим людям, дасть їм змогу нагодувати свої сім'ї, бо наша влада це зробити не спромоглася.
1917 українців 25 мільйонів здається
в світі 1811 млн http://svit.ukrinfor...opulation.shtml
1918 прийшли росіяни.
ЗАБРАЛИ ЗЕМЛЮ
1921-23 голодомор
1932-1933 голодомор
1941-1945 приходили німці потім знову росіяни
1946-1947 голодомор
1991 українців 35 млн (всьго населення 52млн)
в світі 5200 млн людей (1990 за тим же джерелом)
2008 рік все населення України 46 млн
реально на території україни мешкає приблизно 36млн, решта - за кордоном.
в 2000 населення світу 6200 млн
в 2009-2010 очікується ще один голодомор
(осінню 2008 на власні очі бачив, як пенсіонери в супермаркетах купують один український хліб і більш нічого з продуктів)
Чекайте поки хтось ще прийде і Вас порятує .... :rolleyes: :rolleyes:

Повідомлення відредагував trim: 11.02.2009 – 15:21

• 0

#226 Темний ангел

Генеральний писар

• Користувачі
  • 569 повідомлень

Відправлено 11.02.2009 – 15:19

Перегляд дописуtrim (11.02.2009 15:16) писав:

1917 українців 25 мільйонів здається
в світі 1811 млн http://svit.ukrinfor...opulation.shtml
1918 прийшли росіяни.
ЗАБРАЛИ ЗЕМЛЮ
1921-23 голодомор
1932-1933 голодомор
1941-1945 приходили німці потім знову росіяни
1946-1947 голодомор
1991 українців 35 млн (всьго населення 52млн)
в світі 5200 млн людей (1990 за тим же джерелом)
2008 рік все населення України 46 млн
реально на території україни мешкає приблизно 36млн, решта - за кордоном.
в 2000 населення світу 6200 млн
в 2009-2010 очікується ще один голодомор
Чекайте поки хтось ще прийде і Вас порятує .... :rolleyes: :rolleyes:
Це були ЗАГАРБНИКИ, які прийшли з військовою силою, вони напали на нашу країну. Вловлюєте різницю між словами загарбник і іноземець, що проживає на території України, сплачує податки в її казну, дає робочі місця?
  • 0

#227 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6653 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 11.02.2009 – 18:15

Перегляд дописуТемний ангел (11.02.2009 15:19) писав:

Це були ЗАГАРБНИКИ, які прийшли з військовою силою, вони напали на нашу країну. Вловлюєте різницю між словами загарбник і іноземець, що проживає на території України, сплачує податки в її казну, дає робочі місця?
Свого часу Литовські Князі з військом прийшли на нашу землю, побачили нашу культуру, їм сподобалось і вони того навчилися. Чи це було військове загарбання? Багато істориків вважають що ні.
Інші Чужинці приходять без війська і приносять свою культуру нам. Це звісно не військове загарбання, але коли нас починають судити за те, що це нам не подобається - то це вже військове загарбання.
  • 0

#228 Темний ангел

Генеральний писар

• Користувачі
  • 569 повідомлень

Відправлено 13.02.2009 – 09:53

Перегляд дописуDarkLordVillis (11.02.2009 18:15) писав:

Свого часу Литовські Князі з військом прийшли на нашу землю, побачили нашу культуру, їм сподобалось і вони того навчилися. Чи це було військове загарбання? Багато істориків вважають що ні.
Інші Чужинці приходять без війська і приносять свою культуру нам. Це звісно не військове загарбання, але коли нас починають судити за те, що це нам не подобається - то це вже військове загарбання.
Те, що нам щось не подобається, не є виправданням вбивству і знущанню над його носіями. Потрібно розвивати свою культру, щоб іноземці не нас асимілювали, а вчинили так, як Литовські Князі.
  • 0

#229 Blad

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 55 повідомлень

Відправлено 13.02.2009 – 12:49

Я знаю, що того чорношкірого вбили не за приналежність до іншої культури, а за расову приналежність. Хоча і той й інший варіант - відро лайна на нашу репутацію. Я так розумію, що саме з таких двох точок зору виходять ті, хто виправдовує це злодіяння. Ну що ж, до панів расистів "генетичних" у мене таке питання: "Чого ви так боєтеся чужиг генів? Не хочете щоб нащадки повтікали до африки, чи турції, чи індії? Ну так ваші мавпячі гени не тягнуть вас жити на деревах і носитись з вересками рдин за одним. Чи все ж тягнуть? А от нащадки міжрасових сімей набагато стійкіші і...,очевидно, розумніші за тубільців."
До панів расистів "культурних":
"Що такого цінного ви вбачаєте у нашій зпопсованій, спотвореній культурі? Чим вона краща культуру племені тумба-юмба? Культура - це ж лише встановлення умовних поглядів на світ і, оскільки, явищем вона є соціальним, то перешкоджає людині бути тим, ким вона хоче бути. Люди бояться самотності. Хіба може людина, яка вважає себе представником певної культури, вбити представника іншої культури? Може, якщо її культура це дозволяє, або заохочує. Ви себе до такої культури відносите?"
  • 0

#230 Темний ангел

Генеральний писар

• Користувачі
  • 569 повідомлень

Відправлено 13.02.2009 – 14:03

Перегляд дописуMarcos (23.01.2009 10:31) писав:

я пропоную просто не пускати їх в країну. от і все, або принаймі посилити контроль за перебуванням наприклад тих же студентів в країні
Ти знаєш, що було б із сім'ями наших заробітчан і з нашою і так скоріше мертвою, ніж живою економікою, якщо б країни, у які вони їдуть, їх не пустили. Наведу кілька цитат - "20% українців, які працюють за кордоном, заробляють більше, ніж вся Україна з її чиновниками, олігархами та кланами", "Українська економіка тримається на грошах заробітчан. За приблизними оцінками, майже 5 млн. наших співвітчизників працюють за кордоном. Більшість із них – нелегали, які виконують некваліфіковану роботу. За європейськими мірками заробляють мізер, але ці гроші, як свідчить дослідження “Газети”, вже перевищують державний бюджет України. І це дуже обережні оцінки.
Багато хто в Україні негативно ставиться до заробітчан. Вони, мовляв, їздять за кордон, піднімають економіку західних країн, натомість українська господарка занепадає. Та реальний стан справ є протилежним – фактично, економіка України функціонує за їхні гроші.
Точної кількості заробітчан за кордоном не назве ніхто. Важко сказати, скільки вони переказують в Україну. Принаймні статистики цього не ведуть – надто вже децентралізовані дані, та й відомості про перекази суворо охороняє банківська таємниця. За різними підрахунками, нині за кордоном на заробітках перебувають 5-7 млн. українців, тобто 15-25% працездатного населення. У світі прийнятною вважають норму, згідно з якою за кордоном працюють до 3% працездатного населення країни. За цим показником Україна – перша." Повністю статтю можна прочитати тут. Чи їх теж мають не пусти в Італію, Іспанію, Росію, США, Німеччину і т.д., бо вони іноземці? Ми тут сильно розпинаємося, які ми патріоти, як любимо свою культуру, як не дамо свої землі іноземцям в оренду, як вони забираюить наших дівчат, та отямитися нам треба - хто сюди поїде? Так, ми такі великі патріоти, так будемо боротися проти асиміляції, але щоб не доборолись до того, що тут будуть чорношкірі не через те, що нас асимілюють, а через те, що звідси всі виїдуть. Розкажіть про культуру батькові, який не має за що вчити свою дитину, чи матері, яка підтирає зад паралізованій старі в Італії, бо наша така культурна країна, не змогла дати їй роботу, хоча в неї вища освіта і гарний потенціал. Ми не хочемо міняти існуючий стан речей, а лише винуватимо когось у наших бідах, кричимо, що ми втратимо свою самобутність, бо нас асимілюють, бо сюди наїде іноземців, але забуваємо, що ми її швидше втратимо чере те, що голодна людина, яка не має де жити не дуже буде думати про Шевченка чи вишиванку.
  • 0

#231 Armando

Старійшина

• Користувачі
  • 1795 повідомлень

Відправлено 13.02.2009 – 14:44

Перегляд дописуBlad (13.02.2009 12:49) писав:

"Що такого цінного ви вбачаєте у нашій зпопсованій, спотвореній культурі? Чим вона краща культуру племені тумба-юмба? Культура - це ж лише встановлення умовних поглядів на світ і, оскільки, явищем вона є соціальним, то перешкоджає людині бути тим, ким вона хоче бути. Люди бояться самотності. Хіба може людина, яка вважає себе представником певної культури, вбити представника іншої культури? Може, якщо її культура це дозволяє, або заохочує. Ви себе до такої культури відносите?"
Всеж ви вважаєте нашу культуру культурою, позитивно. А ні чим вона не краща і не гірша за культуру племені Африки чи Австралії! А от зверхність до чорних в ваших словах відчуваю. Самі і відповідаєте на своє запитання: стан нашої культури жалюгідний, вона втрачає своїх носіїв, спотворюється і 'зпопсовується'. Хоч в цьому вона і подібна до культури чорних, тільки рівень розкладання різний.
Людство руйнує простір свого існування - планету Земля. Одна з особливостей була в великій кількості культур і народів, які змішуючись чи завойовуючи один одного помалу зникають.

Цитата

"Фильм о подлецах и негодяях" - так я обозвал эту картину после просмотра. По замыслу авторов, мои симпатии должны были быть на стороне "гонимых", то есть таких замечательных ребят, чью молодость и весёлый нрав прессовало ненавистное государство "скованных одной цепью". Хочу кратко остановиться на главных героях картины, этих милых ребятках. Главный герой – откровенный лох. Первое, что делает его возлюбленная, - выставляет на посмешище перед своей шайкой. Человек пусть наивный, но честный и открытый, признаётся ей в любви, после чего получает подлейший удар. Какой нормальный мужчина стал бы после такого поддерживать отношения с этой стервой высшей пробы? Да никакой. Более того, эта якобы "недотрога", которая отказывала (динамила) всем, открыто говорит лоху, что ребёнок не его. Лох не верит и получает в качестве сына полунегроида, который получился в результате случайной связи его горячо любимой подружки. Такая вот недотрога – никому не дала, а американскому негру - с первого оборота, жалко его стало, "инопланетянина" такого. Я фигею. Жизнь полунегра нам представляется как живая – если с момента рождения на него смотрели как на нелепицу, то вся его судьба будет окрашена комплексами относительно своей непохожести на "расистское" население СССР. Готовый моральный инвалид с отсутствующей национальной самоидентификацией, сейчас уже таких много ходит, пополняя ряды "антифа", ибо они не нужны ни неграм, ни русским.
http://beloyar.livej...com/735248.html

Повідомлення відредагував trim: 13.02.2009 – 14:48

• 0

#232 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6653 повідомлень

Відправлено 15.10.2009 – 19:01

Ось зарз в ТСН дивився, репортаж про те, що жиди збираються в обласних центрах.... кажуть що до них ставляться толерантно

З 18 випадків антисемітизму, правоохоронні органи відреагували на 12 випадків!!

Хто зможе перелічити всі випадки антиукраїнства? А зате випадки, коли влада на це зреагувала можна перелічити на пальцях!
  • 0

#233 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Місто:Геєна огненна, вул Петра і Павла 666.

Відправлено 15.10.2009 – 20:26

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (15.10.2009 20:01) писав:

Ось зарз в ТСН дивився, репортаж про те, що жиди збираються в обласних центрах.... кажуть що до них ставляться толерантно

З 18 випадків антисемітизму, правоохоронні органи відреагували на 12 випадків!!

Хто зможе перелічити всі випадки антиукраїнства? А зате випадки, коли влада на це зреагувала можна перелічити на пальцях!

Шо Ви рівняєте ? То жиди, а то ми...задрипані.
  • 0

#234 За межею

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 171 повідомлень

Відправлено 17.10.2009 – 13:08

у кожної культури своє розуміння краси .
мені китайці, нігери ін. здаються уродливими, якби моя дитина мала дитину від якоїсь мавпи, або зустрічалася, я б вбила їх всіх, так робили наші пращури за зраду,
і чому так печуться за інноземцім українці(якщо українці)
краще б турбувались з представників нашої Нації,
бо іноземці для нас цього не робитимуть.....
  • 0

#235 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6653 повідомлень

Відправлено 17.10.2009 – 17:17

Перегляд дописуЗа межею (17.10.2009 14:08) писав:

у кожної культури своє розуміння краси .
мені китайці, нігери ін. здаються уродливими, якби моя дитина мала дитину від якоїсь мавпи, або зустрічалася, я б вбила їх всіх, так робили наші пращури за зраду,
і чому так печуться за інноземцім українці(якщо українці)
краще б турбувались з представників нашої Нації,
бо іноземці для нас цього не робитимуть.....
А чому ж тоді українським дівчатам подобаюця негри?
  • 0

#236 Вуйко Дмитро

Where is my ban?!

• Користувачі
  • 1736 повідомлень

Відправлено 17.10.2009 – 17:27

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (17.10.2009 18:17) писав:

А чому ж тоді українським дівчатам подобаюця негри?
Чудіса заморскіє!
  • 0

#237 За межею

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 171 повідомлень

Відправлено 06.11.2009 – 18:47

http://sd.org.ua/news.php?id=17691
Жахливий прояв расизму,або маразм дов...в..
Богуслав. матюґатися тута немона. + 10%
  • 0

#238 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 06.11.2009 – 18:56

Перегляд дописуЗа межею (6.11.2009 18:47) писав:

http://sd.org.ua/news.php?id=17691
Жахливий прояв расизму,або маразм довбайобів..
не дивилась. вистачило жахливої невихованості дописувачки
  • 0

#239 Armando

Старійшина

• Користувачі
  • 1795 повідомлень

Відправлено 11.11.2009 – 09:01

Перегляд дописуЛастiвочка (6.11.2009 19:56) писав:

не дивилась. вистачило жахливої невихованості дописувачки
В інтерв'ю російських і вітчизняних ведучих став помічати вживання матів, які скромненько вуалюються 'біп' в передачах штибу 'як він (вона) стали зіркою'.
(Маша Малиновська, Дмитро Коляденко як приклади), депутати ВР вже класика - на невинне запитання журналістів можуть загнути і потрощити обладнання.
Може вживання матів - буденність?
Але ж кожен, хто зазнав впливу расизму буде радий, що його обматюкали ніж побили.
  • 0

#240 st SPEAKER

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 180 повідомлень

Відправлено 20.11.2009 – 14:22

Перегляд дописуDarkLordVillis (23.01.2009 12:52) писав:

У нас це просто спроба нагадати, що пора повертитись додому.

А через десяток років нащадки будуть дивуватися, чого ж українці, про яких колись писали у книжках як про "гостинну націю" не вважаються такою нині.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних