Перейти до вмісту

Особистість

Повідомлень в темі: 27

#21 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6889 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:штори

Відправлено 12.03.2009 – 13:53

стосовно термінів, раз тут філозофствують :)

Кількість результатів в гуглі:
цікава людина 456 тис.
цікава особистість 85,3 тис.
сильна людина 116 тис.
сильна особистість 24,7 тис.
розвинена людина 60,1 тис.
розвинена особистість 22,6 тис.
слабка людина 63,8 тис.
слабка особистість 107 тис.

чому в "позитивних" якостях співвідношення частоти вживання "людина"/"особистість" близьке по величині, а коли йдецця про слабкість - згадування особистості переважає?

можна гугляти і далі:
багата людина 104 тис.
багата особистість 19,5 тис.
принципова людина 108 тис.
принципова особистість 21,6 тис.

Повідомлення відредагував Sergiy_K: 12.03.2009 – 14:10

• 0

#22 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Київ

Відправлено 13.03.2009 – 00:02

Тому що позитивні якості особистості роблять людину і цікавою, і розвиненою, а подекуди й багатою)) В такому разі поняття особистості і людини практично збігаються.
А якщо особистість слабка, то це і не цікава людина, і не розвинена, і не багата, і не принципова тощо :happytwo: Словом, є про що поговорити.
  • 0

#23 ivansstef

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 666 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 13.03.2009 – 00:48

Перегляд дописуБлискавиця (13.03.2009 00:02) писав:

Тому що позитивні якості особистості роблять людину і цікавою, і розвиненою, а подекуди й багатою))
В такому разі поняття особистості і людини практично збігаються.

А якщо особистість слабка, то це і не цікава людина, і не розвинена, і не багата, і не принципова тощо :happytwo: Словом, є про що поговорити.

Ван Гог
Мєндєлєєв
Хемінгуей
Кусто

ну просто позитивні аж просто обпісятись.....

зате цікавість в їхніх особистостях зашкалює... так що ваша теорема невірна в корні.. бо не позитивізм формує особистсість..
  • 0

#24 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Київ

Відправлено 13.03.2009 – 13:57

Перегляд дописуSergiy_K (12.03.2009 13:53) писав:

чому в "позитивних" якостях співвідношення частоти вживання "людина"/"особистість" близьке по величині, а коли йдецця про слабкість - згадування особистості переважає?
Позитивні якості недарма взяті в лапки :happytwo: Те, що перерахував Сергій_К позитивно впливає на розвиток особистості. Я ніде не написала, що особистість або людина бувають "позитивні". Лише якості і лише в суб*єктивному значенні.

Перераховані тобою митці мали добре розвинену індивідуальність. Цікавою є їхня творчість. Навряд чи ти зміг би з ними спілкуватися, як з людьми, що викликають "цікавість" :happytwo: Тобто є різниця між тим, що людина творить, і особистістю людини. Зазвичай митці бувають трохи схибленими, закритими, часто за рахунок певних психологічних травм розвиваються інші здібності - як компенсація.

Невідомо, що краще - бути просто нормальною людиною і звичайною особистістю, чи мати сильну особистість або розвинену індивідуальність.
Але одне я знаю точно - обпісюватися не варто :happytwo:...на розвиток особистості це впливає швидше негативно))
  • 0

#25 ivansstef

Генеральний писар

• Користувачі
  • 666 повідомлень

Відправлено 13.03.2009 – 14:20

Перегляд дописуБлискавиця (13.03.2009 13:57) писав:

Позитивні якості недарма взяті в лапки :happytwo:

Те, що перерахував Сергій_К позитивно впливає на розвиток особистості. Я ніде не написала, що особистість або людина бувають "позитивні". Лише якості і лише в суб*єктивному значенні.

Невідомо, що краще - бути просто нормальною людиною і звичайною особистістю, чи мати сильну особистість або розвинену індивідуальність.
Але одне я знаю точно - обпісюватися не варто :happytwo:...на розвиток особистості це впливає швидше негативно))

Ой .. щось я недогледів у Вашому дописі на який я ссилався, ЛАПОК в слові позитивні...

Позитивні якості ??? це які ?? конкретизуйте.

Відомо..Сильна особистість не потребує жалісливих тверджень, є самодостатньою, в більшості випадків егоцентричної та егоїстичною.. і не "іспитивает" стільки негатвиних емоцій, скільки звичайна людина... яка лише тільки і думає про вплив оточення на неї... ( ой на мене люди дивлятьсЯ, ой переживаю що про мене скажуть...) а саме з оточення а не від себе ми отримуємо негативізм Вищого порядку..

Обпісюватись не варто.. Але уважнішим бути - вельми варто. Це сприяє розвитку особистості.. і тому зверну Вашу увагу на те що я написав про обпісятись з позитивізму... З медичної точки зору - це є признак фізіологічної норми людини.... адже при сміху мязи сечовидільної системи мають здатність до розслабляння, і самовільного сечевипускання... :happytwo: Так доступноо ???

З,І (думки вголос) Блін.!!! невже і в розділі Філософія треба розжовувати ??
  • 0

#26 Joey

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 158 повідомлень
  • Місто:ФраникА)))

Відправлено 13.03.2009 – 15:23

Перегляд дописуТраяна (13.01.2009 16:49) писав:

Як Ви розумієте поняття "особистість"? Які її визначальні риси? Чи приречена на самотність особистість, погляди якої не готове прийняти її оточення?
1. Особистість це кожна людина без виключення (поки вона не в масі)
2. Особистість вирізняє своєрідний індивідуалізм, погляди на життя, стилі і т.п.
3. А ж ніяк не приречена тому що в кожному с-тві є люди, які поділяють її погляди (можливо і частково). Неприйняття ідей особистості не робить її ізгоєм із суспільства, групи тощо. Просто можлива зміна відношення до неї і її поглядів ОСЬ ТАК
  • 0

#27 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 13.03.2009 – 16:28

Перегляд дописуivansstef (13.03.2009 14:20) писав:

Блін.!!! невже і в розділі Філософія треба розжовувати ??

а філософія це і є жування пережовування
  • 0

#28 ivansstef

Генеральний писар

• Користувачі
  • 666 повідомлень

Відправлено 13.03.2009 – 17:24

Перегляд дописуSergiy_K (13.03.2009 16:28) писав:

а філософія це і є жування пережовування