Перейти до вмісту

Секс до шлюбу.

Повідомлень в темі: 543

Опитування: Секс до шлюбу (350 користувачів проголосувало)

Секс до шлюбу

1. Самою собою, без нього не можливо (213 голосів [60.34%])

Процент голосів: 60.34%

2. Що за гидота ! (21 голосів [5.95%])

Процент голосів: 5.95%

3. Байдуже (55 голосів [15.58%])

Процент голосів: 15.58%

4. Можу потерпіти (64 голосів [18.13%])

Процент голосів: 18.13%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#201 Дикий Ангел

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 12 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Донецьк

Відправлено 13.06.2007 – 18:41

Що робити, коли зустрічаєшся з хлопцем,а він постійно вимагає сексу.А ти боїшся, думаєш чи правильно я роблю, чи не зарано? Як угадати момент, коли лишитися цноти краще усього?
  • 0

#202 ЧиНеЗанадтоДовгийвМенеНік

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 258 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 13.06.2007 – 18:45

Не зарано)) А взагалі слухайся свого серця...і хлопця

Повідомлення відредагував ЧиНеЗанадтоДовгийвМенеНік: 13.06.2007 – 18:46

• 0

#203 Соне4КО

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 51 повідомлень
  • Місто:Черкаська обл.

Відправлено 13.06.2007 – 19:06

А чи потрібен тобі хлопець, який щось від тебе вимагає? Може, варто з ним відверто поговорити і знайти компроміс? Поясни йому що тобі потрібен час. Якщо ти до цього не готова, то певно не варто себе до цього змушувати, адже тоді враження від першого сексу може бути не таким хорошим як хотілося б.
  • 0

#204 Evol

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1846 повідомлень

Відправлено 13.06.2007 – 19:07

Перегляд дописуДикий Ангел (13.06.2007 19:41) писав:

Що робити, коли зустрічаєшся з хлопцем,а він постійно вимагає сексу.А ти боїшся, думаєш чи правильно я роблю, чи не зарано? Як угадати момент, коли лишитися цноти краще усього?
вимагає кажеш? а може йому від тебе тільки сексу й треба? якщо б він тебе справді любив то не вимагав би... подумай над цим гарненько і скажи хай він теж подумає :ggggg:
  • 0

#205 Дикий Ангел

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 12 повідомлень
  • Місто:Донецьк

Відправлено 13.06.2007 – 19:25

Перегляд дописуEvol (13.06.2007 20:07) писав:

вимагає кажеш? а може йому від тебе тільки сексу й треба? якщо б він тебе справді любив то не вимагав би... подумай над цим гарненько і скажи хай він теж подумає :ggggg:
Мій хлопець такого не вимагає( інколи я навіть думаю, що він імпотент,а мені і добре).А якби вамагав, то у нас була б серйозна розмова.А питання мене це цікавить, бо я пишу наукову роботу про статеве життя підлітків...Та і для себе корисна інформація!!!!
  • 0

#206 СОНЬКА

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 75 повідомлень
  • Місто:$ майже КИЇВ $

Відправлено 13.06.2007 – 19:28

Дійсно, якщо прям так уже просить, то в нього до тебе симпатії, так, гарненька лялечка. Мене, інше хвилює, от наприклад, якщо хлопець там каже, що ти його так заводиш, що він більше не може і дуже цього хоче, і що довго він так не витримає. Чи буде вважатися це вимаганням????????????????????????????????????????????????????????? :ggggg:
  • 0

#207 Evol

Старійшина

• Користувачі
  • 1846 повідомлень

Відправлено 13.06.2007 – 19:31

Перегляд дописуДикий Ангел (13.06.2007 20:25) писав:

Мій хлопець такого не вимагає( інколи я навіть думаю, що він імпотент,а мені і добре).А якби вамагав, то у нас була б серйозна розмова.А питання мене це цікавить, бо я пишу наукову роботу про статеве життя підлітків...Та і для себе корисна інформація!!!!
класно. мабуть в тебе хороший хлопець.
п.с.: не думаю, що він імпотент :wub:

Перегляд дописуСОНЬКА (13.06.2007 20:28) писав:

Дійсно, якщо прям так уже просить, то в нього до тебе симпатії, так, гарненька лялечка. Мене, інше хвилює, от наприклад, якщо хлопець там каже, що ти його так заводиш, що він більше не може і дуже цього хоче, і що довго він так не витримає. Чи буде вважатися це вимаганням????????????????????????????????????????????????????????? :ggggg:
мабуть так) повір, витримає, якщо захоче (тобто якщо захочеш ти) :yes:
  • 0

#208 СОНЬКА

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 75 повідомлень

Відправлено 13.06.2007 – 20:02

Перегляд дописуEvol (13.06.2007 19:31) писав:

мабуть так) повір, витримає, якщо захоче (тобто якщо захочеш ти) :yes:
Evol, не зрозуміла, в якому розумінні, "витримаєш ти"???

Перегляд допису~Погане дівчиcько~ (28.04.2006 12:53) писав:

Я вважаю і впевнена, що перед тим, як виходити заміж, зв"язавши себе з цією людиною, поміркуйте, а чи зможете ви все життя закривати очі на його немічність по відношенню до сексу?!

Доречі, дівчина яка починає "доросле життя" в 20-27 років,втрачає багато відчуттів,гострих відчуттів.

Я читала, що дівчина яка не втратила незайманість до 24-25 років, має маленькі шанси на те, щоб у майбутньому успішно вийти заміж.

До того ж, я не вважаю, що той, хто був першим, має бути і останнім...у жінки до весілля має бути декілька партнерів, тому коли вона вийде заміж вона матиме змогу порівнювати своїх минулих, з теперішнім...

Незнаю чому, але багато хто вважає, що після сексу обов"язково має вийти за нього заміж, чи почати серйозні відносини, якщо цього не буде, то вона осоромила себе. Люди! Зараз не ті роки!
Секс- це насолода...пам"ятайте впершу про це)
Таку теорію я чую вже не вперше, про те, що буде з ким порівнювати , гостріші відчуття і т.д., але все таки для себе можна залишитися незайманою, щоб потім коханому зробити приємно.

А взагалі я за секс в шаленому коханні!!!:ggggg::):wub:

Повідомлення відредагував СОНЬКА: 13.06.2007 – 20:04

• 0

#209 Evol

Старійшина

• Користувачі
  • 1846 повідомлень

Відправлено 13.06.2007 – 20:10

Перегляд дописуСОНЬКА (13.06.2007 21:02) писав:

Evol, не зрозуміла, в якому розумінні, "витримаєш ти"???
я ж не так написав.
а мав на увазі, що коли хлопець так каже то тільки "вішає лапшу на вуха" дівчині (хіба ти не так само думаєш?)
  • 0

#210 СОНЬКА

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 75 повідомлень

Відправлено 13.06.2007 – 20:16

Перегляд дописуEvol (13.06.2007 20:10) писав:

я ж не так написав.
а мав на увазі, що коли хлопець так каже то тільки "вішає лапшу на вуха" дівчині (хіба ти не так само думаєш?)
ЯСНО, я це і хотіла підтвердити!!! :ggggg:
  • 0

#211 Lactarius

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 976 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 13.06.2007 – 20:17

Порядним і відповідальним людям можна.... Решта хай терплять:ggggg:
Хотілось би щоб так було, але завжди навпаки...
  • 0

#212 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 13.06.2007 – 23:13

Перегляд дописуДикий Ангел (13.06.2007 19:41) писав:

ти боїшся, думаєш чи правильно я роблю, чи не зарано? Як угадати момент, коли лишитися цноти краще усього?

Коли боїшся і таке думаєш - значить таки зарано.

Перегляд дописуMarcos (28.04.2006 09:44) писав:

В мого друга така ситуація виникла.
Він зустрічається з дівчиною , яка йому сказала " Я буду займатися сексом тільки тоді коли вийду заміж".
Як ви до цього ставитесь ? Чи змогли б ви на це погодитись ?

Схвально ставлюся - правильно робить. Для швидкого перетраху є безліч інших дівчат, якщо його це так цікавить. Тільки питання, чи потрібен він такий.

А щодо самого хлопця.
Секс після шлюбу - це ще й випробовування. Саме через те, що суспільство відкинуло такі випробовування сама інституція шлюбу зараз тріщить і розлазиться - 50% шлюбів розпадаються щорічно - хіба це нормально. Звісно ні, а причина в тому, що більшість тих шлюбів - не більше, аніж привід законно займатися сексом скільки заманеться. Погицяли в ліжку рік - а далі що? А далі звичане сімейне життя з усіма його проблемами, і розбігаються через місяць тих проблем в результаті. В тому числі і через брак терпіння.

До речі, стосовно терпіння - якщо у особи чоловічої статі на місці мізків сперма, то це нікудишній партнер, дівчатам варто було б про це подумати. Особливо якщо їм хочеться дітей. Бо через місяць утримування через проблеми з вагітністю чи через шви після родів він побіжить наліво, куди тягне його те, що у нього замість голови.
  • 0

#213 Fatal1ty

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 126 повідомлень
  • Місто:м.Житомир

Відправлено 13.06.2007 – 23:29

можна я так думаю якшо дівчина не проти
  • 0

#214 СОНЬКА

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 75 повідомлень

Відправлено 14.06.2007 – 07:58

Перегляд дописуКукуй (13.07.2006 16:13) писав:

Секс до шлюбу має бути обов'язково. Вести до загсу дівчину, з якою не займався коханням це тупо. Якщо шлюб нормальний у моєму розумінні, то він передбачає після оформлення секс лише з однією людиною - своєю дружиною. :wub: Це все одно що наприклад: ви ніколи не пробували авокадо, але пробували яблоко, ківі та персики, і тут ви йдете з авокадо в загс і підписуєтесь під обіцянкою ніколи не їсти ніяких фруктів окрім авокадо, АЛЕ АВОКАДО МОЖЕ БУТИ ДЛЯ ВАС ГИДКЕ НА СМАК!!! :ggggg:
Може я дещо загнув з фруктами, порівняння трохи не те, але ніколи не одружусь на дівчині, не побувавши з нею в одному ліжку :yes:
От щодо АВОКАДО, то я згодна. Дійсно, якщо вже діло іде до весілля, то спробувати можна, та навіть потрібно, тому що представте, а першу шлюбну ніч, якщо дівчина незаймана, які будуть відчуття??? Я думаю не дуже!!!
  • 0

#215 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 14.06.2007 – 09:38

Перегляд дописуСОНЬКА (14.06.2007 08:58) писав:

Дійсно, якщо вже діло іде до весілля, то спробувати можна, та навіть потрібно

Я не зрозумів, це що, якийсь конвейер, пункт прийому технічної справності, як у телевізорів? Про кохання до кого тоді йдеться, до людини, чи до того, що у неї між ногами? А що буде, коли через -надцять років вона вже не в змозі буде займатися сексом - пошук іншого "справного екземпляру"?

тому що представте, а першу шлюбну ніч, якщо дівчина незаймана, які будуть відчуття??? Я думаю не дуже!!!

Невірно думаєш. Цікаво чому.
  • 0

#216 banderivec

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 262 повідомлень
  • Місто:криївка в лісі

Відправлено 14.06.2007 – 10:02

От щодо АВОКАДО, то я згодна. Дійсно, якщо вже діло іде до весілля, то спробувати можна, та навіть потрібно, тому що представте, а першу шлюбну ніч, якщо дівчина незаймана, які будуть відчуття??? Я думаю не дуже!!!
у всіх "авокада", "яблука" та "ківі" однакові, великих відмінностей немає, всеж таки можна пристосуватися :wub:

Перегляд допису-=VJ=- (14.06.2007 10:38) писав:

Про кохання до кого тоді йдеться, до людини, чи до того, що у неї між ногами?
дуже вірно сказано :ggggg:

Повідомлення відредагував banderivec: 14.06.2007 – 10:01

• 0

#217 СОНЬКА

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 75 повідомлень

Відправлено 14.06.2007 – 18:49

Я мала на увазі те, що якщо зустрічаєшся з людиною певний час, вже відбулося так сказати СВАТАННЯ, то можна і спробувати,чому тянути, тим паче весілля ж не загорами!!!!!!

А про шлюбну ніч, хлопці вам приємно буде, якщо все відбуватиметься вперше саме в цю ніч??? :ggggg:
  • 0

#218 ЧиНеЗанадтоДовгийвМенеНік

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 258 повідомлень

Відправлено 14.06.2007 – 18:51

Перегляд дописуСОНЬКА (14.06.2007 19:49) писав:

Я мала на увазі те, що якщо зустрічаєшся з людиною певний час, вже відбулося так сказати СВАТАННЯ, то можна і спробувати,чому тянути, тим паче весілля ж не загорами!!!!!!

А про шлюбну ніч, хлопці вам приємно буде, якщо все відбуватиметься вперше саме в цю ніч??? :ggggg:
Може ще після 20 років подружнього життя?? Треба ж довіряти партнеру....
  • 0

#219 СОНЬКА

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 75 повідомлень

Відправлено 14.06.2007 – 18:55

Перегляд дописуЧиНеЗанадтоДовгийвМенеНік (14.06.2007 18:51) писав:

Може ще після 20 років подружнього життя?? Треба ж довіряти партнеру....
В якому розумінні довіряти? Я не зрозуиіла твоєї відповіді!
  • 0

#220 ЧиНеЗанадтоДовгийвМенеНік

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 258 повідомлень

Відправлено 14.06.2007 – 18:57

Це відповідб на питання

Цитата

А про шлюбну ніч, хлопці вам приємно буде, якщо все відбуватиметься вперше саме в цю ніч???

• 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних