Перейти до вмісту

Секс до шлюбу.

Повідомлень в темі: 543

Опитування: Секс до шлюбу (350 користувачів проголосувало)

Секс до шлюбу

1. Самою собою, без нього не можливо (213 голосів [60.34%])

Процент голосів: 60.34%

2. Що за гидота ! (21 голосів [5.95%])

Процент голосів: 5.95%

3. Байдуже (55 голосів [15.58%])

Процент голосів: 15.58%

4. Можу потерпіти (64 голосів [18.13%])

Процент голосів: 18.13%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#221 СОНЬКА

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 75 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:$ майже КИЇВ $

Відправлено 14.06.2007 – 19:05

Перегляд дописуЧиНеЗанадтоДовгийвМенеНік (14.06.2007 18:57) писав:

Це відповідб на питання
Я про те писала про шлюбну ніч, що ти ж розумієш, що відбувається, коли дівчина вперше цим займається!
Якийсь дискомфорт...
  • 0

#222 ЧиНеЗанадтоДовгийвМенеНік

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 258 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 14.06.2007 – 19:11

не розумію :ggggg: :wub:
  • 0

#223 X_Huma_X

Fuck Your Opinion!

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 880 повідомлень

Відправлено 14.06.2007 – 19:24

СОНЬКА
Примітив, повний.....

Цитата

А про шлюбну ніч, хлопці вам приємно буде, якщо все відбуватиметься вперше саме в цю ніч???
:wub: :yes: :yes: :D :cool1: :cool1:
Нєт канєшно :ggggg:
Нафіг таке нада, гон......
  • 0

#224 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6536 повідомлень

Відправлено 14.06.2007 – 22:50

Перегляд дописуСОНЬКА (14.06.2007 20:05) писав:

Я про те писала про шлюбну ніч, що ти ж розумієш, що відбувається, коли дівчина вперше цим займається!

Не треба вважати, що це норма.
  • 0

#225 СОНЬКА

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 75 повідомлень
  • Місто:$ майже КИЇВ $

Відправлено 14.06.2007 – 22:56

Перегляд допису-=VJ=- (14.06.2007 22:50) писав:

Не треба вважати, що це норма.
Яка норма???
  • 0

#226 a7kiper

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 15 повідомлень

Відправлено 10.10.2007 – 14:40

Знаєш для кого дівчина себе береже-- для своїх дітей. Розумієш, є такий природній закон--закон карми. Або закон причинно-наслідкового зв'язку. У повії народжуються діти з паршивою кармою, яких у народі називають “сучими дітьми”. Чим більше мама давала різним покидькам тим гірша карма у дітей. І відповідно якщо мама до шлюбу була незайманою і батько теж-- дітки народжуються ангелятами з чистенькою кармою і краще розрізняють добро і зло ніж ті що з поганою кармою, які вже народжуються незрячими щодо добра і зла тому "сучі діти" схильні до лиходіянь.
Як перші можуть згодом впасти так і другі - піднятися у духовному розвитку, але чиста карма дає зір духовний, те що притаманно Людині на відміну від нелюда.
Ніщо не минає безслідно.
  • 0

#227 Stuff

Песиміст

• Користувачі
  • 2670 повідомлень
  • Місто:Львів..

Відправлено 10.10.2007 – 14:52

a7kiper

Звідки ж то такий закон карми взявся, вперше чую :D
Чи знову якийсь сектант на форумі з"явився?
  • 0

#228 Lady Erato

Генеральний писар

• Користувачі
  • 882 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 10.10.2007 – 15:13

Перегляд дописуa7kiper (10.10.2007 15:40) писав:

Знаєш для кого дівчина себе береже-- для своїх дітей. Розумієш, є такий природній закон--закон карми. Або закон причинно-наслідкового зв'язку. У повії народжуються діти з паршивою кармою, яких у народі називають “сучими дітьми”. Чим більше мама давала різним покидькам тим гірша карма у дітей. І відповідно якщо мама до шлюбу була незайманою і батько теж-- дітки народжуються ангелятами з чистенькою кармою і краще розрізняють добро і зло ніж ті що з поганою кармою, які вже народжуються незрячими щодо добра і зла тому "сучі діти" схильні до лиходіянь.
Як перші можуть згодом впасти так і другі - піднятися у духовному розвитку, але чиста карма дає зір духовний, те що притаманно Людині на відміну від нелюда.
Ніщо не минає безслідно.

Я трошки інше чула... що коли в дівчини багато було сексуальних партнерів, то потім в шлюбі дитинка може народитись схожа не на тата, а на когось з них.. Бували випадки, коли дівчина мала статевий звязок з негром, через кілька років вийшла заміж - і народилось негритятко, при тому, що вона від негра не вагітніла... Тому в давні часи так берегли дівчат..

СТосовно моєї думки - я взагалі не розумію, чому секс до шлюбу - гріх.. Одна справа коли дівчина шляється по всіх, хто попросить.. Але чому гріх, коли двоє, які кохають одне одного повністю створюють одне ціле, віддаються насолоді один одним... Скоріше гріхом чи аморальним (і то відносно) є секс після шлюбу, коли наприклад він на стороні, або коли впливає на чиюсь психіку (всяке ж буває!)
  • 0

#229 Stuff

Песиміст

• Користувачі
  • 2670 повідомлень
  • Місто:Львів..

Відправлено 10.10.2007 – 15:20

Перегляд дописуLady AD (10.10.2007 16:13) писав:

СТосовно моєї думки - я взагалі не розумію, чому секс до шлюбу - гріх.. Одна справа коли дівчина шляється по всіх, хто попросить.. Але чому гріх, коли двоє, які кохають одне одного повністю створюють одне ціле, віддаються насолоді один одним...

Для церкви то є гріх, і проти цього не попреш :D Чому так - піди в розділ Релігія, там тобі все пояснять, бо є кому..
  • 0

#230 Квіточка

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 140 повідомлень
  • Місто:З Миколайова ! ! !

Відправлено 10.10.2007 – 18:05

Я думаю що секс до шлюбу навіть необхідний.
А якщо раптом люди у цьому плані несумісні? Таке буває - і люди розходяться.
У ідеалі ми маємо прожити у шлюбі все життя - тож ми маємо у всіх аспектах підходити одне одному.

Тим паче, що статистика свідчить - перший секс не завжди приємний - принаймні не для обох. Адже у цьому плані закохані також мають пристосуватися одне до одного, дізнатися як зробити одне одному приємніше.

Ато потім у першу шлюбну ніч вони просто не знатимуть як краще все зробити і не отримають жодного задоволення!

Перегляд дописуSER_ROCKO (10.10.2007 18:59) писав:

Вам цікаво чому секс до шлюбу, що дивно, секс саме жінки а не чоловіка в суспільстві осуджують, він є аморальним, а в релігії природньо став гріхом? [/b]

А щодо цього анекдот.
Чоловік жінці каже: - Знаєш, чому якщо чоловік зраджує, то це нормально, а коли жінка - аморально?
- Тому що коли я, чоловік йду на ліво - то це ми їх ...! А коли ти йдеш наліво - то це вони нас ...!
  • 0

#231 Sancho176

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 29 повідомлень
  • Місто:Житомир

Відправлено 10.10.2007 – 18:19

Я за секс до шлюбу. Взагалі я вважаю, що секс - це один з факторів "заради чого варто жити". Спокон віків секс вважався "ритуалом" з"єднання чоловічого та жіночого початків. Багато народів вважало, що момент оргазму - це момент прозріння. Момент, коли ми наближаємось до Бога. Це вже потім церковники спотворили це поняття як щось зле та демонічне.
Люди!!! Про що ви думаєте? КОХАЙТЕСЯ!!!!!!!!!!!!!
  • 0

#232 Алевтина

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 42 повідомлень
  • Місто:Харків

Відправлено 10.10.2007 – 22:32

Секс лише після шлюбу? А в чому сенс? Тобі поставлять штампик у паспорті - і це щось вагоме значатиме? Не розумію... Це було логічним в минулому, коли не було якісних контрацептивів, і тому дійсно виникали вагомі причини не кохатися до шлюбу. До того ж, тепер одружуються пізніше. Та і взагалі, ну може таке статися, що не підходите ви один одному, і що тоді робити? Все життя терпіти?
  • 0

#233 Гість_Дiма_*

• Гості

Відправлено 10.10.2007 – 22:49

Дивився цікаву передачу сьогодні на цю тему. Є багато таких випадків, коли молода пара одружуються і з'являється в них дитина. Але народжується не біла, а чорна. Розповідали про один випадок. Ще коли був Радянський Союз, вперше ми приймали Олімпіаду з Захіжних країн. З США чорна жінка прелитіла в Союз і тут познайомилась з білим хлопцем. Вони переспали, цілувались і таке... і розїхались. Через 20 років ця жінка вже одружина, і родили дитину. Не повірите, вона родила білу дитину! І на так званого батька зовсім не схожа! Вона клялась чоловікові, що не зраджувала йому. Тут вона згадала про ті роки... пішли вони в лікарню. Там лікар сказав, що коли вона ще тоді займалась сексом, деякі гормони залишились в її організмі і застили. А Коли теперишній чоловік почали це робити, він їх оживий. І вийшло так, що вона має дитину від росіянина. Я не пам'ятаю як це явище називається... але таких випадків дуже багато! Це може навіть статися, якщо просто цілуєшся. Зрештою, чоловік її не кинув за цього. І правильно зробив, хоча що вони будуть казати тій дитині?
  • 0

#234 MATADOR

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 126 повідомлень

Відправлено 10.10.2007 – 23:03

Є різні думки, одна з них твердить, що дитина буде мати риси того, з ким дівчина перший раз мала стосунки, але в реальності це дуже тяжко, хоча можливо. Це те ж саме, що дівчина залетить під час місячних, неймовірно, але факт. Все залежить від фізіології людини.
Але в нас час такі питання, я рахуную не доречні.
Про яке "ні" може йти мова, якщо цноти лишаються до 15-16 років.
Так що час диктує свої умови.
  • 0

#235 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень
  • Місто:Вінниця

Відправлено 10.10.2007 – 23:07

Дiма, це називається телегонія
  • 0

#236 sam

Just a man...

• Користувачі
  • 660 повідомлень
  • Місто:Lviv

Відправлено 11.10.2007 – 00:58

Я вважаю що секс до шлюбу нікому не завадив ще.

Так можна побачити співпадають темпераменти, чи пасують один одному партнери...

А то одружаться, а через пару місяців розводяться...
  • 0

#237 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 11.10.2007 – 02:06

Секс до шлюбу в даний час просто необхідний. По-перше: втратити цноту, вважаю, потрібно не просто з чоловіком, - а з коханою людиною (перший сексуальний досвід, як правило відображається на подальшому сексуальному житті; а чоловік не завжди є коханим). По-друге: фізіологія людей настільки різна, що або шукай те, що тобі підійде (так можна скурвитись!) або терпи...
  • 0

#238 Evol

Старійшина

• Користувачі
  • 1846 повідомлень

Відправлено 11.10.2007 – 12:31

Перегляд дописуОлеська (11.10.2007 03:06) писав:

По-друге: фізіологія людей настільки різна, що або шукай те, що тобі підійде (так можна скурвитись!) або терпи...
про яку таку різну фізіологію говорите? :D
  • 0

#239 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 11.10.2007 – 13:19

Перегляд дописуСОНЬКА (14.06.2007 23:56) писав:

Яка норма???

Треба ж таке - не помітив запитання.
Що "дискомфорт" - це норма.

Перегляд дописуLady AD (10.10.2007 16:13) писав:

Я трошки інше чула... що коли в дівчини багато було сексуальних партнерів, то потім в шлюбі дитинка може народитись схожа не на тата, а на когось з них.. Бували випадки, коли дівчина мала статевий звязок з негром, через кілька років вийшла заміж - і народилось негритятко, при тому, що вона від негра не вагітніла... Тому в давні часи так берегли дівчат..

Хотів би я побачити дані хоч про один такий реально доведений випадок :kozak:

Перегляд дописуКвіточка (10.10.2007 19:05) писав:

Я думаю що секс до шлюбу навіть необхідний.
А якщо раптом люди у цьому плані несумісні? Таке буває - і люди розходяться.

Мене завжди дивували такі слова. Несумісність сексуальна в природі зустрічається безмірно рідше, аніж несумісність психологічна, але про останню чомусь ніхто ніколи не думає - виключно про те, щоб палка підійшла до дірки... А потім через кілька місяців, натикавшись, виявляють, що це, от дивина, в стосунках далеко не найголовніше...

Перегляд дописуДiма (10.10.2007 23:49) писав:

лікар сказав, що коли вона ще тоді займалась сексом, деякі гормони залишились в її організмі і застили

Бився в істериці :D :D :happy1: :D
Гормони... Застигли... Ой, не можу :)
Як люди можуть вірити в таку дурню?
  • 0

#240 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 11.10.2007 – 23:34

Мені відомо, що є люди, які займаються сексом, але ніколи не були у шлюбі.
Але я жодного разу не чула, щоб існували люди, які є у шлюбі, але ніколи не мали сексу))

До чого я веду? До того, що шлюб у житті людини - то не є обов*язковим атрибутом, а от секс нам даний від природи :D

Є ще й важливіший аспект цієї проблеми - то коли сперматозоїди чоловіка не підходять для зачаття у конкретної жінки (або викликають алергію - буває і таке, аж до смертельного ризику). От це було б варто перевіряти ще до шлюбу, звичайно можна і лабораторним методом...хоча...можливостей мати дитину зараз є багато - від штучного запліднення до всиновлення :D ...чого не скажеш про секс, бо "штучний секс" набагато гірший за натуральний))

Що стосується "психологічної сумісності", то перевірити її до шлюбу немає ніякої можливості, тобто на теперішній момент можна пройти якісь тести і так далі....але шлюб триває не один рік і за цей час люди буває що кардинально змінюються, або змінюється хтось один із пари - передбачити це заздалегідь неможливо.
Із сексом набагато простіше - якщо є взаємне задоволення, то з часом цю техніку можна тільки вдосконалювати :)...якщо взаємного задоволення немає - то це буде постійний "цирк на дроті" і пошуки іншого партнера :D

Перегляд дописуСварус (11.10.2007 00:07) писав:

Дiма, це називається телегонія
От такі казочки придумують чоловіки, в яких не все гаразд із сексом :kozak: (це звісно не стосується Сваруса або Діми, а стосується "винахідника" телегонії)))

До речі, дискомфорт при першому сексі для дівчат досить істотний. Більшість дівчат відчувають при цьому сильний біль або такі досить неприємні відчуття, щоб взагалі припинити ці "поползновєнія" :happy1:.....тому-то перший раз для дівчат має повністю розкривати їхню сексуальність - довгі прелюдії, ласки, стимуляція всіх ерогенних зон, щоб розслабилися м*язи і виділилися знеболювальні речовини - ендорфіни.....навряд чи у шлюбну ніч у нареченого після цілого дня п*янки та гульок будуть сили на таке))

Повідомлення відредагував Блискавиця: 11.10.2007 – 23:40

• 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних