Перейти до вмісту

Вишита сорочка

Повідомлень в темі: 615

#521 Санюшка

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 61 повідомлень

Відправлено 06.07.2010 – 13:17

Цитата

а ось вам зразок вишивки бісером (і в мами і в сина), мдернізоване щось таке

Так, я саме це фото мала на увазі, коли запитувала раніше! Вийшло дуже гарно! Таке собі осучаснення української давнини. Просто мені б хотілося більш наближено саме до традиційної вишиванки. Я сама шию, і розкроїти не проблема. Та я геть не подумала про те, що перед цієї сорочки кроїться теж у згиб, як і спинка. Але так тоді не вистачає на рукави.. Навіть не знаю, як вчинити. Візерунок до кінця був би виходом із ситуації...
Я збираюся вишивати прямо по полотні. Скажіть, будь-ласка, для першого разу це можливо взагалі? І ще питання, скільки це займе часу, якщо братися за роботу по можливості кожного дня?
  • 0

#522 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5824 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 06.07.2010 – 13:31

Санюшка тканина яка?
  • 1

#523 Санюшка

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 61 повідомлень

Відправлено 06.07.2010 – 13:33

Домотканне полотно. Як мені пояснили, саме для цих цілей.
  • 0

#524 Санюшка

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 61 повідомлень

Відправлено 06.07.2010 – 22:10

Маю обмежену кількість часу. Рівно три з половиною місяці. Хвилююсь, чи встигну вишиванку за такий термін зробити. Що скажете?
  • 0

#525 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5824 повідомлень

Відправлено 06.07.2010 – 23:16

Перегляд дописуСанюшка (6.07.2010 14:33) писав:

Домотканне полотно. Як мені пояснили, саме для цих цілей.
домотканне полотно чорного кольору? не бачила такого ще..Пробуйте. бажаю удачі.
  • 1

#526 чорно-біла

Т-юлень

• Користувачі
  • 2756 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Roma

Відправлено 06.07.2010 – 23:21

Перегляд дописуСанюшка (6.07.2010 22:10) писав:

Маю обмежену кількість часу. Рівно три з половиною місяці. Хвилююсь, чи встигну вишиванку за такий термін зробити. Що скажете?
пофіг

Олеська: Порушення правил п.2.5.1.
  • 0

#527 ВакуОлька

Найпостожерливіша

• Користувачі
  • 1558 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 06.07.2010 – 23:34

Перегляд дописуСанюшка (6.07.2010 10:56) писав:

Тепер по самій роботі. Я, наївна, повірила, що на чоловічу сорочку 54 розміру вистачить 1,5 метра полотна, тепер не знаю що робити.. Можна, звичайно, викрутитись, викроїти перед з двох частин, та сшити, але ж передня частина не повинна мати шов посередині? Тоді можна візерунок до кінця продовжити (як у хлопця на фото у "допис#463"), щоб шов сховати, але ж то вже не правильно, наскільки я розумію? Бо Ви писали 4 пальці вище пупа...
Не бійтесь чорного кольору, просто вишивайте з позитивом. Ластівочка добре сказала, що коден отримує що вкладає.

Якщо чоловік для якого хочете вишити буде носити сорочку як на фото - тоді можете рятувати ситуацію з полотном. Якщо ж буде заправляти в штани - все ж таки треба шити так, як вище сказала Ластівочка. На скільки я розумію, проблема докупити полотно? І справді, де ви взяли чорне домоткане полотно? Вже й мені цікаво..

Перегляд дописуЛастiвочка (6.07.2010 11:57) писав:

Санюшка
хоч звертаєтесь не до мене, але дозволю собі відповісти на ваш допис.
1. я б не радила починати свою першу роботу на чорній вишиванці - дуже важко, це може відбити охоту назавжди (хіба що ви дуже наполеглива)
Так-так, на чорній панамі навіть важко новачку вишивати, та й неновачку теж... А ви маєте практику вишивання хоч трохи чи вирішили зразу за вишиванку сідати?

Перегляд дописуСанюшка (6.07.2010 14:17) писав:

Я збираюся вишивати прямо по полотні. Скажіть, будь-ласка, для першого разу це можливо взагалі? І ще питання, скільки це займе часу, якщо братися за роботу по можливості кожного дня?
Повторюсь, на чорному вишивати - важко. Якщо це ще й полотно - то помилок не уникнути, а час затягнеться. загалом я на панамі за тиждень вишила чоловікові сорочку ночами. Але практику маю з дитинства. На полотні, якщо є практика, думаю, 3 місяців мало б вистачити
  • 0

#528 Санюшка

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 61 повідомлень

Відправлено 07.07.2010 – 19:52

Вирішила. Не починатиму на чорному. Першу вишиванку виконаю в світлих тонах. А чорне полотно домотканне купила в рідному місті, в магазині, що спеціалізується на продажу різних принад для шиття, вишивки. Без проблем. Єдине, що добрати тканини таки проблема, бо забрала останні 1,5 метра. А чому це визиває такий подив? Чорного полотна не буває? То мене надурили може?:rolleyes: наче ж не канву купила...
Так, досвід вишивання маю. Не ідеально це роблю, але вже бралася за цю справу. Та Вишиванка буде перша.
Скажіть, а що таке панама? Вперше чую про таке...

Повідомлення відредагував Санюшка: 07.07.2010 – 19:53

• 0

#529 ВакуОлька

Найпостожерливіша

• Користувачі
  • 1558 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 08.07.2010 – 00:48

Перегляд дописуСанюшка (7.07.2010 20:52) писав:

Вирішила. Не починатиму на чорному. Першу вишиванку виконаю в світлих тонах. А чорне полотно домотканне купила в рідному місті, в магазині, що спеціалізується на продажу різних принад для шиття, вишивки. Без проблем. Єдине, що добрати тканини таки проблема, бо забрала останні 1,5 метра. А чому це визиває такий подив? Чорного полотна не буває? То мене надурили може?:rolleyes: наче ж не канву купила...
Так, досвід вишивання маю. Не ідеально це роблю, але вже бралася за цю справу. Та Вишиванка буде перша.
Скажіть, а що таке панама? Вперше чую про таке...
Просто домоткане полотно переважко сіруватого кольору. Льон чорним небуває Хіба фарбований

Панамою у нас називають ту ж канву. Просто ще є різновид канви, яка нашивається, наприклад, на бязь і по ній вишивають. Потім витягають ниточки і залишається тільки сам малюнок
  • 0

#530 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5824 повідомлень

Відправлено 08.07.2010 – 08:51

а можна нам показати фотку того чорного домотканного полотна? будь ласка, просто дуже хотілось би побачити. чогось мені здається, що то звичайнісінька панама, пофарбована....або я чогось не знаю

ось це: панама
Зображення
а ось це - вибілене домотканне полотно:
Зображення
  • 1

#531 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:штори

Відправлено 08.07.2010 – 09:32

Перегляд дописучорно-біла (7.07.2010 00:21) писав:

пофіг
даремно ти так!
  • 0

#532 Санюшка

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 61 повідомлень

Відправлено 08.07.2010 – 14:26

Тож панама, це і є канва.. Я читала, що під вишивання вперше бажано б її підкладати, аби все було рівненько. А продавчиня в магазині на мене дивно покосилися, і сказала, що я її в житті з-під вишивки ніколи не витягну! Сказала, що є спеціальна, яка після прання зникає. А звичайну не витягнеш. Я й повірила...

Цитата

Просто домоткане полотно переважко сіруватого кольору. Льон чорним небуває Хіба фарбований

Панамою у нас називають ту ж канву. Просто ще є різновид канви, яка нашивається, наприклад, на бязь і по ній вишивають. Потім витягають ниточки і залишається тільки сам малюнок

То мене надурили вже двічі: з чорним льоном, і з канвою, сказавши, що її не витягують...:rolleyes:

Ось фото. Вибачте, не дуже гарно видно. Світле - сорочкове полотно, що я на ньому збираюся вишивати. А поруч чорне - саме той чорний льон, на якому хотіла спочатку. Цупкий, і якщо на світлому перехрести ниток видно чудово, і можна, рахуючи квадратики, вишивати, то на чорному їх не видно майже зовсім.

Повідомлення відредагував Санюшка: 08.07.2010 – 14:27

• 0

#533 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5824 повідомлень

Відправлено 08.07.2010 – 15:43

те, що біле у вас - панама, але дрібненька, а чорне - здається льон(фарбований). а канва ось така:
Зображення
Вона буває густішою і рідшою. Канва призначена для пришивання до тканини, вишивання по ній і потім випорювання. Витягуються ниточки.
Не розумію таких продавців. Нє, щоб помогти чи навчити, то їм аби спихнути товар. Між іншим чи знаєте ви, що коли тканини лишається ост.кусок, то вона завжди коштує дешевше?

Санюшка
з чорним не засмучуйтесь, можна вишити сорочку на короткий рукав :unsure:, на канві і потім випороти(це швидко, набагато швидше як вишивати :rolleyes:). А канву купити на базарі

Повідомлення відредагував Ластiвочка: 08.07.2010 – 15:41

• 0

#534 Санюшка

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 61 повідомлень

Відправлено 08.07.2010 – 22:36

Цитата

Не розумію таких продавців. Нє, щоб помогти чи навчити, то їм аби спихнути товар. Між іншим чи знаєте ви, що коли тканини лишається ост.кусок, то вона завжди коштує дешевше?

Взагалі то знаю, але той льон купила за звичайною ціною, ніхто її не скидав!

Дякую Вам велике за допомогу! Дуже приємно, що тут так щиро все пояснюють!:rolleyes: Буду починати роботу, на світлому полотні.
Що з цього врешті вийде, обіцяю показати не пізінше, ніж за три місяці!
І, якщо Ви не проти, в процесі вишивання ще звернуся! Бо впевнена, ще будуть запитання! Спасибі!:unsure:

Повідомлення відредагував Санюшка: 08.07.2010 – 22:36

• 0

#535 WTF?

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 940 повідомлень

Відправлено 22.07.2010 – 15:16

З`явилася можливість отримати гарну вишиванку у подарунок, і хочеться, щоби орнамент на сорочці був мого регіону (Середнє Подніпров`я, Дніпропетровськ).
Пробувала гуглити, результати доволі скромні. Ні пристойної викрійки, ні орнаменту я не знайшла. Знаю, що на форумі є вишивальниці з досвідом, тому прошу їх допомоги. Може хтось щось порадить?

П.С.: вишиванку дарує не Гетьман.
  • 0

#536 Гість_данута_*

• Гості

Відправлено 23.07.2010 – 12:48

Народ, допоможіть знайти схеми чи докладні фото вишитого костюму (сорочка, спідниця, жилетка), у якому Ю,Тимошенко виступала у народному домі. Можливо, хтось підкаже, де можна знайти щось подібне.
  • 0

#537 Санюшка

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 61 повідомлень

Відправлено 23.07.2010 – 18:45

Цитата

Народ, допоможіть знайти схеми чи докладні фото вишитого костюму (сорочка, спідниця, жилетка), у якому Ю,Тимошенко виступала у народному домі. Можливо, хтось підкаже, де можна знайти щось подібне.

данута, ось є декілька фото Юлі в цьому вбранні. Більш детальних, на жаль, в мене немає, але будете мати хоч якесь уявлення. На деяких фотографіях непогано видно візерунки. Якщо добре малюєте, зробіть собі замальовки, а схемки можна потім у спеціальній програмі зробити. І розташування орнаментів на фото також можна роздивитись.

Прикріплені файли

• Прикріплений файл  ____2.jpg   79.83К   15 Кількість завантажень:
  • Прикріплений файл  ____5.jpg   56.08К   23 Кількість завантажень:
  • Прикріплений файл  ___.jpg   65.23К   21 Кількість завантажень:
  • Прикріплений файл  ____3.jpg   53.74К   20 Кількість завантажень:
  • Прикріплений файл  ____7.jpg   80.9К   16 Кількість завантажень:
  • Прикріплений файл  ____8.jpg   86.77К   17 Кількість завантажень:
  • Прикріплений файл  ____4.jpg   81.62К   26 Кількість завантажень:

Повідомлення відредагував Санюшка: 23.07.2010 – 18:45

• 0

#538 веснянка

Старійшина

• Користувачі
  • 1493 повідомлень

Відправлено 30.07.2010 – 21:13

Перегляд дописуWTF? (30.07.2010 19:00) писав:

Яно, а вишивальники теревенівські какбе здулися :happytwo:
нема їх, як і тих, що є вельми добрими християнами
у мене є книженція про орнаменти Буковини, купила на минулорічному Форумі видавців. але от придніпров"я..
  • 0

#539 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 30.07.2010 – 21:35

Зображення
Зображення
Зображення
Зображення

тутки про сам розпис
Зображення

думаю, якшо вишиватиме майстриня, то, можливо, вона по таким малюнкам сама зорієнтується. надзивичайно гарнй розпис )))
  • 0

#540 WTF?

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 940 повідомлень

Відправлено 30.07.2010 – 22:12

Перегляд дописувеснянка (30.07.2010 22:13) писав:

нема їх, як і тих, що є вельми добрими християнами
у мене є книженція про орнаменти Буковини, купила на минулорічному Форумі видавців. але от придніпров"я..
Та, з Придніпров'ям складніше. Я маю багацько книжок на тему всього, що пов'язане з вишиванням, в електронному вигляді. От лишень про вишивки Придніпров'я там ну дуже мало написано.

Перегляд дописуSensssorika (30.07.2010 22:35) писав:

...

думаю, якшо вишиватиме майстриня, то, можливо, вона по таким малюнкам сама зорієнтується. надзивичайно гарнй розпис )))
Думаю, що подібні квіти ліпше вишивати гладдю, а то вже буде вишиванка Полтавщини. Теж Середнє Подніпров'я, але мені потрібне не те. Я от читала те, що сама знаходила, пишуть, що традиційно вишивали троянду, калину, дуб (для чоловічих сорочок) і т.і. І що вишивали чорним та червоним по білому. Або тільки червоним.
Але мені то не дуже подобається. Хотіла дізнатися, чи вишивали на Придніпров'ї іншими кольорами, яскравішими. Отаке.
Але тепер вже вирішила, що орнамент придумаю сама. І кольори також. А класична, скажімо так, вишиванка в мене буде, тільки пізніше. :happytwo:

І дякую за допомогу. Яка не яка, а для мене вона дуже цінна.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних