Перейти до вмісту

"Twilight"(Сутінки)

Повідомлень в темі: 170

#61 Amarok

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2350 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Дубно -> Нетішин -> Київ -> New York

Відправлено 21.11.2009 – 05:22

Перегляд дописуКрасунечка (20.11.2009 19:23) писав:

еее.... третього чи другого? прем"єру перенесено на 26 листопада

не фанати, а любителі))) і чого і тут? ТАМ їх тож багато? 0_0
доречі, фільм непоганий.... як на мене витрачати час - це дивитись американські тупі комедії.... а цей фільм хороший) *махає пальчиком* прошю не обіжати)
знаю шо і тут себто по вашому там багато))) через те в мене така реакція)) мене вже багато людей підштовхують на те шоб його подивитись)) лол
я і не ображаю, просто не мій смак)) так що прохання не ображатись, гаразд? :wacko:
  • 0

#62 Amarok

Старійшина

• Користувачі
  • 2350 повідомлень

Відправлено 21.11.2009 – 08:28

фіга собі О_О

Цитата

'New Moon' sets midnight showing record

According to Hollywood trade magazine Variety, "New Moon" is the biggest midnight showing in history, grossing $26.3 million when it opened in 3,514 theaters at 12:01 a.m. Friday.

Джерело

Ще написано шо по тиражу навіть Поттера перегнали, шо теж було досить високим... Капець, оце реклама, рекомандації та маркетинг працюють)))
  • 0

#63 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Івано-Франківськ, Castelló, Ibiza, Hildesheim

Відправлено 21.11.2009 – 12:14

То фільм все-таки на любителя. Розраховано на аудиторію мого віку (восторжонні малолєтки гг). Розрахували правильно - фільм сподобався.
  • 0

#64 So_Ofo4ka

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 13 повідомлень

Відправлено 21.11.2009 – 13:35

Красунечка
ні, саме третього)

Повідомлення відредагував So_Ofo4ka: 21.11.2009 – 13:37

• 0

#65 Torry

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 153 повідомлень
  • Місто:Димер

Відправлено 21.11.2009 – 15:21

Вчора тільки цей фільм подивилась. Я в захваті від нього. Він, без сумнівів, став моїм найулюбленішим. Скоро в кінотеатрах будуть показувати "Сутінки 2",дуже хочу поїхати подивитись.
  • 0

#66 Красунечка

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 663 повідомлень

Відправлено 21.11.2009 – 16:00

Перегляд дописуSo_Ofo4ka (21.11.2009 13:35) писав:

Красунечка
ні, саме третього)
так.... наскільки я знаю, то її ще й не зняли....

Перегляд дописуAmarok (21.11.2009 05:22) писав:

знаю шо і тут себто по вашому там багато))) через те в мене така реакція)) мене вже багато людей підштовхують на те шоб його подивитись)) лол
я і не ображаю, просто не мій смак)) так що прохання не ображатись, гаразд? :wacko:
та хто ж обіжається))))? у кожного свої смаки... це нормально)
  • 0

#67 Саляма

Старійшина

• Користувачі
  • 3140 повідомлень

Відправлено 21.11.2009 – 16:07

мені страшенно не сподобалися актори, пропаганда самогубства і натягнуті діалоги
але режисерська робота чудесна! я в захваті

Повідомлення відредагував Саляма: 21.11.2009 – 16:09

• 0

#68 Вуйко Дмитро

Where is my ban?!

• Користувачі
  • 1736 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 21.11.2009 – 16:44

Вчора Сутінки по Новому каналу показували. Але так як я дивився Вавилона, то встиг тільки на кінець фільму. За 10 хвилин побачив тільке готичність фільму і велике кохання між вампіром(Едвард здається) і простою смертною дівчиною(Белла?). Думаю варто переглянути фільм)

З.І. Щойно на 1+1 побачив повтор Вавилону. Дідько :wacko:
  • 0

#69 Amarok

Старійшина

• Користувачі
  • 2350 повідомлень

Відправлено 21.11.2009 – 17:53

Перегляд дописуСаляма (21.11.2009 09:07) писав:

мені страшенно не сподобалися актори, пропаганда самогубства і натягнуті діалоги
але режисерська робота чудесна! я в захваті
а де в романтичних творах не пропагується самогубство? он якщо навіть Шейкспір його згадав у своїй "Ромео і Джульєтта"... :wacko:) Фактично напевно більшість цих сучасних романсів і беруть за зразок або навіть і еталок цю трагедію. Ібо модно...)))
  • 0

#70 Halka

Старійшина

• Користувачі
  • 2314 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 21.11.2009 – 18:08

А мені не сподобалось кіно. Брєд якмйсь - вампір любить дівчину, але кров він не п'є....
Вампіри мають бути страшні і кровожерливі (як і завжди у фільмах жаху), а не "прекрасними принцами".
Не хочу навіть дивитись продовження, якщо там такаж сама тяганина як і в першій частині.
  • 0

#71 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень

Відправлено 21.11.2009 – 18:10

Перегляд дописуHalka (21.11.2009 17:08) писав:

А мені не сподобалось кіно. Брєд якмйсь - вампір любить дівчину, але кров він не п'є....
Вампіри мають бути страшні і кровожерливі (як і завжди у фільмах жаху), а не "прекрасними принцами".
Не хочу навіть дивитись продовження, якщо там такаж сама тяганина як і в першій частині.
стереотипи такі стереотипи. на якому паркані таке написано,що вампіри мають бути саме кровожерливі і жорстокі? я щось не бачила.
  • 0

#72 Halka

Старійшина

• Користувачі
  • 2314 повідомлень

Відправлено 21.11.2009 – 19:35

Перегляд дописуКрихітка (21.11.2009 19:10) писав:

стереотипи такі стереотипи. на якому паркані таке написано,що вампіри мають бути саме кровожерливі і жорстокі? я щось не бачила.
Вони насправді білі і пухнасті?
Не вірю у вампірів, але чисто теоретично - всюди описується, що вони полюють на людей і п'ю їхню кров. А тут показують казочку, про доброго - благородного вегетеріанця, і всі у нього закохалися.
Це не реально, не реальні вампіри, не реальне ставлення до життя. Чого народ на то так ведеться?
  • 0

#73 Вуйко Дмитро

Where is my ban?!

• Користувачі
  • 1736 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 21.11.2009 – 19:48

Перегляд дописуHalka (21.11.2009 19:35) писав:

Не вірю у вампірів, але чисто теоретично - всюди описується, що вони полюють на людей і п'ю їхню кров. А тут показують казочку, про доброго - благородного вегетеріанця, і всі у нього закохалися.
Це не реально, не реальні вампіри, не реальне ставлення до життя. Чого народ на то так ведеться?
Тоді на історії про Гарі Потера можна писати наукові книжки.

Халко, казки - це дуже древній жанр в літературі. З недавніх пір він почав реалізовуватися в кіно, і це чудово! Не всі люди закінчені реалісти. Є ще на світі романтики, яким набагато приємніше переглянути стрічку з нереальними персонажами, палким коханням і викривленими стереотипами :wacko:
  • 0

#74 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень

Відправлено 21.11.2009 – 20:15

Перегляд дописуHalka (21.11.2009 18:35) писав:

У історіях про вампірів взагалі дуже мало реалістичності(згадаймо того ж Дракулу,який був просто собі мирним,ну майже мирним князем). Людям у фільмі пропонується альтернативне бачення вампірів,як істот з почуттями,думками і здоровим способом мислення,тільки з деякими "странностями". Багато хто просто тримається за стереотип,ну той який ти сказала і не хоче міняти свій кругозір навіть щодо таких мізерних речей як фільми. А закохалися в нього здебільшого за красивий голос,погляд і все інше. Реальне ставлення до життя це те що базується на стереотипах і обмеженнях? Не думаю.
  • 0

#75 Halka

Старійшина

• Користувачі
  • 2314 повідомлень

Відправлено 21.11.2009 – 20:26

Можете продовжувати вірити у Гаррі Поттера і добрих вапірів. Я особсто невірю ні в те ні в інше, і не розумію людей, які захоплюються нереальнии персонажами.
Крихітко, якщо тобі подобоється погляд і голос головного герою, то тобі хлопець сподобався, а не кіно.
  • 0

#76 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень

Відправлено 21.11.2009 – 20:41

Перегляд дописуHalka (21.11.2009 19:26) писав:

Можете продовжувати вірити у Гаррі Поттера і добрих вапірів. Я особсто невірю ні в те ні в інше, і не розумію людей, які захоплюються нереальнии персонажами.
Крихітко, якщо тобі подобоється погляд і голос головного герою, то тобі хлопець сподобався, а не кіно.
Я і не казала що вірю. Всі тут знаємо що це просто фільм знятий по книзі і що в ньому нема ні граму реальності. Якщо мені сподобався хлопець,то чому мені не міг сподобатися фільм? Одне другому не мішає. Я вважаю що сюжет у фільма цікавий,кінцівка неочікувана,актори своє діло зробили добре. А те що образ вампіра відрізняється від "справжнього" - не бачу нічого поганого в тому щоб робити хоч якісь відхилення від стандартів.
  • 0

#77 Halka

Старійшина

• Користувачі
  • 2314 повідомлень

Відправлено 21.11.2009 – 21:04

Кіно про добрих вампірів, а потім буде про маньяків - вбивць, які роздають дітям м'які іграшки....
  • 0

#78 Ласочка:)

Сова всія Теревень

• Користувачі
  • 1002 повідомлень
  • Місто:Славне місто Утопія

Відправлено 21.11.2009 – 21:11

Перегляд дописуHalka (21.11.2009 21:04) писав:

Кіно про добрих вампірів, а потім буде про маньяків - вбивць, які роздають дітям м'які іграшки....

так, ми хочемо кіно про злих вампірів. щоб там була кров і кров.... ну і ще кров
  • 0

#79 So_Ofo4ka

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 13 повідомлень

Відправлено 21.11.2009 – 21:15

Перегляд дописуHalka (21.11.2009 16:08) писав:

цей фільм не є страшилкою, і акцент тут роблять не на вампірів
  • 0

#80 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень

Відправлено 21.11.2009 – 21:31

Перегляд дописуHalka (21.11.2009 20:04) писав:

Можливо,але є одна малееесенька деталь - маньяки реальні а вампіри ні.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних