Перейти до вмісту

"Twilight"(Сутінки)

Повідомлень в темі: 170

#81 Halka

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2314 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Львів

Відправлено 21.11.2009 – 21:36

Перегляд дописуSo_Ofo4ka (21.11.2009 22:15) писав:

цей фільм не є страшилкою, і акцент тут роблять не на вампірів
Акцент на велику і чисту любов? Чого ж таке не зняти як любов між звичайним хлопцем і звичайною дівчиною?

Перегляд дописуКрихітка (21.11.2009 22:31) писав:

Можливо,але є одна малееесенька деталь - маньяки реальні а вампіри ні.
Добрі вампіри - фантастика, добрі маньяки - фантастика. Хай знімають фільм про доброго маньяка!, і так всі дівчата закохаються в героя,і всім буде все рівно, що задумка не джуе!!!
  • 0

#82 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ, Castelló, Ibiza, Hildesheim

Відправлено 21.11.2009 – 21:55

Перегляд дописуHalka (21.11.2009 20:36) писав:

Акцент на велику і чисту любов? Чого ж таке не зняти як любов між звичайним хлопцем і звичайною дівчиною?

Добрі вампіри - фантастика, добрі маньяки - фантастика. Хай знімають фільм про доброго маньяка!, і так всі дівчата закохаються в героя,і всім буде все рівно, що задумка не джуе!!!
якщо забрати "добрі" то перше фантастика а друге ні. До чого тут взагалі маньяки? Ти що боїшся що людей перестануть лякати вампіри,вони стануть легкою здобиччю для вампірів? Це можливо тільки не на цьому світі) А чому б і не зняти? Розумні люди зрозуміють що це свого роду фантастика(посперечалась би на тему того що маньяки теж можуть бути добрими,просто діють під впливом імпульсу,але лінь),а якщо дурні ведуться то прапор їм в руки і гімн СССР в навушники. А ще - оці "!!!" в кінці якось враження не справили,якщо ти такого ефекту чекала.

Перегляд дописуHalka (21.11.2009 20:36) писав:

І то правда. Чого ж не зняти фільм по затертому стандарту,проюзаному у найзахудаліших індійських кінокомпаніях,нащо думати-гадати, створювати щось нове і нестандартне,є ж ідея по якій ВСІ знімають.
(то іронія була)
  • 0

#83 Halka

Старійшина

• Користувачі
  • 2314 повідомлень

Відправлено 21.11.2009 – 22:01

Перегляд дописуКрихітка (21.11.2009 22:55) писав:

І то правда. Чого ж не зняти фільм по затертому стандарту,проюзаному у найзахудаліших індійських кінокомпаніях,нащо думати-гадати, створювати щось нове і нестандартне,є ж ідея по якій ВСІ знімають.
(то іронія була)
Вампір по суті тварина і описувати почуття в фільмі, то так ніби вовк у дівчину закохався. Це взагалі не реально, але всі за тим кіном вирають і кажуть яке воно класне. А воно не класне, бо там і крихти правди нема.
  • 0

#84 Torry

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 153 повідомлень
  • Місто:Димер

Відправлено 21.11.2009 – 22:01

Перегляд дописуHalka (21.11.2009 21:36) писав:

1. Тому, що фільмів про чисту любов між звичайними хлопцями й дівчатами,як собак нестрелених. Куди не поглянь-одне й те саме. А про кохання між вампіром і звичайною дівчиною трохи менше. Особисто мені ДУЖЕ ДУЖЕ сподобався фільм. Дивилась вчора і ще досі якесь приємне відчуття на душі. Я не велика шанувальниця фільмів і до вчора в мене не було улюбленого,а зараз є.

А ви думаєте нема фільмів про добрих маньяків?
  • 0

#85 Ласочка:)

Сова всія Теревень

• Користувачі
  • 1002 повідомлень
  • Місто:Славне місто Утопія

Відправлено 21.11.2009 – 22:06

Перегляд дописуHalka (21.11.2009 21:36) писав:

Ну дивись - зробили ж з фей (які по суті спочатку злобними придумувалися) добрих створінь. Зробили з казок братів Грімм цукерочку. хоча про що вони по суті писали? Про Сплячу Красуню, яка так і не прокинулася, зато в такому от вигляді народила Принцу дитину.В Попелюшці Перро зла сестра щоб вмістити ногу в туфельку відрізає собі пальці на ногах. Ну і нічо. читають зараз діти. То може давайте повернемо як воно все було раніше?:wacko:
  • 0

#86 Amarok

Старійшина

• Користувачі
  • 2350 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Дубно -> Нетішин -> Київ -> New York

Відправлено 21.11.2009 – 22:08

Перегляд дописуHalka (21.11.2009 15:01) писав:

Вампір по суті тварина і описувати почуття в фільмі, то так ніби вовк у дівчину закохався. Це взагалі не реально, але всі за тим кіном вирають і кажуть яке воно класне. А воно не класне, бо там і крихти правди нема.
якщо заглибитись у міфологію то вампір це фактично ходячий труп))
то вовкулака є фактично звіром себто твариною...

Перегляд дописуЛасочка:) (21.11.2009 15:06) писав:

Ну дивись - зробили ж з фей (які по суті спочатку злобними придумувалися) добрих створінь. Зробили з казок братів Грімм цукерочку. хоча про що вони по суті писали? Про Сплячу Красуню, яка так і не прокинулася, зато в такому от вигляді народила Принцу дитину.В Попелюшці Перро зла сестра щоб вмістити ногу в туфельку відрізає собі пальці на ногах. Ну і нічо. читають зараз діти. То може давайте повернемо як воно все було раніше?:wacko:
о так у братів Грімм то взагалі прямо не казочки а трилери справжні =))
  • 0

#87 So_Ofo4ka

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 13 повідомлень

Відправлено 21.11.2009 – 22:09

Перегляд дописуHalka (21.11.2009 20:01) писав:

а ніхто й не каже, що це реально)

п.с. я десь бачила(а може і тут), що п*ята книга-це "сутінки" від лиця Едварда...це правда?)
  • 0

#88 Amarok

Старійшина

• Користувачі
  • 2350 повідомлень

Відправлено 21.11.2009 – 22:10

Перегляд дописуTorry (21.11.2009 15:01) писав:

1. Тому, що фільмів про чисту любов між звичайними хлопцями й дівчатами,як собак нестрелених. Куди не поглянь-одне й те саме. А про кохання між вампіром і звичайною дівчиною трохи менше. Особисто мені ДУЖЕ ДУЖЕ сподобався фільм. Дивилась вчора і ще досі якесь приємне відчуття на душі. Я не велика шанувальниця фільмів і до вчора в мене не було улюбленого,а зараз є.

А ви думаєте нема фільмів про добрих маньяків?
добрий маньяк це якесь просто самозаперечення виходить)) наприклад як одружений холостяк)))
  • 0

#89 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень

Відправлено 21.11.2009 – 22:11

Перегляд дописуHalka (21.11.2009 21:01) писав:

Спеціаліст по вампірам?) Ок,приведи мені вампіра,хай доведе що він тварина. Може ти його з перевертнем переплутала?
Класне кіно має бути на 100% реальним? Приведу тобі в приклад деякі на мою думку непогані фільми де немає і долі правди. Нащо знімати лише про суху реальність,якщо ще є місце для польоту фантазії? Може в тебе ще переконання совкові просто,хз,але я думаю що фільми щоб бути класними не обов"язково мають бути реалістичними
До речі,твої фрази "вампір по суті тварина" і "взагалі не реально" якось суперечать,тобі не здається? Отож фільми:
Зелена миля - реалістичність аж пре (як та чорна фігня у негра з рота)
Иван Васильевич меняет профессию-слів нема який жахливий фільм,там ж сама фантастика.
Пірати Карибського Моря-і чого всі того Джонні Деппа так люблять,він ж грає якогось нереального пірата! На палю його (але спершу каструвати в обов"язковому порядку)
Матриця-без коментарів. Хз,може це і є фільм про реальність)
Ефект метелика-Ештона Катчера в тій ролі теж багато хто любить,хоч він і грає пацана який бігає по часу як я вночі по коридору.
Володар Кілець-Агроном і Ловелас 2 абсолютно нереальних персонажа,і за що їх тільки люблять..
Адвокат Диявола-Кіану Рівз там симпатичний,але Аль Пачіно все-таки кращий,хоч він і грає нереального Сотону. У того його персонажа теж немало прихильниць.
продовжувати можна так до ранку,прикладів тисячі і тисячі,але одне що я хочу сказати я вже сказала - фільми щоб бути класними не обов"язково мають бути реалістичними
  • 0

#90 Amarok

Старійшина

• Користувачі
  • 2350 повідомлень

Відправлено 21.11.2009 – 22:18

Перегляд дописуКрихітка (21.11.2009 15:11) писав:

Спеціаліст по вампірам?) Ок,приведи мені вампіра,хай доведе що він тварина. Може ти його з перевертнем переплутала?
Класне кіно має бути на 100% реальним? Приведу тобі в приклад деякі на мою думку непогані фільми де немає і долі правди. Нащо знімати лише про суху реальність,якщо ще є місце для польоту фантазії? Може в тебе ще переконання совкові просто,хз,але я думаю що фільми щоб бути класними не обов"язково мають бути реалістичними
До речі,твої фрази "вампір по суті тварина" і "взагалі не реально" якось суперечать,тобі не здається? Отож фільми:
Зелена миля - реалістичність аж пре (як та чорна фігня у негра з рота)
Иван Васильевич меняет профессию-слів нема який жахливий фільм,там ж сама фантастика.
Пірати Карибського Моря-і чого всі того Джонні Деппа так люблять,він ж грає якогось нереального пірата! На палю його (але спершу каструвати в обов"язковому порядку)
Матриця-без коментарів. Хз,може це і є фільм про реальність)
Ефект метелика-Ештона Катчера в тій ролі теж багато хто любить,хоч він і грає пацана який бігає по часу як я вночі по коридору.
Володар Кілець-Агроном і Ловелас 2 абсолютно нереальних персонажа,і за що їх тільки люблять..
Адвокат Диявола-Кіану Рівз там симпатичний,але Аль Пачіно все-таки кращий,хоч він і грає нереального Сотону. У того його персонажа теж немало прихильниць.
продовжувати можна так до ранку,прикладів тисячі і тисячі,але одне що я хочу сказати я вже сказала - фільми щоб бути класними не обов"язково мають бути реалістичними

я вже вище коротко написав в 2х реченнях різницю між міфологічними вампіром та вовкулакою))
реальні вампіри і є тварини, так що Галка (чи Халка(вибачєйте:wacko:)) тут права... себто кажани-вампіри =)
  • 0

#91 Ласочка:)

Сова всія Теревень

• Користувачі
  • 1002 повідомлень

Відправлено 21.11.2009 – 22:18

Перегляд дописуHalka (21.11.2009 22:01) писав:

А П"єро в Мальвіну закохався. Спалити ту єресь. там тож ні крихти правди немає.

Ну що ти дійсно?:wacko: В казках і фентезі багато чого вигаданого. Є ще такі штуки - алегоріями називаються. А ще є порівняння, гіперболи.
  • 0

#92 Вуйко Дмитро

Where is my ban?!

• Користувачі
  • 1736 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 21.11.2009 – 22:19

Перегляд дописуAmarok (21.11.2009 22:10) писав:

добрий маньяк це якесь просто самозаперечення виходить)) наприклад як одружений холостяк)))
Бувають і добрі маньяки. Вони думають, що вершать праве діло, але суспільство цього не сприймає
  • 0

#93 Amarok

Старійшина

• Користувачі
  • 2350 повідомлень

Відправлено 21.11.2009 – 22:20

Перегляд дописуЛасочка:) (21.11.2009 15:18) писав:

А П"єро в Мальвіну закохався. Спалити ту єресь. там тож ні крихти правди немає.

Ну що ти дійсно?:wacko: В казках і фентезі багато чого вигаданого. Є ще такі штуки - алегоріями називаються. А ще є порівняння, гіперболи.
згоден, без казок та міфології нікуди =)
  • 0

#94 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень

Відправлено 21.11.2009 – 22:21

Перегляд дописуAmarok (21.11.2009 21:18) писав:

я вже вище коротко написав в 2х реченнях різницю між міфологічними вампіром та вовкулакою))
реальні вампіри і є тварини, так що Галка (чи Халка(вибачєйте:wacko:)) тут права... себто кажани-вампіри =)
юй я щось про них не подумала)

Перегляд дописуВуйко Дмитро (21.11.2009 21:19) писав:

Бувають і добрі маньяки. Вони думають, що вершать праве діло, але суспільство цього не сприймає
От як Гітлєр))
  • 0

#95 Halka

Старійшина

• Користувачі
  • 2314 повідомлень

Відправлено 21.11.2009 – 22:21

Та ви що? Це ж так цікаво дивитись на любов трупа і звичайної дівчини?
Про ті всі фільми що написала Крихітка, я не кажу що вони кращі, тоже брєд.
І якщо так хочеться прикрасити реальне життя у фільмах, то можна трохи, але ж не геть все вигадувати. От допустимо, якби той вампір, небув вампіром, а простим хлопцем, а дівчина, наприклад, була б чимось хвора, і вони не могли бути разом? - більш реальніше, я б таке дивилася.
  • 0

#96 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень

Відправлено 21.11.2009 – 22:23

Перегляд дописуHalka (21.11.2009 21:21) писав:

а чому ні?
  • 0

#97 Amarok

Старійшина

• Користувачі
  • 2350 повідомлень

Відправлено 21.11.2009 – 22:23

Перегляд дописуВуйко Дмитро (21.11.2009 15:19) писав:

то не є добрі маньяки, в них просто з психікою шось не те(не знаю як це в психологічних термінах буде =))...
як може вбивство себто позбавлення життя бути виправденим?
  • 0

#98 Ласочка:)

Сова всія Теревень

• Користувачі
  • 1002 повідомлень

Відправлено 21.11.2009 – 22:26

Перегляд дописуHalka (21.11.2009 22:21) писав:

Про ті всі фільми що написала Крихітка, я не кажу що вони кращі, тоже брєд.
І якщо так хочеться прикрасити реальне життя у фільмах, то можна трохи, але ж не геть все вигадувати. От допустимо, якби той вампір, небув вампіром, а простим хлопцем, а дівчина, наприклад, була б чимось хвора, і вони не могли бути разом? - більш реальніше, я б таке дивилася.

Ти читала то що я тобі написала? :wacko:

Перегляд дописуAmarok (21.11.2009 22:08) писав:

о так у братів Грімм то взагалі прямо не казочки а трилери справжні =))

Хоч,я ще напишу. Там такі казки були. ух.
  • 0

#99 Halka

Старійшина

• Користувачі
  • 2314 повідомлень

Відправлено 21.11.2009 – 22:27

Перегляд дописуЛасочка:) (21.11.2009 23:25) писав:

Казочки - казочками, ними не захоплюються при перечитанні на довгий час. Мене дивує, чому всі так фанатіють від фільму, в якому по суті фанатіти нема від чого.
  • 0

#100 Amarok

Старійшина

• Користувачі
  • 2350 повідомлень

Відправлено 21.11.2009 – 22:28

Перегляд дописуЛасочка:) (21.11.2009 15:26) писав:

Хоч,я ще напишу. Там такі казки були. ух.

одна казка про двох дітей (забув імена) і відьму яка хотіла їх зїсти чого коштує))
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних