Перейти до вмісту

Хворе суспільство

Повідомлень в темі: 278

#101 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 8134 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 26.01.2009 – 13:47

Справді шкода того негра, а ще більше діточок, які залишились без батька. Але більше шкода тих, хто вчинив той злочин - людина, готова вбити просто так людину без будь-яких для того передуомов, - хвора людина. Хвора людина (як складова суспільства), - хворе суспільство.
  • 0

#102 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Палацу

Відправлено 26.01.2009 – 14:04

Перегляд дописуYurashlviv (26.01.2009 13:01) писав:

Кішка одомашнена тварина. Я про диких. Щодо фолькльору то там і про вовкулаків багато розповідей, це несерйозно. Тварина вбиває заради самозахисту або щоб поїсти.
Вовки вбиваю і заради розваги (тренування). Гра така.

Перегляд дописуОлеська (26.01.2009 13:47) писав:

Справді шкода того негра, а ще більше діточок, які залишились без батька. Але більше шкода тих, хто вчинив той злочин - людина, готова вбити просто так людину без будь-яких для того передуомов, - хвора людина. Хвора людина (як складова суспільства), - хворе суспільство.
Маєш докази, що то було просто так?
  • 0

#103 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 26.01.2009 – 14:05

Перегляд дописуБілий Дракон (26.01.2009 14:04) писав:

Маєш докази, що то було просто так?
А ти маєш докази протилежного? Чомусь то не звучало як побутове вбивство, або помста за щось...
  • 0

#104 кусти

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 291 повідомлень
  • Місто:Київ - Хмельницький

Відправлено 26.01.2009 – 15:38

Перегляд дописуbulbashka_aero (25.01.2009 23:59) писав:

...мені завжди було цікаво, як тільки люди до такого ідіотизму додумуються... :ggggg:

Перегляд допису-=VJ=- (26.01.2009 00:08) писав:

На жаль генетику вивчають в школі лише схематично. А де нема знання - там плодяться чутки.

Перегляд дописуSergiy_K (26.01.2009 00:36) писав:

от якби вивчали як слід, то знали б, що у негрів якісні гени ґґ
такі всі розумні, ну то спростуйте!!! для Вас VJ особисто: спростуйте ефект телегонії.
як ні, то до чого ваш невдалий сарказм ?

Перегляд дописуЗимова Дівчина (26.01.2009 00:57) писав:

Сама я людина дуже толерантна, але відповідно до того моменту, коли щось не порушує мою гармонію.
хіба гармонію нашого суспільства не порушує присутність (постійне проживання) чужоземців. Як своїм дітям пояснюватимете, чому в того хлопчика інший колір шкіри чи розріз очей... ???

Думаю таки сама причина „хвороби” суспільства не в ненависті. Це певно страх. Хтось боїться бути бідним. Тому починає красти, якщо не здатен заробляти працею. Хтось боїться, що його не любитимуть і тому бере любов силою. Але навряд від того стане краще.
який страх.. жартуєте?! в основі цього лежить тверде переконання в безкарності за проявлену нахабність!

Дійсно світ поділений на країни, і теоретично кожен має жити в своїй безвилазно. АЛЕ. Деяким людям не хочеться чекати поки їх країна доросте до рівня, який їх задовільняє і вони шукають це в інших, якщо мають можливість.
нехочеться чекати.. напевно недарма він народився на цій/тій землі.. напевно є вища сила/розум...
нехочеться.. звичайно краще скинути відповідальність за себе, свій рід, свою землю і втікти туди де краще..
інше діло: стати і почати щось робити, а там, гляди, і твоя Батьківщина розквітне!

а взагалі, то я не підтримую вбивства на расовому підгрунті (як і на інших),;
просто розписалися: негра вбили - всім байдуже... ой лишенько. Бо насправді і українця вбили - всім байдуже! і то є правда.... і мені буде байдуже, і ВАМ байдуже, і нічого так в долоні сплескувати і показово побиватися... така людська природа.. читайте допис Білого Дракона від 25.01.09 12:14.
насправді я граю в баскетбол з китайцями (навіть слів декілька вивчив), в футбол - з неграми і нічо, нікого з них, ми - українці не забили до смерті м'ячами.. просто тут себе як націю піднімати треба, а не мугикати коли ж то наше суспільство стане як у казці... повторюю: усі причетні, усі.

Повідомлення відредагував кусти: 26.01.2009 – 15:42

• 0

#105 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 26.01.2009 – 16:20

Перегляд дописукусти (26.01.2009 15:38) писав:

такі всі розумні, ну то спростуйте!!! для Вас VJ особисто: спростуйте ефект телегонії.
особисто будеш в приваті, Туманність Оріона - оптична ілюзія, спростуй це

Перегляд дописуYurashlviv (26.01.2009 13:01) писав:

Кішка одомашнена тварина. Я про диких.
то й що? інстинкти як і в диких, в людей теж
  • 0

#106 Dynkan 113

Старійшина

• Користувачі
  • 1721 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 26.01.2009 – 16:24

2 кусти

Цитата

Попытки воспроизвести результат Мортона в опытах селекционеров Кассара Юарта (1889), а также И. И. Иванова в заповеднике Аскания-Нова не подтвердили существования телегонии. Наглядным примером отсутствия влияния материнского организма на генетически детерминированную окраску потомства служат многочисленные эксперименты по трансплантации чистопородных зародышей от самок одной породы в другую.

• 0

#107 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень

Відправлено 26.01.2009 – 16:25

Перегляд дописуГетьман (26.01.2009 12:14) писав:

Десятки разів, будучи на селі, бачив, як кішки ловили мишей для того, щоб погратись, щоб показати хазяям власну майстерність (принести мертву і кинути на поріг дому) і ще багато різноманітних причин (але не для їжі).
не голодні просто :ggggg: але це полювання, а єдина фунція полювання - пожерти. В людей інстинкт спотворений, тому вони "загрозу" своїй території, життю себе та сім"ї черпають з різних забобон, зокрема національних та расових
  • 0

#108 Blad

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 55 повідомлень

Відправлено 26.01.2009 – 17:50

важко змінювати себе, мало того що цей процес нестерпно важкий, він у своєму підсумку приводить до споглядання повної порожнечі у собі, у всьому, де ніщо не має значення чи то колір шкіри, чи будь-які інші відмінності. Для чого так чіплятись за своє "я"? Чим одне кровожерливе "я" більше заслужило жити на певній території ніж інше, не менш кровожерливе, "я". В чому причина, в території чи в "я"? А фокус в тому, що нема ніякої території, є лише "я", яке хоче утвердити своє існування встановленням певної фізичної і духовної відмежованості від інших "я".

П.С. Кажуть, що смерть завжди приходить ззаду...
  • 0

#109 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень

Відправлено 26.01.2009 – 18:19

Перегляд дописуBlad (26.01.2009 17:50) писав:

фокус в тому, що нема ніякої території, є лише "я", яке хоче утвердити своє існування встановленням певної фізичної і духовної відмежованості від інших "я".
гага, сподіваюсь вебер це не читає :ggggg: територія є, я знаходицця в тілі, сі"мя в будинку, громада в нас.пункті, нація в країні, так що ненада
  • 0

#110 Blad

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 55 повідомлень

Відправлено 26.01.2009 – 18:36

Перегляд дописуSergiy_K (26.01.2009 18:19) писав:

гага, сподіваюсь вебер це не читає :ggggg: територія є, я знаходицця в тілі, сі"мя в будинку, громада в нас.пункті, нація в країні, так що ненада
ага, га-га-га, а якщо піти по цьому списку у зворотньому напрямі? От, наприклад, приїхав пацан до дівки в гості, у чуже село. Ось.... і пішли вони вечором на дискотівку, і влаштували йому місцеві "мікрорасисти" ламані танці, може навіть з присмаком крові. Мотивація: фіга сє, наших тьолок "махати" приїхав. А бабці потім ропочуть: а нема чого усяким проходимцям до наших хлопчиків дориватись!
Вкурив закономірність? :ggggg:
  • 0

#111 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень

Відправлено 26.01.2009 – 19:08

Перегляд дописуBlad (26.01.2009 18:36) писав:

ага, га-га-га, а якщо піти по цьому списку у зворотньому напрямі? От, наприклад, приїхав пацан до дівки в гості, у чуже село. Ось.... і пішли вони вечором на дискотівку, і влаштували йому місцеві "мікрорасисти" ламані танці, може навіть з присмаком крові. Мотивація: фіга сє, наших тьолок "махати" приїхав. А бабці потім ропочуть: а нема чого усяким проходимцям до наших хлопчиків дориватись!
Вкурив закономірність? :ggggg:
ти такі складні речі пишеш, це не для простих умов :ggggg: і що ти хочеш довести? так, людей не прикріплено до землі, потяг до блукальства теж десь майже "в генах", і зараз світ переходить з осідлого до кочового способу життя, завдяки глобалізації, але питання в ступеню відірваності, блукаючи може нормально жити лише сильніший, просто зараз сильніший = освіченіший, підприємливіший, це меншість людей, а "мікрорасисти" більш спеціалізовані на захист "володінь" з фіксованою територією, вони розуміють що поза зоною впливу вони ніхто, тому і казяцця на інакших, друге, це кожному треба свою безпечну "печеру", територіальне розширення "печер" завжди було болючим, через тягар традиційних уявлень про плем"я, рід, націю, зараз є успішніші нації і менш успішні як наша, коли ми в себе життя толком не впорядкували так як нам хочецця, а приходять зі сторони і кажуть давай ділись робочими місцями, ресурсами, нац.суверенітетом, то нормально що виникає невдоволення, "не учітє міня жить", тільки "вбиті нєгри" - це ж козли відпущення будуть, наше життя це не покращить нмд

Перегляд дописуБілий Дракон (25.01.2009 12:49) писав:

Візьмемо в приклад Хранцію. Її наводнили араба. Їх культура витісняє хранцузьку, бо не така толерантна і не така гуманістична. Вони займають робочі місця. Вони здешевлюють саму роботу.
а ти питанням цікався, а не толкай стереотипи, чому "Вони займають робочі місця. Вони здешевлюють саму роботу.", бо комусь це вигідно, тому і провадилась така імміграційна політика. подла дуже, "чурки" приїджали, жили на "птічіх правах", вигідно? да, декому так. народжували дітей, яких всіляко асимілювали, але давали примітивну освіту, тіпа "чорні", вони виростали, отримували громадянство, а їх батьків-нелегалів тоді депортують, вуаля - нові хранцузи другого сорту, от тепер пожинають плоди своєї жидівської політики
  • 0

#112 чорно-біла

Т-юлень

• Користувачі
  • 2757 повідомлень
  • Місто:Roma

Відправлено 26.01.2009 – 19:25

а от мені цікаво, якщо вже імігрувати, то чому в Україну? А чи тим іноземцям не страшно? Мені б на їх місці було.
Знаю, що можливо, не в тему, але все ж, прийшла така думка
  • 0

#113 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень

Відправлено 26.01.2009 – 19:39

Перегляд дописучорно-біла (26.01.2009 19:25) писав:

а от мені цікаво, якщо вже імігрувати, то чому в Україну? А чи тим іноземцям не страшно? Мені б на їх місці було.
Знаю, що можливо, не в тему, але все ж, прийшла така думка
в джунглях ссикотнєй :ggggg:
  • 0

#114 чорно-біла

Т-юлень

• Користувачі
  • 2757 повідомлень
  • Місто:Roma

Відправлено 26.01.2009 – 19:42

Перегляд дописуSergiy_K (26.01.2009 18:39) писав:

Батьківщину не вибирають))))
  • 0

#115 Зимова Дівчина

Білочка-пустунка

• Користувачі
  • 2069 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 26.01.2009 – 22:07

хіба гармонію нашого суспільства не порушує присутність (постійне проживання) чужоземців. Як своїм дітям пояснюватимете, чому в того хлопчика інший колір шкіри чи розріз очей... ???
мою гармонію не порушує те, що не порушує правила мого існування. а пояснити різницю між расами дуже легко. чи пан своїх дітей хоче в ізоляції виростити і не показувати інші національності ніколи?

який страх.. жартуєте?! в основі цього лежить тверде переконання в безкарності за проявлену нахабність!
а як вважаєте що є причиною проявлення нахабності?

нехочеться чекати.. напевно недарма він народився на цій/тій землі.. напевно є вища сила/розум...
нехочеться.. звичайно краще скинути відповідальність за себе, свій рід, свою землю і втікти туди де краще..
інше діло: стати і почати щось робити, а там, гляди, і твоя Батьківщина розквітне!
ну знаєте, людина за природою є ще й егоїстичним створінням з відчуттям самозбереження. тому чекати поки гора прийде Магомет не буде. і людина, якій не цікаве майбутнє країни в якій вона народилась ніц доброго для неї не зробить, якщо навіть тут залишиться. то навіщо цій країні такі люди?

а взагалі, то я не підтримую вбивства на расовому підгрунті (як і на інших),;
просто розписалися: негра вбили - всім байдуже... ой лишенько. Бо насправді і українця вбили - всім байдуже! і то є правда.... і мені буде байдуже, і ВАМ байдуже, і нічого так в долоні сплескувати і показово побиватися... така людська природа.. читайте допис Білого Дракона від 25.01.09 12:14.
насправді я граю в баскетбол з китайцями (навіть слів декілька вивчив), в футбол - з неграми і нічо, нікого з них, ми - українці не забили до смерті м'ячами.. просто тут себе як націю піднімати треба, а не мугикати коли ж то наше суспільство стане як у казці... повторюю: усі причетні, усі.
а скажіть мені будь-ласка чому відбуваються вбивства саме темношкірих людей та людей з вузикими очима?
чому не вбивають поляків, британців, німців, французів, американців?????? вони ж теж чужоземці і їх в Україні багато.

Перегляд дописуSergiy_K (26.01.2009 19:39) писав:

ну так. там іде інша боротьба за виживання)))

а ще там немає перспектив розвитку. практично немає. і якщо людину мало цікавить полювання на сусіднє плем’я та танці навколо вогнища, а наприклад вона хоче стати лікарем. то що їй забити на це, бо вона під пальмами народилась. чим білі люди кращі за неї?

от мені цікава логіка людей, співгромадяни яких десь так третиною а то і більше країни знаходяться поза її межами на заробітках в інших країнах, а от в нашу всім зась.

скрізь є іноземці. єдине, що потрібно мати для того щоб вони не порушували гармонію суспільства — правильно виписані закони для цих іноземців. наприклад не надання прав рівних правам громадян держави. тобто, можеш навчатись, працювати, жити. але ніяких одружень, участі в політичному житті країни і тому подібне.
  • 0

#116 Aleph

Профі

• На перевірці
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 396 повідомлень

Відправлено 26.01.2009 – 22:13

Перегляд дописуSergiy_K (26.01.2009 18:19) писав:

Межа сприйняття - не межа Всесвіту.
  • 0

#117 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень

Відправлено 26.01.2009 – 23:24

Перегляд дописучорно-біла (26.01.2009 19:42) писав:

Батьківщину не вибирають))))
Але коли туди завітають білі люди з бусами і огнєнной вадой, то задумаєшся, блін всьотаки це тема про нєгрів :ggggg:
шо синку додому хоч? ну то давай підсаджу :ggggg:

Перегляд дописуAleph (26.01.2009 22:13) писав:

Межа сприйняття - не межа Всесвіту.
оскільки Всесвіт безмежний, а причому тут суспільство?

Перегляд дописуЗимова Дівчина (26.01.2009 22:07) писав:

скрізь є іноземці. єдине, що потрібно мати для того щоб вони не порушували гармонію суспільства — правильно виписані закони для цих іноземців. наприклад не надання прав рівних правам громадян держави. тобто, можеш навчатись, працювати, жити. але ніяких одружень, участі в політичному житті країни і тому подібне.
підскажіть мені: тимчасова стерилізація буває? :dontknow: і щоб секс-туризм накрити мідним тазом щось едаке треба придумати

Повідомлення відредагував Sergiy_K: 26.01.2009 – 23:25

• 0

#118 Зимова Дівчина

Білочка-пустунка

• Користувачі
  • 2069 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 26.01.2009 – 23:54

Перегляд дописуSergiy_K (26.01.2009 23:24) писав:

підскажіть мені: тимчасова стерилізація буває? :ggggg: і щоб секс-туризм накрити мідним тазом щось едаке треба придумати
не кожен секс-контакт закінчується вагітністю. та і засоби контрацепції ще ніхто не відміняв.
хочуть одружуватись і сім’ї заводити хай везуть додому до хати і хоч на дереві собі живуть.
  • 0

#119 bulbashka_aero

Вівця-перевертень

• Користувачі
  • 1577 повідомлень
  • Місто:Кременчук

Відправлено 27.01.2009 – 01:13

Перегляд дописукусти (26.01.2009 16:38) писав:

такі всі розумні, ну то спростуйте!!!

Це не я спростовую, а генетика. Не повіриш, але є така наука :ggggg:

Перегляд дописуЗимова Дівчина (26.01.2009 23:07) писав:

мою гармонію не порушує те, що не порушує правила мого існування. а пояснити різницю між расами дуже легко. чи пан своїх дітей хоче в ізоляції виростити і не показувати інші національності ніколи?

Та ні. Швидше коли у нього буде одна дитина кароока, а інша синьоока, то він уб’є котрусь. Виключно для простоти. Щоб все це незрозуміле різнокольорове свинство не пояснювати.
  • 0

#120 Aleph

Профі

• На перевірці
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 396 повідомлень

Відправлено 27.01.2009 – 01:18

Скільки разів лише у цій темі були порушені Правила Інформаційно-розважального порталу Теревені.org.ua (30.03.2008) пп. 1.3.; 2.4.; 2.8.1.?

Це заперечення проблеми расизму, антисемітизму, релігійної та іншої нетерпимості?
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних