Перейти до вмісту

Як ви обрали свою спеціальність?

Повідомлень в темі: 89

#21 bastet

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 333 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 14.01.2009 – 12:23

на факультет потрапиал випадково - прорахувалась при вступних, але зараз не жалкую. спеціальність вибиралась до душі - уже 4-й курс, можу сказати що це моє.
спеціальність мед електроніка.
  • 0

#22 wizm

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1133 повідомлень
  • Місто:Дике поле

Відправлено 14.01.2009 – 12:53

Гідротехнічне будівництво.
Здавалось дуужже цікавим і весь світ можна об"їхати з такою спеціальністю.

У нас р. Дніпро тепер повнісю зарегульований - 6 Гідроелектростанцій і будови віку вже в минулому.
Навіть дрібні проекти в такому будівництві коштують сотні мільйонів, тому у нас їх майже не інвестують.

Є хоч що згадати як я всі п"ть років займався альпінізмом і доводив до білого каління декана.

Але не треба брати з мене приклад, бо такі і розвалили Великий і Могутній.

Повідомлення відредагував DON BASS: 14.01.2009 – 13:02

• 0

#23 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 14.01.2009 – 13:48

Перегляд дописуФруктик (13.01.2009 23:28) писав:

Sensssorika, зато юристи бабло косять ніфігове, уяви тільки: бабло косиш, а всьо решта в носі маєш... І без чоловіка обійтись можна, або на крайняк який буде не менше заробляти!
Ох уж ці люди! Все їм тільки гроші. Мені нічого не потрібно. Чоловік в мене і так є. Штапм у паспорті ставити не хочу,не буду і не збираюся. А морально мені набагато простіше сміття прибирати,ніж спілкуватися з підлими брехлими і злими людьми,тому що це моя робота. Я як тільки уявлю,що доведеться захищати насправді винну людину...бррррр!!!!!

Робота має приносити задоволення,не тільки гроші. Я знаю,що я буду працювати перекладачем,для цього я вже дві іноземні знаю дуже добре і ще дві на рівні intermediate. Якось та жити буду. бу хайат))
  • 0

#24 Risya

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 61 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Lviv

Відправлено 17.01.2009 – 19:25

обирала сама
  • 0

#25 Kris

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 27 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 18.01.2009 – 23:02

Я обрала таку спеціальність, щоб здати вступні. От і все. Перші два роки жахливо жалкувала. Тепер пофіг. Всеодно мало хто зараз працює за фахом. Особливо гуманітаріі.
  • 0

#26 Invictus

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 320 повідомлень
  • Місто:зиготи

Відправлено 18.01.2009 – 23:27

Для мене питання мутирує у "Як Ви оберете свою спеціальність?". Відповідь: залежно від обставин. Я універсальний солдат, а не спеціаліст. Як не прикро, та не знаю, яка є робота для обізнаних-у-всьому-та-ні-в-чому-не-майстрів.
  • 0

#27 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 19.01.2009 – 10:43

Перегляд дописуNana (13.01.2009 21:59) писав:

В житті кожної людини настає момент, коли закінчується школа і потрібно думати про своє подальше навчання.

Про подальше навчання треба думати задовго до того, як закінчиться школа - бажано вже з 6-го класу, і відповідно диференціювати свою освіту в школі.

Перегляд дописуNana (13.01.2009 21:59) писав:

А як це було у вас?

Бажалось одного, але мати не дала вибору. В результаті провчився практично до диплому і покинув через життєві обставини, зайнявшись тим, до чого душа лежала - воно ж і дає непоганий заробіток, на відміну від того, куди мене намагались запхнути.
  • 0

#28 bendera.UA

Комбінатор....мясо-горілчаного комбінату.

• Користувачі
  • 2306 повідомлень
  • Місто:вокзал Київ-Пас - Дарниця

Відправлено 19.01.2009 – 10:52

Трохи схожа ситуація як і у -=VJ=- )))

Можна сказати, що не я її обрав, а вона мене....
По закінченню школи батьки наполягали на залізничній освіті (династія йопсіль) - я ніби й не сперечався.............Успішно завалив перший же іспит і поступив (документи вже давно до здачі іспиту подав) на юридичний (як сам того бажав) в інший навчальний заклад. З рештою маючи юридичну освіту життя цілком випадково закинуло юристом саме на залізницю. Тут довелось (аби не плутатись) опановувати і залізничний напрямок))) Згодом перейшов спочатку на вибрану, а згодом і штатну посаду в профспілках (знов довелось самостійно вивчати питання соціальної сфери та економіки).
З рештою вийшло, що обрав не я свій фах а він мене - як його назвати я й сам точно не знаю....
  • 0

#29 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 19.01.2009 – 12:16

Перегляд дописуbendera.UA (19.01.2009 10:52) писав:

З рештою вийшло, що обрав не я свій фах а він мене - як його назвати я й сам точно не знаю....
Між іншим, є така теза, що це фах обирає людину, а не навпаки, ги.
  • 0

#30 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень

Відправлено 19.01.2009 – 12:28

Пішов навчатися на спеціальність, яка на той час була перспективною і супемодною- " Менеджмент зовнішньоекномічної діяльності". Закінчив і зрозумів шо воно мені не цікаве. Та й працювати за спеціальністю не збираюсь)

Перегляд допису-=VJ=- (19.01.2009 12:43) писав:

Про подальше навчання треба думати задовго до того, як закінчиться школа - бажано вже з 6-го класу, і відповідно диференціювати свою освіту в школі.
тобто батьки повинні вирішувати куди дитині йти навчатись ?
І що це за дифренціаця аж з 6-го класу, дитина повинна бути різнобічна розвинена хоча б мінімально, а не вчити лише англійську мову бо батьки в 6-му класі вирішила що їх донька буде лінгвістом.
  • 0

#31 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 19.01.2009 – 18:02

Перегляд дописуMarcos (19.01.2009 12:28) писав:

тобто батьки повинні вирішувати куди дитині йти навчатись ?

Що, в шостому класі людина - бовдур, який нічого сам вирішити не здатен?
  • 0

#32 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 19.01.2009 – 18:49

Перегляд допису-=VJ=- (19.01.2009 18:02) писав:

Що, в шостому класі людина - бовдур, який нічого сам вирішити не здатен?
ти ще скажи, що в 6-му класі був повністю самодостатнім
  • 0

#33 Kris

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 27 повідомлень

Відправлено 19.01.2009 – 19:24

В шостому класі дитина не бовдур, але не може обрати фах. Добре, якщо вона в 16 років це зможе зробити. Я коли навчалась ще в 10 класі, поїхала до Болгарії і познайомилася з хлопцем 18-ти років, який навчався в школі. Мені тоді так дивно це було. Мовляв, нащо так довго стирчати в школі. Але тепер я й сама деколи хотіла б, щоб я могла до 18 повчитись в школі. По-перше, як на мене, це продовження безтурботного дитинства. А , по-друге, в цей самий час людина як раз встигає обдумати свій майбутній фах. На мою думку, у такому юному віці кожен місяць людина змінюється, вдосконалюється. А за 2 роки можна кардинально поміняти свою думку щодо свого майбутнього. Якщо врахувати ситуацію з освітою в Україні, то всім відомо, що цілий рік у випускному класі учні відвідують репетиторів, що готують їх до майбутніх екзаменів в університети і т.д. Мені було лише 15, коли у вересні я вже почала ходити до репетиторів. Звісно, батьки все вирішили за мене. Дякувати Богу, вони у мене досить лояльні і не силували мене математикою, з якою у мене проблеми, щоб відправити єдину доцю у світле майбутнє міжнародного економіста. А виходячи зі скромних доціних можливостей вибрали гуманітарну спеціальність пов"язану з мовами і вирішили, що цього має бути достатньо. В останній момент я вирвалася і вступила до Могилянки, але всеодно спеціальність обрала тільки з розрахунку своїх шансів вступити.
ЗІ Зажди заздрила тим, хто з дитинства мріяв стати хірургом чи вчителем, наприклад. Це справді щастя, знати ,чого хочеш)))
  • 0

#34 FT232BM

私は人々嫌い

• Користувачі
  • 3435 повідомлень
  • Місто:Київ->НТУУ "КПІ"

Відправлено 19.01.2009 – 20:35

Фігова то ідея — навчатись до 18 років у школі. Коли ж тоді працювати починати? Я розумію, що за кордоном немає культу вищої освіти, але у нас то він є і переведення на більшу кількість років навчання просто погубить успішність у ВУЗах. Більше студентів буде працювати.
  • 0

#35 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 19.01.2009 – 21:06

Перегляд дописуFT232BM (19.01.2009 20:35) писав:

Фігова то ідея — навчатись до 18 років у школі. Коли ж тоді працювати починати?
ага, 17 max

Коли ж тоді працювати починати?
з 5 років, непозже
  • 0

#36 Kris

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 27 повідомлень

Відправлено 19.01.2009 – 21:12

Фігова то ідея — навчатись до 18 років у школі. Коли ж тоді працювати починати? Я розумію, що за кордоном немає культу вищої освіти, але у нас то він є і переведення на більшу кількість років навчання просто погубить успішність у ВУЗах. Більше студентів буде працювати.
Як на мене, то в нас то фігова реалізація ідеї. Немає правильно підготованого суспільства. Всі женуться за вищою освітою, а для чого? Так, в Америці, наприклад, вища освіта гарантує стабільний високий прибуток. Студенти часто вчаться в кредит, а потім, працюючи, все життя віддають його. А в нашій країні вища освіта не гарантує нічого. Просто так прийнято. Прийнято відправити дитинча хоч до якогось універу, хай це Ветеренарна академія, головне, щоб факультет міжнародної економіки.
В Австрії до прикладу лише 8% людей отримують вищу освіту. А рівень життя від того там не падає. Звісно, це зумовлено й економічними чинниками самої країни, але ж подумайте, фах - це не тільки економіст, юрист, політолог. Фах це також штукатур, електрик, водопровідник. До речі, один знайомий англієць нещодавно розповів, що в Ірландії катастрофічно не вистачає водопровідників і країна запрошує людей цієї професії з відусіль. Надають робочу візу і вигідні умови праці. Чим не варіант підзаробити грошенят і пожити в одному з найчистіших в екологічному плані куточків світу...Але серед моїх знайомих жодного водопровідника немає. Всі економісти міжнародники.

Повідомлення відредагував Kris: 19.01.2009 – 21:17

• 0

#37 Власюк

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 776 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 20.01.2009 – 10:50

Колись у свої 17 я поміж літературою та математикою вибрав фізику-та-інформатику - і не шкодую. Робота для душі. -_-
  • 0

#38 Купава

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 114 повідомлень
  • Місто:The country of dreams

Відправлено 21.01.2009 – 00:11

Як в тій пісні співається: "...но бил когда-то парєнь: Павлуша Вєрєщагін і я пашол работать на таможню....."
Так що скоро буду митником..-_-
  • 0

#39 Neorlandina

Schadenfreude

• Користувачі
  • 3840 повідомлень

Відправлено 21.01.2009 – 00:36

випадково.
  • 0