Перейти до вмісту

Увага! Вас слухають...

Повідомлень в темі: 66

#21 Dema V

404

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1365 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Львів

Відправлено 21.01.2009 – 11:11

Перегляд дописуjakobz (21.01.2009 09:50) писав:

Ну шо підслуховують то підслуховують)Одного знайомого баригу прослуховували.То він спеціяльні означення наркоті придумав, гг.
а може він собі просто накрутив ???? -_-
  • 0

#22 bulbashka_aero

Вівця-перевертень

• Користувачі
  • 1577 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Кременчук

Відправлено 21.01.2009 – 11:14

Перегляд дописуОлеська (20.01.2009 18:37) писав:

Знаю лише принцип роботи пристроїв. Але от що. Ті пристрої недешево коштують, навіть дууууже недешево коштують. Ну, я розумію прослуховувати впливових людей. А простий люд для чого?
Ці недешеві пристрої малі нероби на раз-два збирають... просто бо робити нічого...

Хоча як на мене - хай собі слухають. Мені не шкода)
  • 0

#23 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 21.01.2009 – 11:32

я рекламну акцію провів би, спецом для моральних ексгібіціоністів: "я вас слухаю, я вас віжу" -_-
  • 0

#24 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень
  • Місто:Вінниця

Відправлено 21.01.2009 – 12:20

Перегляд дописуSensssorika (21.01.2009 10:50) писав:

пс. Параноєю,шизоренією та іншими подібними за цікавістю болячками ,на жаль, не страждаю)
шкода, можна було би гарно побесідувати -_-
  • 0

#25 Re:z

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 584 повідомлень
  • Місто:К И Ї В

Відправлено 21.01.2009 – 20:53

Перегляд дописуSensssorika (21.01.2009 10:50) писав:

в мене вдома 13 котів,жона муха сюди не залетіла б- її б з"їли))
А стаціонарним телефоном я не користуюся. Наскільки я памятаю його він взагалі в нас вимкнений,бо ніхто ним не користується))
пс. Параноєю,шизоренією та іншими подібними за цікавістю болячками ,на жаль, не страждаю)
Хм..може ваші коти й електросигнали блокують??
Тут все просто.Як вже казалося вище,людина,яка прослуховує вас,знаходиться відносно поряд із спеціальним приладом.Вона може бути,наприклад, вашим сусідом зверху і чути все,про що ви розмовляєте...і ніякі коти не допоможуть -_-
  • 0

#26 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 21.01.2009 – 21:06

Перегляд дописуbulbashka_aero (21.01.2009 11:14) писав:

Ці недешеві пристрої малі нероби на раз-два збирають... просто бо робити нічого...
недешеві присторої малі нероби за раз-два не зберуть. Я знала колись хлопців, які могли підслуховуючий апарат зробити за мінімум затрат. Але то був пристрій-жучок, який треба було змонтувати і розмістити в тому приміщенні, яке заплановано для прослуховування. А прострої для прослуховування мобілок чи на відстані без можливості розмістити жучок не так дешево і просто робляться.)
  • 0

#27 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень
  • Місто:Backside of the Moon

Відправлено 21.01.2009 – 21:19

Вже давно відомо про систему прослуховування ЕШЕЛОН.

А багато чого про неї і невідомо -_-

Фішка заключається в тому , що прфільтровуються усі розмови, факси, повідомлення на ключові слова: вибухівка, зброя, наркотики і безкінечне т.п

Про мобільний зв*язок й говорити нема чого, в свій час знищили Дудаєва по наводці з американських супутників на його "трубу".

Повідомлення відредагував yushchenko: 21.01.2009 – 21:20

• 0

#28 bulbashka_aero

Вівця-перевертень

• Користувачі
  • 1577 повідомлень
  • Місто:Кременчук

Відправлено 22.01.2009 – 01:17

Перегляд дописуОлеська (21.01.2009 21:06) писав:

недешеві присторої малі нероби за раз-два не зберуть. Я знала колись хлопців, які могли підслуховуючий апарат зробити за мінімум затрат. Але то був пристрій-жучок, який треба було змонтувати і розмістити в тому приміщенні, яке заплановано для прослуховування. А прострої для прослуховування мобілок чи на відстані без можливості розмістити жучок не так дешево і просто робляться.)
:D а я знаю малих нероб, які на раз-два збирають дуже багато чого - не тільки жучків...

І взагалі... якщо говорити про прослуховування... ніколи, клацаючи канали телевізора (або радіоприймача), не чули чиїхось приватних розмов? взагалі без жодних зусиль :D
  • 0

#29 bamik

салоїд

• Користувачі
  • 2443 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 22.01.2009 – 09:33

Впродовж січня одразу три спецкомплекси призначені для незаконного прослуховування мобільних телефонних розмов вилучили співробітники СБУ на сході та півдні України. Вартість обладнання складає приблизно 500 тисяч євро. :D

Нас грішних не слухають, а от сотні файлів із записами телефонних розмов правоохоронців, суддів, представників органів місцевої влади, депутатів та бізнесменів так!

link
  • 0

#30 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень
  • Місто:Вінниця

Відправлено 22.01.2009 – 11:20

А я знаю, а я знаю..а в мене брато боксер, во!
  • 0

#31 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 22.01.2009 – 12:11

Перегляд дописуКиря (21.01.2009 12:20) писав:

шкода, можна було би гарно побесідувати :D
Протилежності притягуються! :D

Перегляд дописуRe:z (21.01.2009 20:53) писав:

Як вже казалося вище,людина,яка прослуховує вас,знаходиться відносно поряд із спеціальним приладом.Вона може бути,наприклад, вашим сусідом зверху і чути все,про що ви розмовляєте...
Я живу у приватному будинку на другому поверсі. Крім молодшого брата- мене ніхто підслуховувати не може. Та й то- він краше порнуху скачає,ніж мене підслуховуватиме :D
Сказала ж параноєю не страждаю. назви мені спочатку причини, щоб мене прослуховували. Таких немає. Отже ,я права)))
  • 0

#32 bendera.UA

Комбінатор....мясо-горілчаного комбінату.

• Користувачі
  • 2306 повідомлень
  • Місто:вокзал Київ-Пас - Дарниця

Відправлено 22.01.2009 – 12:32

На роботі телефони прослуховуються. Цим в відомстві 1 служба займається (сікрєтщікі). Думаю не всі розмови і номери телефонів, але вибірково моніторять - то точно.... Крім того маю підстави думати, що й деякі "ключові" кабінети в них теж під "вухом". Тому на роботі намагаюсь особливо не розорятись на особисті речі.
Доманній наврядчи (кому воно тре поки що не знаю). Для прослуховування приватних номерів силовиками в обовому порядку потрібна санкція суду, а відповідно певні підстави для цього. Але міські (дротові) телефонні номери прослуховувати дуже просто. Мінімум технічних засобів і знань телефонної справи. А вони в мене є. В школі ще так телефон заморочував (аби класна керівниця додому не наярювала), що дятько телефоніст потім тиждень вдути не міг як я то намудрував - асі вхідні і вихідні працюють, а з її підстанції жоден номер не може дозвонитись)))) В кожному парадному всі номери зходяться до одної щитової. Ключі всі стандартні - при бажанні підібрати елементарно. А далі справа техніки. Ще легше (але можна засвітитись) перехопити на щитку квартири або телефонному стовпі.
Мобільний при наявності певних техзасобів теж прослуховується елементарно, едина умова - об’єкт має бути в полі зору.
Але виникає питання - для чого?
Звичайно, знаючи певні нюанси можна попередити певні нюанси, але бути повністю впевненим в безпеці навряд чи можна....
  • 0

#33 Nomad

Старійшина

• Користувачі
  • 3581 повідомлень

Відправлено 22.01.2009 – 12:42

Та кому ви треба, раді бога
  • 0

#34 Re:z

Генеральний писар

• Користувачі
  • 584 повідомлень
  • Місто:К И Ї В

Відправлено 22.01.2009 – 14:25

Перегляд дописуSensssorika (22.01.2009 12:11) писав:

Протилежності притягуються! :D

Я живу у приватному будинку на другому поверсі. Крім молодшого брата- мене ніхто підслуховувати не може. Та й то- він краше порнуху скачає,ніж мене підслуховуватиме :D
Сказала ж параноєю не страждаю. назви мені спочатку причини, щоб мене прослуховували. Таких немає. Отже ,я права)))
Та я не стверджую,що тебе прослуховують!Я кажу,що це дуже легко зробити і засобів захисту від такого дійства немає.Не треба перекручувати слова :D
  • 0

#35 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 22.01.2009 – 14:48

Перегляд дописуRe:z (22.01.2009 14:25) писав:

Та я не стверджую,що тебе прослуховують!Я кажу,що це дуже легко зробити і засобів захисту від такого дійства немає.Не треба перекручувати слова :D
Софізми і парадоски: мене НЕ МОЖУТЬ прослуховувати,тому що це нікому НЕ ПОТРІБНО ))
  • 0

#36 малеча

Генеральний писар

• Користувачі
  • 669 повідомлень
  • Місто:вершина самотності

Відправлено 22.01.2009 – 14:59

:D Хай би спробували послухати хоча б годину моєї телефонної розмови з подругою, вони б посивіли одразу. Там і співи і зрозумілі тільки для нас двох слова(шиФруємся).
Звичайно є деякі розмови які вимагають зустрічі "нетелефонні розмови", по телефону ж не видно ні виразу обличчя ні жестів...
Мені батьків шПіонів вистачає, ще не хватало що держава ще буде мене контролювати :D
  • 0

#37 Risya

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 61 повідомлень
  • Місто:Lviv

Відправлено 28.01.2009 – 23:50

Перегляд дописуОлеська (20.01.2009 18:44) писав:

Власне я не лише про домашні телефони, - про мобільні.
Таки вміють люди це зробити. Переконалась на власному досвіді((
  • 0

#38 Nana

Генеральний писар

• Користувачі
  • 751 повідомлень
  • Місто:Dnipropetrovsk

Відправлено 30.01.2009 – 01:20

Ой, кому я потрібна? Куди й не бізнесвумен чи депутат, щоб мене прослуховувати :rolleyes:

Дивно, читаючи дописи, складається враження, що всіх тут прослухали і за нами спостерігає якийсь секретний агент.
А мобільні оператори що роблять? Смски точно можуть читати :ggggg:
  • 0

#39 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 30.01.2009 – 03:32

ховайся хто може :rolleyes:
  • 0

#40 Amili

сама по собі

• Користувачі
  • 1458 повідомлень

Відправлено 30.01.2009 – 12:17

Ну знаю, що слухають всіх, то точно і в основному прослуховують на певні слово ключові (імена політиків, ще щось там).
Але я не вважаю себе дуже цікавою людиною для спецслужб) По телефону не люблю розмовляти і не знаю чи їх буде цікавити моя розмова з мамою (що я маю купити додому) чи ще щось в тому роді. Нехай слухають :rolleyes:
Тому тим не пеерймаюся.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних