Перейти до вмісту

"Twilight"(Сутінки)

Повідомлень в темі: 170

#41 Twinkle

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1625 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Львів

Відправлено 04.08.2009 – 11:58

Перегляд дописуLeja (4.08.2009 12:55) писав:

о, до речі! я прочитала три книги, але англійською. четверта в тій крамниці коштує................. 160 грн)) багацько для студентської стипендії! хто-небудь знає, де у Львові можна купити ХОЧ ТРОХИ дешевшу англомовну?

Навіщо купувати, якщо можна з Нету стягнути? У мене є 5 книг в електронному варіанті.
  • 0

#42 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 06.08.2009 – 10:31

нерозумію, навіщо взагалі дивитисья такий ацтой? тим більше читати книжки, подивився серію саузпарка про готів і все
згадалась фраза: я гатов вирєзать брітвай сібє глаза(поки дивився цей фільм)
фільм про готічіске мишлєніє, синдром надуманого інтелекту, а музика, просто враці, роблять же філми, що дивишся і думаєш, на що викидають кучу грошей і сил, це подумати тільки, хтось цей фільм робив
і ще думаєш, ну добре, припустимо, що цей фільм зробили, і це значить, що ці коники що робили цей фільм робили його не просто так а для когось, і ще цей хтось найшовся, і має якийсь позитивний резонанс, і тут приходить інше питання, невже на Землі так багато тормозів, які непомітять наскільки фільм плоский?

важко це все, піду подумаю на цвинтар про смерть

Перегляд дописуДарця_Борхес (15.01.2009 23:13) писав:

Я закохалась в цей фільм. І в книги.
Композитор фільму Картер Барвелл(Carter Burwell).

Маю питання - чи була прем,єра цього фільму в українських кінотеатрах?
я блював
  • 0

#43 Teo

бовдур, булька, кулька, круть!

• Користувачі
  • 2841 повідомлень

Відправлено 06.08.2009 – 10:54

Перегляд дописуKatod (6.08.2009 11:31) писав:

я блював
на тих хто сидів попереду?

Перегляд дописуTwinkle (4.08.2009 12:58) писав:

Навіщо купувати, якщо можна з Нету стягнути? У мене є 5 книг в електронному варіанті.
є такі хто не може читати книги з компа або просто не любить..тим паче якщо комусь подобається книга то чому б не купити?
  • 0

#44 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень

Відправлено 06.08.2009 – 12:00

Перегляд дописуTeo (6.08.2009 11:54) писав:

на тих хто сидів попереду?

коли дивився звичайно, але на на передніх в ряді, я спеціально приніс мисочку, бо дивився дома, дівчині хтось розрекламував цю гидоту, їй теж не сподобався, але вона постійно надіялась, що в кінці фільму буде таки щосб цікаве, нічого цікавого не сталось
  • 0

#45 Leja

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 7 повідомлень

Відправлено 06.08.2009 – 13:34

є такі хто не може читати книги з компа або просто не любить..

спасибі за розуміння)) дійсно, я надаю перевагу паперовій книжці. отака от я старомодна!))

ту Katod (чому ж ти не Anod?)

як ти вважаєш, що гірше: людина, яка тішиться наївному фільмові чи людина, яка без особливого угризіння совісті ображає інших? словами типу "я блював" і т.д.....................просто задумайся над цим.

і ще одне: є люди, які читають і дивляться такі штуки просто тому, що розуміють, що в реальному житті такого не зустрінуть і не відчують. то чому би не скуштувати цього хоч би через фільм/книжку?
  • 0

#46 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 06.08.2009 – 14:37

Перегляд дописуLeja (6.08.2009 13:34) писав:

як ти вважаєш, що гірше: людина, яка тішиться наївному фільмові чи людина, яка без особливого угризіння совісті ображає інших? словами типу "я блював" і т.д.....................просто задумайся над цим.

і ще одне: є люди, які читають і дивляться такі штуки просто тому, що розуміють, що в реальному житті такого не зустрінуть і не відчують. то чому би не скуштувати цього хоч би через фільм/книжку?
люди які на чиюсь подібну емоцію ображаються- вже ображені. сарказм )
  • 0

#47 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень

Відправлено 06.08.2009 – 16:40

Перегляд дописуLeja (6.08.2009 14:34) писав:

спасибі за розуміння)) дійсно, я надаю перевагу паперовій книжці. отака от я старомодна!))

ту Katod (чому ж ти не Anod?)

я маленький опецькуватий злий пінгвін, я так хотів щоб хтось образився, ха ха ха, я сьрікаю слюною від задоволення:D, коли когось ображаю, мені не здається щоя такий маленький зморшкуватий і опецькуватий:P

та ну, є смаки, є якісь відчуття, які викликає та чи інша атмосфера, є еоційний відгук, але коли ти дивишсяфільм і бачиш що тобі підсунули фальшивку, то стає сумно, бо думаєш, невже вони думають що я настілки дурний ці творці не могли подумати, що я буду думати, коли буду дивитись цей фільм
коли хтось творить щось таке, надіючись на те, що його лажа пройде, це вганяє мене в дипресію

я завжди закликав і буду закликати, виробляйте звичку думати

Leja, звичайно, є якісь контраргументи щодо фільму, ділись, а образа це не аргумент
  • 0

#48 Руденька

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 271 повідомлень

Відправлено 06.08.2009 – 17:08

Перегляд дописуKatod (6.08.2009 17:40) писав:

я маленький опецькуватий злий пінгвін, я так хотів щоб хтось образився, ха ха ха, я сьрікаю слюною від задоволення:D, коли когось ображаю, мені не здається щоя такий маленький зморшкуватий і опецькуватий:P
Що за безнадійні ілюзії? :)

По темі: ніколи не вникала в поняття готської атмосфери, але мені пояснили, що фільм нею пронизаний наскрізь. Можливо, моя троюрідна сестра-гот малює в фотошопі картинки, схожі на сцени с цього фільма. Тож, проти атмосфери проти нічого не маю.
Але режисер і сценарист, схоже, доручили свою роботу членам гуртка "Юний режисер і сценарист", заплативши їм за це по 5 доларів.
Жодного повороту сюжета, жодного розвитку дії, примітивні ситуації, і ще примітивніші діалоги. Як там, "Єслі хочеш жить, дєтка, дєржись от мєня подальше". Бє :)
  • 0

#49 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень

Відправлено 06.08.2009 – 17:41

Перегляд дописуРуденька (6.08.2009 18:08) писав:

Що за безнадійні ілюзії? :D

По темі: ніколи не вникала в поняття готської атмосфери, але мені пояснили, що фільм нею пронизаний наскрізь. Можливо, моя троюрідна сестра-гот малює в фотошопі картинки, схожі на сцени с цього фільма. Тож, проти атмосфери проти нічого не маю.
Але режисер і сценарист, схоже, доручили свою роботу членам гуртка "Юний режисер і сценарист", заплативши їм за це по 5 доларів.
Жодного повороту сюжета, жодного розвитку дії, примітивні ситуації, і ще примітивніші діалоги. Як там, "Єслі хочеш жить, дєтка, дєржись от мєня подальше". Бє :P
да да, єслі хочєш жить, дєтка, дєржись от мєня подальше

("юний режисер і юний сценарист":)
  • 0

#50 Leja

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 7 повідомлень

Відправлено 13.08.2009 – 15:11

йой, та не Я ображаюся! ну, точніше, НЕ ЗА СЕБЕ, а за панянку Борхес. що б ти не казав, так звертатися до неї було явно ......некультурно (а для тих, хто має багату уяву - ще й неприємно;)))

щодо "Єслі хочеш жить, дєтка, дєржись от мєня подальше", москалі серйозно так переклали??? чи це якийсь Гоблінівський жарт?

і останнє: напиши КОНКРЕТНО, шо тобі не до вподоби (бажано в приват), а то з аргументами типу "ацтой", "фуфло" і "просто враці" важко сперечатися)))) був, звісно, "синдром набутого інтелекту", але гугль видає тільки ще один твій же пост))) я лише можу зогадуватися, що ж воно насправді))

П.С. повертаю вашу увагу до проблеми четвертої книги у львівських книгарнях)) хто шось знає - пишіть! ;)
  • 0

#51 Twinkle

Старійшина

• Користувачі
  • 1625 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 13.08.2009 – 18:47

є такі хто не може читати книги з компа або просто не любить..тим паче якщо комусь подобається книга то чому б не купити?

Та я це розумію, то просто альтернативний варіант був. Сама я з компа не читаю - зір поганий, але ж можна роздруковувати. Хоч так я також не читаю: я саме належу до тих людей, які воліють мати книги в паперовому вигляді ;) Тому в мене вся хата захаращена ними ;) Коли хочу якусь книгу, ціна мене рідко зупиняє) А написала я це як пропозицію - я могла б скинути дівчині на пошту електронний варіант, якби її це влаштовувало.
  • 0

#52 Neorlandina

Schadenfreude

• Користувачі
  • 3840 повідомлень

Відправлено 13.08.2009 – 21:19

якось було дуже нудно і хорошого кіна під рукою не було
довелося дивитися ті "Сутінки"

такоє. для малолєток проканає.
If you are smart - stay away from me
чи як вони там казали, не пам.ятаю.
з.їзд на те, що поганий переклад не канає - дивилася в оригіналі.
все таке примітивне і передбачуване. всі дівчатка і хлопці такі гломурні.

непередбачуване тільки те, що за такі гроші примудрилися таку халтуру зробити.
в одному епізоді в якоїсь із цих вампірш видно хріновий грим - все лице таке бліде бліде аж зелене, а на лобі, біля волосся - шкіра така рожева, рум.яна.
чи то у неї типу макіяж такий мав би бути?
карочє, не відмазуйте кіношників, книга може і непогана, не знаю, обхаювати не буду, але в плані кінематографу шось у них не склалося.
  • 0

#53 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень

Відправлено 22.08.2009 – 20:57

Перегляд дописуLeja (13.08.2009 16:11) писав:

йой, та не Я ображаюся! ну, точніше, НЕ ЗА СЕБЕ, а за панянку Борхес. що б ти не казав, так звертатися до неї було явно ......некультурно (а для тих, хто має багату уяву - ще й неприємно:8:))

щодо "Єслі хочеш жить, дєтка, дєржись от мєня подальше", москалі серйозно так переклали??? чи це якийсь Гоблінівський жарт?

і останнє: напиши КОНКРЕТНО, шо тобі не до вподоби (бажано в приват), а то з аргументами типу "ацтой", "фуфло" і "просто враці" важко сперечатися)))) був, звісно, "синдром набутого інтелекту", але гугль видає тільки ще один твій же пост))) я лише можу зогадуватися, що ж воно насправді))

П.С. повертаю вашу увагу до проблеми четвертої книги у львівських книгарнях)) хто шось знає - пишіть! :ggggg:
ха, бач, я розкидаюся майже класичними і надзвичайно оригінальними фразми, да синром набутого інтелекту це помічено мною і моєю кампашкою явище, воно спостерігається на ранніх стадіях готічєского мишлєнія, якщо можеш сказати, смєрть, і зробити багато значущий вигляд, то ти вже думаєш, отака от штука

конкретно, що мені недовподоби, зараз спробую згадати

фільм вражає очевидністю, коли поченаєш дивитись, зразу розумієш, що буде далі, нічого дивного і цікавого в фільмі нема, як на мене, звичайно

режесерські задумки, аля прифрізена камера, коли ті ходять головні герої, мали б якось акцентувати увагу, чи ще щось, але вони попахують пародійністю

короткі примітивні перемовки героїв роблять фільм скучним

сцени всі пахнуть орієнтацією фільма на якийсь американський інтелект типу Лоу Енд, особливо та сцена з бейзболом, вона просто витворяла цілі спазми в шлунку, так якось це примітивно виглядає

криваві бійки нагадують про те, що людям цікаві тільки питки-казні, уроди і гімно, нехочеться якось себе відносити до таких людей

ну і останнє, книжку не брав:)
  • 0

#54 Гість_kapush_*

• Гості

Відправлено 26.08.2009 – 13:14

Перегляд дописуДарця_Борхес (16.01.2009 17:57) писав:

Книжок на українській мові нема, це точно.
29 серпня о 19.00 - Презентація українського перекладу книжки «Сутінки».
Презентація відбудеться у книжковому магазині «Нова Книгарня» (торговий центр «Ашан», біля ст. метро «Петрівка»).
Вхід вільний.
Першим 30 гостям - книжки у подарунок.

Збираємо усіх шанувальників Стефані Маєр на флеш-моб!
Виходу україномовної книжки «Сутінки» присвячується!
«Сутінковий» флеш-моб відбудеться ввечері 28 серпня!

Що таке флеш-моб? Це дійство, яке привносить абсурдний характер у розмірений ритм життя якогось місця та людей, що перебувають там у той момент. Мобери (ті, що беруть участь у дійстві) – ззовні абсолютно пересічні люди, в якийсь момент (наприклад, у точний час) починають робити якісь дії за сценарієм (зазвичай щось просте), які виглядають абсурдно для всіх інших. Наприклад, застигають на місці на декілька хвилин (всесвітньо відомий флеш-моб «Зипинити час»), або одночасно всі починають дивитися нагору. А потім, наче нічого не трапилося, розходяться. Звичайні люди не розуміють: що взагалі відбувається. Мета: здивувати, спантеличити народ, що опиняється в цей час у тому місці. Часто флеш-моби мають якусь тематику або ідею крім того, щоб просто здивувати. Кожен мобер знаходить своє у цій течії: розвагу, драйв спантеличувати інших, кайф робити життя яскравим, нові знайомства. У флеш-моба є деякі правила. Одне з яких – флеш-моб поза політикою та поза рекламою. Тому це не рекламна акція!

Видавництво «Країна мрій» збирає усіх шанувальників книг Стефані Маєр та любителів пофлеш-мобити, щоб на центральній вулиці Києва зробити грандіозне дійство. Щодо теми флеш-мобу, то… Для когось «Сутінкова сага» Стефані Маєр – це містика, для когось - кохання. А ще – це сміливість! Сміливість кохати, сміливість пізнавати щось нове, сміливість жити своїм життям!
Саме це тема флеш-мобу - Сміливість! У коханні, у справах, у житті! Сміливість робити своє життя яскравим та змістовним!

Флеш-моб відбудеться у п’ятницю 28 серпня на Майдані Незалежності. Інструкції щодо сценарію (щодо конкретних дій) будуть дані на площі Б. Хмельницького (біля пам’ятника Богдану) та на Європейській площі (перед «Українським домом») з 18.40 до 19.15. Умова для отримання інструкції (знак, що ви – мобер, а не звичайна людина, яка прогулюється туристичними шляхами столиці) – схрещені на грудях руки. Ви отримаєте листівку, в якій зазначені конкретні інструкції: точне місце на Майдані та які дії виконують мобери.

Що необхідно для флеш-мобу:
- виділити трохи часу (вечір п’ятниці 28 серпня, у 19.35 ви будете вільні і зможете присвятити себе іншим справам)
- виглядати як зазвичай, дозволяється блідість шкіри - одна з особливостей флеш-мобу: мобери ззовні такі ж як інші (це не костюмований бал)
- вітається парність учасників (хлопець+дівчина)
- отримати драйв та розвагу від всього цього

Свою участь та місце отримання листівки (площа Б. Хмельницького чи Європейська площа) бажано підтвердити на е-mail saga@kmbooks.com.ua з поміткою «Флеш-моб»(щоб орієнтуватися з приводу кількості учасників).

Фани «Сутінкової саги» та мобер-руху, розбудемо Київ! Введемо у шок звичайних людей та туристів!

Повідомлення відредагував kapush: 26.08.2009 – 13:13

• 0

#55 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень

Відправлено 27.08.2009 – 19:08

вибачте, що вчепився в цю тему, як п"яний в стовб, але, так якось мило, дуже мило навіть

пропоную організувати флешмоб з нагоди виходу сутінок українською мовою, моя ідея проста, пробігтися голяка по хрещатику, скажете незамисловато і просто? а я скажу простота ознака геніальності, неподобається моє виконання і реалізація? самі тоді біжіть голяка по хрещатику

чому голяка?
як можуть виникати такі запитання? якщо вони виникають, то ви не розумієте широту моїх поглядів, отак от
  • 0

#56 Дарця_Борхес

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 796 повідомлень
  • Місто:дурки...

Відправлено 15.09.2009 – 00:24

Перегляд дописуKatod (27.08.2009 20:08) писав:

вибачте, що вчепився в цю тему, як п"яний в стовб, але, так якось мило, дуже мило навіть

пропоную організувати флешмоб з нагоди виходу сутінок українською мовою, моя ідея проста, пробігтися голяка по хрещатику, скажете незамисловато і просто? а я скажу простота ознака геніальності, неподобається моє виконання і реалізація? самі тоді біжіть голяка по хрещатику

чому голяка?
як можуть виникати такі запитання? якщо вони виникають, то ви не розумієте широту моїх поглядів, отак от

Я повністю ЗА. Біжи.

ТУТ можна подивитись новий трейлер до фільму "Новий місяць" (екранізація другої книги сутінкової саги Стефані Майер)
На мою думку другий фільм буде значно кращий за "Сутінки".

• 0

#57 Бамблбі

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 415 повідомлень
  • Місто:ЛЬВІВ

Відправлено 11.10.2009 – 17:05

ем...вчора переглянув...мені фільм сподобався...хочеться чимпошвидше переглянути "Новий місяць"
  • 0

#58 Amarok

Старійшина

• Користувачі
  • 2350 повідомлень
  • Місто:Дубно -> Нетішин -> Київ -> New York

Відправлено 23.10.2009 – 07:42

ОМГ! І тут фанати Твайлайт))))
Не дивився і шось немає бажання витрачати часна нього (=
  • 0

#59 So_Ofo4ka

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 13 повідомлень

Відправлено 21.11.2009 – 02:13

фільм, звісно, не шедевр, але мені сподобався...)

ви часом не знаєте коли в Україні буде прем*єра третього фільму? :wacko:

Повідомлення відредагував So_Ofo4ka: 21.11.2009 – 02:16

• 0

#60 Красунечка

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 663 повідомлень

Відправлено 21.11.2009 – 02:23

Перегляд дописуSo_Ofo4ka (21.11.2009 02:13) писав:

ви часом не знаєте коли в Україні буде прем*єра третього фільму? :wacko:
еее.... третього чи другого? прем"єру перенесено на 26 листопада

Перегляд дописуAmarok (23.10.2009 07:42) писав:

ОМГ! І тут фанати Твайлайт))))
Не дивився і шось немає бажання витрачати часна нього (=
не фанати, а любителі))) і чого і тут? ТАМ їх тож багато? 0_0
доречі, фільм непоганий.... як на мене витрачати час - це дивитись американські тупі комедії.... а цей фільм хороший) *махає пальчиком* прошю не обіжати)
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних