Перейти до вмісту

А ви знете що ми їмо?

Повідомлень в темі: 26

#21 Twinkle

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1625 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Львів

Відправлено 18.01.2009 – 13:05

Перегляд дописуyushchenko (18.01.2009 12:55) писав:

В Верховній Раді мали закон прийняти про стандартизацію м*ясних виробів. Не пройшов, бо кажуть в ковбасах м*яса мало, одна соя.
Отже їсти ковбасу в великий піст можна - це вегетаріанська їжа. :angry12: Більшість сої - ГеМнО, і цього не вказують на упаковках.Є ліміти , до яких не обов*язково позначати на упаковці ступінь генної модифікації тих чи інших продуктів. А в нашій країні - кількісний склад ГеМнО можна замінити хабарем відповідним експертам стандартизації.

Наскільки мені відомо, до 0,9%. Та в тому-то й справа, що за кордоном ще можна більш-менш сподіватися на те, що вони хоч напишуть на упаковці, що в складі їхнього продукту, а в нас таких чесних мало.

Перегляд дописуSergiy_K (18.01.2009 12:52) писав:

до чого тут "через декілька поколінь", може в тій їжі вміст білків і тепе був менший?

Може, а може й ні. Не я ж ті досліди проводила, покладаюся на добросовісність науковців.

А щодо "через декілька поколінь"... От і поговоримо через декілька поколінь (щоб побачити наслідки), як доживемо :ggggg:
  • 0

#22 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:штори

Відправлено 18.01.2009 – 13:18

Перегляд дописуTwinkle (18.01.2009 13:05) писав:

А щодо "через декілька поколінь"... От і поговоримо через декілька поколінь (щоб побачити наслідки), як доживемо :ggggg:
дада, ссилку на статтю в студію
  • 0

#23 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень
  • Місто:Вінниця

Відправлено 19.01.2009 – 14:18

Перегляд дописуyushchenko (18.01.2009 12:38) писав:

Повна таблиця добавок тут.

Добавками Е-948 та Е-941 ми дихаємо, це азот та кисень. Цікаво , як можна вести здоровий спосіб життя заборонивши вживанння цих добавок? :ggggg:
Ну і що? Не все те що "Е" - обов*язково шкідливе. Якщо би пан був уважний, то побачив би що категорія E-900 - E-999 це антифламінги, тобто речовини що знижують піноутворення. А вони можуть бути як "шкідливі", так і ні. А витягнути пару слів з контексту і насміхатись - це банальне невігластво.
  • 0

#24 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 19.01.2009 – 15:05

Я в цьому плані дуже прискіплива і завжди читаю що написано на етикетці того чи іншого товару. Я ж не ворог своєму здоров"ю. Більшість з них я просто вживати не можу,навіть якби хотіла.
До того ж мене мама в дитинстві залякала,що якшо буду вживати ту чи іншу їжу з тим чи іншим вмістом,то вже в 20 років мої сідниці запливуть огидним целюлітом. :ggggg: Подіяло. Моя мама веде здоровий спосіб життя ,їй 44 роки а вона досі у прекрасній фізичній формі. На відміну від матерів моїх подруг. Тато у захваті)))
  • 0

#25 Nomad

Старійшина

• Користувачі
  • 3581 повідомлень

Відправлено 19.01.2009 – 15:21

Шо їмо, від того і вмираємо.
  • 0

#26 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень
  • Місто:Backside of the Moon

Відправлено 19.01.2009 – 15:51

Перегляд дописуКиря (19.01.2009 15:18) писав:

Ну і що? Не все те що "Е" - обов*язково шкідливе.
Угу, можна подумати, що я це заперечував. Посилання в студію.

Перегляд дописуКиря (19.01.2009 15:18) писав:

Якщо би пан був уважний, то побачив би що категорія E-900 - E-999 це антифламінги, тобто речовини що знижують піноутворення. А вони можуть бути як "шкідливі", так і ні. А витягнути пару слів з контексту і насміхатись - це банальне невігластво.
З якого контексту? Надав посилання на повну таблицю (якщо пан був уважний :angry12: ). Чи Ви пропонуєте обговорювати тут шкідливість чи корисність кожної з тисячі добавок "Е"? Мені здається сервер зависне від такого обговорювання. :prapor3:

Давайте відкриємо теми: "шкідливість добавки "Е-245", "шкідливість добавки "Е-246", "Е-247"....і так до останньої, щоб ліпше теми розкрити :ggggg:
  • 0

#27 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 19.01.2009 – 17:44

самі скажете чи вгадувати будемо? :ggggg:
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1