Перейти до вмісту

Хворе суспільство

Повідомлень в темі: 278

#121 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6889 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:штори

Відправлено 27.01.2009 – 01:35

Перегляд дописуAleph (27.01.2009 01:18) писав:

Скільки разів лише у цій темі були порушені Правила Інформаційно-розважального порталу Теревені.org.ua (30.03.2008) пп. 1.3.; 2.4.; 2.8.1.?

Це заперечення проблеми расизму, антисемітизму, релігійної та іншої нетерпимості?
а ніхто й не заперечував, всі виправдовуюцця :ggggg:
  • 0

#122 Темний ангел

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 569 повідомлень
  • Місто:м. Львів

Відправлено 27.01.2009 – 09:42

Перегляд дописуAleph (22.01.2009 23:30) писав:

Як тільки я це усвідомив, менів відразу згадалися постійні прояви антисемітизму на побутовому рівні. А відразу по тому і релігійна нетерпимість, об'єктом якої є кожен, хто якимсь чином виявить свою неприналежність до домінуючої на території релігії.

Суспільство хворе! РАСИЗМ, АНТИСЕМІТИЗМ та РЕЛІГІЙНУ НЕТЕРПИМІСТЬ я інтерпретую саме так!
Побутовий антисемітизм часто замовчують, ніби це явище не варте уваги, проте потрібно сказати, що це може послужити причиною такого явища, як прихильність до нацистської ідеології. Наприклад, якщо дитина під час свого виховання багато разів ставала свідком виявів побутового антисемітизму, а потім, в зрілому віці, вона цілком може зробити вибір на користь однієї із пронацистьких організацій. Деякі люди починають звинувачувати у своїх проблемах громадян іншої національності, мовляв, у всьому винні чорношкірі, "жидомасони" і ще хтось, а міняти себе і свою країну вони бажання ніякого не мають. У мене, коли я чую про такі випадки, як стався у Львові, відразу постає питання - чому ті, хто йде вбивати тих іноземців, якщо вони вже прагнуть вчинити насильство і вважаютть, що цим можна виправити ситуацію, хоч я категорично із цим не погоджуюся, яка склалася в країні, не спробують, наприклад вчинити замах на Прем'єр - міністра або Президента, чи на чиновника у обласному масштабі? - та тому, що бояться! Вони герої лише коли нападе 8 чоловік на одного, беззбройного. У мене таке враження, та і таку думку я чув у ЗМІ, що влада дивиться на це крізь пальці, бо боїться, що ненависть тих людей може обернутися проти неї. Про релігійну нетерпимість і годі казати - це явище поширено повсюдно - я сам був свідком, як під час пороповіді священик кілька разів наголошував, що він звертається лише до хрещених, а не хрещені паовинн покинути церкву - а якщо хтось не хрещений вирішив помолитися, чи просто відчув потребу зайти в церкву? Суспільство хворе і навряд чи його вилікують...
  • 0

#123 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень

Відправлено 27.01.2009 – 10:03

Перегляд дописуТемний ангел (27.01.2009 09:42) писав:

У мене таке враження, та і таку думку я чув у ЗМІ, що влада дивиться на це крізь пальці, бо боїться, що ненависть тих людей може обернутися проти неї.
нічого подібного, особисто знаю випадок організації мєнтами "побиття скінхедами євґеїф біля синагоги", та й хрестоматійні випадки з історії не дутих, а реальних погромів показують чиї ріжки стирчать :ggggg:
  • 0

#124 Темний ангел

Генеральний писар

• Користувачі
  • 569 повідомлень

Відправлено 27.01.2009 – 10:08

Перегляд дописуSergiy_K (27.01.2009 10:03) писав:

нічого подібного, особисто знаю випадок організації мєнтами "побиття скінхедами євґеїф біля синагоги", та й хрестоматійні випадки з історії не дутих, а реальних погромів показують чиї ріжки стирчать :ggggg:
А я і говорю - влада дивиться крізь пальці - не карає, а інколи і заохочує, що підтверджують наведені вище випадки.
  • 0

#125 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень

Відправлено 27.01.2009 – 10:13

Перегляд дописуТемний ангел (27.01.2009 10:08) писав:

А я і говорю - влада дивиться крізь пальці - не карає, а інколи і заохочує, що підтверджують наведені вище випадки.
міліція з народом :ggggg:
  • 0

#126 Темний ангел

Генеральний писар

• Користувачі
  • 569 повідомлень

Відправлено 27.01.2009 – 10:27

Перегляд допису-=VJ=- (23.01.2009 08:32) писав:

Що поробиш - не кожному подобається думка, що його донька може вийти заміж за негра і доведеться няньчити чорних онуків.
Якщо комусь не подобається сусід по сходовій клітці, то йому потрібно всадити ножа в спину? Якщо вже брати цей аспект, то чиясь донька сама вибирає собі нареченого і я знаю приклади, коли міжрасові шлюби були набагато щасливіші, ніж звичайні. Головна наша біда в тому, що ми не здатні поважати вибір інших людей. Ми можемо не погоджуватися, критикувати, але ми повинні поважати цей вибір, бо він є рівноцінним нашому вибору, який ми вважаємо правильним. У кождного своя правда.
  • 0

#127 Panikovskiy

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 238 повідомлень
  • Місто:Іберійський пів-острів

Відправлено 27.01.2009 – 11:16

Перегляд дописуDarkLordVillis (23.01.2009 13:52) писав:

Ні, не тому що негр, а тому що непрошений гість - гірше татарина. Їх просто здалику помітно, що вони гості. А є гості яких не відразу помітиш, але і тут починаються крики - """"антисимітизм, фашизм, холокост!""""

Його запрошували в нашу країну, щоб привіз грошей заплатив за навчання, щоб навчився чогось і поїхав до дому. Його не запрошували для того, щоб він до дівчат приставав та на ринку торгував.

Наш расизм - це зовсім не те ж саме, що американський. Ми сюди негрів рабами не завозили, вони в нас гості непрошені! от і все.

У нас це просто спроба нагадати, що пора повертитись додому.
І взагалі десь я читав статистику, що ті ж самі негри наших хлопців вбивали навіть більшу кількість... А про зґвалтованих, обдурених, і навіть вбитих ними дівчат, не кричать що то расизм.
Цікава думка, значить мене тут в Іспанії мають вивести на площу і "завалити"? Ну можливо я і подібний до них, але ж все таки іноземець і мене теж ніхто незапрошував. То блін, всі люди однакові, чи чорний, чи фіолетовий. Є тупі, як між білих так і між чорних.
  • 0

#128 кусти

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 291 повідомлень
  • Місто:Київ - Хмельницький

Відправлено 27.01.2009 – 11:21

Перегляд дописуЗимова Дівчина (26.01.2009 22:07) писав:

мою гармонію не порушує те, що не порушує правила мого існування.
знову ж, МОЮ. А коли ж про українців вцілому? Чи Ви не українка, чи живете не на Україні ???

а пояснити різницю між расами дуже легко. чи пан своїх дітей хоче в ізоляції виростити і не показувати інші національності ніколи?
Показуватиму коли до них на відпочинок поїду, і вдячний їм буду, і поважатиму понад усіх інших туристів.

а як вважаєте що є причиною проявлення нахабності?
державні промахи.

ну знаєте, людина за природою є ще й егоїстичним створінням з відчуттям самозбереження. тому чекати поки гора прийде Магомет не буде. і людина, якій не цікаве майбутнє країни в якій вона народилась ніц доброго для неї не зробить, якщо навіть тут залишиться. то навіщо цій країні такі люди?
а що доброго вона зробить для нашої країни??????????

а скажіть мені будь-ласка чому відбуваються вбивства саме темношкірих людей та людей з вузикими очима?
чому не вбивають поляків, британців, німців, французів, американців?????? вони ж теж чужоземці і їх в Україні багато.
бо мало до нас поляків, британців, німців, французів, американців їдуть жити. Вони туди українок забирають. До того
ж вони білої раси, в очі так не кидаються..

а ще там немає перспектив розвитку. практично немає. і якщо людину мало цікавить полювання на сусіднє плем’я та танці навколо вогнища, а наприклад вона хоче стати лікарем. то що їй забити на це, бо вона під пальмами народилась. чим білі люди кращі за неї?
білі краще за неї, коли на своїй батьківщині, чорні кращі за білих коли у себе вдома. по-моєму просто.

от мені цікава логіка людей, співгромадяни яких десь так третиною а то і більше країни знаходяться поза її межами на заробітках в інших країнах, а от в нашу всім зась.
їх ніхто не виправдовує.

Перегляд дописуbulbashka_aero (27.01.2009 01:13) писав:

Це не я спростовую, а генетика. Не повіриш, але є така наука :ggggg:
слухайте, так дотепно... а конкретніше..? (бо я ж такий бовдур, в генетиці ніц не петраю, дуже встидно :ggggg: )

Перегляд дописуbulbashka_aero (27.01.2009 01:13) писав:

Та ні. Швидше коли у нього буде одна дитина кароока, а інша синьоока, то він уб’є котрусь. Виключно для простоти. Щоб все це незрозуміле різнокольорове свинство не пояснювати.
гуморно утріруєш..

Перегляд дописуAleph (27.01.2009 01:18) писав:

Це заперечення проблеми расизму, антисемітизму, релігійної та іншої нетерпимості?
скажіть будь ласка, вельмишановний, Aleph, а що Ви розумієте під поняттями "антисемітизм" та "інша нетерпимість"?
  • 0

#129 Темний ангел

Генеральний писар

• Користувачі
  • 569 повідомлень

Відправлено 27.01.2009 – 11:39

Перегляд дописукусти (27.01.2009 11:21) писав:

знову ж, МОЮ. А коли ж про українців вцілому? Чи Ви не українка, чи живете не на Україні ???

Показуватиму коли до них на відпочинок поїду, і вдячний їм буду, і поважатиму понад усіх інших туристів.

державні промахи.

а що доброго вона зробить для нашої країни??????????

бо мало до нас поляків, британців, німців, французів, американців їдуть жити. Вони туди українок забирають. До того
ж вони білої раси, в очі так не кидаються..

білі краще за неї, коли на своїй батьківщині, чорні кращі за білих коли у себе вдома. по-моєму просто.

їх ніхто не виправдовує.

слухайте, так дотепно... а конкретніше..? (бо я ж такий бовдур, в генетиці ніц не петраю, дуже встидно :ggggg: )

гуморно утріруєш..

скажіть будь ласка, вельмишановний, Aleph, а що Ви розумієте під поняттями "антисемітизм" та "інша нетерпимість"?
Нам люди іншої раси жодних проблем не створюють, не бунтують, так як свого часу в деяких країнах Єропи бунтували емігранти, не втручаються у справи нашої держави - це радше роблять наші "брати - слов'яни" з півночі, не руйнують економіку нашої країни - це успішно роблять українці. Наших заробітчан в Італії не вбивають лише через те, що вони українці. Ну а про те, що хтось дівчат забирає чи ні, чи про міжрасові шлюби, то це вже проблема тих дівчат, які вважають, що зможуть нормально жити у країнах із іншим світоглядом і суспільними нормами, це їхня ОСОБИСТА справа, ми не вправі суди хто за кого виходить заміж, чи якого кольору шкіра в чиїхось дітей. Можливо, та дівчина мала вибір у межах "українець - алкоголік чи непитущий араб", а так у своїй більшості і є в деяких українських селах, звідки дівчата їдуть вчитися у великі міста і зустрічають тих іноземців. Немає значення якої національності людина, який в неї колір шкіри чи розмір очей - головне, що в неї в голові, як вона ставиться до альтернативноих точки зору. Якщо хтось поважає мою позицію, то я буду поважати його точку зору, будь він хоч прибульцем з Марсу, а якщо ні, то буду просто ігнорувати, а не ганяти за ним з ножем.
  • 0

#130 кусти

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 291 повідомлень
  • Місто:Київ - Хмельницький

Відправлено 27.01.2009 – 11:45

Перегляд дописуТемний ангел (27.01.2009 11:39) писав:

Якщо хтось поважає мою позицію, то я буду поважати його точку зору, будь він хоч прибульцем з Марсу, а якщо ні, то буду просто ігнорувати, а не ганяти за ним з ножем.
тоді будь ласка, ігноруйте мене :ggggg:
  • 0

#131 Темний ангел

Генеральний писар

• Користувачі
  • 569 повідомлень

Відправлено 27.01.2009 – 11:51

Перегляд дописукусти (27.01.2009 11:45) писав:

тоді будь ласка, ігноруйте мене :ggggg:
Поважати не є синонімом до слова погоджуватися. Поважати - значить не називати кось гіршим від себе тільки через те, що в нього інший колір шкіри, поважати - значить не говорити комусь, що він буде горіти в пеклі, бо не вірить в непорочне зачаття, поважати - це не значить погоджуватися.
  • 0

#132 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень

Відправлено 27.01.2009 – 12:04

Перегляд дописуТемний ангел (27.01.2009 11:39) писав:

Нам люди іншої раси жодних проблем не створюють
да шо ви гавагітє :ggggg:

Перегляд дописукусти (27.01.2009 11:45) писав:

тоді будь ласка, ігноруйте мене :dontknow:
баян, тема "забаньте мене" вже була :ggggg:
  • 0

#133 Темний ангел

Генеральний писар

• Користувачі
  • 569 повідомлень

Відправлено 27.01.2009 – 12:12

Перегляд дописуSergiy_K (27.01.2009 12:04) писав:

да шо ви гавагітє :ggggg:
Переконай мене в протилежному. Наведи докази того, що приїжджі створюють нам проблеми тому, що ми чимось відрізняємося від них. Тільки не треба говорити, що чорношкірий чи китаєць чи хтось інший когось зґвалтував, чи вбив, чи щось вкрав - так успішно роблять і самі українці відносно своїх же людей, такі є і серед іноземців - в сім'ї, як відомо, не без цього самого... А дехто з нас вбиває їх лише за колір шкіри. Справа у нетерпимості через національну, релігійну чи будь - яку іншу приналежність.

Повідомлення відредагував Темний ангел: 27.01.2009 – 12:13

• 0

#134 bamik

салоїд

• Користувачі
  • 2443 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 27.01.2009 – 12:17

Франція. Чекайте скоро в Києві :ggggg:

Зображення
  • 0

#135 Темний ангел

Генеральний писар

• Користувачі
  • 569 повідомлень

Відправлено 27.01.2009 – 12:24

Перегляд дописуbamik (27.01.2009 12:17) писав:

Франція. Чекайте скоро в Києві :ggggg:

Зображення
Кожна людина прагне жити там, де на її думку жити краще і їде туди, якщо має таку можливість або якщо жити у своїй країні стає не можливо. А у нас такого не буде, не переживай - ми швидко котимся до рівня життя країн Африки, вони в таку саму бідосю не поїдуть :ggggg: А навіть якщо б і приїхали, то що з того? Такі люди, як і ми всі.
  • 0

#136 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень

Відправлено 27.01.2009 – 12:24

блін, теревені, всьо треба на пальцях, євреї - іншої раси
  • 0

#137 bamik

салоїд

• Користувачі
  • 2443 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 27.01.2009 – 12:27

Перегляд дописуТемний ангел (27.01.2009 12:24) писав:

Кожна людина прагне жити там, де на її думку жити краще і їде туди, якщо має таку можливість або якщо жити у своїй країні стає не можливо. А у нас такого не буде, не переживай - ми швидко котимся до рівня життя країн Африки, вони в таку саму бідосю не поїдуть :ggggg: А навіть якщо б і приїхали, то що з того? Такі люди, як і ми всі.

В нас може не буде, народ в нас расово не терпимий і це факт! Кожне вбиство відлякує бажаючих перебратись до України на ПМЖ.
  • 0

#138 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 27.01.2009 – 12:29

Перегляд дописуТемний ангел (27.01.2009 12:24) писав:

Нє, ну що ви! Нам, слава Богу, до Африки (я не про північну) ще далеко. І ми так "глибоко" в кризі не повинні бути.
  • 0

#139 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень

Відправлено 27.01.2009 – 12:36

Перегляд дописуОлеська (27.01.2009 12:29) писав:

Нє, ну що ви! Нам, слава Богу, до Африки (я не про північну) ще далеко. І ми так "глибоко" в кризі не повинні бути.

не кажи гоп поки глобальше потепління не переросло в льодовиковий період, ми станем хворим суспільством - всі пчихатимуть :ggggg:
  • 0

#140 Темний ангел

Генеральний писар

• Користувачі
  • 569 повідомлень

Відправлено 27.01.2009 – 12:38

Перегляд дописуbamik (27.01.2009 12:27) писав:

В нас може не буде, народ в нас расово не терпимий і це факт! Кожне вбиство відлякує бажаючих перебратись до України на ПМЖ.
Вбачаєш у цьому щось добре? Народ у нас расово не терпимий, бо живе погано, а у своїх бідах завжди звик звинувачувати когось, крім себе, не хоче міняти себе і світ навколо, а лише шукає крайнього. Тепер за забитою каналізацією скоро почнуть вбачати жидомасонську змову.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних