Перейти до вмісту

Хворе суспільство

Повідомлень в темі: 278

#181 Blad

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 55 повідомлень

Відправлено 28.01.2009 – 13:17

Перегляд дописуDarkLordVillis (28.01.2009 12:59) писав:

Прошу особливо звернути увагу на слова автора -
Мене ніколи не вражало насильство чи смерть, можна сказати, що я взагалі байдужий до цього.І назва цієї проблеми - РАСИЗМ

його ніколи не хвилювала смерть європейських людей, але зворушила смерть чорношкірого. ось де расизм!

За винахід - 5!
за екзамен - 2!
  • 0

#182 Еней

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 366 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Рогатин

Відправлено 28.01.2009 – 14:12

Перегляд дописуDarkLordVillis (28.01.2009 12:59) писав:

Прошу особливо звернути увагу на слова автора -
Мене ніколи не вражало насильство чи смерть, можна сказати, що я взагалі байдужий до цього.І назва цієї проблеми - РАСИЗМ

його ніколи не хвилювала смерть європейських людей, але зворушила смерть чорношкірого. ось де расизм!

Його вразило те, як до цієї смерті поставились ті ж європейські люди.
  • 0

#183 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6385 повідомлень
  • Місто:Палацу

Відправлено 28.01.2009 – 14:44

Перегляд дописуDraWeR (28.01.2009 14:12) писав:

Його вразило те, як до цієї смерті поставились ті ж європейські люди.
І як саме? :)
  • 0

#184 Еней

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 366 повідомлень
  • Місто:Рогатин

Відправлено 28.01.2009 – 15:40

Перегляд дописуБілий Дракон (28.01.2009 14:44) писав:

І як саме? :)

Перегляд дописуAleph (22.01.2009 23:30) писав:

Наступного дня, коли ця історія вже була оприлюднена у різних джерелах, люди почали обгоаорювати це вбивство, і те, що я почув мене вже зачепило. Мова не іде про співчуття - воно для мене теж не характерне. Мене вразило, як з кожного, хто про це говорив бризкала ненависть до людей чорної раси. Складалося враження, що практично всі задоволені цим вбивством, а їх вислови - виплеск агресії та ненависті до інших рас. Я з здивування усвідомив, що живу у суспільстві, в якому расизм став практично нормою. Чи був цей нігерієць "добрим" чи "злим" - суті не міняє, так як навряд ті, хто про нього говорив були знайомі з його морально-етичною сторною.

Як тільки я це усвідомив, менів відразу згадалися постійні прояви антисемітизму на побутовому рівні. А відразу по тому і релігійна нетерпимість, об'єктом якої є кожен, хто якимсь чином виявить свою неприналежність до домінуючої на території релігії.

Ось як?
  • 0

#185 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень

Відправлено 28.01.2009 – 16:54

Перегляд дописуDraWeR (28.01.2009 15:40) писав:

Ось як?
Автор теми єврей із параноєю. Тобто це він хворий.
Кожен може написати статтю із своїх закомплексованих мотивів.

Повідомлення відредагував Білий Дракон: 28.01.2009 – 16:55

• 0

#186 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 28.01.2009 – 17:16

Перегляд дописуManfred (28.01.2009 15:57) писав:

Яка наївність. Більшість цих "земляків" знаю особисто і багато хто з них відверто каже, що чекає на прихід російської армії, на питання навіщо, відповідають, щоб патрони їм підносити.

Патякання в інтернеті і реальні бомби над головою - діаметрально протилежні речі.

Перегляд дописуManfred (28.01.2009 15:57) писав:

коли вищеописані дії з Вами пророблять Ваші земляки

Ви хочете зізнатись в тому, що схильні до таких дій?
  • 0

#187 Зимова Дівчина

Білочка-пустунка

• Користувачі
  • 2069 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 28.01.2009 – 23:16

Перегляд допису-=VJ=- (27.01.2009 15:46) писав:

Не розкажете тоді, чому

Многие американцы с удивлением отнеслись к тому факту, что в США более 20 млн. человек (более 10% населения) говорят на испанском языке, почти половина этих людей является гражданами, родившимися в США (Beardsley, 1990. P.15). Именно поэтому в стране существует более 100 каналов c программами на испанском языке, более 600 радиостанций, 150 газет, 125 журналов (Alcántara, 1995. P.169). Если в 80-х гг. ХХ в. США были четвертой испаноговорящей страной в мире, следуя за Мексикой, Испанией и Аргентиной, в первой четверти XXI в. эта страна, согласно прогнозам, может занять второе место (Bergen, 1999. P.2).

Що трапилось? Де ж хвалене "змішування"?
а де тут написано, що ні? де написано, що немає африкано-мексиканських сімей. або чорно-білих? де тут написано, що мексиканці живуть окремою общиною і нізащо в світі не вийдуть заміж/одружаться з білим/чорним представником „корінного“ населення Штатів?

Інших прикладів безліч.
Штати країна, в якій стільки зброду понаїхало і намішалось та якось уживається. Нашій країні таке не світить.

Африка далекувато. А от основні шляхи руху нелегалів з усієї Азії лежать через нас, так. Причому більшість з тих, хто не прорвався, осідає тут.
так треба відповідно законодавства ці питання вирішувати. а не „мочінням в сортирах“.

Хто?
читайте уважніше. перший же пост автора теми про це. його обурив не сам расизм. а сиправдання вбивства з відчуття нетерпимості до іншої раси.
  • 0

#188 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень

Відправлено 28.01.2009 – 23:32

Перегляд дописуБілий Дракон (28.01.2009 16:54) писав:

Не теми, а статті.
  • 0

#189 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень

Відправлено 29.01.2009 – 11:11

Перегляд дописуManfred (29.01.2009 09:21) писав:

Я ж написав, що знаю цих людей особисто, вони не жартують.Фантазуєте? Не ухиляйтесь блск. від відповіді на пряме запитання, повторюю його ще раз: "Тобто, коли вищеописані дії з Вами пророблять Ваші земляки, Ви радітимете? Коли — ні, то до чого тут колір шкіри?"

Далі, чи правильно я Вас розумію, що Ви виправдовуєте вбивство людини, що заїхала не в "ті" краї, де їй призначено жити за походженням або кольором шкіри?
До чого тут колір шкіри?
Бо схоже для тебе і автора теми колі шкіри має ВЕЛИКЕ значення.

П.В. Чудова тема. Може автор і створив її через наболіле у своєму житті, але ми тепер бачимо хто є хто. Хтось проти убивств взагалі, хтось не проти. А також є третя категорія, яким байдужі українці та европейці, їх хвилюють убивства людей виключно инщих національностей та рас. Ось вони, расисти.

Повідомлення відредагував Білий Дракон: 29.01.2009 – 11:21

• 0

#190 Гетьман

I am forsaken (c) Sylvanas

• Користувачі
  • 2480 повідомлень
  • Місто:Leopolis novus

Відправлено 29.01.2009 – 11:17

Зображення
  • 0

#191 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень

Відправлено 29.01.2009 – 12:00

Перегляд дописуManfred (29.01.2009 11:39) писав:

Для мене, колір шкіри має значення лише у тому випадку, коли за нього вбивають, в усіх инших — жодного.Де я писав про чиюсь психічну або біологічну неповноцінність?
Якщо довго йти на захід, то опинешся на сході. Ти до расизму вийшов з иншого боку. Убивство негра чи еврея за походження для тебе важливіше, ніж убивство українця за десять гривень.
У негра є раса. За неї инколи вбивають. Навіть білих за колір убивають в Ахриці. Раса, це так високо, це ж круто.

А в українця є десять карбованців. І його за них якийсь наркоман уб’є. Ми вже не говоремо про отруєння українського народу алкоголем, неякісними їжею і ліками.

Ціна життя негра — раса
Ціна життя українця — 10 грн.

Українці, як і негри, народ третього світу. А у ваших головах ціна життя різниться у рази. Якщо ти НЕукраїнець, то все зрозуміло. Але якщо ти Українець, то такому народові залишилося не довго (хочу помилятися).

Тема називається «Хворе суспільство». Якщо моя остання теза правильна, то українське суспільство дійсно хворе.

Повідомлення відредагував Білий Дракон: 29.01.2009 – 12:02

• 0

#192 Темний ангел

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 569 повідомлень
  • Місто:м. Львів

Відправлено 29.01.2009 – 12:32

Перегляд дописуБілий Дракон (29.01.2009 12:00) писав:

Якщо довго йти на захід, то опинешся на сході. Ти до расизму вийшов з иншого боку. Убивство негра чи еврея за походження для тебе важливіше, ніж убивство українця за десять гривень.
У негра є раса. За неї инколи вбивають. Навіть білих за колір убивають в Ахриці. Раса, це так високо, це ж круто.

А в українця є десять карбованців. І його за них якийсь наркоман уб’є. Ми вже не говоремо про отруєння українського народу алкоголем, неякісними їжею і ліками.

Ціна життя негра — раса
Ціна життя українця — 10 грн.

Українці, як і негри, народ третього світу. А у ваших головах ціна життя різниться у рази. Якщо ти НЕукраїнець, то все зрозуміло. Але якщо ти Українець, то такому народові залишилося не довго (хочу помилятися).

Тема називається «Хворе суспільство». Якщо моя остання теза правильна, то українське суспільство дійсно хворе.
Українця вбиває за 10 гривень такий же українець і це є проблеми виключно наші і це обговорюється повсюдно, майже у кожному випуску новин чи кримінальної хроніки, а іноземця вбивають лише за те, що він іншої раси, при чому цей іноземець гість на нашій землі, а дехто із українців поводиться з ним, наче звірина, до якої кинули живу людину. Ті всі скінхеди і неонацисти не варті гроша ламаного - вони вміють лише нападати зграєю на беззбройних і в темряві, якщо не задоволені сиуацією в країні і хочуть міняти її насильством - нехай беруть АК - 47 і їдуть в Київ на Банкову, до ВР,КМ, їм ще дехто, можливо, "дякую" скаже.
  • 0

#193 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень

Відправлено 29.01.2009 – 12:42

Перегляд дописуТемний ангел (29.01.2009 12:32) писав:

Українця вбиває за 10 гривень такий же українець і це є проблеми виключно наші і це обговорюється повсюдно, майже у кожному випуску новин чи кримінальної хроніки...

Ніхто цього не обговорює. Це ж так звично, це всюди, це норма.
  • 0

#194 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 29.01.2009 – 13:51

Перегляд дописуБілий Дракон (28.01.2009 16:54) писав:

Перегляд дописуБілий Дракон (28.01.2009 23:32) писав:

Не теми, а статті.
Вже сваритись хотіла.)

Перегляд дописуБілий Дракон (29.01.2009 11:11) писав:

П.В. Чудова тема. Може автор і створив її через наболіле у своєму житті, але ми тепер бачимо хто є хто. Хтось проти убивств взагалі, хтось не проти. А також є третя категорія, яким байдужі українці та европейці, їх хвилюють убивства людей виключно инщих національностей та рас. Ось вони, расисти.
Погоджуюсь повністю. Так і є.

Перегляд дописуБілий Дракон (29.01.2009 12:42) писав:

Ніхто цього не обговорює. Це ж так звично, це всюди, це норма.
Так, тому наше суспільство дійсно є хворим.

Я от що подумала. Чому ми дивуємось усім звірствам та вбивствам? Пам"ять передається в спадок. Наші діди пережили голомори, репресії. Наші батьки пам"ятають це, а нам автоматично передався той страх, ті жахіття. Люди їли людей, сприймали одне одного не як суспільну одиницю, а як кусок м"яса ( до речі, не раз чула у висловлювання здебільшого хлопців у розмові про ту чи іншу дівчину, що то ласий кусок м"яса). Вбивають одне одного. Так чого дивуватись, що вбивають чужоземців?
  • 0

#195 кусти

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 291 повідомлень
  • Місто:Київ - Хмельницький

Відправлено 29.01.2009 – 15:35

Перегляд дописуТемний ангел (27.01.2009 11:51) писав:

поважати - це не значить погоджуватися.
чому я повинен поважати українофобські думки (а це очевидно).

Перегляд дописуТемний ангел (27.01.2009 12:24) писав:

А навіть якщо б і приїхали, то що з того? Такі люди, як і ми всі.
пан дальтонік ?? до того ж це різні світи (менталітет, звичаї, світосприйняття і т.д.), досить марити !!!

Перегляд дописуТемний ангел (27.01.2009 12:38) писав:

Вбачаєш у цьому щось добре? Народ у нас расово не терпимий, бо живе погано, а у своїх бідах завжди звик звинувачувати когось, крім себе, не хоче міняти себе і світ навколо, а лише шукає крайнього.
ви один з десяток раз звинуватили українців, а скільки таких як ви - кадрів(ви вже вибачте), так що не фантазуйте..

Перегляд дописуТемний ангел (27.01.2009 12:38) писав:

Тепер за забитою каналізацією скоро почнуть вбачати жидомасонську змову.
чого я не дивуюсь, що ви цю тематику піднімаєте :ggggg:

Перегляд дописуЗимова Дівчина (27.01.2009 14:22) писав:

ох клята держава, не виховала з них людей. зробила ублюдками. ай ай ай. вітаю ви знайшли винного.
тут не про виховання, а про відсутність ефективних регулятивних важелів.

звалить з неї і не заважатиме її розвитку своїм скигленням як все погано : )
навіщо приїжджати було... :rolleyes:

народ у нас у всьому звинувачує всіх окрім себе. і він не расово нетерпимий, а взагалі нетерпимий. до всіх хто підійде під шаблон „у всьому винні…“. а туди як бачите всі підходять.
вам з Темним Ангелом кєнтуватись :lol:

Перегляд дописуЗимова Дівчина (27.01.2009 15:31) писав:

і якщо закони країни в які вона перебуває їй дозволяють там бути, то ніхто не має право її карати на смерть лише через те, що чужинець на чужій території.
карати, в цьому випадку - виконувати закон (неписаний якщо хочете)..

Перегляд дописуManfred (29.01.2009 11:39) писав:

Для мене, колір шкіри має значення лише у тому випадку, коли за нього вбивають, в усіх инших — жодного.
бо ми - не безрідні, бо ми - Українці, тож досить плювати в дідівькі криниці..
подивіться фільм

Цитата

«Фучжо́у» — український художній фільм режисера Михайло Іллєнко відзнятий у 1993 році на кіностудії «Національна кіностудія художніх фільмів ім. О.Довженка».
Деталі сюжету:
Придніпровські містечка й села в Україні, узбережжя Флоріди, Бермудський трикутник — місця дії фільму. Нащадка українців, які колись емігрували за океан, Ореста шаленим вітром стихій закидає в українське село. Власне, це стихія самої історії, котра розвіяла українців по світах. В стилістиці поетичного кіно, через химери людських фантазій і вчинків, автори поєднують свого героя з коханою дівчиною, Катериною.
там остання сцена з кораблем.
  • 0

#196 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень

Відправлено 29.01.2009 – 22:47

Перегляд дописуManfred (29.01.2009 18:07) писав:

А хто пропонує плювати? Чи вбивати людей за те, що вони якось инакше виглядають, це для Вас означає "чистити дідівські криниці"? Для всіх цивілізованих країн світу цінність життя людини є найвищою цінністю, коли ми з цивілізованим світом, то мусимо принайині замислитися на цю тему теж, коли з дикунами, то за каменюку — зброю люмпен-пролетаріяту і впреред чи то пак назад до природи.На жаль не маю наразі такої можливости, подивлюся при нагоді.
Міф. Людське життя цінністю не є, а ось конкретні люди можуть бути цінними.
  • 0

#197 Зимова Дівчина

Білочка-пустунка

• Користувачі
  • 2069 повідомлень

Відправлено 30.01.2009 – 01:22

Перегляд дописукусти (29.01.2009 15:35) писав:

тут не про виховання, а про відсутність ефективних регулятивних важелів.
та ви що?
якщо людина виросла виродком — винні батьки!

навіщо приїжджати було... :rolleyes:
що значить приїжджати?
*дивується нащо дискутувати з людиною, яка не слідкує за дискусією*
це взагалі-то було про українців, які виїжджають за кордон на ПМЖ. якщо їм ця країна не цікава, то нащо їх тримати?

карати, в цьому випадку - виконувати закон (неписаний якщо хочете)..
ну то хто вам лікар, що ви самі собі закони вигадуєте?
і хто ж вас тими повноваженнями наділив?

Перегляд дописуБілий Дракон (29.01.2009 22:47) писав:

Міф. Людське життя цінністю не є, а ось конкретні люди можуть бути цінними.
суспільство, яке не цінить людське життя є мертвим, а не хворим.
  • 0

#198 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень

Відправлено 30.01.2009 – 01:24

Перегляд дописуЗимова Дівчина (30.01.2009 01:22) писав:

суспільство, яке не цінить людське життя є мертвим, а не хворим.
То воно від нароження мертве? :rolleyes:

Повідомлення відредагував Білий Дракон: 30.01.2009 – 01:24

• 0

#199 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 30.01.2009 – 03:33

Перегляд дописуЗимова Дівчина (30.01.2009 01:22) писав:

якщо людина виросла виродком — винні батьки!
сарказм?
  • 0

#200 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень

Відправлено 30.01.2009 – 09:05

Перегляд дописуManfred (30.01.2009 08:50) писав:

Коли Ви цінуєте лише життя окремих людей вибірково, то цінуєте якісь здібності або якості цих людей. Людина ж, що цінує саме людське життя — цінує життя будь-якої людини, незалежно від її особистих якостей, життя, як таке, що є для неї цінністю саме у собі.Від народження будь-яке суспільство дике і страшне, ґрунтується на брутальній силі і лише згодом деяким суспільствам щастить піднятися численними східцями до цивілізованого стану, де цінуються такі речі, як цінність кожного людського життя, незалежно від її походження та здібностей. Куди рухатиметься цими східцями наше суспільство до верху, чи до низу залежить від нас, від того куди ми скеруємо його нашими переконаннями та діями, проте наразі, з огляду на чисельно переважаючу тональність дописів у цій темі, можна констатувати печальний факт: нам до цивілізованого стану ще, як до Києва рачки, на жаль.
Суспільство ніколи не цінувало людське життя. Лише в уяві гуманістів. Ти вже вирішив що є хорошим, а що поганим і приміряв це на всіх. Але то лише твоя суб’єктивна думка.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних