Перейти до вмісту

Секс до шлюбу.

Повідомлень в темі: 543

Опитування: Секс до шлюбу (350 користувачів проголосувало)

Секс до шлюбу

1. Самою собою, без нього не можливо (213 голосів [60.34%])

Процент голосів: 60.34%

2. Що за гидота ! (21 голосів [5.95%])

Процент голосів: 5.95%

3. Байдуже (55 голосів [15.58%])

Процент голосів: 15.58%

4. Можу потерпіти (64 голосів [18.13%])

Процент голосів: 18.13%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#121 Зимова Дівчина

Білочка-пустунка

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2069 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Київ

Відправлено 12.07.2006 – 17:42

Цитата

Якби мені дівчина сказала : "Не хочу до шлюбу", я би її послав.
ох уж мені цей юнацький максималізм :)
ти диви, щоб вона тебе не послала першим, хлопчику

Цитата

Про які заборони тільки можна говорити це ж безглуздо. Хочеш сказати що це нормально якщо хлопець чекає як мінімум до 18 років щоб це робити, я б наприклад невитримав, а ти...
мова йшла не про заборони з боку кого-небудь, а про стосунки між людьми, які кохають одне одного, і можливість враховувати бажання одного з партнерів. якщо один з них не здатен на це, стосункам в принципі кінець. а якщо дівчинка не проти, то в чому проблеми? можна і не чекати. це особиста справа кожного - коли, з ким, як і скільки.
  • 0

#122 Славік

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 92 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Тернопіль

Відправлено 13.07.2006 – 10:51

Перегляд дописуЇжачок (12.07.2006 16:35) писав:

Ну не знаю, як на мене - це маячня!!!!Прийдеться ж потім жити одне з одним-а якщо виявиться,що партнери не підходять одне одному сексуально-то що тоді робити?Постійно ходити наліво?Чи розводитись? :)

такого не буває, щоб партнери не підходили один одному сексуально (фізіологічно), фізіологія штука універсальна, гірше коли не підходять психологічно

Перегляд дописуЗимова Дівчина (12.07.2006 18:42) писав:

це особиста справа кожного - коли, з ким, як і скільки.

спочатку є бажання і є з ким - нема де, потім є де і є бажання - нема з ким, потім є де, є з ким - нема бажання, потім є де, є з ким і є бажання - але навіщо...

Перегляд дописуStuff (12.07.2006 18:10) писав:

А от і ні..чим пізніше починається статеве життя, тим довше людина живе..доведено науковцями..

взагалі то, мається не стате життя а розмноження на увазі, тобто якщо мама народжує дитину в сорок, а дитина народжує в сорок пять, а її дитини народжує в 50 і так далі, то тривалість життя наступних поколінь значно подовджується discovery science
  • 0

#123 Lady Of The Flowers

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 952 повідомлень

Відправлено 13.07.2006 – 11:33

Перегляд дописуСлавік (13.07.2006 11:51) писав:

такого не буває, щоб партнери не підходили один одному сексуально (фізіологічно)
та що ви кажете.. ;) аж смішно стало...

взагалі то, мається не стате життя а розмноження на увазі, тобто якщо мама народжує дитину в сорок, а дитина народжує в сорок пять, а її дитини народжує в 50 і так далі, то тривалість життя наступних поколінь значно подовджується discovery science
ага.. я таке теж чула....
не сприймаю такого... :)
  • 0

#124 Inferna

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 236 повідомлень
  • Місто:місто-герой Київ

Відправлено 13.07.2006 – 14:49

Перегляд дописуParsokon (13.07.2006 12:33) писав:

та що ви кажете.. ;) аж смішно стало...

підтримую... Люди можуть не підходити одне одному в сексі.. різні ми
Я за секс до шлюбу :) з розумом звичайно...
  • 0

#125 Кукуй

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 8 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 13.07.2006 – 16:13

Секс до шлюбу має бути обов'язково. Вести до загсу дівчину, з якою не займався коханням це тупо. Якщо шлюб нормальний у моєму розумінні, то він передбачає після оформлення секс лише з однією людиною - своєю дружиною. :cry: Це все одно що наприклад: ви ніколи не пробували авокадо, але пробували яблоко, ківі та персики, і тут ви йдете з авокадо в загс і підписуєтесь під обіцянкою ніколи не їсти ніяких фруктів окрім авокадо, АЛЕ АВОКАДО МОЖЕ БУТИ ДЛЯ ВАС ГИДКЕ НА СМАК!!! :lol:
Може я дещо загнув з фруктами, порівняння трохи не те, але ніколи не одружусь на дівчині, не побувавши з нею в одному ліжку ;)
  • 0

#126 Доктор Лівсі

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 14 повідомлень
  • Місто:Світ

Відправлено 14.07.2006 – 17:38

Як співається у давній коломийці "Хоч би яка панна строга - я її підпою"... Жарт.

Якщо дівчина каже таке ("дам після церкви") хлопцеві - то її треба посилати. Причина проста - комплекси... Тобто після шлюбу нікуди не дінешся, будеш гризти, що дають.
Така дєвушка точно після весілля заб'є на своє відображення у дзеркалі,...

Моя думка така: надмірна давальність і "бральність" - то нездорово, але наявність до мене у дівчини двох-трьох хлопців толерую і схвалюю :lol:
  • 0

#127 Viktor

НЕВГАМОВНИЙ

• Користувачі
  • 566 повідомлень
  • Місто:Львів, L'viv, Lwow, Leopolis, Lєmberg, Lion

Відправлено 16.07.2006 – 18:58

Перегляд дописуДоктор Лівсі (14.07.2006 18:38) писав:

наявність до мене у дівчини двох-трьох хлопців толерую і схвалюю :lol:
А я ні!!! Думати, що з дівчиною був містер Х до тебе-ФУ!!! Не приємно, але таке життя.
  • 0

#128 Олесік

Хочу літати :)

• Користувачі
  • 944 повідомлень
  • Місто:Живу у хмарах

Відправлено 31.08.2006 – 11:32

Це бажано, але необов"язково.
Ми ж нет тварини :happy1:
  • 0

#129 Hirosima Nagasaki

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 282 повідомлень
  • Місто:7 верств до небес, в кінці лісу...

Відправлено 31.08.2006 – 12:49

Перегляд дописуParsokon (28.04.2006 09:14) писав:

я вважаю, що це дурня .

а якщо у 35 заміж виходити доведеться???
Я, наприклад, проти сексу до одруження. Нехай це і застаріле для когось поняття, але це моя думка. Хто схоче, той і 35 дотерпить! Це кожен вирішує сам. Прикольно мати не тільки духовний контакт з людиною, яку ти любиш але і фізичний. Але є свої але... Навіть якщо ти довіряєш своєму хлопцеві більше ніж собі...
  • 0

#130 ukrainer

Бандерівець

• Користувачі
  • 673 повідомлень
  • Місто:Вінниця

Відправлено 31.08.2006 – 16:25

Перегляд дописуhipweb (12.07.2006 18:00) писав:

Якби мені дівчина сказала : "Не хочу до шлюбу", я би її послав. Це ж дурня немати сексу до шлюбу, а якщо я схочу ожинитися в 30 років? І зовсім чим скоріше тим краще як для хлопця так і для дівчини. От наприклад в мене в класі є багато дівчат які вже не дівчата від 13-14 років і нічо нормальні такі а головне задоволені Правда це тут в Італії а на Україні незнаю що наші дівчата собі думають. Життя без сексу не життя і доречі вчені довели людина яка займається хоть би 3-4 рази в тиждень сексом живе на 10 років більше ніж та яка немає сексу місяцями.
гарно тобі відповіли вже... а щодо цих фактів, то воно свідчить лиш про одне - моральне розкладання італійського суспільства....

Перегляд дописуStuff (12.07.2006 18:10) писав:

А от і ні..чим пізніше починається статеве життя, тим довше людина живе..доведено науковцями..
цікавий факт (я ще не чув), ... цілком можливо...

такого не буває, щоб партнери не підходили один одному сексуально (фізіологічно), фізіологія штука універсальна, гірше коли не підходять психологічно
...якщо мама народжує дитину в сорок, а дитина народжує в сорок пять, а її дитини народжує в 50 і так далі, то тривалість життя наступних поколінь значно подовджується discovery science
не завжди фізіологічно підходять.... а щодо діскавері - цікаво :D

Перегляд дописуКукуй (13.07.2006 17:13) писав:

Секс до шлюбу має бути обов'язково. Вести до загсу дівчину, з якою не займався коханням це тупо. Якщо шлюб нормальний у моєму розумінні, то він передбачає після оформлення секс лише з однією людиною - своєю дружиною. :cool1: Це все одно що наприклад: ви ніколи не пробували авокадо, але пробували яблоко, ківі та персики, і тут ви йдете з авокадо в загс і підписуєтесь під обіцянкою ніколи не їсти ніяких фруктів окрім авокадо, АЛЕ АВОКАДО МОЖЕ БУТИ ДЛЯ ВАС ГИДКЕ НА СМАК!!! :happy1:
Може я дещо загнув з фруктами, порівняння трохи не те, але ніколи не одружусь на дівчині, не побувавши з нею в одному ліжку :D
порівняв.....

а ці слова мені дуже подобаються, тут дуже багато сказано...:
("Арійський стандарт" @ І. Каганець)
"Готуючи лекцію про телегонію, знайшов у літературі такий факт. Коли один із німецьких гінекологів, які під час Другої світової обстежували українських 16—20-річних дівчат перед їх відправленням на примусові роботи в Німеччину, виявив, що майже всі вони незаймані, то він навіть офіційно звернувся до Гітлера. Мовляв, необхідно негайно починати перемови про перемир’я, позаяк народ такої високої моралі перемогти неможливо. Гітлер оскаженів, і лікаря розстріляли, а війну ми все-таки виграли. Однак від того часу відбувся жахливий занепад основних моральних цінностей. Шлюб для багатьох перестав бути «тайною», а став чимось подібним до контракту, що його можна будь-коли розірвати. Звичними стали і дошлюбні та позашлюбні статеві стосунки. Бояться хіба що розголосу чи венеричних хвороб. Тим часом це загрожує непередбачуваними наслідками як для майбутнього родин цих людей, так і для генофонду всієї нації." доцент Тернопільської медакадемії, лікар-гінеколог із майже 45-річним стажем Леонід Гута
  • 0

#131 Viktor

НЕВГАМОВНИЙ

• Користувачі
  • 566 повідомлень

Відправлено 31.08.2006 – 19:00

Перегляд дописуukrainer (31.08.2006 17:25) писав:

а ці слова мені дуже подобаються, тут дуже багато сказано...:
("Арійський стандарт" @ І. Каганець)
"Готуючи лекцію про телегонію, знайшов у літературі такий факт. Коли один із німецьких гінекологів, які під час Другої світової обстежували українських 16—20-річних дівчат перед їх відправленням на примусові роботи в Німеччину, виявив, що майже всі вони незаймані, то він навіть офіційно звернувся до Гітлера. Мовляв, необхідно негайно починати перемови про перемир’я, позаяк народ такої високої моралі перемогти неможливо. Гітлер оскаженів, і лікаря розстріляли, а війну ми все-таки виграли. Однак від того часу відбувся жахливий занепад основних моральних цінностей. Шлюб для багатьох перестав бути «тайною», а став чимось подібним до контракту, що його можна будь-коли розірвати. Звичними стали і дошлюбні та позашлюбні статеві стосунки. Бояться хіба що розголосу чи венеричних хвороб. Тим часом це загрожує непередбачуваними наслідками як для майбутнього родин цих людей, так і для генофонду всієї нації." доцент Тернопільської медакадемії, лікар-гінеколог із майже 45-річним стажем Леонід Гута

Теж таке читав, цікаво егеж? В них (німаків) в 30-40х роках вже йшла напевне секшин революшин.
Тепер той дурдом тут!
  • 0

#132 Олесік

• Користувачі
  • 944 повідомлень

Відправлено 01.09.2006 – 21:52

У мене з татом конфлікт. Він чогось вигадав, що я цнотлива і маю такою бути до весіля. Здається, він збожеволів! :happy1:
  • 0

#133 Viktor

НЕВГАМОВНИЙ

• Користувачі
  • 566 повідомлень

Відправлено 06.09.2006 – 17:35

Перегляд дописуHirosima Nagasaki (31.08.2006 13:49) писав:

Я, наприклад, проти сексу до одруження. Нехай це і застаріле для когось поняття, але це моя думка. Хто схоче, той і 35 дотерпить!

Життя в дане людині не для того, щоб терпіти, а щоб жити і насолоджуватись цим життям.

Цитата

"Але є свої але... "

Правильно, не всі ж навіть доживають до тих років :yes:

Я про те, що потрібно щомиті насолоджуватись життям і не відмовляти собі у тому, що може бути дозволеним і прийнятним!

Секс - це заняття для 2-х закоханих, чому ж їм цим не займатись?

Шлюб -поняття відносне, повінчатись - це одне, а штамп в паспорті- зовсім інше- формальність :(
  • 0

#134 Олесік

• Користувачі
  • 944 повідомлень

Відправлено 06.09.2006 – 17:44

Перегляд дописуukrainer (28.04.2006 15:36) писав:

2. в мене складається враження що ще я один такий "старомодний" залишився на цьому форумі :(

Повір, не один

Перегляд дописуДоктор Лівсі (14.07.2006 18:38) писав:

Якщо дівчина каже таке ("дам після церкви") хлопцеві - то її треба посилати. Причина проста - комплекси...

То не у неї комплекси, то невпевненність хлопця. Дівчата можуть спати з хлопцями, можуть не спати. Від того вони гірше чи краще до хлопця не ставляться. А от деяким хлопцям "не да" і вони втрачають впевненість - мол, нє такой я уже і мачо.
Насправді, секс - це така муть.
А займатися коханням - то зовсім інша річ :yes:
  • 0

#135 Stuff

Песиміст

• Користувачі
  • 2670 повідомлень
  • Місто:Львів..

Відправлено 07.09.2006 – 09:23

Перегляд дописуОлесік (6.09.2006 16:44) писав:

Насправді, секс - це така муть.
Гмм..Мабуть ти не задоволена сексом, раз так кажеш...ще б жахом назвала:(
Секс - це приємне доповнення до близьких відносин з коханою людиною...плюс це фізіологічна потреба кожної людини..а ти кажеш "муть"..
  • 0

#136 Hirosima Nagasaki

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 282 повідомлень

Відправлено 07.09.2006 – 10:50

Перегляд дописуViktor (6.09.2006 17:35) писав:

Життя в дане людині не для того, щоб терпіти, а щоб жити і насолоджуватись цим життям.
Правильно, не всі ж навіть доживають до тих років :yes:

Я про те, що потрібно щомиті насолоджуватись життям і не відмовляти собі у тому, що може бути дозволеним і прийнятним!

Секс - це заняття для 2-х закоханих, чому ж їм цим не займатись?

Шлюб -поняття відносне, повінчатись - це одне, а штамп в паспорті- зовсім інше- формальність :(
ага, штамп в паспорті це формальність. але кохаються (займаються сексом) не завжди з коханими людьми! з іншого боку це навіть романтично, вийти заміж цнотливою... не так як всі!..
  • 0

#137 Stuff

Песиміст

• Користувачі
  • 2670 повідомлень

Відправлено 07.09.2006 – 10:56

Перегляд дописуHirosima Nagasaki (7.09.2006 09:50) писав:

з іншого боку це навіть романтично, вийти заміж цнотливою... не так як всі!..
З іншого боку - чи цінуватиме це чоловік?
  • 0

#138 ukrainer

Бандерівець

• Користувачі
  • 673 повідомлень
  • Місто:Вінниця

Відправлено 07.09.2006 – 11:02

Перегляд дописуHirosima Nagasaki (7.09.2006 11:50) писав:

з іншого боку це навіть романтично, вийти заміж цнотливою... не так як всі!..
погоджуюся, і навіть дуже добре :( більшості хлопців такі дівчата подобаються :yes:

2 Стаф, я оцінив би, а ти ?
  • 0

#139 Stuff

Песиміст

• Користувачі
  • 2670 повідомлень

Відправлено 07.09.2006 – 11:16

Перегляд дописуukrainer (7.09.2006 10:02) писав:

погоджуюся, і навіть дуже добре :( більшості хлопців такі дівчата подобаються :yes:

2 Стаф, я оцінив би, а ти ?
Більшості хлопцям подобаються всі дівчата..не будеш ж ти перед знайомством запитувати в неї , чи були в неї хлопці і скільки..

2українер - звісно..
  • 0

#140 Hirosima Nagasaki

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 282 повідомлень

Відправлено 07.09.2006 – 11:19

Перегляд дописуStuff (7.09.2006 11:16) писав:

Більшості хлопцям подобаються всі дівчата..не будеш ж ти перед знайомством запитувати в неї , чи були в неї хлопці і скільки..
2українер - звісно..
звісно не будеш! але якби це була твоя кохана і ваша перша шлюбна ніч, думаю хтось із вас зачепив би цю тему...
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 2

0 користувачів, 2 гостей, 0 анонімних