Перейти до вмісту

Секс до шлюбу.

Повідомлень в темі: 543

Опитування: Секс до шлюбу (350 користувачів проголосувало)

Секс до шлюбу

1. Самою собою, без нього не можливо (213 голосів [60.34%])

Процент голосів: 60.34%

2. Що за гидота ! (21 голосів [5.95%])

Процент голосів: 5.95%

3. Байдуже (55 голосів [15.58%])

Процент голосів: 15.58%

4. Можу потерпіти (64 голосів [18.13%])

Процент голосів: 18.13%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#261 малеча

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 669 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:вершина самотності

Відправлено 02.11.2007 – 19:50

Раніше до цього майже паралельно відносилась до цього. Але зараз я розумію що до чи після, але партнер має бути один.
У ЗМІ почула таке: науково, генетично, соціально... і т.п. доведено що діти дівчат схожі на перших їх партнерів. Тобто діти будуть від іншого батька, але будуть схожі на її першого партнера(звичайно не повністю, але...) Це мене спонукало задуматись :blink:

Повідомлення відредагував малеча: 02.11.2007 – 19:51

• 0

#262 sam

Just a man...

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 660 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Lviv

Відправлено 02.11.2007 – 22:23

Партнер має бути один - на протязі якого часу??? Всього життя???

А ти впевнена що отак, з першого разу вгадаєш???
  • 0

#263 Малинка

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 207 повідомлень

Відправлено 06.11.2007 – 22:33

Я проголосувала за секс до шлюбу.Чому?????
Бо перш ніж одружитися все таки треба знати чи буде тобі партнер підходити в сексуальному плані,чи ні, чи підходити ви темпераметрати,чи вам добре разом.Бо все таки секс - це не відємна частина щасливого шлюбу.Бо коли секс між людьми є тільки після вессіля,може бути розчарування, і взагалі відраза до сексу з коханною людиною,а це не добре.Бо коли людина не задоволена сексом - це не міцнить шлюб,а руйнує,і від цього часто відбуваються зради :blink:
  • 0

#264 sleeping_daemon

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 31 повідомлень

Відправлено 26.11.2007 – 01:57

Шлюб для деяких втратив свою цінність як інститут суспільства. Структура суспільства змінюється в сторону полігамності. Раніше це вважалося неприпустимим, тепер же, хто бажає, може користуватися цим. Тому це особиста справа кожного.
  • 0

#265 Ксюшенька

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 325 повідомлень
  • Місто:Тернопіль

Відправлено 29.11.2007 – 17:54

Я за секс до шлюбу..Вибачте але вдруг твій хлопець не підійте тобі в сексуальному плані?Потім ціле життя мучитись..Багато пар розлучаються із-за несовместимості в ліжку!
  • 0

#266 banderivec

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 262 повідомлень
  • Місто:криївка в лісі

Відправлено 05.12.2007 – 16:54

Текст великий, але варто почитати

Цитата

Спробуємо розглянути «за і проти» дошлюбних статевих відносин.
Небезпеку таких зв'язків медики і психологи бачать в наступному:
непередбачена вагітність;
аборти;
венеричні захворювання;
психічні травми;
позашлюбні діти;
подальше моральне падіння.

Що стосується психічних травм, то спектр їх дуже широкий — від втрати самоповаги до спроб
самогубства, коли партнер кидає дівчину, оскільки їх випадковий зв'язок не заснований на відчутті любові і не припускає створення сім'ї.

Скажемо декілька слів про небезпеку морального падіння дівчат, ведучих статеве життя поза шлюбом. Незалежно від того, є у них якесь уявлення про етичні норми чи ні, на зміну першого зв'язку, як правило, короткою, приходить друга. У тієї, що випробувала приниження, а іноді і жертвою насильства дівчини, що стала, різко понижена самооцінка, тому що, не дивлячись на браваду, в глибині душі вона мріє про справжню любов, про щасливе заміжжя. В той же час її перший негативний досвід підказує, що вона зробила непоправну помилку і тепер не заслуговує пошани і любові. Махнувши на себе рукою, вона пливе за течією і падає все нижче — і у власних очах, і в очах тих, що оточують. Це шлях деградації особи, нерідко з трагічним результатом. Наша держава майже зовсім не займається цією проблемою; вся надія — на добродійні організації і на Церкву, у яких вже є досвід соціальної і духовної реабілітації дівчаток, що оступилися, і дівчат.

Тепер — про те, які доводи на користь дошлюбних зв'язків приводять їх прихильники. Зазвичай вони такі:
статевий потяг закладений в нас природою, пригнічувати його протиприродно;
сексуальне життя необхідне з точки зору психічної гігієни, а стриманість шкодить здоров'ю;
досвід інтимних відносин до шлюбу дозволяє згодом уникнути помилок у виборі чоловіка і досягти гармонії в браку.

Спробуємо розібратися, наскільки це вірно.

З тим, що статевий інстинкт природний, сперечатися ніхто не стане. Проте безперечно і інше: загальний рівень культури людини визначається тим, якою мірою він контролює свої ваблення — саме цим ми і відрізняємося від тварин. Річ у тому, що будь-яке ваблення може цілком підпорядкувати собі людину, його поведінку і мислення. Ми стаємо заручниками своєї потреби, страждаємо, коли не можемо її задовольнити, або випробовуємо спустошення, коли переситимося. Активність думки може перетворити природну потребу на некеровану пристрасть, яка рушить наші життєві плани. Думаючи, що вільні, ми насправді рабськи служимо своїм бажанням.
Кожне бажання — це зона ризику. От чому і батьки стародавньої Церкви, і сучасні учені одностайні в тому, що, не уміючи приборкувати свої бажання, ми не можемо досягти свободи і самореалізуватися.

Контролювати свої бажання — зовсім не те ж, що пригнічувати їх. Чим сильніше ми пригнічуємо якусь потребу, тим більше її енергія. Пригнічені бажання рано чи пізно обертаються неврозами і нав'язливими станами (що і використовують як аргумент прихильники вільних дошлюбних відносин). Але якщо людина свідомо ставить завдання навчитися управляти своїми інстинктами, у нього виробляється навик самоконтролю. Профессор Ю.М. Орлів в книзі «Статевий розвиток і виховання» говорить, що обмеження, які накладає на себе сама людина, не створюють внутрішнього конфлікту і не небезпечні для його психіки. Більш того, «нормальний розвиток людини неможливий, якщо у нього немає здібності до саморегуляції статевого ваблення».

Що стосується твердження, ніби стриманість шкідлива для фізичного здоров'я, то це щось інше, як міф. Чи чули ви, щоб хто-небудь помер від відсутності статевих відносин, як вмирають з голоду і спраги? Навпаки, ми знаємо приклади того, як цнотливе життя вивільняло духовну і інтелектуальну енергію у чоловіків і жінок, які направляли її на благо людям. «Але це — особливе покликання, шлях вибраних, — заперечать мені. — А для чого стримуватися звичайним людям?»
Деякі дівчатка прагнуть отримати досвід сексуальних відносин до браку, щоб потім стати хорошою партнеркою для чоловіка. Вони соромляться виявити свою недосвідченість, оскільки вважають цю сферу життя найголовнішою в людських відносинах. Ці дівчатка зовсім не розпусні, така установка сформувалася у них під впливом теле- і відеофільмів, що нав'язують помилкову систему цінностей. В результаті молодь не має уявлення про інші прояви любові, вищі і довговічніші, здатні принести дійсне щастя. Так на наших очах відбувається руйнування культури життя.

Тепер — декілька слів про переваги цнотливості до шлюбу.

Контрольоване статеве ваблення — могутнє джерело життєвої енергії, яку можна і потрібно направити на те, що забезпечить вам успішне майбутнє, — на самоудосконалення: навчання, підвищення культурного рівня, заняття спортом, допомога близьким, спілкування з друзями, пізнавальні поїздки і т.д. Добре, якщо всім цим ви займатиметеся з людиною, якої сподіваєтеся бачити в майбутньому своїм чоловіком (дружиною): у вас з'являться загальні інтереси, захоплення, ви краще дізнаєтеся характери один одного, спробуєте їх на сумісність, навчитеся піклуватися про свого друга і оберігати його від своїх егоїстичних бажань. Якщо, люблячи взаємно, ви зумієте зберегти чистоту до браку, це прославить вас в очах один одного.
Окрім статевої близькості, нам дано таке диво, як ніжність. У дошлюбних відносинах вона грає дуже велику роль, тому що її можна проявляти у будь-який момент і в найрізноманітніших формах, навіть коли ви утримуєтеся від інтимної близькості. Ніжність незвичайно збагачує нашу емоційну сферу, робить відчуття піднесеними, тонкими, красивими, учить вгадувати кожен рух душі улюбленої людини. У шлюбі це виллється в гармонійніший союз, ніж якби ви почали знайомство один з одним в ліжку.

Перший досвід статевої близькості двох людей володіє унікальною цінністю — такої миті у вас більше не буде ніколи. Особливо це важливо для жінки. Люди, що у цей момент люблять, дарують, відкривають себе один одному цілком. Колишній сексуальний досвід позбавляє ця подія його високої значущості. А якщо перша близькість проходила у дівчини зовсім інакше, якщо її просто використовували як інструмент для задоволення своєї потреби або, гірше за те, зробили це насильно, — як вона відноситиметься до інтимного життя взагалі? З огидою? З цинізмом? З презирством до себе і недовірою до свого партнера? Не чи тому у моїх великодосвідчених підопічних така безнадійна печаль в очах, а на руках — сліди порізів, спроб розірвати цей порочний круг?

Багато молодих пар зараз вінчаються в церкві. Кожний з них оголошує, що приймає іншого навіки, як дар, посланий Богом. Якщо молоді вже мали інтимний зв'язок до браку, це означає, що замість того, щоб дочекатися дару, вони в нетерпінні, поспішно і грубо вирвали його з рук Дарувальника. Таїнство виявляється обкраденим: жених і наречена вдають, що приймають від Бога те, чим вужчий заволоділи самовільно, тобто їх союз починається з брехні, вимовленої перед Богом і людьми, — з гріха Адама і Єви.

Не варто думати, що це розповсюджується тільки на віруючих людей. Та ж сама фальш закрадається і в церемонію цивільної реєстрації браку. Це неприємно, це знецінює торжество в очах самих молодожонів. Чи треба починати сумісне життя з брехні?
Цнотливість — не просто спосіб уникнути поганої хвороби, а міцна етична основа благополучного браку. Звичайно, фортеця його залежить від двох. У чоловіка, що мав безладні зв'язки до браку, неминуче падає пошана до жінки як такий, і, навіть якщо його дружина чиста, він мимоволі вважатиме її знаряддям насолоди, предметом, яким він має право володіти. Конфлікти в такій сім'ї неминучі.

Отже кращий спосіб уникнути невдачі — володіти не іншою людиною, а собою.
:cool2:

Повідомлення відредагував banderivec: 05.12.2007 – 16:58

• 0

#267 Nina

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 4 повідомлень

Відправлено 05.12.2007 – 18:09

ось моя позиція-я звичайно вірю в Бога,але можливо моя віра не така сильно...і буду за це горіти в пеклі,але я вважаю це нормальним....це краще ніж мустурбація...
Хоча ми і люди..та вседно в нас є тваринні інстингти..і секс один із них...
ну звісно деякі дівчата можуть сказати,що займатися сексом і займатися коханням це абсолютно різні речі,можливо,але сам процес не змінюється...тому....я завершу свій довгий і можливо нудний монолог...
мою думку ви зрозуміли...
  • 0

#268 sleeping_daemon

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 31 повідомлень

Відправлено 06.12.2007 – 00:10

Перегляд дописуbanderivec (5.12.2007 16:54) писав:

Текст великий, але варто почитати
:cool2:
Шановний, а тепер порахуйте, яких психічних травм завдасть ваш допис тим, у кого вже був секс до шлюбу,які ведуть саме таке життя. Ваше "вірно" (до-речі, в українській мові це слово не вживається у значенні "правильно", це русизм) - це ви міряєте відносно чого? Я вам можу аналогічний текст написати з точністю до навпаки, залежно, які базові цінності брати за основу. Критикуючи тих, хто вже так живе, ви тільки погіршите ситуацію, от візьме така людина, і повірить у ваш допис, і буде все життя жити з думкою, що вона якась "невірна" як ви кажете.

Найгірше - це оцінювати.

Будуть люди, які хочуть жити "тут і зараз", будуть і такі, хто захочуть жити "як Книга пише".

Наша справа - навчитися мирно співіснувати, а не переконувати один другого.

Звичайно, намагаючись переконати інших у своїй правоті, Ви намагаєтеся спростити Собі життя, а не Тим, Кого ви переконуєте. Вони ж можуть намагатися переконати Вас, і змісту в цьому я теж не бачу.

Ви можете просто бути іншою людиною (як фізіологічно так і психологічно)... Це все-одно що намагатися змусити людину без задатків до сильних м'язів віджиматися на турніку, в неї не вийде ні разу, і поставити їй двійку перед всім класом. Або людину без задатків математичних вивчити урок з математики, а якщо не вивчить - набити ремнем дитину за це.

Давайте кожен буде робити те, що краще вміє, для загального блага, а не достьобуватися до інших через те, що інші не такі, як Ви, і намагатися переробити їх, при чому це навряд чи можливо!

Набагато кращим видається навчитися бути терпимим ніж безкомпромісним.

Подивіться, як живуть розвинуті країни, як там до цього ставляться, чи Ви вважаєте, що це не наш шлях - розвиток?

Дитячий садочок, чесне слово.

Повідомлення відредагував sleeping_daemon: 06.12.2007 – 00:25

• 0

#269 banderivec

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 262 повідомлень
  • Місто:криївка в лісі

Відправлено 06.12.2007 – 08:24

1. Цей текст не мій, тому то його і виділено як цитату. :)
2. Форум для того й існує, щоб обговорювати теми. І це лише наведено аргумент за "проти" :8:
  • 0

#270 ЛяльКА=)

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 356 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 19.02.2008 – 08:03

Я думаю що краще до шлюбу...ну скажіть...хіба не виникне думка про те що він у мене один, а ось може у когось кращий...а я цього ніколи не дізнаюсь.....дуже малий процент не зраджує...до того ж до весілля треба нагулятися...щоб подружнє життя не складалося з одних "я ж заміжня"....а можна б було тверезо і доросло оцінити всі переваги подружнього життя)
  • 0

#271 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6536 повідомлень

Відправлено 19.02.2008 – 09:40

Перегляд дописуЛяльКА=) (19.02.2008 08:03) писав:

тверезо і доросло оцінити всі переваги подружнього життя)

Все як не з"їм, то понадкусую - це не доросло, це по-дитячому

Перегляд дописуЛяльКА=) (19.02.2008 08:03) писав:

ну скажіть...хіба не виникне думка про те що він у мене один, а ось може у когось кращий...а я цього ніколи не дізнаюсь....

Не виникне, якщо в голові все нормально і людину справді кохаєш.

Перегляд дописуsleeping_daemon (6.12.2007 00:10) писав:

Подивіться, як живуть розвинуті країни, як там до цього ставляться, чи Ви вважаєте, що це не наш шлях - розвиток?

Розвинуті країни, якщо на те пішло, зараз якраз вигрібають усю купу проблем, породжених нерозбірливістю батьків у "вільні шістдесяті" роки. Через що там зараз якраз росте повага до розбірливості. А ми, як завжди, відстаємо від них на 30-40 років.

Повідомлення відредагував -=VJ=-: 19.02.2008 – 09:40

• 0

#272 Dynkan 113

Старійшина

• Користувачі
  • 1721 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 19.02.2008 – 09:41

Перегляд допису-=VJ=- (19.02.2008 09:37) писав:

А питання вибору це хіба ненормально, людська цікавість стосується і сексу, адже секс відіграє далеко неостанє місце в сімейному житті...
  • 0

#273 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 19.02.2008 – 09:44

Перегляд дописуDynkan 113 (19.02.2008 09:41) писав:

секс відіграє далеко неостанє місце в сімейному житті...

І далеко не перше.
  • 0

#274 ЛяльКА=)

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 356 повідомлень

Відправлено 19.02.2008 – 09:48

Перегляд допису-=VJ=- (19.02.2008 09:40) писав:

І до чого тут це?! Якщо читати уважно, то можна зрозуміти що я маю на увазі, що якщо входиш в шлюб з досвідом, і цей досвід стосується не тільки сексу, а й відносин, то тобі буде набато легше не робити тих самих помилок і більш тверезо дивитися на деякі речі...

Ну так...але ж не факт що твоя дружина, хочаб на мить, але захоче іншого чоловіка?

В тебе що з самого ранку настрій поганий?
  • 0

#275 Dynkan 113

Старійшина

• Користувачі
  • 1721 повідомлень

Відправлено 19.02.2008 – 09:50

Перегляд допису-=VJ=- (19.02.2008 09:44) писав:

І далеко не перше.
Таки так.Проти природи непопреш, навіщо пригнічувати своє бажання, його просто потрібно контролювати, дбати про безпеку, і усе, небачу ніякої проблеми в тому щоб займатися сексом до шлюбу...
  • 0

#276 sleeping_daemon

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 31 повідомлень

Відправлено 19.02.2008 – 10:13

Перегляд дописуDynkan 113 (19.02.2008 09:50) писав:

Таки так.Проти природи непопреш, навіщо пригнічувати своє бажання, його просто потрібно контролювати, дбати про безпеку, і усе, небачу ніякої проблеми в тому щоб займатися сексом до шлюбу...
А я от пригнічував своє бажання до 24-ох років, бо вважав себе неправильним, так мене в дитинстві навчили. Я - маньяк? ))
  • 0

#277 Dynkan 113

Старійшина

• Користувачі
  • 1721 повідомлень

Відправлено 19.02.2008 – 10:17

Перегляд дописуsleeping_daemon (19.02.2008 10:13) писав:

А я от пригнічував своє бажання до 24-ох років, бо вважав себе неправильним, так мене в дитинстві навчили. Я - маньяк? ))
<_< якщо важали себе неправильним то це сугубо Ваша особиста справа, кожен сам вибирає як йому житти, а відносно того чи ви маняк незнаю, Ви в міліцію зверніться вони вам пояснять... :ggggg:
  • 0

#278 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 19.02.2008 – 13:30

Перегляд дописуЛяльКА=) (19.02.2008 09:48) писав:

Ну так...але ж не факт що твоя дружина, хочаб на мить, але захоче іншого чоловіка?

Якщо я буду вести себе, як йолоп і вб"ю усі почуття - тоді звісно не факт. Але доти...Втім, це треба мати досвід, щоб зрозуміти такі речі. Хоча мені у твоєму віці такі речі і в голову не приходили - o tempora, o mores.
  • 0

#279 Dynkan 113

Старійшина

• Користувачі
  • 1721 повідомлень

Відправлено 19.02.2008 – 13:53

Перегляд допису-=VJ=- (19.02.2008 13:30) писав:

Якщо я буду вести себе, як йолоп і вб"ю усі почуття - тоді звісно не факт. Але доти...Втім, це треба мати досвід, щоб зрозуміти такі речі. Хоча мені у твоєму віці такі речі і в голову не приходили - o tempora, o mores.
Досвід, щоб мати досвід потрібно мати стосунки (необовязково секс)... але трапляється що невдалий досвід може сильно підпортити світогляд відносно питань шлюбу...
  • 0

#280 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 19.02.2008 – 13:56

Перегляд дописуDynkan 113 (19.02.2008 13:53) писав:

Досвід, щоб мати досвід потрібно мати стосунки (необовязково секс)... але трапляється що невдалий досвід може сильно підпортити світогляд відносно питань шлюбу...

Що тут скажеш - тоді треба робити висновки і жити далі, намагаючись не повторювати помилок.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних