Перейти до вмісту

Секс до шлюбу.

Повідомлень в темі: 543

Опитування: Секс до шлюбу (350 користувачів проголосувало)

Секс до шлюбу

1. Самою собою, без нього не можливо (213 голосів [60.34%])

Процент голосів: 60.34%

2. Що за гидота ! (21 голосів [5.95%])

Процент голосів: 5.95%

3. Байдуже (55 голосів [15.58%])

Процент голосів: 15.58%

4. Можу потерпіти (64 голосів [18.13%])

Процент голосів: 18.13%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#321 ВакуОлька

Найпостожерливіша

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1558 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 10.08.2008 – 13:44

Конежен, певне, має вирішувати сам. Але знаю багато прикладів, коли через те, що колись не "попробували", розлучались чи шукали собі когось на стороні.. Люди є різні і не завжди підходть одне одному.. І не обов"язково по характеру..
  • 0

#322 Eqilibrium

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 336 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Сарни - Львів - Wadowice - ...

Відправлено 10.08.2008 – 16:11

Перегляд дописуVakuolka (10.08.2008 13:44) писав:

Конежен, певне, має вирішувати сам. Але знаю багато прикладів, коли через те, що колись не "попробували", розлучались чи шукали собі когось на стороні.. Люди є різні і не завжди підходть одне одному.. І не обов"язково по характеру..
jakwo vu ne pidhodute odun odnomy, to krawe ne bratu wliyby, bo bratu za fundament simejnogo *uttia seks - bezglyzdo !! Molodumu vu vi4no ne bydete..........
  • 0

#323 aAa(against all authority)

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 351 повідомлень
  • Місто:гуртожиток

Відправлено 11.08.2008 – 11:08

Перегляд дописуHalka (10.08.2008 11:30) писав:

Моя подруга збирається заміж. Так от вона питалась в священника на рахунок дошлюбного сексу - на що він сказав, що можна сексом займатись до шлюбу, якщо люди точно впевнені, що вони разом назавжди, і вже обдумують весілля.
дурниця!!! або вона погано спитала,або ти погано почула,або священник такий...
щодо теми,то вважаю,що негативне ставлення до дошлюбного сексу має 2 причини.Перша--суто християнська,адже там він заборонений.А оскільки наш народ довгий час була досить віруючим,то це наклало свій відбиток на його ....хм...систему мислення.Якщо ви не особливо віруючі,то паритись цим, я думаю, не варто !
Друга--ще донедавна наслідком сексу майже неодмінно було народження дитини.А оскільки позашлюбна дитина,як важалося, була ганьбою,тому й секс до шлюбу вважався ганебним.В наш час є ціла купа контрацепції,тому це взагалі не має бути причиною відмови від сексу до шлюбу !
  • 0

#324 Link

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 59 повідомлень
  • Місто:Тернопіль

Відправлено 19.08.2008 – 18:08

Розкажу реальну історію..хлопець з дівчиною зустрічався десь 2 місяці.А тоді він почав вимагати сексу,бо на його думку-це нормальна складова відносин.Точніше не складова.а головне в коханні..І без цього ніяк не можна..А дівчина відмовилась бо ні з ким не спить без шлюбу..І він її покинув,бо така йому не потрібна така..напрошується висновок що хлопцям начхати на почуття.їм потрібен секс і все.
Вони просто використовують дівчат для задоволення своїх фізіологічних потреб...
  • 0

#325 Amili

сама по собі

• Користувачі
  • 1458 повідомлень

Відправлено 19.08.2008 – 18:32

Перегляд дописуLink (19.08.2008 19:08) писав:

Розкажу реальну історію..хлопець з дівчиною зустрічався десь 2 місяці.А тоді він почав вимагати сексу,бо на його думку-це нормальна складова відносин.Точніше не складова.а головне в коханні..І без цього ніяк не можна..А дівчина відмовилась бо ні з ким не спить без шлюбу..І він її покинув,бо така йому не потрібна така..напрошується висновок що хлопцям начхати на почуття.їм потрібен секс і все.
І такий історій безліч...на жаль...Всерівно секс до шлюбу для мене припустимий, тільки в тому випадку, якщо ми з хлопцем зустрічємося довший час і відчуваємо взаємну симпатію. Але якщо він почне вимагати від мене цього - ніколи не отримає...можливо і дивно, але такий в мене принцип. Мене треба завоювати і заслужити )))) А бути з ким-небуть - не хочу.
І отут мені ще таке подумалося....а якщо дівчина стала об"єктом насилля зі сторони гвалтівника, то що, її вже не схочуть взяти заміж???
Панове, в стосунках не головне чи був в дівчини хтось до вас, а те, хто для вас ця дівчина. Мені здається, що в тих чоловіків, які хочуть одружитися на цнотливій жінці є власницький інстинкт (вона належатиме тільки мені), що не припустимий при рівноправних стосунках.
  • 0

#326 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 19.08.2008 – 18:43

Перегляд дописуHalka (10.08.2008 11:30) писав:

Моя подруга збирається заміж. Так от вона питалась в священника на рахунок дошлюбного сексу - на що він сказав, що можна сексом займатись до шлюбу, якщо люди точно впевнені, що вони разом назавжди, і вже обдумують весілля.
Але то все одно вважається гріхом.

Перегляд дописуVakuolka (10.08.2008 14:44) писав:

Погоджуюсь. Знаю теж такі випадки і не поодиничні, коли людину "прориває" після того, як запробує ТОГО ДІЛА :rolleyes:
Крім того, люди дійсно можуть банально не підходити одне одному в ліжку. Звичайно, не варіант перепробувати всіх, але одразу одружуватись теж не варіант.

Перегляд дописуLink (19.08.2008 19:08) писав:

Не всі хлопці козли, і не всі дівчата б...і.) Є і порядні, вірніше ті, в кого та натура дууууже далеко захована.)
  • 0

#327 Zhooook

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 167 повідомлень

Відправлено 19.08.2008 – 19:06

Перегляд дописуStuff (28.04.2006 10:36) писав:

Буду грубим і прямим..розкажу історію з життя..дівчина сказала свому хлопцю, що незаймана.. і до весілля сексу не буде..після весілля виявилось, що вона збрехала..і справа не в якихось її фізіологічних особливостях(думаю всі розуміють, про що я)..вона сама сказала..закінчилось розлученням питається - для чого таке потрібно було робити..
Тому я за..
Бувають же дурні жінки...
Якщо вже почала брехати, так нафіга потім викриватися?
Люди самі створюють собі проблеми.

Що до першого питання теми, то якщо людина таке каже у дорослому віці і живе в Україні, а не десь на безлюдному острові, то скоріш за все у неї негаразд з головою.

Перегляд дописуОлеська (19.08.2008 19:43) писав:

Погоджуюсь. Знаю теж такі випадки і не поодиничні, коли людину "прориває" після того, як запробує ТОГО ДІЛА :rolleyes:
Знаю знайому, яка виховувалася у жорсткій юдохристиянсьткій традиції, співала в церковному хорі, була забобонна і все таке, але коли почала цим заййматись (десь у 20), то вже ніщо не могло її зупинити. Заробила якісь болячки і мала проблему з вагітністю.

Инша дівчина, яка теж виховувалася в дусі юдохристиянтва, розповідала, що кожного разу після оргазму молилася й просила вибачення в Бога (Яхве) ;))) Але потім коли дорвалася то в внеї навіть був цікавий досвід з хазяїном і дресированою вівчаркою.

Висновок такий, що треба знаходити розумний компроміс між тілом і розумом і при чому власним, а не чиїмось.

Повідомлення відредагував Zhooook: 19.08.2008 – 19:03

• 0

#328 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 19.08.2008 – 19:34

Перегляд дописуZhooook (19.08.2008 20:06) писав:

Знаю знайому, яка виховувалася у жорсткій юдохристиянсьткій традиції, співала в церковному хорі, була забобонна і все таке, але коли почала цим заййматись (десь у 20), то вже ніщо не могло її зупинити. Заробила якісь болячки і мала проблему з вагітністю.

Инша дівчина, яка теж виховувалася в дусі юдохристиянтва, розповідала, що кожного разу після оргазму молилася й просила вибачення в Бога (Яхве) :rolleyes:)) Але потім коли дорвалася то в внеї навіть був цікавий досвід з хазяїном і дресированою вівчаркою.

Висновок такий, що треба знаходити розумний компроміс між тілом і розумом і при чому власним, а не чиїмось.

Чомусь мені так здалося, що ще одним ненависником християнства на форумі побільшало...)))

Так, від виховання багато чого залежить. Вірніше від того, наскільки насильним є насадження батьками тих чи інших принципів дитині.
  • 0

#329 Zhooook

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 167 повідомлень

Відправлено 19.08.2008 – 20:17

Перегляд дописуОлеська (19.08.2008 20:34) писав:

Чомусь мені так здалося, що ще одним ненависником християнства на форумі побільшало...)))

Так, від виховання багато чого залежить. Вірніше від того, наскільки насильним є насадження батьками тих чи інших принципів дитині.

Всяке насилля і насадження людині шкодить.
Навіщо все зводити до юдохристиянства?
Не хотів би переводити тему в цей напрямок.
Релігія просто лягає на благодатний ґроунт людських комплексів і збочень, паразитує на них. Але без неї можливо було б ще гірше.
  • 0

#330 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень
  • Місто:Вінниця

Відправлено 20.08.2008 – 09:35

Перегляд дописуAmili (19.08.2008 19:32) писав:

Панове, в стосунках не головне чи був в дівчини хтось до вас, а те, хто для вас ця дівчина. Мені здається, що в тих чоловіків, які хочуть одружитися на цнотливій жінці є власницький інстинкт (вона належатиме тільки мені), що не припустимий при рівноправних стосунках.
Ги, а отут обізвався хлопака з власницьким інстинктом і каже: а що то у Вас за такі "рівноправні" стосунки, де "вона належить не тільки мені" (виходячи з Ваших слів)? Тобто коли кожен може ходити "наліво" скільки влізе і де захоче? Файні рівноправні стосунки, ніхто нікому не належить, "гуляй душа" :rolleyes:
  • 0

#331 ВакуОлька

Найпостожерливіша

• Користувачі
  • 1558 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 20.08.2008 – 10:23

Не пам"ятаю де почула, що: жінку беруть з минулим, а чоловіка - за майбутнє!
  • 0

#332 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень

Відправлено 20.08.2008 – 10:39

Перегляд дописуVakuolka (20.08.2008 11:23) писав:

...і вони ще фиркають про якийсь фемінізм :) І так все суперово - в минулому роби що заманеться, та й майбутнє забезпечене ;) А чоловікові - хз що, та ще й влаштовуй тому моральному опудалу майбутнє :rolleyes:
  • 0

#333 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 20.08.2008 – 15:30

Перегляд дописуVakuolka (20.08.2008 11:23) писав:

Чула трохи по-іншому: Жінка цікава своїм минулим, а чоловік - майбутнім.
  • 0

#334 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • 3010 повідомлень
  • Місто:Scorpio const.

Відправлено 20.08.2008 – 15:41

Перегляд дописуОлеська (20.08.2008 16:30) писав:

Чула трохи по-іншому: Жінка цікава своїм минулим, а чоловік - майбутнім.
Якщо минуле було бурне, то як взнаєш потім вже нічого цікаво не буде)))))

Перегляд дописуОлеська (19.08.2008 20:34) писав:

Взагалі всі релігійні течії створені для контролю за нормами моралі та етики, а ці в свою чергу служать як би обмежувачом, що не було анархії. А батьків фанатиків зараз порідшало, проте вони є і дітей їхніх і їх мені шкода.
  • 0

#335 lorelei

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 226 повідомлень
  • Місто:Калуш ->Львів

Відправлено 20.08.2008 – 15:56

Якщо дівчині чи хлопцю 18-20 років і вони одружуються незайманими - це більш-менш прийнятно. Але коли їм 25-30 а то й більше і вони вже повністю дорослі сформовані особистості, то чекати шлюбу, щоб зайнятись сексом - це просто смішно...
  • 0

#336 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 20.08.2008 – 16:08

Перегляд дописуБоБриК (20.08.2008 16:41) писав:

Якщо минуле було бурне, то як взнаєш потім вже нічого цікаво не буде)))))

"Як взнаєш"? Ооо... ти погано знаєш жінок...))) Є наказані правила жінки: ніколи не кажи реально, скільки в тебе було коханців.

Перегляд дописуlorelei (20.08.2008 16:56) писав:

Якщо дівчині чи хлопцю 18-20 років і вони одружуються незайманими - це більш-менш прийнятно. Але коли їм 25-30 а то й більше і вони вже повністю дорослі сформовані особистості, то чекати шлюбу, щоб зайнятись сексом - це просто смішно...

Так, якщо молодим людям вже йде за 25-ть, то незайманість - це недолік (виключення тим, хто "нє от міра сєго")
  • 0

#337 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • 3010 повідомлень
  • Місто:Scorpio const.

Відправлено 20.08.2008 – 16:31

Перегляд дописуОлеська (20.08.2008 17:08) писав:

"Як взнаєш"? Ооо... ти погано знаєш жінок...))) Є наказані правила жінки: ніколи не кажи реально, скільки в тебе було коханців.
Є такі що ще й при тобі перелічувати почнуть))) А навіщо питати? Результат "на ліцо"))
  • 0

#338 Amili

сама по собі

• Користувачі
  • 1458 повідомлень

Відправлено 22.08.2008 – 12:52

Перегляд дописуСварус (20.08.2008 10:35) писав:

Ги, а отут обізвався хлопака з власницьким інстинктом і каже: а що то у Вас за такі "рівноправні" стосунки, де "вона належить не тільки мені" (виходячи з Ваших слів)? Тобто коли кожен може ходити "наліво" скільки влізе і де захоче? Файні рівноправні стосунки, ніхто нікому не належить, "гуляй душа" B)

Ну Ви мене трішки не так зрозуміли. Рівноправні стосунки це такі, в яких взаємовідносини побудовані на вірності, рівності прав і вибору жінки і чоловіка, взаємоповазі, любові, щирості.
Те, що було раніше, колись, не важливе тепер. Що було те і минуло...В стосунках з моїм хлопцем мене не цікавить, що чи хто був до мене в нього. Мене цікавить те, що є зараз. Можливо це і не правильно з певної точки зору...
А ще я дуже поважаю тих чоловіків, які дотримуються цноти до весілля. Вважаю, що саме вони мають право вимагати від своєї дівчини того самого. ХЗ
  • 0

#339 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень

Відправлено 22.08.2008 – 13:52

Перегляд дописуAmili (22.08.2008 13:52) писав:

Ну Ви мене трішки не так зрозуміли. Рівноправні стосунки це такі, в яких взаємовідносини побудовані на вірності, рівності прав і вибору жінки і чоловіка, взаємоповазі, любові, щирості.
Прямо якась казка <_<

Перегляд дописуAmili (22.08.2008 13:52) писав:

Те, що було раніше, колись, не важливе тепер. Що було те і минуло...В стосунках з моїм хлопцем мене не цікавить, що чи хто був до мене в нього. Мене цікавить те, що є зараз. Можливо це і не правильно з певної точки зору...

А ще я дуже поважаю тих чоловіків, які дотримуються цноти до весілля. Вважаю, що саме вони мають право вимагати від своєї дівчини того самого. ХЗ
Але й закривати очі на минуле - небезпечно. Адже майбутнє - це минуле через призму теперішнього(с)Сварус_буГа_ГА!_)

Ну та, а як же інакше? Подвійні стандарти то є зле, якщо вже хтось і вимагає цноти, то й інша сторона вправі вимагати того ж самого. Але тут ще є така штукенція що всі впираються в шлюб. А якщо, скажімо, для чоловіка шлюб - це ніщо? І взагалі якось це дуже умовно, от сьогодні сексом займатись не можна, ми не розписані, а вже завтра після РАГСУ - можна <_< А що власне змінилося? А абсолютно нічого, день як і мійльйони днів до цього, і люди ті ж, і проблеми ті ж. Все абсолютно те ж саме. Але так, люди люблять надавати сенсу і значення всьому, що їх оточує, шукають у всьому символізм. На мою думку люди мають кохатись(на те воно й слово таке) тому що кохають одне одного, а не тому що в соціумі вони вже вважаються законними чоловіком і жінкою. Таке враження що вони кохаються для соціуму, Конституції України, РАГСу і церкви, а не для самих себе. Люди стали надто залежними від суспільства(його_думки/правил), і про це є тема, гг (називається кому що - а курці просо)

Повідомлення відредагував Сварус: 22.08.2008 – 13:53

• 0

#340 МанункА

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 3 повідомлень
  • Місто:Калуш

Відправлено 24.08.2008 – 13:53

І я спробую висловити свою думку.
По-перше на рахунок контрацептивів. Вагітніють з презервативами(і якісними теж), з спіралями, з таблетками-тобто 100% гарантії НЕ ІСНУЄ. А далі йде відповідальність не тільки за своє життя. Сумніваюсь що ті діти, які переважно так філософствують на рахунок сексу можуть нести відповідальність хоча би за своє життя, не кажучи вже за дитину. Це раз.
По-друге на рахунок венеричних болячок. Знайшла в неті інфу що розміри пор у презервативі 0,2 мікрони, а розміри вірусу СНІДу 0,05 мікрон, тобто 4 віруси лізуть в одну пору. А тепер варто задуматись про самообман, тобто з презервативом я захищений.Це два.
На рахунок досвіду. Можна мати 10 партнерів і навчитись тільки ноги розсувати. По справжньому розкутим стаєш тільки з коханою людиною , коли не бридишся і любиш кожен сантиметр тіла. І коли люди недосвідчені вони легше сприйматимуть нове, експериментуватимуть, ніж ті, хто вже "знає" як має бути. На рахунок темпераменту під час зустрічання видно чи людина закомклексована, чи консерватор, чи навпаки любить щось нове. Так само буде і в сексі. А на рахунок фізичного неспівпадіння то все прекрасно зтягується-розтягується, тобто при бажанні пристосуватись завжди можна, коли це не патологія.
Дуже часто спробувавши секс з цікавості дівчатка потім стають фригідними, і радості сексу їм тільки сняться. "Коли зірвав ти недостиглий плід то все життя куштуватимеш його гіркоту" не пам"ятаю саме чиї це слова.
Спеціально не зачіпала релігійної сторони питання.
Я думаю що в наш час просто страшно спати з кимось, а розмови коли йому довіряєш і так далі, то людина і сама може не знати що хвора.
Я не говорю про цноту до шлюбу, а про секс дорослих відповідальних ЗАКОХАНИХ людей, які будуть не тільки насолоджуватись, але й зможуть відповісти за наслідки.
Нікого не вчу, сама не свята, але діти-ДУМАЙТЕ, секс то не забавка, а непродумані кроки можуть "аукатись" все життя.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних