Перейти до вмісту

Секс до шлюбу.

Повідомлень в темі: 543

Опитування: Секс до шлюбу (350 користувачів проголосувало)

Секс до шлюбу

1. Самою собою, без нього не можливо (213 голосів [60.34%])

Процент голосів: 60.34%

2. Що за гидота ! (21 голосів [5.95%])

Процент голосів: 5.95%

3. Байдуже (55 голосів [15.58%])

Процент голосів: 15.58%

4. Можу потерпіти (64 голосів [18.13%])

Процент голосів: 18.13%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#241 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 8134 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 12.10.2007 – 00:01

Перегляд дописуEvol (11.10.2007 12:31) писав:

про яку таку різну фізіологію говорите? :D

Маю на увазі фізично чоловік і жінка можуть не бути гармонійними (це м"яко кажучи), темпераменти і т.п.
  • 0

#242 a7kiper

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 15 повідомлень

Відправлено 17.10.2007 – 16:17

Немає ніякої нерівності у вченні церкви, просто чоловік-батько голова сім'ї а жінка-берегиня сімейного вогнища. Чоловік-сила, жінка-ніжність. Один без одного вони не можуть, а разом творять гармонію. Коли панує між ними любов, самопосвята одне одному про питання нерівності можна забути. Це в інших народів буває нерівність, а в нашого завжди була традиція взаємоповаги в сім'ї, не враховуючи досвід деградації в суспільстві комуни, де чоловіки бухі регулярно інтенсивно били жінок.
Це щодо нерівності.

Нічого не минає безслідно. Всяка дія має наслідки.
Для блага дітей і нащадків мама і тато мають бути незайманими до шлюбу.
Шлюб це освячення і благословення пари і їх майбутніх дітей Силою Святого Духа. (Не дай боже щоб так освячували педорасів, що деякі священники-чорти-перевертні роблять у "просунутих" державах)
і після шлюбу секс є блаженством тіла, закохані починають здобувати досвід і експериментувати з позами. Гірше, якщо вони будучи здорові починають анальні та оральні практики що є "найнормальнішим "збоченням, як і інші збочення що є нездоровими і аморально-душо-руйнівними.
Секс до шлюбу як і поза шлюбом (на ліво) то є блядство. Блядство-гріх, гріх-саморуйнація.
Повинно бути благословення, після взаємопосвяти. І тоді все буде добре.
Сумніви в таких речах це омана.
Хто хоче щастя- треба жити за законами моралі, тоді буде добре, бо плоть тимчасова.
КОХАЙМОСЯ, та не блядуймо!!! :prapor3: :cool1: :cool1: :cool1:
  • 0

#243 Chily

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 448 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 17.10.2007 – 16:32

секс до шлюбу - це необхідність.
великий процент сімейних пар розходяться саме на сексуальному грунті.
Не зійшлись у ліжку - не склалося сімейне щастя. Тому.... )
  • 0

#244 Neorlandina

Schadenfreude

• Користувачі
  • 3840 повідомлень

Відправлено 17.10.2007 – 16:38

яка різниця погано воно чи нє? якшо запізно вже про це думати? :prapor3:
  • 0

#245 a7kiper

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 15 повідомлень

Відправлено 17.10.2007 – 17:06

ТЕЛЕГОНІЯ це не казочки, це реальність, хто відмовляється від роздумів на цю тему і відкидає її геть з голови той займається самообманом, забазарюючи свою совість, щоб вона не мішала гуляти.
Зрозумійте що те що є гріхом це те що нас самих руйнує з середини, за нашою згодою, внаслідок обману (нечиста сила не спить).
Завжди диявол, що є батьком брехні і обману, намагався видати людині зле, "довівши" їй що то є добре.
Кожна людина народжена стати святою, і ПОВІРТЕ, життя за законом моралі приносить радість і блаженство і насолоду, тоді як аморальне життя тільки здається, що воно "класне", та це той самий диявол нас технічно обманює щоб погубити. Бо нісля того як ми бляданем нам краще не стане, навіть якщо буде здаватися що нам ДОБРЕ, бо наслідки аморальності- саморуйнація.
Щоб рости у розвитку треба очистити своє мислення, а це ми ВСІ хочемо, хто сумнівається, хай запитає у своєї совісті.

Я грішний як і всі люди, але я ХОЧУ до раю. І ВСІ люди туди хочуть (навіть ті які забили). Шоб туди попасти треба зусилля, віру, волю.
Це моя і твоя, проста і єдина суть цього життя.

Після смерті ніхто тебе не спитає скільки ти кілограмів їжі перепустив через себе, скільки літрів бухла випив, скільки кинув палок, скільки разів кінчила, і т.д. і т.п.
а просто подивляться на колір твоєї душі...

яка різниця погано воно чи нє? якшо запізно вже про це думати?

- Ніколи не буває пізно! гірше коли людина забила на самовдосконалення.

Втративши незайманість можна просто покаятись і більше до шлюбу не давати чи не грати(чололовікові)
а дочекавшись шлюбної ночі - отримати довгождану насолоду, де в першу чергу не сам собі а їй вся увага, щоб їй в першу чергу було добре, тоді як вона думає про тебе а не про себе.

Всі здорові люди сумісні в ліжку. Простосто коли людина праведна вона отримує розуміння який партнер їй потрібен, а коли гнила морально, то все шось в неї не так, не тільки в ліжку.
Просто напросто требе бути праведним і все що треба для щастя НЕОДМІННО буде як не в цьому то в іншому житті. І наші заслуги будуть мати велику винагороду, а за зло- відповідну відплату від Бога.
Шануймося!!!
  • 0

#246 Neorlandina

Schadenfreude

• Користувачі
  • 3840 повідомлень

Відправлено 17.10.2007 – 17:26

a7kiper
дякую шо даєте мені останній шанс виправитися! :prapor3:
у мене все в житті чудово. тому, слідуючи вашій логіці - я праведна людина. отже маючи секс до шлюбу я не чиню зла. я ж бо праведна людина.
дякую! я й не знала. :cool1:

Повідомлення відредагував Neorlandina: 17.10.2007 – 17:26

• 0

#247 Evol

Старійшина

• Користувачі
  • 1846 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 17.10.2007 – 22:06

Перегляд дописуОлеська (12.10.2007 01:01) писав:

Маю на увазі фізично чоловік і жінка можуть не бути гармонійними (це м"яко кажучи), темпераменти і т.п.
ну ви ж не лягаєте в ліжко з людиною яку не знаєте? :prapor3: якщо ви її добре знаєте, то можете принаймні уявити, якою вона буде в ліжку. головне розуміння одне одного, тоді і в ліжку вже буде супер :cool1:

Перегляд дописуChily (17.10.2007 17:32) писав:

спочатку вони розходяться морально, а вже потім як наслідок - сексуально.

Повідомлення відредагував Evol: 17.10.2007 – 22:09

• 0

#248 Topper

Т-Безсмертний

• Користувачі
  • 2584 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 17.10.2007 – 23:53

секс до шлюбу - це необхідність.
Чо ж тоді в тих шо активне сексуальне життя(неодружених і незаміжніх) в нормі, розходяться? Причому частіше мабуть ніж в шлюбі би то було! Такшо всьо індивідуально :prapor3:
  • 0

#249 Chily

Писар

• Користувачі
  • 448 повідомлень

Відправлено 18.10.2007 – 00:41

Topper
а хто ж казав, що от тільки так і всьо? )) Одна пара може десятиліттями жити і мати 5-хвилинний вимучений секс раз на місяць, а когось це не буде влаштовувати, і за Фройдом, через сексуальне незадоволення будуть сварки і розбіжності. Отак от.

але секс - не в ніякому разі не гарантія 100% успішних стосунків чи заміжжя.
  • 0

#250 Topper

Т-Безсмертний

• Користувачі
  • 2584 повідомлень

Відправлено 18.10.2007 – 01:01

Перегляд дописуChily (18.10.2007 01:41) писав:

Topper
а хто ж казав, що от тільки так і всьо? )) Одна пара може десятиліттями жити і мати 5-хвилинний вимучений секс раз на місяць, а когось це не буде влаштовувати, і за Фройдом, через сексуальне незадоволення будуть сварки і розбіжності. Отак от.
Як то можна мати 5-ти хвилинний секс? Та сам процес мого стріптіза кіко вартий :prapor3: :) А ти кажеш секс в 5 хвилин :cool1: Та ну, мені аж бридко уявити :) А хто такий Фройд, тіпа він всьо знає кому шо і як буде влаштовувати? B)

Цитата

але секс - не в ніякому разі не гарантія 100% успішних стосунків чи заміжжя.
Бліна, ну ти мене вже точно добиваєш, фаталіті(бабліті і інші літі) лишилось :cool1: Я так стараюсь шоп в мене всьо було в заміжніх стосунках чікі, ну всі мої старання пішли на смітник :cool1:
  • 0

#251 Chily

Писар

• Користувачі
  • 448 повідомлень

Відправлено 18.10.2007 – 01:06

Topper
ПЕРЕСТАНЬ!!! ну я ж серйозна зара... ))
  • 0

#252 Topper

Т-Безсмертний

• Користувачі
  • 2584 повідомлень

Відправлено 18.10.2007 – 01:16

Chily, значить: ****ься до шлюбу чи після шлюбу, але вам то не забезпечить стабільне заміжнє житьо :cool1: Давайте зробим голосування шоб помогти один одному: Відізвіться кубіти(бажано в приват), кого в шлюбі не задовільняє чоловік :prapor3:

Marcos, да-да, розмір я писав: 2-3 має бути :cool1: Добре шо довжина універсальна :cool1:
  • 0

#253 a7kiper

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 15 повідомлень

Відправлено 18.10.2007 – 06:52

Перегляд дописуNeorlandina (17.10.2007 18:26) писав:

a7kiper
дякую шо даєте мені останній шанс виправитися! :cool1:
у мене все в житті чудово. тому, слідуючи вашій логіці - я праведна людина. отже маючи секс до шлюбу я не чиню зла. я ж бо праведна людина.
дякую! я й не знала. :cool1:

Ти не зла, ти потенційне сонечко-ангелятко! І це не останній шанс покаятися, тих шансів було, є і буде безліч.
Мусиш сама над собою задуматись, перед кимось можеш оправдовуватись і захищатись але не перед собою, сама з собою будь критична, бо перший крок до мудрості- визнання свого невігластва, перший крок до святості- визнання своєї грішності. А всі ми люди-грішні. Самокритика це здорова річ, тільки не треба: :prapor3:

А різниця між добром і злом дуже тоненька, а питання статеве є ще тоншим, немов дівоча плівра.
  • 0

#254 a7kiper

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 15 повідомлень

Відправлено 19.10.2007 – 07:30

Це звичайно неприємно, що я тут викладаю серце говорячи про життєвоважливі речі для людини, а в мене репутація -1 за кожне повідомлення. Та це зовсім не дивно. Високі поняття ніколи не були в моді.
Ну і ше -правда очі коле, вуха мозолить, і тривожить сплячу совість.
Треба бути сліпим пофігістом щоб не бачити гнилості нашого суспільства. В україні сьогодні мораль нище плінтуса(мяко кажучи), поросла грибком і цвіллю. Суспільство глибоко розкладається у своїй свідомості і світогляді. Професіонали-чорти працюють технічно(ЗМІ). Переконують наприклад невинних дівчат, що невинність не в моді, краще дати (бажано не одному уроду) і бути винною, щоб потім сатана - батько брехні і обману мав повне право на її душу, а діти її народилися сучими дітьми і були темні, бо темними легше управляти.
Он цей символ, наприклад: :cool2: cool-круто, це один із символів сатаністів, а темні люди думають що це "прікольно". Чорти не сплять.
Та ДОБРО СИЛЬНІШЕ за зло. СВОБОДУ НЕ СПИНИТИ, ПРАВДА У ВОГНІ НЕ ГОРИТЬ!

ВІРА-ВОЛЯ-ЗУСИЛЛЯ-БОРОТЬБА-ПРОРИВ- Ж И Т Т Я!!! :yes: :D :unsure: :yes:
  • 0

#255 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 23.10.2007 – 16:23

Пані проводила опитування/дослідження? ;) Ну і який же точно процент, і наскільки він більший за відсоток тих, хто розходиться через невміння слухати одне одного?

Перегляд дописуa7kiper (19.10.2007 08:30) писав:

Це звичайно неприємно, що я тут викладаю серце говорячи про життєвоважливі речі для людини, а в мене репутація -1 за кожне повідомлення. Та це зовсім не дивно. Високі поняття ніколи не були в моді.

В моді ніколи не був тупий релігійний фанатизм, який Ви демонструєте. ну хіба що окрім часів середньовіччя, коли завдяки християнству людство не лише зупинилось в розвитку, а й відкотилось ледь не до первісних часів.
  • 0

#256 Armani

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 15 повідомлень

Відправлено 23.10.2007 – 16:27

Секс до шлюбу - це з одного боку добре, а з іншого ні. З одного боку вам потрібно знати чи підходите ви один одному фізично, адже якщо в сексуальному плані ви незадовільняєте один одного то це дуже завадить вашим стосункам. Але коли ви нарешті зустрінете того єдиного, то цей пункт буде прогалиною у ваших стосунках, адже йому будуть нестерпні думки, що його єдину хтось лапав, бачив голою, і знає якісь інтимні її подробиці. Та ще й хвороби різні, над цим теж варто задуматися.
  • 0

#257 Mypk@

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 316 повідомлень
  • Місто:Чернігів-city:)

Відправлено 23.10.2007 – 16:31

вибачте,всю тему не перечитала,тому просто напишу свою думку...
треба займатись сексом не до/після заміжжя, а коли готовий і коли цього хочеш.....бо казати можна багато чого,а людина як не була готова,так такою і залишиться...
особисто я вважаю триматися аж до шлюбу зайвим, бо кажи-не кажи,а гормони своє беруть) ;)
  • 0

#258 Lady Erato

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 882 повідомлень

Відправлено 23.10.2007 – 16:35

Перегляд допису-=VJ=- (23.10.2007 17:23) писав:

Пані проводила опитування/дослідження? ;) Ну і який же точно процент, і наскільки він більший за відсоток тих, хто розходиться через невміння слухати одне одного?

Неважливо коли він.. важливо направду як люди вміють слухати одне одного, розуміти, вчитись насолоджуватись один одним..
  • 0

#259 sam

Just a man...

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 660 повідомлень
  • Місто:Lviv

Відправлено 24.10.2007 – 06:09

ГОловне щоб секс був.

І до, і після, і під час....
А то в іншому випадку - просто якось нецікаво получаєцця....
  • 0

#260 Таньчик

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 97 повідомлень
  • Місто:Чернівці

Відправлено 02.11.2007 – 19:43

Колись відносилася до цього дуже негативно - до сексу до шлюбу. Але зараз починаю розуміти, що ці поняття дійсно застарілі. І взагалі, моя думка постійно змінюється, особливо в цей час.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних