Перейти до вмісту

Хворе суспільство

Повідомлень в темі: 278

#161 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6889 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:штори

Відправлено 27.01.2009 – 14:53

Перегляд допису-=VJ=- (27.01.2009 14:42) писав:

Існує - будь-які опитування показують, що майже 90% українців воліють бачити країну незалежною. Усе інше - дрібниці.
це всього лиш побажання, зараз незалежних країн немає, всі залежать одна від одної

Так само, як втрачене Сербією Косово - яскравий приклад, що буває, коли чужинців пускаєш до себе. Це зараз взагалі апофеоз толерантності - віддати людям, яких в тій місцевості ще сто років тому не було і близько, історичне сердце країни.

Хто? Білі? Кілька десятиліть, і то в одній окремо взятій країні - причому "гноблення" було виключно в поразці у виборчих правах і після того, як білих вигнали, ПАР перетворилась на пустелю, заповнену хворобами, бідністю і злочинами. Все інше "гноблення" - від їх самих. Це не білі припливали до Африки, ловили негрів і везли до себе, це самі негритянські ватажки продавали своїх підданих сотнями білим.
ґґ палишся, да апартеїд - більш-менш гуманний був режим, але ж ця країна історично належить неграм :ggggg:
  • 0

#162 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 27.01.2009 – 15:28

Перегляд дописуSergiy_K (27.01.2009 14:53) писав:

це всього лиш побажання, зараз незалежних країн немає, всі залежать одна від одної

Я теж залежу від сусідів - одні можуть залити мене, інших можу залити я. Це якось впливає на мою самостійність і незалежність, як людини?

Перегляд дописуSergiy_K (27.01.2009 14:53) писав:

ґґ палишся, да апартеїд - більш-менш гуманний був режим, але ж ця країна історично належить неграм :ggggg:

Ну от вони тепер отрммали свою історичну спадщину. Що не вкрали - порозбивали, тепер плачуться і вимагають гуманітарної допомоги, а пройти там вулицями страшно навіть вдень, не те, що вночі.

Перегляд дописуManfred (27.01.2009 14:52) писав:

Ви не повірите, але мені такий негр у 100 разів рідніший за мого земляка —

Помиляєтесь, повірю - звичайна толерастична точка зору.

От тільки земляк - він може скільки завгодно ганити українську мову, але коли вас обох притисне - ви будете допомагати одне одному, не кажучи вже про випадок війни, на якій усі українці, окрім кількох сотень проросійських агентів, опиняться по один бік фронту. А негр - він при перших проблемах звалить в інше тепле місце, як він звалив зі своєї батьківщини. Оце і є різниця в культурах. Русофільського українця завжди можна зробити українофілом - бо в будь-якому випадку він цінує місце, в якому народився. Негр цю землю рідною ніколи не відчує.

Хочете цінити - цініть на здоров"я. Доцінуєтесь, коли довкола вас буде хоч скількись велика спільнота негрів - тоді вони вам ту українську в дупу запхають і ще й накажуть "сніжку" мовчати, бо далі можуть захотіти і взятися за його дружину з донькою.
  • 0

#163 Зимова Дівчина

Білочка-пустунка

• Користувачі
  • 2069 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 27.01.2009 – 15:31

Перегляд допису-=VJ=- (27.01.2009 14:00) писав:

Це те, завдяки чому українець розчиняється в чужому суспільстві за кілька поколінь перетворюючись на місцевого, в той час як мексиканець негр чи араб будуть свято зберігати свою мову та традиції і через п"ять поколінь.
хіба араби. що латино-американці, що африканці спокійненкьо змішуються з іншими рассами. а ще свій етнос ідеально бережуть євреї. ці взагалі здаєтсья ніколи з неєвреями сім’ї не заводять.

Існує - будь-які опитування показують, що майже 90% українців воліють бачити країну незалежною. Усе інше - дрібниці.
для вас дрібниці. а для мене це все фігня. незалежними всі хочуть бути і що? це вам доводить спільність поглядів на розвиток України?

В Штатах теж спочатку не претендували. А тепер вони - чудовий приклад всьому світові. Так само, як втрачене Сербією Косово - яскравий приклад, що буває, коли чужинців пускаєш до себе. Це зараз взагалі апофеоз толерантності - віддати людям, яких в тій місцевості ще сто років тому не було і близько, історичне сердце країни.
Корінне населення Штатів індіанці. Решта гості на тій землі. Приклад США не є гарним. Там намішано такого, що Україні і не снилось навіть в жахах.

У нас не історичні, у нас географічні умови.
Звичайно Африка під боком.

Білий расизм мовчазний і розпорошений. Вряди годи чути щось на зразок цієї теми - та й то не факт, що його не зарізав брат по торгівлі на ринку чи ще щось. А от "чорні" райони, куди краще не потикатися, бо зникнеш взагалі - то цілковита реальність.
Ой мовчазний…дійсно про нього мовчать, бо то ж не расизм, то звичайна природня риса білої людини))))
І здався вам той Гарлем, воно вам треба?

Хто? Білі? Кілька десятиліть, і то в одній окремо взятій країні - причому "гноблення" було виключно в поразці у виборчих правах і після того, як білих вигнали, ПАР перетворилась на пустелю, заповнену хворобами, бідністю і злочинами. Все інше "гноблення" - від їх самих. Це не білі припливали до Африки, ловили негрів і везли до себе, це самі негритянські ватажки продавали своїх підданих сотнями білим.
Та звичайно в одній. Ага.

А з якого доброго дива треба розривати ці поняття? Негр теж може цікавитись Шевченком, більше того - є негри, які мовою володіють краще за багатьох українців. Але не це зробить для цього негра українську націю рідною.
Втім, це матерії, які все одно не поясниш тим, хто не хоче зрозуміти.
а хто каже про те, що вона має стати рідною. для українців, які виїжджають за кордон теж ніщо рідним не стає.
до чого тут рідне не рідне. головне, що людина має право на життя не залежно від кольору шкіри та релігії.
і якщо закони країни в які вона перебуває їй дозволяють там бути, то ніхто не має право її карати на смерть лише через те, що чужинець на чужій території.

питання теми навіть не в тому що вбили за колір шкіри, а в тому, що виправдали вбивство лише тому, що вбитий мав інший колір шкіри. і тут не йде обговориення хто крутіший — білі, жовті, чорні чи червоні. тут йде обговорення людяності суспільства в якому ми живемо.
  • 0

#164 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 27.01.2009 – 15:46

Перегляд дописуЗимова Дівчина (27.01.2009 15:31) писав:

хіба араби. що латино-американці, що африканці спокійненкьо змішуються з іншими рассами

Не розкажете тоді, чому

Многие американцы с удивлением отнеслись к тому факту, что в США более 20 млн. человек (более 10% населения) говорят на испанском языке, почти половина этих людей является гражданами, родившимися в США (Beardsley, 1990. P.15). Именно поэтому в стране существует более 100 каналов c программами на испанском языке, более 600 радиостанций, 150 газет, 125 журналов (Alcántara, 1995. P.169). Если в 80-х гг. ХХ в. США были четвертой испаноговорящей страной в мире, следуя за Мексикой, Испанией и Аргентиной, в первой четверти XXI в. эта страна, согласно прогнозам, может занять второе место (Bergen, 1999. P.2).

Що трапилось? Де ж хвалене "змішування"?

для вас дрібниці. а для мене це все фігня. незалежними всі хочуть бути і що? це вам доводить спільність поглядів на розвиток України?

Аякже.

Корінне населення Штатів індіанці. Решта гості на тій землі. Приклад США не є гарним.

Інших прикладів безліч.

Звичайно Африка під боком.

Африка далекувато. А от основні шляхи руху нелегалів з усієї Азії лежать через нас, так. Причому більшість з тих, хто не прорвався, осідає тут.

а хто каже про те, що вона має стати рідною. для українців, які виїжджають за кордон теж ніщо рідним не стає.

Вже друге покоління українців асимілюється, третє - вважає себе місцевим, читайте дослідження хоча б і по тій же Канаді та США.

до чого тут рідне не рідне. головне, що людина має право на життя не залежно від кольору шкіри та релігії.

Типу це хтось заперечує. Хай собі живе - у себе в Нігерії. Там роботи просто греблю гати - закасуй рукави і працюй. А не їдь сюди сидіти на допомозі по безробіттю з наших податків чи торгувати наркотиками та китайськими кросівками.

і якщо закони країни в які вона перебуває їй дозволяють там бути, то ніхто не має право її карати на смерть лише через те, що чужинець на чужій території.

Про покарання за вбивство будь-кого здається вже все обговорили. Зараз мова йде про расизм в ширшому сенсі - як неприязне ставлення до представників інших народів.

питання теми навіть не в тому що вбили за колір шкіри, а в тому, що виправдали вбивство

Хто?
  • 0

#165 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень

Відправлено 27.01.2009 – 15:52

Перегляд допису-=VJ=- (27.01.2009 15:28) писав:

Я теж залежу від сусідів - одні можуть залити мене, інших можу залити я. Це якось впливає на мою самостійність і незалежність, як людини?
ще й як, коли тебе заллють - маєш геморой замість комфортної домівки, коли ти заллєш - влетиш на бабки, муситимеш себе обмежити в чомусь, а ще давай поговорим про вибух газу і решту добросусідства)) хоч не хоч а глобалізація свою справу робить
  • 0

#166 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 27.01.2009 – 15:54

Перегляд дописуSergiy_K (27.01.2009 15:52) писав:

коли тебе заллють - маєш геморой замість комфортної домівки, коли ти заллєш - влетиш на бабки

Коли мене залили - я передав ці проблеми господарям квартири. Коли я випадково раз залив, мені було досить вийти на дзвінок - у мене запитали, що трапилось, я сказав, що кран зірвало і зараз вже все гаразд - після цього сусід, на голову від мене нижчий і десь удвічі легший, сказав "а, ну то добре" і більше я його не бачив.

Як постраждала від цього моя самостійність?

Перегляд дописуSergiy_K (27.01.2009 15:52) писав:

ще й як

Можливість когось залити чи бути залитим самому якось впливає на всі мої вчинки - від того, що я куплю в магазині, до того, як я назву дітей? Перелічіть, будь ласка, які саме риси самостійності у мене відсутні через можливість затопити когось чи бути затопленому?

Повідомлення відредагував -=VJ=-: 27.01.2009 – 15:57

• 0

#167 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень

Відправлено 27.01.2009 – 15:59

Перегляд допису-=VJ=- (27.01.2009 15:46) писав:

Многие американцы с удивлением отнеслись к тому факту, что в США более 20 млн. человек (более 10% населения) говорят на испанском языке, почти половина этих людей является гражданами, родившимися в США (Beardsley, 1990. P.15). Именно поэтому в стране существует более 100 каналов c программами на испанском языке, более 600 радиостанций, 150 газет, 125 журналов (Alcántara, 1995. P.169). Если в 80-х гг. ХХ в. США были четвертой испаноговорящей страной в мире, следуя за Мексикой, Испанией и Аргентиной, в первой четверти XXI в. эта страна, согласно прогнозам, может занять второе место (Bergen, 1999. P.2).
с удівлєнієм, тому що влом еспанську вчити :ggggg: але будь послідовним, ці латиноси які народились в США, не поїдуть десь в нікарагуа, коли прижме, вони штатівці

Перегляд допису-=VJ=- (27.01.2009 15:54) писав:

Коли мене залили - я передав ці проблеми господарям квартири. Коли я випадково раз залив, мені було досить вийти на дзвінок - у мене запитали, що трапилось, я сказав, що кран зірвало і зараз вже все гаразд - після цього сусід, на голову від мене нижчий і десь удвічі легший, сказав "а, ну то добре" і більше я його не бачив.

Як постраждала від цього моя самостійність?

Можливість когось залити чи бути залитим самому якось впливає на всі мої вчинки - від того, що я куплю в магазині, до того, як я назву дітей? Перелічіть, будь ласка, які саме риси самостійності у мене відсутні через можливість затопити когось чи бути затопленому?
ну хоча б те що ти вже несамостійний, бо не господар власного помешкання
  • 0

#168 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 27.01.2009 – 16:00

Перегляд дописуSergiy_K (27.01.2009 15:57) писав:

с удівлєнієм, тому що влом еспанську вчити :ggggg: але будь послідовним, ці латиноси які народились в США, не поїдуть десь в нікарагуа, коли прижме, вони штатівці

Я цілком послідовний.
По-перше - цей текст чудово доводить, що людина іншої нації навіть народившись в цій країні не стає її корінним жителем, не відчуває її для себе рідною і часто-густо чхати хотіла і на мову, і на культуру, змінюючи країну під свої потреби.
По-друге - поїдуть. ще й як. Такі випадки вже були, але не масові - бо в США при усій економічній кризі легше жити, ніж в будь-якій з країн Латинської Америки. Якщо притисне, а там життя налагодиться - побіжать, як миленькі.

Перегляд дописуSergiy_K (27.01.2009 15:59) писав:

ну хоча б те що ти вже несамостійний, бо не господар власного помешкання

Ще раз питаю - в чому проявляється моя несамостійність?
  • 0

#169 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень

Відправлено 27.01.2009 – 16:14

Перегляд допису-=VJ=- (27.01.2009 16:00) писав:

Ще раз питаю - в чому проявляється моя несамостійність?
1) сам не подбав про якісний кран чи що там протікало
2)коли тебе заллє, чекатимеш на господаря полюбе, або житимеш "як є"
все таки самостійність і незалежність - це різне, я ж наводив приклад про вибух газу в сусідній квартирі, якщо знесе пару сусідніх, як ти можеш бути від цього незалежний? і чим тобі поможе твоя самостійність, відносна фінансова незалежність і статура в такій ситуації? тільки свій будинок) тому самостійність - це більше з галузі задоволеності его, а незалежність це таки відсутність залежностей
  • 0

#170 Темний ангел

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 569 повідомлень
  • Місто:м. Львів

Відправлено 27.01.2009 – 16:28

Ми дискутуємо навколо питання нетерпимості до інакшості оточуючих, вигадуємо часто докази власної правоти, базуючись на тому, що потрібно захистити нашу націю від поганих іноземців, а не навколо того, що потрібно зробити нам самим, щоб іноземці нас не асимілювали. Правду писав Уілсон у "Психології еволюції" - "щоб не думав Думаючий, Доводячий все підтвердить". Вони не хочуть нас асимілювати - так стається тому, що ми слабкі, а слабкість, як відомо, породжує насильство з будь - якого приводу. Сильні не нападають в темряві ззаду, як звірі, зграєю, не проголошують комусь анафеми і не поділяють людей залежно від їх віросповідання і поглядів на життя. Сила полягає у спокої і байдужості до будь - яких умовностей, відсутності ненависті, агресії. Варто це запам'ятати. Варто згадати, як під час війни українці переховували в себе родини євреїв, допомагали їм, хоч самі були у скрутному становищі. А зараз показати пальцем на чорношкірого чи покепкувати з єврея стало нормою. Суспільство дійсно хворе і, на жаль, напевно, хворе не виліковно...

Повідомлення відредагував Темний ангел: 27.01.2009 – 16:28

• 0

#171 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 27.01.2009 – 16:33

Перегляд дописуSergiy_K (27.01.2009 16:14) писав:

1) сам не подбав про якісний кран чи що там протікало

Це не мій обов"язок. І взагалі - до чого це речення до самостійності?

Перегляд дописуSergiy_K (27.01.2009 16:14) писав:

все таки самостійність і незалежність - це різне, я ж наводив приклад про вибух газу в сусідній квартирі, якщо знесе пару сусідніх, як ти можеш бути від цього незалежний?

Просто не треба валити в одну купу незалежність з самостійністю та різні дурниці. Якщо комета вріжеться в Землю - загинуть усі, що не відміняє того, що на планеті існує купа сильних і слабких, але самостійних і незалежних держав.

Перегляд дописуТемний ангел (27.01.2009 16:28) писав:

потрібно захистити нашу націю від поганих іноземців, а не навколо того, що потрібно зробити нам самим, щоб іноземці нас не асимілювали.

Це одне і те ж - до чого ці повторення?

Вони не хочуть нас асимілювати

Так, ага-ага. Мусульмани не хотіли будувати по всій Європі мечеті - то європейці слабкі і самі їх побудували.

Сила полягає у спокої і байдужості до будь - яких умовностей, відсутності ненависті, агресії.

А ми якраз спокійні і неагресивні. Поки не тронуть.

Варто згадати, як під час війни українці переховували в себе родини євреїв

А ще варто згадати, що євреї складали до 80% особового складу частин НКВС, які розпинали українців. От дивина яка...Не росіяни, не білоруси, не українці - а євреї. І чого б це... Хоча - що це я мелю, це ж вже чистий "антисемітизм". Ще посадять...

зараз показати пальцем на чорношкірого чи покепкувати з єврея стало нормою.

Щось я такої норми не пригадую.

Повідомлення відредагував -=VJ=-: 27.01.2009 – 16:34

• 0

#172 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень

Відправлено 27.01.2009 – 17:07

Перегляд допису-=VJ=- (27.01.2009 16:33) писав:

Це не мій обов"язок. І взагалі - до чого це речення до самостійності?

Просто не треба валити в одну купу незалежність з самостійністю та різні дурниці. Якщо комета вріжеться в Землю - загинуть усі, що не відміняє того, що на планеті існує купа сильних і слабких, але самостійних і незалежних держав.

А ми якраз спокійні і неагресивні. Поки не тронуть.
ну так, ти ж не хазяїн квартири, ти сам приплів самостійність, і побутові приклади почав наводити, ну це нормально як ілюстрація, але комета це до держав і народів не відносицця, не утрируй, я лише кажу що якщо українці і уявляють незалежність своєї країни за мету, то в основному як "хай нас не трогають", це ще не означає "бачення як бути незалежним", і багато хто не вважає потрібним дбати за дім де живе, більше ніж зобов"яжуть, "дім" можна символічно розуміти, щоб ти не почав знову :ggggg:
  • 0

#173 Blad

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 55 повідомлень

Відправлено 27.01.2009 – 18:31

Я думаю, тим дядькам, які мають реальні гроші і владу у цім світі, при впровадженні нового світового порядку буде глибоко начхати який колір шкіри чи форма черепа у "партнера по бізнесу", головне щоб "малесенькі гітлери" сиділи по своїх норах і гордилися тим, що у кожного є своя персональна нора!! Ну... хоч і без особливих зручностей, зате можна виховувати своїх "гітлерят" як справжні патріотів своєї нори, та і зі столу "світових господ" завжди щось перепаде...
"вбити негра" - це не достойна людини відповідь на виклик, якій їй кинуто, це взагалі не відповідь, а, фактично, капітуляція перед, нажаль на даний час де-факто, розумнішими :ggggg:
  • 0

#174 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6665 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 27.01.2009 – 18:43

Перегляд дописуPanikovskiy (27.01.2009 11:16) писав:

Цікава думка, значить мене тут в Іспанії мають вивести на площу і "завалити"? Ну можливо я і подібний до них, але ж все таки іноземець і мене теж ніхто незапрошував. То блін, всі люди однакові, чи чорний, чи фіолетовий. Є тупі, як між білих так і між чорних.
імовірність того, що тебе в Іспанії убють значно менша від імовірності, що тебе убють в Україні. Так само для Африканця, імовірність того, що його тут убють скінхеди значно менша імовірності, що дома його убють бандити, чи бацили.

Перегляд допису-=VJ=- (27.01.2009 14:00) писав:

Це те, завдяки чому українець розчиняється в чужому суспільстві за кілька поколінь перетворюючись на місцевого, в той час як мексиканець негр чи араб будуть свято зберігати свою мову та традиції і через п"ять поколінь.
а мексиканець чому? наведи приклади! Хіба діти мексиканських емігрантів в США, якось виділяються серед місцевого населення якоюсь своєю культурою?
  • 0

#175 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 27.01.2009 – 20:33

Перегляд дописуDarkLordVillis (27.01.2009 18:43) писав:

а мексиканець чому? наведи приклади! Хіба діти мексиканських емігрантів в США, якось виділяються серед місцевого населення якоюсь своєю культурою?

читай вище
  • 0

#176 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень
  • Місто:Backside of the Moon

Відправлено 27.01.2009 – 22:21

Перегляд допису-=VJ=- (27.01.2009 16:00) писав:

Я цілком послідовний.
По-перше - цей текст чудово доводить, що людина іншої нації навіть народившись в цій країні не стає її корінним жителем, не відчуває її для себе рідною і часто-густо чхати хотіла і на мову, і на культуру, змінюючи країну під свої потреби.
По-друге - поїдуть. ще й як. Такі випадки вже були, але не масові - бо в США при усій економічній кризі легше жити, ніж в будь-якій з країн Латинської Америки. Якщо притисне, а там життя налагодиться - побіжать, як миленькі.
Корінною нацією на території Штатів взагалі можна вважати тільки індіанців, що зараз майже асимілювались. Іспаномовне середовище в США було завжди, хоча б тому , що південні штати створені на території бувших іспанських колоній. Приклад США тут неумісний по простій причині - країна емігрантів, і доречі великий приклад співіснування різних етнічних груп в відносному мирі та злагоді.

Перегляд дописуDarkLordVillis (27.01.2009 18:43) писав:

А хіба діти "щирих" американців усі рівнозначні за своєю культурою. Люба людина є індивідуальністю і чимось виділяється.
  • 0

#177 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 27.01.2009 – 23:01

Перегляд дописуyushchenko (27.01.2009 22:21) писав:

Корінною нацією на території Штатів взагалі можна вважати тільки індіанців

Може ми у себе корінною нацією вважатимемо трипільців? Чи може сарматів? Скіфів? Кіммерійців?
  • 0

#178 ЛяльКА=)

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 356 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 28.01.2009 – 03:15

Перегляд дописуБілий Дракон (25.01.2009 14:53) писав:

Давай ти замість того, щоб писати на форумі, увізьмеш дрючок і підеш вбивати усіх покидьків. Тоді я повірю, що ти дійсно проти. Лялько, тебе це теж стосується.

Вам конспект з фотографіями? І ще, як краще, так щоб не посадили??! =)

Ви за мене не хвилюйтеся, все що треба, сама зроблю і вас, пане, питати не буду =)))
  • 0

#179 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень

Відправлено 28.01.2009 – 04:48

Перегляд дописуЛяльКА=) (28.01.2009 03:15) писав:

Вам конспект з фотографіями? І ще, як краще, так щоб не посадили??! =)
краще мати купу грошей і бензопилу "дружба"
  • 0

#180 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6665 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 28.01.2009 – 12:59

Перегляд дописуAleph (22.01.2009 23:30) писав:

19.01.2009 приблизно о 21 годині на зупинці трамваю № 4,7,5 біля пам'ятнику Івану Федорову Невідомий наніс несумісне з життям поранення громадянгину Нігерії, який ішов з своєю знайомою, та зник у невідомому напрямку. Коли я проїзджав біля місця цієї події, потерпілого вже забрала швидка. Смерть наступила у результаті великої втрати крові. Мене ніколи не вражало насильство чи смерть, можна сказати, що я взагалі байдужий до цього. І цього разу мене це не зворушило.
..... І назва цієї пробмеми - РАСИЗМ.

Прошу особливо звернути увагу на слова автора -
Мене ніколи не вражало насильство чи смерть, можна сказати, що я взагалі байдужий до цього.І назва цієї проблеми - РАСИЗМ

його ніколи не хвилювала смерть європейських людей, але зворушила смерть чорношкірого. ось де расизм!
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних