Перейти до вмісту

Секс до шлюбу.

Повідомлень в темі: 543

Опитування: Секс до шлюбу (350 користувачів проголосувало)

Секс до шлюбу

1. Самою собою, без нього не можливо (213 голосів [60.34%])

Процент голосів: 60.34%

2. Що за гидота ! (21 голосів [5.95%])

Процент голосів: 5.95%

3. Байдуже (55 голосів [15.58%])

Процент голосів: 15.58%

4. Можу потерпіти (64 голосів [18.13%])

Процент голосів: 18.13%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#521 Elo4k@

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 73 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 24.08.2011 – 11:27

Мені здається,що секс до шлюбу необхідна річ....
Якщо люди не зійдуться в сексі,вони не зможуть довго жити разом....а звідки ти будеш знати,що вас все влаштовує,якщо не спробуєш))
  • 0

#522 Кошечка

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 43 повідомлень

Відправлено 24.09.2011 – 08:48

Цитата

Я буду займатися сексом тільки тоді коли вийду заміж".
Як ви до цього ставитесь ? Чи змогли б ви на це погодитись ?
однозначно сексом треба займатись до одруження. може потім виникнути банальна несумісність в ліжку.
звичайно, в такому разі потрібно використовувати презерватив ("від тріпака") і таблетки ("від зальоту")
я за те, щоб перед одруженням як дівчата так і хлопці (при бажанні, звичайно) спробували не одного партнера. тобто, щоб вибрали саме те, що найкраще буде підходити саме для них.
я, перш ніж повязати воє життя з коханим, досить довго вибирала і не відмолвляла собі у задоволеннях.

ідея відмовлятись від сексу до одруження в корені антижиттєва і неприродня. таке враження, що цю політику ведуть якійсь ідіоти, яким хочеться щоб населення пошвидше вимерло
  • 0

#523 Simpson

Місцевий

• Заблоковані
  • PipPipPipPipPipPip
  • 245 повідомлень

Відправлено 24.09.2011 – 09:36

Перегляд дописуКошечка (24.09.2011 09:48) писав:

однозначно сексом треба займатись до одруження. може потім виникнути банальна несумісність в ліжку.
тю, в такому разі притащите до себе в ліжко інших, вже "сумісних" партнерів.
  • 0

#524 Кошечка

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 43 повідомлень

Відправлено 24.09.2011 – 09:51

Цитата

тю, в такому разі притащите до себе в ліжко інших, вже "сумісних" партнерів.
якщо людям не вистачило сміливості і бажання потрахатись до одруження навряд чи вони потім когось притащать...

млін))) штам в паспорті - законне право доступу до пісі))) абсурд)))
  • 0

#525 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6536 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 25.09.2011 – 09:02

Перегляд дописуElo4k@ (24.08.2011 12:27) писав:

Мені здається,що секс до шлюбу необхідна річ....Якщо люди не зійдуться в сексі,вони не зможуть довго жити разом....

Що плануєте робити з чоловіком, якщо він раптом втратить змогу займатися сексом?

Перегляд дописуКошечка (24.09.2011 09:48) писав:

може потім виникнути банальна несумісність в ліжку.

Як вже дістала молодь, яка думає, що спільне життя - це один лише секс.
Ніхто, бляха муха, не думає про психологічну сумісність - виключно про сексуальну, при тому, що члени та піхви у всіх сумісні на 99%, а от характери і звички у всіх абсолютно різні.
А потім ридають подружкам в телефон з питаннями "ну чому так сталося, були ж такі сумісні в сексі - і розійшлися".

Перегляд дописуКошечка (24.09.2011 10:51) писав:

штам в паспорті - законне право доступу до пісі))) абсурд)))

Але саме цей абсурд налитий в мізки сучасної школоти.
  • 0

#526 Кошечка

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 43 повідомлень

Відправлено 25.09.2011 – 09:12

Цитата

Ніхто, бляха муха, не думає про психологічну сумісність
чому ніхто? думаю.. але тема тут про інше. та і жити без сексу, або з неякісним сексом не хочу. навіть при ідеальній психологічній сумісності

Цитата

о члени та піхви у всіх сумісні на 99%,
але багато хто тим членом не вміє навіть нормально користуватись. вийти за такого заміж, а потім шукати коханців?
  • 0

#527 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 26.09.2011 – 09:09

Перегляд дописуКошечка (25.09.2011 10:12) писав:

та і жити без сексу, або з неякісним сексом не хочу

Є для цього одна чудова професія - сексу завались і кожного разу нові партнери, перебирай досхочу, поки не знайдеш якісного.

але багато хто тим членом не вміє навіть нормально користуватись. вийти за такого заміж, а потім шукати коханців?

цікавий вихід в якості єдиного...
років через десять маякнете, як там ваше сімейне життя склалося.
  • 0

#528 Topper

Т-Безсмертний

• Користувачі
  • 2584 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 26.09.2011 – 10:34

Так в чому проблема шоб взяти ініціативу у свої руки? Керуй його членом як тобі ся заманеця!
  • 0

#529 Тітонька ÈMMY

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 469 повідомлень
  • Місто:Олександрія

Відправлено 26.09.2011 – 23:45

Тю, "не хочеться" - працюй руцями!
  • 0

#530 Скажена ягідка

Писар

• Користувачі
  • 474 повідомлень
  • Місто:))

Відправлено 28.09.2011 – 10:55

Перегляд допису-=VJ=- (25.09.2011 10:02) писав:

Ніхто, бляха муха, не думає про психологічну сумісність - виключно про сексуальну, при тому, що члени та піхви у всіх сумісні на 99%,
Про що ви говорите? Швидше навпаки. Дуже рідко люди можуть співпадати в анатомічнму плані на всі 100 %. Тобто якщо,наприклад член в нього 12 -13 см,а мені для реального задоволення треба 17 см,так щоб відчувати у всіх позах,то там як не старайся а нічого не вийде. Так само і навпаки: якщо в жінки вагіна не надто глибока,а в чоловіка великий член,він не буде отримувати істинно-класного задоволення,бо повністю не входить,не треться краями куди треба,відповідно це буде не те. Тому не треба тут говорити,що наявність двох пісьок,перепрошую,це вже капєц-цапєц прогнозує класний секс. Всене так просто як ви собі думаєте.

А тр@хатись до шлюбу треба обовязково,це як Отче наш. Але обережно. З розумом. Ось)

Повідомлення відредагував Скажена ягідка: 28.09.2011 – 10:54

• 0

#531 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень
  • Місто:найкраще на планеті

Відправлено 28.09.2011 – 11:02

Перегляд дописуСкажена ягідка (28.09.2011 11:55) писав:

А тр@хатись до шлюбу треба обовязково,це як Отче наш.
гг ..) уявляю що би було якби ви в церкві цю фразу повторили)
  • 0

#532 Topper

Т-Безсмертний

• Користувачі
  • 2584 повідомлень

Відправлено 28.09.2011 – 11:04

Перегляд дописуФабрегас (28.09.2011 12:02) писав:

гг ..) уявляю що би було якби ви в церкві цю фразу повторили)
Я також уявив :( В православній церкві МП чи КП не звернули б уваги, а от в католицькій - їй би яйця відрізали за таку фразу :)
  • 0

#533 ТітіК

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 311 повідомлень
  • Місто:Світловодськ

Відправлено 28.09.2011 – 11:05

Про що ви говорите? Швидше навпаки. Дуже рідко люди можуть співпадати в анатомічнму плані на всі 100 %. Тобто якщо,наприклад член в нього 12 -13 см,а мені для реального задоволення треба 17 см,так щоб відчувати у всіх позах,то там як не старайся а нічого не вийде. Так само і навпаки: якщо в жінки вагіна не надто глибока,а в чоловіка великий член,він не буде отримувати істинно-класного задоволення,бо повністю не входить,не треться краями куди треба,відповідно це буде не те. Тому не треба тут говорити,що наявність двох пісьок,перепрошую,це вже капєц-цапєц прогнозує класний секс. Всене так просто як ви собі думаєте.

Пазли якісь в тебе виходять!))
Люди, ми живемо у 21 столітті! Тому харе самобічєванія і аскетичного ставлення до власних природних потягів! Дайош здоровий пристрасний секс до безтями у карколомних позах!
  • 0

#534 Topper

Т-Безсмертний

• Користувачі
  • 2584 повідомлень

Відправлено 28.09.2011 – 11:06

А тр@хатись до шлюбу треба обовязково,це як Отче наш. Але обережно. З розумом. Ось)

Мала, ти просто нестандартного калібру от і не канає :(
  • 0

#535 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень

Відправлено 28.09.2011 – 11:08

Перегляд дописуTopper (28.09.2011 12:04) писав:

Я також уявив :) В православній церкві МП чи КП не звернули б уваги, а от в католицькій - їй би яйця відрізали за таку фразу :)
спочатку б пришили без наркозу а потім відрізали б)

Перегляд дописуТітіК (28.09.2011 12:05) писав:

Пазли якісь в тебе виходять!))
Люди, ми живемо у 21 столітті! Тому харе самобічєванія і аскетичного ставлення до власних природних потягів! Дайош здоровий пристрасний секс до безтями у карколомних позах!
стереотип - секс в карколомних позах не завжди приємніший за звичайні пози) :(

Перегляд дописуTopper (28.09.2011 12:06) писав:

Мала, ти просто нестандартного калібру от і не канає :)
Розмова двох сусідських малих:
- А в тебе є дівчина?
- Нє, нема... В мене є дівчинка. Бо дівчина - то велика, а дівчинка - маленька.
Тоді подумав і каже:
- А жінка то взагалі як.. як.. ГАРАЖ!
=))

(с) УкрБаш
  • 0

#536 Скажена ягідка

Писар

• Користувачі
  • 474 повідомлень
  • Місто:))

Відправлено 28.09.2011 – 11:12

Я тільки за різноманіття в позах. Будь яких,яких завгодно,окрім класичної,місіонерської. Ніяко.
А на рахунок тих слів які я написала в попередньому пості,то я таки в цьому переконана. Якщо глибина вагіни=довжині глена,+ уміння партнера і партнерки,розмішуємо коханням і пристрастю і все супер. Що наразі і маю в житті(тьфу-фтьу-тьфу).
Якщо ж хлоп ще мне встиг запхати,а вже кінчив,нічого не вміє,не любить експерементувати,член завеликий або замалий-нехай гуляє лісом...так,балувана.
На рахунок слів топера,то Остапе,калібр в мене ще той:(
  • 0

#537 Topper

Т-Безсмертний

• Користувачі
  • 2584 повідомлень

Відправлено 28.09.2011 – 11:16

Мініатюрний :(
  • 0

#538 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень

Відправлено 28.09.2011 – 11:17

Перегляд дописуСкажена ягідка (28.09.2011 12:12) писав:

Я тільки за різноманіття в позах. Будь яких,яких завгодно,окрім класичної,місіонерської. Ніяко.
на рахунок поз, помоєму шукають екстремальні пози ті, хто вже наївся іншими, це нормально... але втрачається суть... поза не має значення) Головне не в якій позі а з ким помоєму... Тобто поза - це вже другорядні обставини :( А якщо секс - як спорт то тоді пози головне)

Перегляд дописуСкажена ягідка (28.09.2011 12:12) писав:

А на рахунок тих слів які я написала в попередньому пості,то я таки в цьому переконана. Якщо глибина вагіни=довжині глена,+ уміння партнера і партнерки,розмішуємо коханням і пристрастю і все супер. Що наразі і маю в житті(тьфу-фтьу-тьфу).
Якщо ж хлоп ще мне встиг запхати,а вже кінчив,нічого не вміє,не любить експерементувати,член завеликий або замалий-нехай гуляє лісом...так,балувана.
На рахунок слів топера,то Остапе,калібр в мене ще той:)
Це все написано про спорт) В вас вже напевно десь КМС )))) "кандидат в майстри сексу міжнародного класу"
  • 0

#539 Topper

Т-Безсмертний

• Користувачі
  • 2584 повідомлень

Відправлено 28.09.2011 – 11:20

Перегляд дописуTopper (28.09.2011 12:16) писав:

Мініатюрний :)
Чомусь я не надаю переваги худощавим :( Знаю шо кажу.

Перегляд дописуФабрегас (28.09.2011 12:17) писав:

на рахунок поз, помоєму шукають екстремальні пози ті, хто вже наївся іншими, це нормально... але втрачається суть... поза не має значення) Головне не в якій позі а з ким помоєму... Тобто поза - це вже другорядні обставини :) А якщо секс - як спорт то тоді пози головне)
Це все написано про спорт) В вас вже напевно десь КМС )))) "кандидат в майстри сексу міжнародного класу"
Абсолютно погоджуюсь, ще добавлю: захоче молодий чоловік одружитись з тобою, до шлюбу, як кажеш, як молитва, от він зайде, а там - берлога !!! Скаже: йоптє, трініруйся дальше....
  • 0

#540 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ, Castelló, Ibiza, Hildesheim

Відправлено 28.09.2011 – 11:41

Вам не здається, що обговорювати розміри чиєїсь вагіни малость противно? Кому яке діло, в кого що і як :( По темі - наразі не визначилась, добре це чи погано. Мабуть, добре, якщо у обох бажання і погляди (віра і все таке) співпадають.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних