Перейти до вмісту

Вишита сорочка

Повідомлень в темі: 614

#501 Nameless One

ЧВ

• СуперМодератори
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2259 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 09.06.2010 – 20:48

Перегляд дописуkitty-bon (17.09.2008 20:51) писав:

Ось бачиш, головне мати ціль і креативно підходити ло вирішення проблеми))) З тебе фотка))
Таки вишив я сорочку, про яку писав на 17-й сторінці цієї теми. Правда замість чорного шовку довелося обрати чорний льон. Дякую всім за поради, особливо ВакуОльці.
І оскільки з мене фотка то ось вона:

Повідомлення відредагував Nameless One: 28.12.2013 – 23:40

• 0

#502 Вуйко Дмитро

Where is my ban?!

• Користувачі
  • 1736 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 09.06.2010 – 20:50

Перегляд дописуNameless One (9.06.2010 21:48) писав:

Таки вишив я сорочку, про яку писав на 17-й сторінці цієї теми. Правда замість чорного шовку довелося обрати чорний льон. Дякую всім за поради, особливо ВакуОльці.

Вау! В мене мабуть би не вистачило терпіння на це вишивання! Неймлес - маладца!)

Повідомлення відредагував Nameless One: 28.12.2013 – 23:41

• 0

#503 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 09.06.2010 – 20:56

Перегляд дописуNameless One (9.06.2010 21:48) писав:

Віталічка, я на тебе образилася, якшо це для тебе щось значить, в чому я останнім часом сумніваюся.
Сорочка класна, я її вже бачила, але мішок картоплі ти мені таки ОБІЦЯВ вишити.
  • 0

#504 Nameless One

ЧВ

• СуперМодератори
  • 2259 повідомлень

Відправлено 09.06.2010 – 20:59

Перегляд дописуВуйко Дмитро (9.06.2010 21:50) писав:

Вау! В мене мабуть би не вистачило терпіння на це вишивання! Неймлес - маладца!)
Дякую. Звісно я трішки злукавив. Повністю сорочку я не вишивав. Складними елементами а також кроєм займалась моя мама. Я ж крім усього займався розробкою орнаменту. Він звісно не дуже відповідає канонам і догматам традиційної української вишивки, але зате він є саме таким яким я його хотів бачити.
Дуже допомогла мені в цьому програмка Pattern Maker for Cross-Stitch. Корисна річ.
І з власного досвіду можу сказати що вишивання чорною ниткою по чорній панамі це різновид мазохізму.
  • 0

#505 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 09.06.2010 – 21:00

Nameless One
візерунок сам малював чи з схеми якоїсь? гарна сорочка і довжина вишивки теж добре зроблена
  • 1

#506 Nameless One

ЧВ

• СуперМодератори
  • 2259 повідомлень

Відправлено 09.06.2010 – 21:10

Перегляд дописуЛастiвочка (9.06.2010 22:00) писав:

Nameless One
візерунок сам малював чи з схеми якоїсь? гарна сорочка і довжина вишивки теж добре зроблена
Візерунок на 90% сам. Тобто я взяв якийсь орнамент, майже все в ньому змінив, включаючи комір і рукави, залишив лише розетки в основі.
Вишита сріблястим люрексом. На фото просто не видно. Взагалі сорочка і орнамент і довжина і крій - усе з книг, статей, форумів. Пощастило що моя мама свого часу в молодості ходила на курси крою і шиття. Дуже приємно, знаєте, коли сорочка пошита саме на мене а не просто L-ка чи M-ка якась))

То я просто скептично ставлюсь до купованих вишиванок. Вважаю що хоча б вишиванка має бути вишита саме для тієї людини яка буде її носити.

Повідомлення відредагував Nameless One: 09.06.2010 – 21:11

• 0

#507 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 09.06.2010 – 21:27

взагалі вишивати на чорній панамі це - мазохізм! а ще й люрексовими нитками!!!!!!!!!!оцінила:rolleyes:,а про довжину вишивка мала на увазі, що вона не повинна бути як слюнявчик і не повинна заправлятись у штани. Довжина вишивки на планочці має бути приблизно чотири пальці від пупа. Не пам"ятаю чи писала вже, що вишиванка не повинна мати спереду кнопочок, "затрасок", гачків, замочків..Справжня вишиванка лише зав"язується
  • 1

#508 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Місто:Геєна огненна, вул Петра і Павла 666.

Відправлено 09.06.2010 – 21:34

Перегляд дописуЛастiвочка (9.06.2010 22:27) писав:

взагалі вишивати на чорній панамі це - мазохізм! а ще й люрексовими нитками!!!!!!!!!!оцінила:rolleyes:,а про довжину вишивка мала на увазі, що вона не повинна бути як слюнявчик і не повинна заправлятись у штани. Довжина вишивки на планочці має бути приблизно чотири пальці від пупа.

Нижче, чи вище пупа, Ластівочко ?

Цитата

Справжня вишиванка лише зав"язується

А яким вузликом ? І знову таки незрозуміло, в*язати вище чи нижче того пупа ?
  • 0

#509 ВакуОлька

Найпостожерливіша

• Користувачі
  • 1558 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 10.06.2010 – 01:01

Перегляд дописуNameless One (9.06.2010 21:59) писав:

І з власного досвіду можу сказати що вишивання чорною ниткою по чорній панамі це різновид мазохізму.
Ой, не кажи... Але є один секрет.. коли вишиваю на чорному, то на пдлогу ставлю лампу настільну.. Вона знизу підсвічує - набагато легше вишивати.. Хоча таки мазохізм, однозначно..

Перегляд дописуБезбожник (9.06.2010 22:34) писав:

Відповім замість Ластівочки.. Вище, вище пупа:rolleyes:
  • 0

#510 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 10.06.2010 – 07:37

Перегляд дописуБезбожник (9.06.2010 22:34) писав:

А яким вузликом ? І знову таки незрозуміло, в*язати вище чи нижче того пупа ?
якщо пуп нормальний то краще в"язати сорочку вузлом на голові))) А якщо серйозно - пане Безбожнику, перечитайте ще раз мій допис про вишивку(не вишиванку, а саме про довжину вишивки)
  • 0

#511 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Місто:Геєна огненна, вул Петра і Павла 666.

Відправлено 10.06.2010 – 08:09

Перегляд дописуЛастiвочка (10.06.2010 08:37) писав:

якщо пуп нормальний то краще в"язати сорочку вузлом на голові))) А якщо серйозно - пане Безбожнику, перечитайте ще раз мій допис про вишивку(не вишиванку, а саме про довжину вишивки)

Так я його п*ятдесят раз прочитав і не міг второпати куди тими пальцями міряти; вище чи нижче пупа ? Тепер зрозумів - на голові. А Вакуолька тут, користуючись твоєю відсутністю, ввела мене в оману.
Дякую Ластівочко за пораду. Піду докошу люцерню і буду пробувать.

ПС. Чуть не забув. Пуп у мене нормальний. Такий як треба.

Повідомлення відредагував Безбожник: 10.06.2010 – 08:11

• 0

#512 skrynia

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 4 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 01.07.2010 – 11:28

Щось тема "заснула", треба піднімати :P

А у мене ось така сучасна вишиванка вийшла
Зображення

Зображення

Що скажете? :)))
  • 0

#513 Санюшка

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 61 повідомлень

Відправлено 05.07.2010 – 20:36

Привіт, Шановні форумчани! Я зовсім новенька, щойно приєдналася до Вас! Дуже приємно, що я нарешті можу запитатись поради з приводу вишиваночки. Маю безліч запитань до Вас! До тих, хто вже пройшов цей складний шлях з самого початку і до останнього шовчика! Як хто є, відгукніться будь-ласочка! Дуже чекатиму! Дякую!

Nameless One, вона просто чудова!!! Ви з мамою справжні майстри! :happytwo:

Повідомлення відредагував Санюшка: 05.07.2010 – 20:38

• 0

#514 Nameless One

ЧВ

• СуперМодератори
  • 2259 повідомлень

Відправлено 05.07.2010 – 20:43

Перегляд дописуСанюшка (5.07.2010 21:36) писав:

Nameless One, вона просто чудова!!! Ви з мамою справжні майстри! :happytwo:

Дякую, дякую. Приємно.

Вишиванка і справді всім подобається. Недавно на фестивалі одна дівчина навіть просила щоб я дозволив їй у тій сорочці сфотографуватися)

Думаю призначенням моєї сорочки буде привертання уваги панянок. Так.

Зображення
  • 0

#515 Санюшка

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 61 повідомлень

Відправлено 05.07.2010 – 22:11

Звичайно! Це, до речі, чудовий спосіб в наш час, привернути до себе увагу таким чином! Не налюбуюся я Вашою сорочкою... :happytwo:
  • 0

#516 ВакуОлька

Найпостожерливіша

• Користувачі
  • 1558 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 06.07.2010 – 03:54

Перегляд дописуСанюшка (5.07.2010 21:36) писав:

До тих, хто вже пройшов цей складний шлях з самого початку і до останнього шовчика! Як хто є, відгукніться будь-ласочка! Дуже чекатиму! Дякую!
Можу відповісти на ваші запитання. за умови, що не будете з Неймлесом флудити.

Флуд видалила я. Всім учасникам флудових дебошів - усне попередження. Настіпного разу буду застосовувати банотерапію.
  • 0

#517 Санюшка

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 61 повідомлень

Відправлено 06.07.2010 – 09:56

Сердечно вибачаюсь, задурили голову чоловіки...:happytwo: Так, я маю декілька питань, поки не почала роботу. А почну, то їх буде безліч. Я наперед вибачаюсь, якщо неуважно продивилась тему, і повторюсь. Якщо так, дайте мені знати, я виправлюсь. Тож, по-перше... Чи правда, що чорну вишиванку готували на похорон, і тільки? Чи несе вона зара в собі цей символізм? Що це не є традиційним вбранням, І що чорні дарувати не можна? Бо я про це почула, і тепер дещо налякана..
Тепер по самій роботі. Я, наївна, повірила, що на чоловічу сорочку 54 розміру вистачить 1,5 метра полотна, тепер не знаю що робити.. Можна, звичайно, викрутитись, викроїти перед з двох частин, та сшити, але ж передня частина не повинна мати шов посередині? Тоді можна візерунок до кінця продовжити (як у хлопця на фото у "допис#463"), щоб шов сховати, але ж то вже не правильно, наскільки я розумію? Бо Ви писали 4 пальці вище пупа...
  • 0

#518 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 06.07.2010 – 10:57

Санюшка
хоч звертаєтесь не до мене, але дозволю собі відповісти на ваш допис.
1. я б не радила починати свою першу роботу на чорній вишиванці - дуже важко, це може відбити охоту назавжди (хіба що ви дуже наполеглива)
2. як на мене чорна вишиванка - постова, буденна, або жалобна. в нас колись казали, що кожен повстанець повинен був мати чорну вишиванку (на смерть), ще знаю, що під час походів козаки змащували сорочки дьогтем, щоб не заводилась живність...
але зараз багато чого осучаснилось, набуло іншого змісту. Вишиванка буде мати те значення, яке Ви в неї вкладете і в що будете вірити. Бо, звичайно, є традиції, вірування з одного боку, але вони можуть бути дуже неоднозначним. А з іншого боку є Ви, зі своєю життєвою енергією, своїми уявленнями, своєю вірою. І моє особисте імхо - це найголовніше! Так що - вишивайте те, що хочеться, з найкращими думками і побажаннями, і слухайте свого серця :happytwo:)
  • 0

#519 Санюшка

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 61 повідомлень

Відправлено 06.07.2010 – 11:16

Ластівочка, хоч зверталась прямо не до Вас, але Вашої відповіді також з нетерпінням чекала! Дякую!:happytwo:
Я буду дотримуватися Ваших порад, і бентежних думок собі під час вишивання не дозволю! Я також впевнена, що зробити це можна лишень вклавши всю себе в роботу, з усім серцем... А що Ви порадите мені робити з передньою частиною? Наскільки я розумію, вона ж має бути цільною, а потім робиться розріз певної довжини? Не варто візерунок по всій довжині робити, так?
  • 0

#520 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 06.07.2010 – 11:26

Перегляд дописуСанюшка (6.07.2010 12:16) писав:

Ластівочка, хоч зверталась прямо не до Вас, але Вашої відповіді також з нетерпінням чекала! Дякую!:happytwo:
Я буду дотримуватися Ваших порад, і бентежних думок собі під час вишивання не дозволю! Я також впевнена, що зробити це можна лишень вклавши всю себе в роботу, з усім серцем... А що Ви порадите мені робити з передньою частиною? Наскільки я розумію, вона ж має бути цільною, а потім робиться розріз певної довжини? Не варто візерунок по всій довжині робити, так?
та як ви собі зафантазуєте :lol: нема суворих приписів. Чомусь я думаю що 1,50 тканини мало б вистачити, може варто занести до кравчині щоб покроїла?
а ось вам зразок вишивки бісером (і в мами і в сина), мдернізоване щось таке
Зображення
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних