Перейти до вмісту

матюки і здоров'я

Повідомлень в темі: 39

Опитування: Чи впливають матюки на наше здоров'я? (45 користувачів проголосувало)

Чи впливають матюки на наше здоров'я?

1. так, безумовно..! (17 голосів [37.78%])

Процент голосів: 37.78%

2. та ну, це нісенітниці.. (11 голосів [24.44%])

Процент голосів: 24.44%

3. швидче Так ніж Ні.. (11 голосів [24.44%])

Процент голосів: 24.44%

4. швидче Ні ніж Так.. (1 голосів [2.22%])

Процент голосів: 2.22%

5. байдуже . (5 голосів [11.11%])

Процент голосів: 11.11%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#21 чорно-біла

Т-юлень

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2757 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Roma

Відправлено 24.02.2009 – 16:33

Перегляд дописуCarrion (19.01.2009 15:02) писав:

Думаю, можна матюкнутись, якшо дуже хочеться ))), просто треба зважати на місце, час та оточуючих )))
ахахах, я собі уявила ситуацію. сиджу на роботі, і так хочеться сказати "б****, с***, на***"(стандартний набір одним словом), але ж не можу, оточення не зрозуміє. А я сиджу, і так хочеться, так хочеться, що не можу думати про інше. ше й тим більшe зважаючи на час.. з самого ранку якось не годиться))))
  • 0

#22 Dovgapanchoha

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 307 повідомлень

Відправлено 31.01.2010 – 00:34

Бачила якось передачу, не пам'ятаю назви, але з серії передач типу паралельного світу, - абсурдну до межі.
Розказували, що в живе в Одесі дядько, який лікує матюкотерапією. От до нього стоїть черга пацієнтів, їх не вилікувала традиційна медицина, а він лікує...
Причому передача дуже явно сфабрикована.
(моменти типу "наступні кадри прихованою камерою нашого водія" і далі кадри з різних ракурсів, то наближено, то віддалено ну і ще багато фактів, це неважливо тут).
Так розказують.
Дійсно, словом можна лікувати, але матюком... Брєд. Радше дійсно навпаки.
А ще я чула таке, що можна собі ж нашкодити коли говориш щось на зразок "мені вже це поперек горла стоїть", "в печінках сидить", "це мій головний біль" і так далі, що слова матеріалізуються у хвороби, причому в тих же органах.
Не знаю, наскільки це правда, але краще бути обережним у висловлюваннях).
  • 0

#23 Буря

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 285 повідомлень
  • Місто:Херсон

Відправлено 31.01.2010 – 02:09

Цитата

В людини, що часто лається мало позитивної енергетики. З лайливим словом людина викидає негативну енергію, хіба не так? Коли ви найчастіше матюкаєтеся? Коли вам зробили боляче, фізично чи морально. А те, що ми віддаємо в навколишнє середовище повертається з часом до нас, ми живемо в цьому оточенні.
Здавана відомо серед бабок і різних там чарівниць таке поняття як відворот у магії: зло (негативна енергетика, прокльони, погані слова) повертаються з часом до свого першоджерела (того хто це сказав) з потрійною силою. Тут не треба вчених і їх доказів. Це народна мудрість набута віками, мудрість тих людей, які жили в гармонії з природою і навколишнім світом, що ми, нажаль, тепер втратили.
о, якраз це я й хотіла сказати!
ще матюки дуже негативно впливають на дітей та вразливих людей, які все сприймають близько до серця. коли я була мала, то мене аж тіпало, коли я чула матюки. а коли ці матюки були ще й у мою адресу, у мене ледь не істерика починалася...
  • 0

#24 FT232BM

私は人々嫌い

• Користувачі
  • 3435 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ->НТУУ "КПІ"

Відправлено 31.01.2010 – 12:11

Однозначно мат— ефективний спосіб впливу на людину, десь чув, що ув органах навіть матюкатись правильно вчать, допомагає залякувати. Також мат— ще один спосіб випустити пару, для всяких розумників я підкреслю що не єдиний!
  • 0

#25 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 31.01.2010 – 12:32

Перегляд дописуFT232BM (31.01.2010 12:11) писав:

Однозначно мат— ефективний спосіб впливу на людину, десь чув, що ув органах навіть матюкатись правильно вчать, допомагає залякувати. Також мат— ще один спосіб випустити пару, для всяких розумників я підкреслю що не єдиний!
а дехто іншої мови і не розуміє :happytwo:
  • 0

#26 provodar

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 291 повідомлень
  • Місто:Лева

Відправлено 31.01.2010 – 12:44

Якщо матюки не викликають у вас негативних емоцій, думаю, ніякої шкоди вони вам не принесуть.

Якщо викликать позитивні (напр. використовуючи для підсилення гумористичності) - відповідно будуть в деякій мірі корисними.
  • 0

#27 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 31.01.2010 – 18:19

Оффтоп видалено
  • 0

#28 Noir

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 59 повідомлень

Відправлено 31.01.2010 – 18:44

Наврядчи. Ясно, що нічого доброго в матюках нема, але дуже поганого імхо теж.
Думаю, тут ще дещо залежить від того, наскільки людина сама в це вірить.
Якщо переконувати, "накручувати" себе, то всяке може бути.
Я не вірю і мені якось байдуже. Нас оточуює море речей, які впливають на здоров"я
значно більше ніж погані слова.
  • 0

#29 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Місто:Геєна огненна, вул Петра і Павла 666.

Відправлено 31.01.2010 – 19:45

Перегляд дописучорно-біла (24.02.2009 16:33) писав:

ахахах, я собі уявила ситуацію. сиджу на роботі, і так хочеться сказати "б****, с***, на***"(стандартний набір одним словом), але ж не можу, оточення не зрозуміє. А я сиджу, і так хочеться, так хочеться, що не можу думати про інше. ше й тим більшe зважаючи на час.. з самого ранку якось не годиться))))

Гм...ну якщо оточення заважає, чи не зрозуміє, то на роботі ж і туалет є. Можна туди зайти і виговоритись. Підбрати момент, коли зайде в кабінки дві-три (або більше) душі і розпочинати : "б***, с****, на****. Ніхто ж не бачитиме оратора. Всі будуть одне на одного думать.

Повідомлення відредагував Безбожник: 31.01.2010 – 19:47

• 0

#30 Буря

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 285 повідомлень

Відправлено 31.01.2010 – 22:04

Перегляд дописуprovodar (31.01.2010 12:44) писав:

Якщо викликать позитивні (напр. використовуючи для підсилення гумористичності) - відповідно будуть в деякій мірі корисними.
яка тут може бути гумористичність? матюки - це огидно! і ні в якому разі не смішно! хоча, кожному своє.
  • 0

#31 Odonacer

Старійшина

• На перевірці
  • 1228 повідомлень
  • Місто:В Родині

Відправлено 31.01.2010 – 22:30

Перегляд дописуБуря (31.01.2010 22:04) писав:

яка тут може бути гумористичність? матюки - це огидно! і ні в якому разі не смішно! хоча, кожному своє.

Виникає питання у чому саме огидність матюків?
Зрозуміло, що матюкатись не є доброю справу, але в чом їх огидність?
Чому ці слова огидні?
Те що статеві органи називають некультурно? То це якось по дитячому. Чим відрізняється вислів, якщо сказати - йди ти в піхву, від аналогичного з матюком? І буди від цього різниця негативного впливу на здоров"я?

Повідомлення відредагував Odonacer: 31.01.2010 – 22:31

• 0

#32 Буря

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 285 повідомлень

Відправлено 31.01.2010 – 23:47

Перегляд дописуOdonacer (31.01.2010 22:30) писав:

Виникає питання у чому саме огидність матюків?
Зрозуміло, що матюкатись не є доброю справу, але в чом їх огидність?
Чому ці слова огидні?
Те що статеві органи називають некультурно? То це якось по дитячому. Чим відрізняється вислів, якщо сказати - йди ти в піхву, від аналогичного з матюком? І буди від цього різниця негативного впливу на здоров"я?
для мене матюки - це в першу чергу ознака невихованості людини, певного соціального статусу...
до того ж, не бачу сенсу називати статеві органи і процеси якимось образливими словами. як вже зазначалося в цій темі, раніше наші предки до цього спокійніше ставилися, був культ статевих органів і сексу, бо це був символ життя, зародження життя, а не чогось постидного і гидкого. потім усе це перекрутили і зробили із таких звичайних і природних речей, як наприклад статеві органи, брудну лайку.
  • 0

#33 spanky

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 217 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 29.05.2010 – 09:04

Перегляд дописукусти (19.01.2009 11:34) писав:

елементарно, думка-емоція+слово найсильніше впливають на структуру води, яка, в свою чергу, впливає (чи не найбільш) на продукти харчування й разом з ними потрапляє до нашого організму; ось вам і генний рівень..

Цілком згідна з цим твердженням,хоча трохи поправлю-не на генетичному,а на молекулярному рівні негативні емоції впливають на структуру молекули води,з якої на 60% складається організм дорослої людини.Так само не знаю,хто конкретно з вчених це досліджував,але брали дві пробірки з водою і над однією з них відтворювали позитивні відчуття,говорили ласкаві слова і похвалу,а над другою створювали негативні відчуття,образи,крик,сварки.А тоді досліджували молекули води з пробірок під мікроскопом.В "позитивній" воді атоми з"єднувались між собою правильно,в дуже чіткій послідовності і виглядало це під мікроскопом подібно до "ялиночок" на склі при морозі.В "негативній" воді атоми створили хаос,послідовності ніякої,картина під мікроскопом нагадує просто якусь незрозумілу сітку.Отже,можна стверджувати,що наше здоров"я напряму залежить від емоцій,які ми переживаємо.Говорячи саме за матюки,думаю,позитиву там мало,і це не в словах вина,а в суті,яку ми вкладаємо в ці слова.Адже ми не гнем матом,коли хочемо зробити приємне людині чи похвалити її.Так що,тримайте в собі тільки позитив і будьте здорові!
  • 0

#34 Вареник

banned

• Користувачі
  • 3089 повідомлень

Відправлено 29.05.2010 – 09:26

***, аби це було так, то я би вже не жив <_<

Олеська: Порушення правил п.2.2.2.
  • 0

#35 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 29.05.2010 – 09:38

це щодо "негативних емоцій".

не думаю, шо матюки якось впливають, впливає те, як сама людина сприймає те, чи інше слово. та й навіть не слово.. можн висловити найнегативніші емоції і не використовуючи матюків, але яка різниця? відчуття і самопочуття людини від цього не змінюються. ну хіба що тієї, якій ти це говориш.
  • 0

#36 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень
  • Місто:Backside of the Moon

Відправлено 29.05.2010 – 11:08

"матюки і здоров'я, про вплив.."

Якщо мене пошлють в жіночий статевий орган - це добре. Секс сприяє підвищенню тонусу, запобігає сердечним захворюванням. Вопшем людина таким чином ніби каже "Будь здоров!"
  • 0

#37 spanky

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 217 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 29.05.2010 – 12:09

Перегляд дописуВареник (29.05.2010 10:26) писав:

блть, аби це було так, то я би вже не жив :ggggg:

Вас так часто посилають? Біднятко.. <_< Це просто несправедливо по відношенню до такої людини :happy1:

Повідомлення відредагував spanky: 29.05.2010 – 12:11

• 0

#38 Вареник

banned

• Користувачі
  • 3089 повідомлень

Відправлено 29.05.2010 – 12:38

та я от не догнав, вони впливають на здоров"я того хто матюкається, того кого матюкають, чи на всіх?
  • 0

#39 Amarok

Старійшина

• Користувачі
  • 2350 повідомлень
  • Місто:Дубно -> Нетішин -> Київ -> New York

Відправлено 04.06.2010 – 23:28

Цитата

Шкодить не саме слово, а його сприйняття.

во, золоті слова!
  • 0

#40 Odonacer

Старійшина

• На перевірці
  • 1228 повідомлень
  • Місто:В Родині

Відправлено 05.06.2010 – 05:29

Перегляд дописуБуря (1.02.2010 00:47) писав:

для мене матюки - це в першу чергу ознака невихованості людини, певного соціального статусу...
до того ж, не бачу сенсу називати статеві органи і процеси якимось образливими словами. як вже зазначалося в цій темі, раніше наші предки до цього спокійніше ставилися, був культ статевих органів і сексу, бо це був символ життя, зародження життя, а не чогось постидного і гидкого. потім усе це перекрутили і зробили із таких звичайних і природних речей, як наприклад статеві органи, брудну лайку.

Замислився. :rolleyes:

Тоді виходить матюкатися треба ласково і з любов"ю і тоді матюки будуть приносити величезну користь. Усім.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних