Перейти до вмісту

Вишита сорочка

Повідомлень в темі: 614

#221 Лоза

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 6 повідомлень

Відправлено 11.12.2007 – 18:15

Хто знає де можна знайти гарні вишиті хрестиком квіти???????? Мені треба на сорочку. Будь ласка, я вже замучилвсь шукати. :angry12:
  • 0

#222 IRo

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 92 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Полтава:))

Відправлено 15.01.2008 – 16:15

Перегляд дописуЛоза (11.12.2007 18:15) писав:

Хто знає де можна знайти гарні вишиті хрестиком квіти???????? Мені треба на сорочку. Будь ласка, я вже замучилвсь шукати. :D
Та навіть в бібліотеку можна піти пошукати-в мене мама саме там знайшла кілька книжок і ж-лів з українськими візерунками :D
  • 0

#223 Sotnik

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1905 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 15.01.2008 – 16:27

В Полтаві можна купити вишиванку від 250 до 1500 грн. Є одна фірма, що спеціалізується на цьому. Раніше знав, де їхній офіс-магазин, а зараз кудись пребралися...Ніяк не знайду.
Якість тих сорочок, що по 250 грн. нормальна. Нитки або шовкові, або синтетичні. Не ліняють. Тканина- переважно лен. Ціна залежить від кількісті ручної праці. Вся вишивка машинна. А потім до машинної ще додається ручна робота. Я не знайшов поки що свого орнамента, той що мені до вподоби. Та ще і в тій кольоровій гамі. Попадаються всякі сині, зелені, сірі... Потрібно червоно-чорний орнамент на білій тканині. А малюнок приблизно такий:
Прикріплений файл  07011902e.jpg   50.61К   33 Кількість завантажень:
  • 0

#224 НАТАЛОЧКА

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 164 повідомлень
  • Місто:Кривий Ріг

Відправлено 15.01.2008 – 19:55

Перегляд дописуОлеська (21.10.2007 08:07) писав:

Обожнюю вишиті сорочки і страшенно поважаю людей, які за святковий одяг одягають вишиванки. Дуже хочу собі вишити (в крайньому купити на вернісажі у Львові) західно-українську сорочку, де найбільше вишивки на рукавах.
Вже втретє їду у Львів і ніяк не вдається скопити гроші на вишиванку:D а дуже хочеться справжню, бо таких типу вишиванок в мене є, але справжньої вишитої..сама б спробувала вишити, та все часу нема, і чогось мені б хотілось саме зі Львову притягти...ех, знов їду у Львів..вже не дочекаюсь...може всеж куплю:D
  • 0

#225 Agata

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 162 повідомлень

Відправлено 17.01.2008 – 02:29

Перегляд дописуНАТАЛОЧКА (15.01.2008 19:55) писав:

ех, знов їду у Львів..вже не дочекаюсь...може всеж куплю:)
ага купиш за 400гр. :happy1: ну може наступного разу...
Якісні сорочки це звичайно круто, та коли немає змоги таке купити ходжу в чому є, є у мене кілька таких, часто ходжу по своєму русифікованому місту, людей розлякую :) . Частіше за все на державні свята, або на концерт когось з українських виконавців, на футбол на матчі збірної (який весною чи літом, коли типліше) одягаю...
Та частіше пересічні знайомі що попадаються випадково на моєму шляху коли я ходжу в вишиванці питають: "А ты что где-то сегодня виступала?" їм не зрозуміти...
А взагалі я з дитинства ношу вишиванки, і я рада що зараз пішла, можна сказати, мода на них... Хай живуть вишиванки! :rolleyes:
  • 0

#226 НАТАЛОЧКА

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 164 повідомлень

Відправлено 29.01.2008 – 12:36

Ну от, тепер і я її маю!!!Мрії здійснюються, якщо в них дійсно вірити!!!Коли подзвонила мамі і повідомила про покупку, вона була в шоці, каже:"І куди ж ти її одягати будеш?", а коли я її вже вдома одягла, підперезалась,ще й на голову таку штучку купила...то їй сподобалось, навіть мсказала:"Я тобі ще таких повишиваю", ну от!!!Я започаткувала в сім"ї моду на вишиванки :prapor3: Приємно панове, приємно!!!А мені вона дійсно личить, правда вона простенька, але яка мені різниця, головне що вона в мене є!!!
  • 0

#227 Romuald

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 4 повідомлень
  • Місто:Луцьк

Відправлено 29.01.2008 – 23:38

за скільки придбала?
  • 0

#228 НАТАЛОЧКА

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 164 повідомлень

Відправлено 30.01.2008 – 00:57

Перегляд дописуRomuald (29.01.2008 23:38) писав:

за скільки придбала?
за 150...хоч потім мені сказали що можна б було і краще і дешевше!!Блін, мені головне, щоб вона зараз зі мною була!!!
  • 0

#229 СВІ†ЛОНОСНИЙ

http://svobodaslova.ukrainianforum.net/

• Користувачі
  • 2386 повідомлень
  • Місто:з Небес

Відправлено 30.01.2008 – 03:37

На самам дєлє так назьіваымая вьішьіванка есть ухищирением кроважадных бандеравцев дабы атвлечь руCCCкаґаварящего человека своими яркими цветами от бандеравцевскай настаящей сущьнасти!

Вот она (сущность):

Зображення

Зображення

Поистине ужасна!
Спасите РуССь, СССР!
  • 0

#230 N@TO

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 191 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 31.01.2008 – 16:59

минулого року в Космачі був на фестивалі Етноеволюція там і придбав собі гарну якісну вишиту сорочку з справжнього льону міцна і вишита досить багато
правда прийшлося викласти за неї 250грн. тай то не хотіли продавати але якось впросив :) :D

Прикріплені файли

• Прикріплений файл  IMG_0040.jpg   124.56К   29 Кількість завантажень:

• 0

#231 mirosza

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 4 повідомлень

Відправлено 31.01.2008 – 20:38

Я свою довго-довго вишивала і вчора закінчила. Буду одягати в свята не для показухи а для відчуття незвичайності і приналежності до свого роду
  • 0

#232 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 31.01.2008 – 21:03

Перегляд дописуmirosza (31.01.2008 20:38) писав:

Я свою довго-довго вишивала і вчора закінчила. Буду одягати в свята не для показухи а для відчуття незвичайності і приналежності до свого роду
Власноруч вишита сорочка є сильним оберегом від всього злого. Ну і ціниться набагато більше ніж купована, бо зроблена власноруч
  • 0

#233 mirosza

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 4 повідомлень

Відправлено 31.01.2008 – 21:33

Перегляд дописуЛастiвочка (31.01.2008 21:03) писав:

Власноруч вишита сорочка є сильним оберегом від всього злого. Ну і ціниться набагато більше ніж купована, бо зроблена власноруч
Незвичайну силу вишиваної сорочки я відчула на цьогорічному Гуцульському фестивалі у Яремчі. Бачати те дійство і дух свята повязаний з силою простого хрестика у мене відродилася далеко в душі потреба щось зробити - потреба місії яку треба виконати - це я про Кінну гуцулію. Мені й досі не віриться, що все вдалося
  • 0

#234 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 31.01.2008 – 22:38

Перегляд дописуmirosza (31.01.2008 21:33) писав:

Незвичайну силу вишиваної сорочки я відчула на цьогорічному Гуцульському фестивалі у Яремчі. Бачати те дійство і дух свята повязаний з силою простого хрестика у мене відродилася далеко в душі потреба щось зробити - потреба місії яку треба виконати - це я про Кінну гуцулію. Мені й досі не віриться, що все вдалося
А можеш показати фоту тієї сорочки? цікаво ж нам
  • 0

#235 mirosza

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 4 повідомлень

Відправлено 01.02.2008 – 11:39

Перегляд дописуЛастiвочка (31.01.2008 22:38) писав:

А можеш показати фоту тієї сорочки? цікаво ж нам

покищо вона в чотирьох кавалках, залишилося зшити докупи. Тоді й покажу.
А покищо - гуцул з коником (думаю він не образиться)

Прикріплені файли

• Прикріплений файл  202_1.jpg   3.91К   7 Кількість завантажень:

• 0

#236 Agata

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 162 повідомлень

Відправлено 02.02.2008 – 01:06

Люблю сорочки які вишиті хрестиком... та у мене є і така, з везерунком майже рідної вінничини...

Прикріплені файли

• Прикріплений файл  1.JPG   135.91К   43 Кількість завантажень:

• 0

#237 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 02.02.2008 – 01:47

Перегляд дописуAgata (2.02.2008 01:06) писав:

Люблю сорочки які вишиті хрестиком... та у мене є і така, з везерунком майже рідної вінничини...
Ах, яка краса...Я чогось дуже люблю вишивку гладдю. там можна передати всі лінії, всі кольори...можна вишивати вільно...
Я б тебе дуже попросила б, а чи не можна сфотати саму сорочку? я б собі візеруночок той відмалювала б...будь ласка
  • 0

#238 НАТАЛОЧКА

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 164 повідомлень

Відправлено 02.02.2008 – 09:43

Перегляд дописуЛастiвочка (2.02.2008 01:47) писав:

Ах, яка краса...Я чогось дуже люблю вишивку гладдю. там можна передати всі лінії, всі кольори...можна вишивати вільно...
Я б тебе дуже попросила б, а чи не можна сфотати саму сорочку? я б собі візеруночок той відмалювала б...будь ласка
Поки пані думають, я спробую вам скинути пару сорочок)))Як не годиться, просіть у оригінала)))

І спробую ще одну хфотку кинути авторки, подивимось що вона зі мною зробе після цього)))

Прикріплені файли

• Прикріплений файл  100_0910.jpg   132.49К   35 Кількість завантажень:
  • Прикріплений файл  100_0912.jpg   134.57К   32 Кількість завантажень:

• 0

#239 Agata

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 162 повідомлень

Відправлено 02.02.2008 – 13:08

Та ладно, не вб"ю... то фотка як я тільки привезла її і приміряла... друга теж моя сорочка... так сказати запасна... :) та її ще доробляти трохи треба, бо купляла у жіночки яка гарно вишиває, та не є майстром з шиття... та все руки не доходять доробити...

Повідомлення відредагував Agata: 02.02.2008 – 13:11

• 0

#240 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 13.04.2008 – 18:15

Ось знайшла таке. Не коментуватиму - пройняло до сліз

Історія пісні (виправлена автором):

... У кінці сорокових років у карпатському селі темної ночі постукали у віконце хатини повстанці - і просили господаря прийняти на лікування пораненого товариша. Сім'я прийняла бійця. Його сховали у стодолі на сіні. А щоб ніхто в селі про це не здогадався, їсти йому носила маленька дівчинка, донька господаря. Їй було 11 чи 12 років... Коли хлопець одужав і зібрався повертатись до лісу, то залишив дівчинці на згадку свою чорну вишиту сорочку і сказав: "Як виростеш і народиться в тебе син, подаруй цю сорочку йому – нехай носить і пам'ятає про нас"... І вона виконала заповіт повстанця. Вперше її син одягнув ту чорну повстанську вишиванку, коли йшов на площу Ринок, де того дня вперше після радянських часів у Львові було піднято синьо-жовтий прапор.
(Переказано за Олександром Шевченком)

"...Я попросив показати мені ту сорочку. Бабуся принесла... Чорного кольору сорочка, вишита гарячими кольорами: жовтими, червоними... І коли я тримав у руках ту сорочку, така енергія і сила від неї... Я на другий день написав пісню. І в тій пісні якраз та історія викладена. Пісня називається "Чорна вишиванка..."
(Олександр Шевченко)

Чорна вишиванка
Слова: Олександр Шевченко
Музика: Олександр Шевченко

Десять років горіла земля у людей під ногами.
Десять років стогнала земля від ворожих чобіт.
Десять років карпатське село вже не спало ночами,
Десять років чекало синів своїх біля воріт.

Кожен день за селом у лісах скреготять автомати.
Кожен день умивається ранок в гарячій крові.
І холодної темної ночі до нашої хати
Принесли молодого хлопчину брати лісові.

А коли партизана Карпати покликали сині,
І коли вже нарешті настав розлучатися час,
Він сорочку свою позоставив на пам'ять дівчині:
"Нехай носить твій син і нехай пам'ятає про нас".

Чорна-чорна була та сорочка, чорніша від ночі.
Чорна-чорна, як смерть. Чорна-чорна, як свіжа рілля.
Чорна-чорна була та сорочка, як хлопцеві очі.
Чорна-чорна була, як моя українська земля.

Довго-довго лежала сорочка у маминій скрині
Довго-довго чекала пошани, людського тепла.
І нарешті настала пора: я вдягнув її нині;
По щоці у бабусі тихенька сльоза потекла.

І в душі зазвучали ніколи нечувані струни,
І сама мимоволі розпрямилась гордо спина.
Що б не сталось зі мною і де би у світі не був я,
Передам ту сорочку онукам своїм і синам.

Чорна-чорна вона, та сорочка, чорніша від ночі.
Чорна-чорна, як смерть. Чорна-чорна, як свіжа рілля.
Чорна-чорна вона, та сорочка, як хлопцеві очі.
Чорна-чорна вона, як моя українська земля.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних