Перейти до вмісту

Секс до шлюбу.

Повідомлень в темі: 543

Опитування: Секс до шлюбу (350 користувачів проголосувало)

Секс до шлюбу

1. Самою собою, без нього не можливо (213 голосів [60.34%])

Процент голосів: 60.34%

2. Що за гидота ! (21 голосів [5.95%])

Процент голосів: 5.95%

3. Байдуже (55 голосів [15.58%])

Процент голосів: 15.58%

4. Можу потерпіти (64 голосів [18.13%])

Процент голосів: 18.13%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#421 Добронрав

Місцевий

• Заблоковані
  • PipPipPipPipPipPip
  • 253 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Одеса

Відправлено 06.05.2009 – 15:45

Перегляд дописуMarcos (28.04.2006 09:44) писав:

В мого друга така ситуація виникла.
Він зустрічається з дівчиною , яка йому сказала " Я буду займатися сексом тільки тоді коли вийду заміж".
Як ви до цього ставитесь ? Чи змогли б ви на це погодитись ?
А якщо вона йому в ліжку не підійде? То що потім робити ? Гуляти з іншими?
  • 0

#422 Zuzik

наглий, самоувєрєнний хам!

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1126 повідомлень

Відправлено 06.05.2009 – 16:27

Перегляд дописуДобронрав (6.05.2009 16:45) писав:

А чим не підійде? Розміром? Треба зобов’язати пр укладенні шлюбу надавати метрику розмірів від гінеколога і андролога... на так би мовити розмірну суміснсть...
З.І. А якщо вона суко не так борщ варить як він в мами привик теж гуляти ходити?
  • 0

#423 Добронрав

Місцевий

• Заблоковані
  • PipPipPipPipPipPip
  • 253 повідомлень
  • Місто:Одеса

Відправлено 06.05.2009 – 16:32

Перегляд дописуZuzik (6.05.2009 17:27) писав:

А чим не підійде? Розміром? Треба зобов’язати пр укладенні шлюбу надавати метрику розмірів від гінеколога і андролога... на так би мовити розмірну суміснсть...
З.І. А якщо вона суко не так борщ варить як він в мами привик теж гуляти ходити?
З першим погоджуюсь...
А з приводу другого можна секс у вухо, або по потилиці :rolleyes:
  • 0

#424 Zuzik

наглий, самоувєрєнний хам!

• Користувачі
  • 1126 повідомлень

Відправлено 06.05.2009 – 16:39

Я це до того, що вона йому (як і він їй) ще багато в чому може не підходити... все буде залежати від спільного бажання знайти точки дотику... а як не знайдуть - то секс тут і дочого...
  • 0

#425 fregat

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 295 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 18.05.2009 – 18:50

Из сексом дісно можуть бути проблеми,тому краще впевнитися перед весіллям,що все добре.(щоб потім не зраджувати і не розлучатися)
Які можуть бути проблемі?!Починаючи від того що хтось любить біше сексу,а хтось меньше і закінчуючи просто медичною несумісністю...(таке також буває)
  • 0

#426 Woman

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 543 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:м. Львів

Відправлено 19.05.2009 – 08:47

Перегляд дописуSensssorika (1.05.2009 13:59) писав:

Я сказала,шо перший раз має бути з досвідченим чоловіком. Психологи навіть грубо кажучи намалювали портрет "ідеального дефлоратора". То я тобі так скажу..шо він за тебе років на 10 старший має бути)
От це точно правда. Чоловік повинен бути досвічним для недосвідченої дівчини. Вона чекає від нього ніжності і рішучих дій. Він повинен знати як все "зробити" якомога краще і приємніше для неї. Та і від "мужчини" в 18 років такого не варто чекати. Це досвід. Це знання того, що доставляє дівчині задоволення. І це має бути значно старша людина.

Перегляд дописуSensssorika (1.05.2009 16:08) писав:

Знаєш,іноді дівчині ажко сказати,що хлопець її не задовольняє,тим більше якшо то коханий хлопець.Тим більше якшо він її єдиний чоловік,їй просто нема з чим порівняти,звідки вона може знати як насправді повинно бути?
Якщо в пари довірительні відносини, якщо він може їй сказати про все і вона розповість йому також про все, то вона скаже йому про те, що не отримує задоволення при сексі з ним. І нічого страшного немає. Головне не шукати коханця на стороні, а відверто розмовляти про проблеми і вчитися їх вирішувати разом. "Працюючи", досліджуючи свою "половинку", кохаючи можна досягти гармонії. А от коли дівчина не довірить хлопцеві своїх думок, починаються зради.
  • 0

#427 Зимова Дівчина

Білочка-пустунка

• Користувачі
  • 2069 повідомлень

Відправлено 19.05.2009 – 08:56

Перегляд дописуМалюсінька (19.05.2009 09:47) писав:

От це точно правда. Чоловік повинен бути досвічним для недосвідченої дівчини. Вона чекає від нього ніжності і рішучих дій. Він повинен знати як все "зробити" якомога краще і приємніше для неї. Та і від "мужчини" в 18 років такого не варто чекати. Це досвід. Це знання того, що доставляє дівчині задоволення. І це має бути значно старша людина.
Повинен — занадто гучне слово як на мене. Ви що покохали тому що він досвічений? Маячня. Чоловік, який кохає все зробить правильно і не зробить погано, навіть якщо робить це вперше. Людина, яка кохає піклуватиметься про кохану. А щоб зробити так як треба і приємно достатньо вміти спілкуватись.
  • 0

#428 Woman

Генеральний писар

• Користувачі
  • 543 повідомлень

Відправлено 19.05.2009 – 08:59

Перегляд дописуДобронрав (6.05.2009 16:45) писав:

Поясніть темній дитині, як може не підійти незаймана дівчина досвідченому чоловікові. Він же її навчить всьому, навчить приносити йому задоволення так, як хоче він. Та і взагалі, як можуть не підійти одне одному в сексуальному плані партнери, якщо в них довірительні відносини. Вони обговорять бажання одне одного і навчаться приносити задоволення одне одному.
  • 0

#429 Хтось_дивний

Старійшина

• Користувачі
  • 1037 повідомлень
  • Місто:Україна, Тернопіль

Відправлено 19.05.2009 – 08:59

Перегляд дописуМалюсінька (19.05.2009 08:47) писав:

Хе хе деякі і в 18 такі "досвідчені" що і інші в 25 можуть заздрити))
По ваших з Сенсорікою слова виходить що якщо в тебе дівчина незаймана то треба або чекати 30 або шукати отакого "ідеального дефлоратора" для неї?
ПеСе може і таку професію започаткувати?)))
  • 0

#430 Woman

Генеральний писар

• Користувачі
  • 543 повідомлень

Відправлено 19.05.2009 – 09:01

Перегляд дописуЗимова Дівчина (19.05.2009 09:56) писав:

Ви що покохали тому що він досвічений? Маячня. Чоловік, який кохає все зробить правильно і не зробить погано, навіть якщо робить це вперше. Людина, яка кохає піклуватиметься про кохану. А щоб зробити так як треба і приємно достатньо вміти спілкуватись.
Не тому! Але мені його досвідченість принесла тільки позитивні враження. Не можу практично порівняти з недосвідченим хлопцем. Хоча правильно, є різні випадки.
  • 0

#431 Немі

т-зло, т-дурепа, т-невдаха, т-піся, т-ононіміст. я звьозда.

• Користувачі
  • 2566 повідомлень
  • Місто:Олімп

Відправлено 19.05.2009 – 09:11

Перегляд дописуМалюсінька (19.05.2009 08:59) писав:

Поясніть темній дитині, як може не підійти незаймана дівчина досвідченому чоловікові. Він же її навчить всьому, навчить приносити йому задоволення так, як хоче він. Та і взагалі, як можуть не підійти одне одному в сексуальному плані партнери, якщо в них довірительні відносини. Вони обговорять бажання одне одного і навчаться приносити задоволення одне одному.
Що за брєд... Брак логіки аж "світить" у цьому пості - думайте трохи.
По-перше, чого жінка має бути незайманою до шлюбу, а чоловік вже досвідчений? Бо це вже точно не з релігійних приводів, бо там принаймні цей закон обох стосується. А якщо не з релігійних приводів, то інших не бачу, маємо ХХІ століття - вітаю.
По-друге, якщо чоловік має бути досвідченим, значить, З КИМОСЬ УЖЕ ЦЕ РОБИВ. Дуже ймовірно, що з дівчиною/дівчатами. І вони вже займані. І не бачу причин, щоб їх назвати гіршими за Вас. Навіть скажу більше - це не означає, що вони шлюхи та що будуть поганими дружинами.
  • 0

#432 Woman

Генеральний писар

• Користувачі
  • 543 повідомлень

Відправлено 19.05.2009 – 09:15

Перегляд допису†Fallen Angel† (19.05.2009 09:59) писав:

По ваших з Сенсорікою слова виходить що якщо в тебе дівчина незаймана то треба або чекати 30 або шукати отакого "ідеального дефлоратора" для неї?
ПеСе може і таку професію започаткувати?)))
Невже ти думаєш, що так важко знайти такого чоловіка. Або шукати чоловіка тільки для цієї функції? Ні, не потрібно. Все стається само собою. І для мене ідеальними чоловіками є чоловіки близько 30 років. Це - особисто для мене. Та і чекати до тридцяти не потрібно. Хіба що дуже вже перебирати і ставити страшні вимоги для потенційного дефлоратора.

Перегляд дописуNеmesis (19.05.2009 10:11) писав:

Що за брєд... Брак логіки аж "світить" у цьому пості - думайте трохи.
По-перше, чого жінка має бути незайманою до шлюбу, а чоловік вже досвідчений? Бо це вже точно не з релігійних приводів, бо там принаймні цей закон обох стосується. А якщо не з релігійних приводів, то інших не бачу, маємо ХХІ століття - вітаю.
По-друге, якщо чоловік має бути досвідченим, значить, З КИМОСЬ УЖЕ ЦЕ РОБИВ. Дуже ймовірно, що з дівчиною/дівчатами. І вони вже займані. І не бачу причин, щоб їх назвати гіршими за Вас. Навіть скажу більше - це не означає, що вони шлюхи та що будуть поганими дружинами.
Павлинко! Я привела тільки один з варіантів відносин: незаймана-досвідчений. Це, можливо, був мій приклад. Є ще варіанти: досвідчений-досвідчена; досвідчена-незайманий. В варіанті "досвідчений-досвідчена" можуть бути якісь проблеми з несумісністю в сексі.
  • 0

#433 Хтось_дивний

Старійшина

• Користувачі
  • 1037 повідомлень

Відправлено 19.05.2009 – 09:20

Перегляд дописуМалюсінька (19.05.2009 09:11) писав:

Невже ти думаєш, що так важко знайти такого чоловіка. Або шукати чоловіка тільки для цієї функції? Ні, не потрібно. Все стається само собою. І для мене ідеальними чоловіками є чоловіки близько 30 років. Це - особисто для мене. Та і чекати до тридцяти не потрібно. Хіба що дуже вже перебирати і ставити страшні вимоги для потенційного дефлоратора.

Незнаю не шукав :D А взагалі мені мій знайоми сказав(йому якраз 30): "я б ніколи не зміг переспати з незайманою дівчиною. вона для когось берегла свою незайманість". Так якщо кохаєш це одне, але просто на одну ніч це інше.
Це суто моя думка.

Перегляд дописуМалюсінька (19.05.2009 09:15) писав:

Павлинко! Я привела тільки один з варіантів відносин: незаймана-досвідчений. Це, можливо, був мій приклад. Є ще варіанти: досвідчений-досвідчена; досвідчена-незайманий. В варіанті "досвідчений-досвідчена" можуть бути якісь проблеми з несумісністю в сексі.

Ви ще забули "незайманий-незаймана")
  • 0

#434 Зимова Дівчина

Білочка-пустунка

• Користувачі
  • 2069 повідомлень

Відправлено 19.05.2009 – 09:23

Перегляд дописуМалюсінька (19.05.2009 10:01) писав:

Не тому! Але мені його досвідченість принесла тільки позитивні враження. Не можу практично порівняти з недосвідченим хлопцем. Хоча правильно, є різні випадки.
справа не в досвіченості, а у почуттях. якщо вони щирі — все буде чудово. а якщо займатись сексом заради сексу то мабуть партнер ПОВИНЕН бути досвіченим. бо ж хочеться нових відчуттів.

Перегляд дописуМалюсінька (19.05.2009 10:11) писав:

Невже ти думаєш, що так важко знайти такого чоловіка. Або шукати чоловіка тільки для цієї функції? Ні, не потрібно. Все стається само собою. І для мене ідеальними чоловіками є чоловіки близько 30 років. Це - особисто для мене.
але буває і в 30 років недосвічений))) тоді як?
  • 0

#435 чорно-біла

Т-юлень

• Користувачі
  • 2757 повідомлень
  • Місто:Roma

Відправлено 19.05.2009 – 09:29

Малюсінька, ти не думала якусь книжку написати про те як ПОВИННО все бути? На крайняк дорвись до влади і пропиши це в законах.
  • 0

#436 Woman

Генеральний писар

• Користувачі
  • 543 повідомлень

Відправлено 19.05.2009 – 09:38

Перегляд допису†Fallen Angel† (19.05.2009 10:20) писав:

Незнаю не шукав :D А взагалі мені мій знайоми сказав(йому якраз 30): "я б ніколи не зміг переспати з незайманою дівчиною. вона для когось берегла свою незайманість". Так якщо кохаєш це одне, але просто на одну ніч це інше.
Це суто моя думка.
Це і моя думка також. В більшості для стосунків на одну ніч відповідальний чоловік не буде першим для незайманої дівчини. Навіть знаю ще один приклад. Але якщо це кохання, то це йому буде імпонувати.

Перегляд допису†Fallen Angel† (19.05.2009 10:20) писав:

Ви ще забули "незайманий-незаймана")
Так, забула. От це можливо один з найідеальніших варіантів.
  • 0

#437 Хтось_дивний

Старійшина

• Користувачі
  • 1037 повідомлень

Відправлено 19.05.2009 – 09:43

Перегляд дописуМалюсінька (19.05.2009 09:38) писав:

Це і моя думка також. В більшості для стосунків на одну ніч відповідальний чоловік не буде першим для незайманої дівчини. Навіть знаю ще один приклад. Але якщо це кохання, то це йому буде імпонувати.

Якщо хлопець і дівчина кохають одне одного, то в них це може бути набагато краще ніж з досвідченими... Вони розуміють і відчувають одне одного, а це як на мене найбільша умова.

Повідомлення відредагував †Fallen Angel†: 19.05.2009 – 09:44

• 0

#438 Woman

Генеральний писар

• Користувачі
  • 543 повідомлень

Відправлено 19.05.2009 – 09:44

Перегляд дописучорно-біла (19.05.2009 10:29) писав:

Малюсінька, ти не думала якусь книжку написати про те як ПОВИННО все бути? На крайняк дорвись до влади і пропиши це в законах.
Нехай тебе це не дуже хвилює, можна мені щось доказати чи ні! Це моя особиста точка зору. І, мені здається, що метою форуму є обговорення і висловлення різних точок зору. Інколи суперечки про правильність тої чи іншої думки. Але не таке критичне і "гостре".
  • 0

#439 Dynkan 113

Старійшина

• Користувачі
  • 1721 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 19.05.2009 – 09:46

Перегляд дописуМалюсінька (19.05.2009 10:38) писав:

ага особливо якщо перший раз в першу шлюбну ніч )))))))))))))
  • 0

#440 чорно-біла

Т-юлень

• Користувачі
  • 2757 повідомлень
  • Місто:Roma

Відправлено 19.05.2009 – 09:48

Перегляд дописуМалюсінька (19.05.2009 09:44) писав:

Нехай тебе це не дуже хвилює, можна мені щось доказати чи ні! Це моя особиста точка зору. І, мені здається, що метою форуму є обговорення і висловлення різних точок зору. Інколи суперечки про правильність тої чи іншої думки. Але не таке критичне і "гостре".
кажеш не перейматись? ну добре, як скажеш. просто в мене нема 30річного чоловіка, який би навчив мене приносити йому задоволення. тому я б хотіла детальніше про це дізнатись. :D
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних