Перейти до вмісту

Вишита сорочка

Повідомлень в темі: 614

#321 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 8134 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 11.09.2008 – 21:21

Перегляд дописуMAXIM_UA (11.09.2008 22:19) писав:

Зображення

В мене така, як третя знизу
  • 0

#322 Єжік_UA

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 749 повідомлень

Відправлено 11.09.2008 – 21:25

Зображення

Зображення
  • 0

#323 @_Kat_@

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 370 повідомлень
  • Місто:Кременчук

Відправлено 11.09.2008 – 21:42

ось свої роботи тоді розміщу тут :wub:

вишивка на кухню.....вже висить у родичів в Швеції :ggggg: на кухні))
Зображення

тепер миші))
Зображення

і знову миші)))
Зображення

а це бАбОчкИ
Зображення

це Ісакіївський собор в Санкт Петербурзі
Зображення

а це натюрліх :lol: цього собору

Зображення
  • 0

#324 Demigod

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 25 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 17.09.2008 – 19:22

Народ, є питання. Хочу вишиванку. Матеріал скоріш за все буде чорний шовк. Вишивка сріблястими нитками. Одним тоном. Але то таке. Зараз найголовніше узор. Основну концепцію я придумав. Хочу шоб було побільше символізму. Там буде і алатир. І навіть меандр. Але в мене ше є бажання додати дуже давній і сильний знак, символ сонця - свастику. І от в мене виникло таке відчуття шо далеко не всі знають справжній зміст свастики і я можу зіштовхнутись зі свастикофобією, яка виникла через асоціацію свастики з нацизмом(всі дружно дякуєм Гітлеру). Я звісно проти нацизму ніц не маю - він не чіпає мене, я його. Але з такою вишиванкою мене можуть почати вважати скіном(чим лиш мене не вважали - і готом, і емо, ...жах).
Питання - шо мені робити?)))
  • 0

#325 Красунечка

Генеральний писар

• Користувачі
  • 663 повідомлень

Відправлено 17.09.2008 – 19:29

якщо перживаєш шоб не вважали скіном, то просто вишивай(я так зрозуміла ти сам вишиваєш?) сорочку без свастики. по-ідеї і без цього символу вона буде красивою))))

Повідомлення відредагував Красунечка: 17.09.2008 – 19:29

• 0

#326 kitty_bon

Генеральний писар

• Користувачі
  • 625 повідомлень
  • Місто:Кривий Ріг

Відправлено 17.09.2008 – 19:36

якщо ти вважаеш свастику необхідною у твоїй композиції, то вишивай, але розмісти її так, щоб не виникало зайвих асоціацій, тим паче спавжній знак сонця (що відображає свастика) зображується, здається, зеркально до гітлерівського Імхо
  • 0

#327 Demigod

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 25 повідомлень

Відправлено 17.09.2008 – 19:47

свастика в кожній культурі має різні значення. в деяких навіть немає різниці який напрямок променів. вишиваю не я хоча можу і сам вишити. я багато можу якшо хочу. але свастика має для мене ключове значення. власне як сварга. думаю до меандру вона дуже гарно пасуватиме.
на крайняк я можу свастику трохи видозмінити, якісь гачки прималювати і т.д.
  • 0

#328 kitty_bon

Генеральний писар

• Користувачі
  • 625 повідомлень

Відправлено 17.09.2008 – 19:51

Перегляд дописуDemigod (17.09.2008 19:47) писав:

свастика в кожній культурі має різні значення. в деяких навіть немає різниці який напрямок променів. вишиваю не я хоча можу і сам вишити. я багато можу якшо хочу. але свастика має для мене ключове значення. власне як сварга. думаю до меандру вона дуже гарно пасуватиме.
на крайняк я можу свастику трохи видозмінити, якісь гачки прималювати і т.д.

Ось бачиш, головне мати ціль і креативно підходити ло вирішення проблеми))) З тебе фотка)) А от коли я братику сорочку почну вишивати??? :ggggg:
  • 0

#329 Demigod

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 25 повідомлень

Відправлено 17.09.2008 – 20:04

до фотки ше далеко. я ні тканини не маю ні ниток ні узору)) закину спочатку може узор. а далі себе у всій красі в супервишивці. якшо доживу
  • 0

#330 kitty_bon

Генеральний писар

• Користувачі
  • 625 повідомлень

Відправлено 17.09.2008 – 20:20

Перегляд дописуDemigod (17.09.2008 20:04) писав:

до фотки ше далеко. я ні тканини не маю ні ниток ні узору)) закину спочатку може узор. а далі себе у всій красі в супервишивці. якшо доживу

Куди ж ти дінешся? :ggggg:
  • 0

#331 ВакуОлька

Найпостожерливіша

• Користувачі
  • 1558 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 18.09.2008 – 12:32

З практики скажу, що вишивати на шовку, ще й такими нитками як ти хочеш не знати чи хтось візьметься. якщо й візьметься - то буде дорого. Бо на чорному й так важко вишивати, а на шовку, то тим більше...
ще одне, якщо вишивати цими нитками, якими ти хочеш, на шовку, то саме вишиття гарним не буде. Не той тип тканини - покрутить тобі роботу. ну й взагалі, гарну сорочку, з вибраною тобою символікою варто шити на якомога простішій тканині, тоді воно буде виглядати, бо на шовку та ще й "металіком" - буде якась суміш гламуру і невідомо чого..
  • 0

#332 Demigod

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 25 повідомлень

Відправлено 18.09.2008 – 12:47

Перегляд дописуVakuolka (18.09.2008 13:32) писав:

З практики скажу, що вишивати на шовку, ще й такими нитками як ти хочеш не знати чи хтось візьметься. якщо й візьметься - то буде дорого. Бо на чорному й так важко вишивати, а на шовку, то тим більше...
ще одне, якщо вишивати цими нитками, якими ти хочеш, на шовку, то саме вишиття гарним не буде. Не той тип тканини - покрутить тобі роботу. ну й взагалі, гарну сорочку, з вибраною тобою символікою варто шити на якомога простішій тканині, тоді воно буде виглядати, бо на шовку та ще й "металіком" - буде якась суміш гламуру і невідомо чого..
це питання мене теж тривожить. ну важкість вишивання для мене не дуже важлива. хай та вишиванка хоч рік вишивається. мені головне аби гарно виглядало) крім того узор простий.
чому я вибрав шовк..а хз. люблю себе) якщо шовк не заканає тоді певне візьму чорний льон. найголовніше це чи дійсно вишивка металіком буде гарно виглядати. в противному випадку візьму білі нитки.
  • 0

#333 ВакуОлька

Найпостожерливіша

• Користувачі
  • 1558 повідомлень

Відправлено 18.09.2008 – 13:00

Перегляд дописуDemigod (18.09.2008 12:47) писав:

це питання мене теж тривожить. ну важкість вишивання для мене не дуже важлива. хай та вишиванка хоч рік вишивається. мені головне аби гарно виглядало) крім того узор простий.
чому я вибрав шовк..а хз. люблю себе) якщо шовк не заканає тоді певне візьму чорний льон. найголовніше це чи дійсно вишивка металіком буде гарно виглядати. в противному випадку візьму білі нитки.
Чим важче вишивати - тим дорожча робота. І не в часі суть... А в якості роботи.

Ще скажу тобі, що на шовку вишивка вигляда гарно тільки шовковими нитками. І то тільки за умови , що вишивальниця шиє як для рідного, тобто акуратно. Бо іноді як вишиють, то здалеку краса - а зблизька - страшно глянути.. вже не говорю про виворітню сторону.

Я б рекомендувала чорний льон, він практичніший і органічніше з такою вишивкою виглядає.. В мене чоловік уже має одну чорну сорочку вишиту лляну, а другу якраз дошиваю. Та й добре носиться, а шовк прилипає до тіла... Врешті, вибір за тобою..

Про нитики. Повір, навіть на льоні нитка-металік буде подразнювати тіло. Як кольчуга на голе тіло. зараз є багато цікавих ниток від DMC, різноманітної кольористики, з відливом і без....
  • 0

#334 Demigod

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 25 повідомлень

Відправлено 18.09.2008 – 13:17

Перегляд дописуVakuolka (18.09.2008 14:00) писав:

Чим важче вишивати - тим дорожча робота. І не в часі суть... А в якості роботи.

Ще скажу тобі, що на шовку вишивка вигляда гарно тільки шовковими нитками. І то тільки за умови , що вишивальниця шиє як для рідного, тобто акуратно. Бо іноді як вишиють, то здалеку краса - а зблизька - страшно глянути.. вже не говорю про виворітню сторону.

Я б рекомендувала чорний льон, він практичніший і органічніше з такою вишивкою виглядає.. В мене чоловік уже має одну чорну сорочку вишиту лляну, а другу якраз дошиваю. Та й добре носиться, а шовк прилипає до тіла... Врешті, вибір за тобою..

Про нитики. Повір, навіть на льоні нитка-металік буде подразнювати тіло. Як кольчуга на голе тіло. зараз є багато цікавих ниток від DMC, різноманітної кольористики, з відливом і без....

враховуючи шо вишивати(сподіваюсь) буде моя мама - перше питання відпадає))

мене цікавить саме чи буде оте все красиво і гармонійно виглядати. ІМХО шовк на вигляд кращий за льон)))
це я впереше мабуть жертвую зручністю заради краси. просто в мені прокинувся креатив і я хочу придумати щось страшенно цікаве і оригінальне. звісно враховуючи абсолютну відсутність у мене знань в даній сфері хз шо з того вийде)) але спробувати варто)))
  • 0

#335 kitty_bon

Генеральний писар

• Користувачі
  • 625 повідомлень

Відправлено 18.09.2008 – 14:18

В принципі заради краси можна потерпіти незручності тканин (я ж ходжу на шпильках) ІМХО якщо робити вишиванку особисто собі, то вона має бути в моїй уяві модного крою, але з класичним візерунком.

Є питання: що спершу робити - шити сорочку чи вишивати? У нас з братом виникло спірне питання, бо я кажу, що спочатку треба пошити, а потім вишивати, а він навпаки
  • 0

#336 ВакуОлька

Найпостожерливіша

• Користувачі
  • 1558 повідомлень

Відправлено 18.09.2008 – 14:56

Перегляд дописуDemigod (18.09.2008 13:17) писав:

враховуючи шо вишивати(сподіваюсь) буде моя мама - перше питання відпадає))
мене цікавить саме чи буде оте все красиво і гармонійно виглядати. ІМХО шовк на вигляд кращий за льон)))
це я впереше мабуть жертвую зручністю заради краси. просто в мені прокинувся креатив і я хочу придумати щось страшенно цікаве і оригінальне. звісно враховуючи абсолютну відсутність у мене знань в даній сфері хз шо з того вийде)) але спробувати варто)))
Значить, маминої роботи не шкода і очей? :o А якщо врахувати, що мама буде вишивати акуратно, то вишиватися буде довго... Що означає "спробувати варто"? Тобто, мама вишиє тобі на шовку металізованою нитку, намучиться біля тої сорочки, а тобі не сподобається і ти не будеш її носити? А.. ще одне. Шовк має здатність "розсідатись", тобто розлазитись з часом. Льон - ні. Буде довговічна сорочка... ще раз наголошую, сорочка з льону органічніше виглядає з вишиттям хрестиком...
Щодо краси тканини і вишивки... спробую пояснити іншими словами. Шовк, хай навіть товщий його вид, є досить легкою і "спадаючою" тканиною. Вишиття саме по собі є важким.. Тобто воно може потягнути вишиття. Як унаочнення уяви собі тюль вишиту шпагатом.. гарно?

Перегляд дописуkitty-bon (18.09.2008 14:18) писав:

Є питання: що спершу робити - шити сорочку чи вишивати? У нас з братом виникло спірне питання, бо я кажу, що спочатку треба пошити, а потім вишивати, а він навпаки
З своєї практики. Першу сорочку мужу вишивала так: на чорній панамі вишила все, що треба (тобто манжети, нагрудник і стойку-комір), а потім пришила до звичайної чорної сорочки купованої, відпоровши "рідні" манжети і комірець, а також зрізавши гудзики і зшивши перед, залишивши тільки так, щоб голова пролізла. вишивала так, бо то була перша така моя робота, боялась зіпсувати. Але згодом подумала, що якщо чоловік "виросте" з сорочки, її можна перешити на нову, більшу за розміром. Чесно кажучи, це варіант для початківців або для лінивих.

Другу сорочку вишиваю вже інакше. Тобто спочатку робиться викрійка самої сорочки з тканини, з якої має бути сама сорочка, і ВИКРОЄНУ, але НЕ ЗШИТУ вишивається.. Тобто ті частини, які мають бути вишиті. Коли повністю все вишито, сорочка зшивається докупи. такі сорочки красивіші і мають цілісність. так здавен шили наші бабці і деякі оригінали-дідусі.. ;))) Жіночі сорочки шиються аналогічно.
  • 0

#337 =MAVKA=

Я в серці маю те, що не вмирає...

• Користувачі
  • 1153 повідомлень
  • Місто:м. Київ

Відправлено 18.09.2008 – 15:07

В мене виникло наступне питання. Хрестиком легко вишивати по канві. Виходить все рівно і гарно. А як такого можна домогтись на звичайній льняній тканині? Тут є якісь хитрощі? Чи це все залежить просто від майстерності того, зто вишиває?
  • 0

#338 ВакуОлька

Найпостожерливіша

• Користувачі
  • 1558 повідомлень

Відправлено 18.09.2008 – 15:21

Перегляд допису=MAVKA= (18.09.2008 15:07) писав:

В мене виникло наступне питання. Хрестиком легко вишивати по канві. Виходить все рівно і гарно. А як такого можна домогтись на звичайній льняній тканині? Тут є якісь хитрощі? Чи це все залежить просто від майстерності того, зто вишиває?
Залежить ще й від льону. є льон з досить товстини нитками і при доброму зорі можна вишивати акуратно, як на канві, беручи визначену кількість ниток за один хрестик.

Хитрість, звичайно, є... Не знаю. як воно там в магазинах називається, але кажуть в народі на цю тканину - панама. То така сітка, майже прозора, але вона наслідує ту ж канву, але тонша і прозоріша по своїй структурі. ЇЇ пришивається на те місце де має бути вишивка. Пришивається такий кусок, щоб виходив на 2-3 см. за "територію" майбутньої вишивки. Навіть не так пришивається, як закріплюється ниткою, щось схоже на оце - - - - -. Хто хоч раз голку в руках мав, той зрозумів. ;))) А коли вже все вишито, легенько, по одній, витягується ті нимточки... От і все....
  • 0

#339 =MAVKA=

Я в серці маю те, що не вмирає...

• Користувачі
  • 1153 повідомлень
  • Місто:м. Київ

Відправлено 18.09.2008 – 15:27

Я так і знала - що є хитрощі) Просто останнім часом зайнялась вишивкою. Вишила вже пару серветок, подобається вишивати багаті візерунки, складні)
А от про сорочку навіть не мрію - мені ця справа здається надзвичайно складною.
Тепер трохи прояснилась ситуація. Виходить, все не так і складно)
  • 0

#340 ВакуОлька

Найпостожерливіша

• Користувачі
  • 1558 повідомлень

Відправлено 18.09.2008 – 15:35

Перегляд допису=MAVKA= (18.09.2008 15:27) писав:

Я так і знала - що є хитрощі) Просто останнім часом зайнялась вишивкою. Вишила вже пару серветок, подобається вишивати багаті візерунки, складні)
А от про сорочку навіть не мрію - мені ця справа здається надзвичайно складною.
Тепер трохи прояснилась ситуація. Виходить, все не так і складно)
Не складно. Я свого часу вишивала також картини і серверки (ненавиджу це тепер вишивати). А потім якось так склалось, що вишила чоловікові сорочку і собі весільний рушник. Як то кажуть, очам трашно, а руки роблять ;))) Тепер уже можу комусь і підказати і показати.... маю практику.. :o Так що "дєрзай"!
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних