Перейти до вмісту

Чи готові ви вбивати?

Повідомлень в темі: 323

#301 Reltih floda

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 181 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 11.03.2009 – 15:06

ти б собі ще на аву біцивського маньяка поставив, або чикатило... У біцивського маньяка був маленький мозок і вн просто вбивав так і навряд чи думав про вбивство ... Твоя ава закликає до способу життя хижака, або ти просто палеонтолог
  • 0

#302 kavalera

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1258 повідомлень

Відправлено 11.03.2009 – 17:11

Перегляд дописуReltih floda (11.03.2009 15:06) писав:

ти б собі ще на аву біцивського маньяка поставив, або чикатило... У біцивського маньяка був маленький мозок і вн просто вбивав так і навряд чи думав про вбивство ... Твоя ава закликає до способу життя хижака, або ти просто палеонтолог
Та не бійся ти так моєї ави, вона тебе не з*їсть. А маньяки - це до психологів і психіатрів. Що робиться в їхньому мозку це вони розбираються, та тіке не думаю що розмір мозку там впливає чи відрізняється від норми. Тож - не в тєму. Просто розслабся і не напружуйся. А моя ава за задумом - ні до чого не закликає. І до речі, палеонтологи - мирні люди, хоч і копирсаються в кістках монстрів.
  • 0

#303 Reltih floda

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 181 повідомлень

Відправлено 11.03.2009 – 17:40

так ти полеонтолог, копирсаешся в кістках біцивського маньяка ? я так нупружився, що зараз пукну и вб'ю усіх своїми газами

GhulbeddinHekmatiar це нажаль ты кажешь не в тему, якщо твоя ава агресивна, то це означае, що я осіціюю себе з рептиліями? і при чому тут те, що палеонтолаги мирні люди? І, що зачепає маніяків, якщо ти не допер то про мізки я пожартував, так що розслабся і не треба усе сприймати буквальна кумедний ти сучий сине))))
  • 0

#304 kavalera

Старійшина

• Користувачі
  • 1258 повідомлень

Відправлено 11.03.2009 – 17:43

Перегляд дописуReltih floda (11.03.2009 17:32) писав:

так ти полеонтолог, копирсаешся в кістках біцивського маньяка ? я так нупружився, що зараз пукну и вб'ю усіх своїми газами
В тебе мабуть жахливий дисбактеріоз навесну, через що такий сильний метеоризм. Але будь уважним до себе. Бо гниття білка в кишківнику небезпечно далеко не тільки казусом пуку. Воно інтоксикує організм, напрягає мізки в тому числі. Тож пий вітаміньчиги. Яблучка, морквичка, петрушечка...
  • 0

#305 Reltih floda

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 181 повідомлень

Відправлено 11.03.2009 – 17:46

ні ні ні)))) зараз весняний пост, а замість того, щоб їсти акриди та мед я пью дуже багато молока та пожираю купу м'яса ... тому у мене весняний спермотаксикоз, що я готовий усіх затрахати до смерті, якщо б теренозаври не вимерли я б і їх затрахав)))) :)
  • 0

#306 kavalera

Старійшина

• Користувачі
  • 1258 повідомлень

Відправлено 11.03.2009 – 17:59

Перегляд дописуReltih floda (11.03.2009 17:46) писав:

ні ні ні)))) зараз весняний пост, а замість того, щоб їсти акриди та мед я пью дуже багато молока та пожираю купу м'яса ... тому у мене весняний спермотаксикоз, що я готовий усіх затрахати до смерті, якщо б теренозаври не вимерли я б і їх затрахав)))) :)
Од молока і м*яса - якраз чистісінький дисбактеріоз і буде навесні. А стосовно консумації з гігантськими рептиліями... ну не перебільшуйте. Ваша, вибачте, піпетка, навіть ніздрі такого звіра б не задовольнила. Вибачте, хоч це й удар по вашому достоїнству, але то є чиста правда. І зрештою, хоч ми з вами разом і досягли моєї мети - спердіти цю тему (ну принаймні локально), та все ж припиняймо флудити. Тєма ця - зло, та правила є правила.
  • 0

#307 Reltih floda

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 181 повідомлень

Відправлено 11.03.2009 – 18:04

погоджуюся з вами мій любий друже, що тема ця зло , так що давайте злягатися а не вбивати, а якщо і вбивати то тільки собак, а сексом з рептиліями можна займатися орально чи пітінг наприклад( ви займаєтеся пітінгом?) чи БДСМ з птеродактелем, так шо пипетка моя не знадобиться...

КОНСУМАЦІЯ? :) я ж казав, шо ти дуже вумний, як для палеонтолога)))

Повідомлення відредагував Reltih floda: 11.03.2009 – 18:04

• 0

#308 Armando

Старійшина

• Користувачі
  • 1795 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 05.07.2009 – 20:44

Згадав фільм 'Ліквідація'. У суспільстві є дві спільноти(касти) людей, чия 'робота' пов'язана з вбивством: бандити і військові. Зрештою вони існують одночасно в кожному суспільстві, але їх вагомість у кожному суспільстві своя. Врешті решт вони антиподи і живуть за рахунок суспільства. В стабільному суспільстві переважає лише одна - або ті або інші. І переможці отримують все: повагу, кращих жінок, добробут. Влада може тільки прийняти бік тих або інших, і переможці формують нову владу.
Але злочинці завжди можуть використати зброю, а от військовим влада може заважати використовувати зброю проти злочинців. Але історія СРСР принаймі доводить, що злочинність можуть перемогти тільки військові, і для цього їм потрібно лише одне - наказ згори чи наказ власного сумління.
  • 0

#309 Красунечка

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 663 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 06.07.2009 – 14:14

А я готова вбивати :happy1: правда покищо тільки у сні.... і тільки комарів :)
  • 0

#310 Огiрок

Генеральний писар

• Користувачі
  • 551 повідомлень

Відправлено 06.07.2009 – 16:05

Перегляд дописуКрасунечка (6.07.2009 15:14) писав:

А я готова вбивати :happy1: правда покищо тільки у сні.... і тільки комарів ;)

Уже десь з рік перестав грати в стрілялки. Життя покращало, бажання вбити майже не виникає. ;)

А які тоді сни були...ууу...справжні сюжети. Тактичні, з підтримкою, прикриттям, наскоком та відступом с хованками, все що потрібно. З роздратуванням на деяких тупих з команди, яких краще пристрелити одразу, чим розраховувати на нього. Все по законам жанру. Навіть боєвики по ящику вже дививсь з точки зору тактичних дій і лажа дратувала.
А один сон з останніх такий був, що соромно розповісти, та ще такий, як справжній. Так одразу скумекав, що досить, це вже кліника, так можна і довоюватись. :)
  • 0

#311 Armando

Старійшина

• Користувачі
  • 1795 повідомлень

Відправлено 11.11.2012 – 09:39

Перегляд дописуОгiрок (06.07.2009 – 16:05) писав:

Уже десь з рік перестав грати в стрілялки. Життя покращало, бажання вбити майже не виникає. :ggggg:

З роздратуванням на деяких тупих з команди, яких краще пристрелити одразу, чим розраховувати на нього.
згадав про цю стару тему у звязку з серіями розстрілів: Брейвік, Дмитро Виноградов, та решта американських підлітків та інші випадки.
http://vk.com/id108446090
Знайшов подібну тему на львівському форумі
http://www.for.lviv....?t=48765&page=5
Якщо згадати всі фільми останніх 20 років (Сігал, Шварцнегер, Рембо, Борн, 007), згадати кількість шутерів(від DOOM, Quake до CS та інших) на яких виросло наше покоління, то питання взагалі здається недоречним. Бо з екранів ТБ, компьютерів, кінотеатрів, ігрових приставок на пересічного індивіда виливається відрами насилля і формується жага до вбивства.

За агресю людини відповідає рептильний мозок.
Звичайно соціалізація та норми моралі накладають певне обмеження на поведінку,
але в стані виживання людина відкидає ці нашарування і діє відповідно інкстинктам, які закладені в неї близько 100млн років тому.

Цитата

Всі люди володіють триєдиної системою мозку, яка включає ретикулярний (рептильний) мозок, емоційний (лимбический) мозок і візуальний мозок (кора головного мозку, неокортекс)
1. Рептильний мозок (R-комплекс) - мозок ссавців. Існує 100 млн. років, він - самий древній. Надає фундаментальний вплив на нашу поведінку. Відповідає за безпеку виду і управляє базовим поведінкою. Це інстинкт розмноження, захист своєї території, агресія, бажання всім володіти і все контролювати, слідування шаблонам, імітація, обман, боротьба за владу, прагнення до ієрархічним структурам, ритуальне поведінку, контроль меншини. Йому притаманні холоднокровне поведінка, відсутність співпереживання, байдужість до наслідків наших дій щодо інших людей. Говорячи сучасною мовою, - «переможець отримує все», «у кого сила, той і правий», «переможців не судять». Не даром вбивцю ми зазвичай називаємо «холоднокровним», а філософ Ніколо Макіавеллі проголошував принцип «ростити в собі звіра». Так само мене чомусь не покидає думка, про те, що рептильний мозок яскраво проявляє себе в поведінці наших політиків, та й "власть імущих" взагалі.

Його функції досить прості: «бігти - битися - завмерти». Він дуже корисний для негайних реакцій. Спочатку - реакція, потім осмислення. У цьому сенсі це наш «автопілот», яким свідомо ми управляти не можемо. Його головне завдання - захист тіла, він налаштований на оборону, він завжди «на сторожі» і видивляється небезпеку для організму. Отже, він завжди сприймає навколишній світ негативно, як повний погроз і каверз. Три мозкові системи рептильний мозок бачить світ зовсім по-іншому. У ньому живуть сліди наших первісних «рептильний» страхів, які діти проявляють, здавалося б без жодних підстав, ледве навчившись розмовляти. Може, не випадково, звук «п-з-з-з!», Який зазвичай ми видаємо, закликаючи до тиші або щоб привернути увагу, нагадує шипіння наших предків-рептилій? Так само наш R-комплекс діє в наших снах, і ми все ще чуємо тупіт динозаврів. Його не можна обійти або ігнорувати, але еволюція подбала про те, щоб пригальмовувати зайву активність рептильного мозку, створивши у скроневих долях гальмують центри. Вдень активність R-комплексу пригнічується неокортекс, але в стані сну він може знову активізуватися, і тоді ми переживаємо первісні страхи - ми боїмося впасти або падаємо, тікаємо від переслідування, відчуваємо сексуальні переживання.
Функція рептильного мозку, безумовно, корисна для виживання у випадку реальних небезпек. Але, якщо стан виживання ставати сутністю всього життя, ви потрапите в його полон. Так само саме рептильний мозок в першу чергу стає об'єктом зовнішніх маніпуляцій з метою впровадити вам постійну боязнь «не вижити», пичкая інформацією про кризи, про зростання цін, війнах, катастрофах, аваріях, насильстві, проводячи болючі реформи і багато іншого, чим лякає нас сучасне суспільство від колиски до самої могили. Пам'ятайте: під впливом такого програмування вас намагаються «замкнути» в рептильному мозку, щоб потім легко контролювати. Все, що їм потрібно від нас - це наш страх.

Він так само іноді плутає уявну небезпеку з реальною загрозою. У таких ситуаціях рептильний мозок буквально бере під контроль ваш розум і тіло. У доісторичні часи він добре охороняв наше тіло, але тепер часто гальмує наші трансформаційні процеси, поки не переконається, що організму нічого не загрожує. Напевно ви можете згадати, що у вашому житті були моменти, коли рептильний мозок брав гору над вашим розумом і ви «перереагіровалі» на ситуацію? У якомусь сенсі наш рептильний мозок все ще виконує в нас функції древніх динозаврів, або наших далеких і диких предків.
http://bernow.ru/tri-mozgovye-sistemy/
Багато українців (та й взагалі більшість жителів Землі) останні роки живуть в "стані виживання" саме тому так багато свідчень поведінки людей, вчинки яких керовані саме рептильним мозком...

Повідомлення відредагував Armando: 11.11.2012 – 09:57

• 0

#312 Armando

Старійшина

• Користувачі
  • 1795 повідомлень

Відправлено 11.11.2012 – 10:05

Перегляд дописуkavalera (11.03.2009 – 15:01) писав:

Я про людей вапшєто писав, але якщо ти більше себе асоціюєш з рептиліями - най буде так. Тиранозавр рекс просто кушав так. І навряд чи він думав про вбивство. У нього моск маленький був. А взагалі я люблю пародії, тіке хтілося, щоб це була дійсно пародія, а не натяк на неї.
цей мальенький рептильний мозок є в кожної людини

Перегляд дописуshіver2005 (11.11.2012 – 09:40) писав:

Всі ці вбивства пов'язані із захистом себе від суспільства.
В суспільстві ми часто стикаємось з випадками хамства, дорожніх сутичок, травлі на роботі, психічного тиску з боку роботодавців і т.і.
В той же час діє заборона на володіння вогнепальною зброєю і хами, керівники, нахаби відчувають свою безкарність.
І тоді у частини затравлених, обманутих, принижених, бідних людей вмикається природна система самозахисту.

Повідомлення відредагував Armando: 11.11.2012 – 10:07

• 1

#313 Aquarius-ka

Цьотка-з-Занзібару

• Користувачі
  • 928 повідомлень
  • Місто:На тамтім боці

Відправлено 11.11.2012 – 17:23

Перегляд дописуArmando (11.11.2012 – 10:05) писав:

В суспільстві ми часто стикаємось з випадками хамства, дорожніх сутичок, травлі на роботі, психічного тиску з боку роботодавців і т.і.
В той же час діє заборона на володіння вогнепальною зброєю і хами, керівники, нахаби відчувають свою безкарність.
І тоді у частини затравлених, обманутих, принижених, бідних людей вмикається природна система самозахисту.
У моїй новій країні дозвіл володіти і (по спеціальній ліцензії) носити з собою зброю, вогнепальну включаючи, для цивільних громадян дозволяється тільки в цілях самозахисту. Тобто, легально вживати зброю можна тільки тоді, коли є фізична загроза власному життю. Сварки з сусідами і хамство начальства у цю категорію не попадають. Після кожного пострілу по живій людській мішені буде розслідування і, при перевищенні повноважень - тюрма. Також є багато обмежень, куди можна входити з вогнепальною зброєю, навіть маючи ліцензію. Без ліцензії можна мати зброю у власному помешканні і своїй машині. Але там теж є своє - якщо зброя зберігалася так, що неповнолітній мав доступ до неї, то за всі його дії, включаючи навіть вбивство, буде відповідати не він, а власник зброї. Куля швидка і потужна, з тим нема жартів.
  • 1

#314 _Ex

STATUS_OK

• Користувачі
  • 1753 повідомлень
  • Місто:Бахмут, Південна Слобожанщина, Україна

Відправлено 11.11.2012 – 22:49

Я от думаю, шо для Америки було б краще якби їхні ковбої обмежились фізичною силою для самозахисту. Дозвіл на вогнепальну зброю для природньо здатної до агресії і афективних станів істоти - людини, це дуже пагана традиція.
  • 0

#315 Aquarius-ka

Цьотка-з-Занзібару

• Користувачі
  • 928 повідомлень
  • Місто:На тамтім боці

Відправлено 12.11.2012 – 04:44

Ну, що краще для Америки - то справа самих американців, це раз. По-друге,вогнепальна зброя якраз не тільки для кав-бойз, але і кав-ґирлз, і тд., тобто там, де одної лиш фізичної сили не досить. І якщо б власники зброї були такі неопановані, то на вулицях була б громадянська війна, а так не є. Ніхто й не каже, що то єдиний спосіб самооборони.

І, якщо вернутись до теми самозахисту і до якої степені він може дійти, то я зараз, коли перестала бути покірною вівцею, вважаю, що захищати себе і близьких собі чи просто слабших має право кожна людина, аж до вбивства нападника. Що цікаво, кажуть - по людині видно, по ході, поставі, погляду, якого вона духу і чи буде себе захищати, і злочинці теж оцінюють жертву перш, ніж нападати. На курсах самооборони якраз вчать, що не треба згоджуватись на умови злочинців, типу: Будь тихо і тобі нічого не буде. Якраз ні! Це їхня мрія - тиха і покірна жертва, а треба не встидатись кричати, вириватись, знати хоч пару простих прийомів, ну і в критичних ситуаціях - стріляти без попередження (звичайно там, де це легально).
  • 1

#316 nykoriakal

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 6 повідомлень

Відправлено 12.11.2012 – 06:35

А я б зміг. Якщо би він дуже сильно образив мою дружину.
  • 1

#317 Азаров

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 1 повідомлень

Відправлено 13.11.2012 – 19:44

Перегляд дописуshіver2005 (13.11.2012 – 10:03) писав:

Підборник.
якщо ти підкаблучник то сиди тихо і не хвались, це огидно чувак
  • 2

#318 Armando

Старійшина

• Користувачі
  • 1795 повідомлень

Відправлено 29.08.2013 – 20:57

Цитата

– Цілком ймовірно, але я можу сказати і Вам, і їм, що цього боятися не варто. Бо зараз на руках в українців шалена кількість леґально придбаної мисливської зброї. Навіть якщо вона гладкоствольна і стріляє звичайним шротом, то це небезпечніше, ніж пістолет. Постріл з рушниці з невеликої відстані може ампутувати кінцівку. А пістолет може зробити одну маленьку дірку.

Це безпідставні страхи. Наведу вам іноземні приклади. Кілька років тому, здається у 2009 році, в Молдові і Латвії були протести та різного роду заворушення. В одному випадку люди штурмували сейм, а в іншому — парламент. В обох цих країнах законно можна придбати справжні пістолети і револьвери. Але ні там, ні там ті, хто протестував, не використовували зброю.

Леґально придбану зброю ніхто не використовує для вчинення злочину чи повалення чинної влади. Така зброя не бере участі в протизаконних діях. Для цього в Україні існує і процвітає шалений за обсягами нелеґальний ринок зброї, який вимірюється мільйонами одиниць. А скажіть мені, чим небезпечнішою стане людина, яка має мисливський карабін і придбає до нього собі пістолет? Нічим. Я думаю, що ці побоювання існують на ментальному рівні у тих, в кого немає бажання добратися до суті питання і зрозуміти, як законний продаж вогнепальної зброї може вплинути на рівень вуличної злочинності. А саме вона щораз більше загрожує українцям. Щороку в Україні вбивають 7–8 тисяч людей. І ще стільки само вмирають від отримання важких тілесних ушкоджень.

Це як в анекдоті — з тренером з боротьби може сперечатися тільки тренер з кульової стрільби. Відповідно з тренером з кульової стрільби може сперечатися тільки ще один тренер з кульової стрільби. Борці і боксери в таких ситуаціях відпочивають. Це правда життя.
http://zbruc.eu/node/12111

Повідомлення відредагував Armando: 29.08.2013 – 21:00

• 0

#319 пастух

Старійшина

• Користувачі
  • 1975 повідомлень

Відправлено 06.04.2015 – 20:15

http://zbroya.info/u...na-mati-zbroyi/
"Останні слова грабіжника: «Я думав, що в Нью-Джерсі не можна мати зброї»"

Наш Творець однозначно говорить: "Не вбивай". Та нажаль сьогодні як ніколи в нашій країні кожен день ллється кров. Бог дав нам право вибору і відповідальність за свій вибір. Я не прагну нікого вбивати але... моє сумління буде чистим коли я чи мої друзі постійно будуть вправлятися у стрільбі... щоб не вбити випадково, коли на наше життя вчиняється замах. Адже Бог зобовязує любити ближнього як себе самого. Тож якщо ближній на нас нападає з якоїсь невідомої причини нам потрібно, така моя думка добре навчитись володіти зброєю щоб зупинити його агресію не вбивши його при цьому. Більше того, в даний час іде іформаційна війна. Викликайте на словесний двобій своїх ворогів і вправляйтесь на словах не ображаючи їхню людську гідність переконати їх у тому що вони чинять не подумавши. Наберіться терпіння вислухати їхні думки. На них покладені такі ж обовязки як і на нас щодо них. Хто сказав що ворогів потрібно вбивати - їх потрібно нейтралізувати, щоб вони не заважали нам любити Творця і своїх ближніх. Але...якщо людина професійний вбивця і його намір не зупинити вас у двобої а саме позбавити життя? Ось тут ви робите свій вибір за яким приходить відповідальність і перед Творцем і перед тою державою на чиї території ви робите цей вибір.... памятайте про це задовго до того як ця ситуація, не приведи Господи виникне у вашому житті.
  • 1

#320 Kotya

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 14 повідомлень

Відправлено 17.04.2015 – 22:31

Іноді підстав другу щоку, потім оклематься не зможеш

Повідомлення відредагував Nameless One: 18.04.2015 – 16:46

• 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1