Перейти до вмісту

Чи готові ви вбивати?

Повідомлень в темі: 323

#21 Dynkan 113

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1721 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Львів

Відправлено 03.11.2008 – 14:07

Перегляд дописуaAa(against all authority) (3.11.2008 13:32) писав:

звичайно вбивати не можна,це погано,гріх і решта бла-бла-бла отих моралістів...вони переважно погано обізнані і некомпетентні в таких питаннях,адже ніколи не задумуються над цим...для них це аксіоматично,тому що так мама/баба/тато навчила,сказали, що це погано,тому що всі так думають і тому що на їх думку це очевидно...на питання "а чому?" відповідають невиразно і...скажем так--підганяють факти під думку,а не навпаки--думку під факти...

так от,часто їжджу в міському транспорті Києва...вже звичною картиною є якийсь там 40-річний пяненький ідіот,який через силу закінчив там свою школу на трійку,працює невідомо де,книжку тримав ще певно,коли вчився в школі,нічим-не-зацікавлена і по суті нічого-не-знаюча особистість без будь-яких благородних рис характеру...

А тепер от питання.А чому б цього рагуля не вбити???(ох,який жах--скажуть ті моралісти)
цінність його життя---НУЛЬ !!!!!вони нічого не варті.такі люди є розповсюджиниками куріння,різних видів дрібних та середніх злочинів(кража речей,побиття інших,...)і, що найгірше, неуцтва та байдужості до розвитку особистості взагалі...їхні діти стануть такими ж рагулями,як і вони самі.Стануть,мабуть,гопніками, деякі стануть наркоманами(і будуть тягти за собою решту суспільства),по вихідних будуть звичайно ж бухати(а що ж іще вони вміють робити?!) і взагалі власним прикладом будуть лиш шкодити іншій частині суспільства...

Так чому ж би їх всіх не повбивати?
позитив від цього очевидний:це принесе велику користь решті суспільства !!
:happy1: :D :lol: ;) :wub:
мда... а якщо я буду йти по вулиці, побачу тебе, подумаю що по моїх мірках життя ти також користі неприносиш і гахну в тебе з обріза? тоді що? ти тут явно зарвався, уявив що можеш когось оцінювати по своїх мірках, попустися.
  • 0

#22 aAa(against all authority)

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 351 повідомлень
  • Місто:гуртожиток

Відправлено 03.11.2008 – 14:10

Перегляд дописуNomad (3.11.2008 13:41) писав:

Готовий вбивати- на війні.
А так - мабуть ні.
От чому на війні готовий а в житті ні?? га?
тому що на війні вбиваєш свого ворога?так?
а чи не варто вважати ворогом людину,яка встала,пішла випила пивка,обматюкала когось по дорозі,вкрала при нагоді в маршрутці в когось гаманець,поїла,знову випила пивка,покурила,пішла спати.на другий день теж саме,тільки,наприклад,не вкрала гаманець,а когось забрала телефон.
НЕвже цей суспільний паразит не заслуговує бути ворогом???
  • 0

#23 Nomad

Старійшина

• Користувачі
  • 3581 повідомлень

Відправлено 03.11.2008 – 14:20

Перегляд дописуaAa(against all authority) (3.11.2008 14:10) писав:

От чому на війні готовий а в житті ні?? га?
тому що на війні вбиваєш свого ворога?так?
а чи не варто вважати ворогом людину,яка встала,пішла випила пивка,обматюкала когось по дорозі,вкрала при нагоді в маршрутці в когось гаманець,поїла,знову випила пивка,покурила,пішла спати.на другий день теж саме,тільки,наприклад,не вкрала гаманець,а когось забрала телефон.
НЕвже цей суспільний паразит не заслуговує бути ворогом???
На війні вбиваєш щоб вижити, війна- це страшна річ.
Ворогом можна вважати кого завгодно, і кого завгодно можна заочно приговорити до смерті. От тільки коли між життям і смертю залишається тільки один постріл, зробити його надзвичайно складно ВСІМ без виключення.
  • 0

#24 aAa(against all authority)

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 351 повідомлень

Відправлено 03.11.2008 – 14:21

Перегляд дописуDynkan 113 (3.11.2008 14:07) писав:

мда... а якщо я буду йти по вулиці, побачу тебе, подумаю що по моїх мірках життя ти також користі неприносиш і гахну в тебе з обріза? тоді що? ти тут явно зарвався, уявив що можеш когось оцінювати по своїх мірках, попустися.
я не казав,що треба вбивати тих,хто не приносить користі...прийшлось би відсотків 99 повбивати(і мене в тому числі).я казав про тих,хто шкодить !
Щодо критерію,за яким їх вибирати,то ти звичайно ж вдало підмітив...Не можна вважати свою думку про людину критерієм її ... (навіть не знаю,як це назвати) розвинутості і корисності.Але ,як на мене, для правильного визначення суспільних дегенератів багато розуму не треба,так що навіть моя думка про них цілком підійде...
  • 0

#25 Дарця_Борхес

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 796 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:дурки...

Відправлено 03.11.2008 – 14:29

Перегляд дописуaAa(against all authority) (3.11.2008 13:32) писав:

звичайно вбивати не можна,це погано,гріх і решта бла-бла-бла отих моралістів...вони переважно погано обізнані і некомпетентні в таких питаннях,адже ніколи не задумуються над цим...для них це аксіоматично,тому що так мама/баба/тато навчила,сказали, що це погано,тому що всі так думають і тому що на їх думку це очевидно...на питання "а чому?" відповідають невиразно і...скажем так--підганяють факти під думку,а не навпаки--думку під факти...

так от,часто їжджу в міському транспорті Києва...вже звичною картиною є якийсь там 40-річний пяненький ідіот,який через силу закінчив там свою школу на трійку,працює невідомо де,книжку тримав ще певно,коли вчився в школі,нічим-не-зацікавлена і по суті нічого-не-знаюча особистість без будь-яких благородних рис характеру...

А тепер от питання.А чому б цього рагуля не вбити???(ох,який жах--скажуть ті моралісти)
цінність його життя---НУЛЬ !!!!!вони нічого не варті.такі люди є розповсюджиниками куріння,різних видів дрібних та середніх злочинів(кража речей,побиття інших,...)і, що найгірше, неуцтва та байдужості до розвитку особистості взагалі...їхні діти стануть такими ж рагулями,як і вони самі.Стануть,мабуть,гопніками, деякі стануть наркоманами(і будуть тягти за собою решту суспільства),по вихідних будуть звичайно ж бухати(а що ж іще вони вміють робити?!) і взагалі власним прикладом будуть лиш шкодити іншій частині суспільства...

Так чому ж би їх всіх не повбивати?
позитив від цього очевидний:це принесе велику користь решті суспільства !!
:happy1: :D :lol: ;) :wub:

Тобі Бог часом не передав тимчасово свої повноваження?
  • 0

#26 Dynkan 113

Старійшина

• Користувачі
  • 1721 повідомлень

Відправлено 03.11.2008 – 14:31

Перегляд дописуaAa(against all authority) (3.11.2008 14:21) писав:

я не казав,що треба вбивати тих,хто не приносить користі...прийшлось би відсотків 99 повбивати(і мене в тому числі).я казав про тих,хто шкодить !
Щодо критерію,за яким їх вибирати,то ти звичайно ж вдало підмітив...Не можна вважати свою думку про людину критерієм її ... (навіть не знаю,як це назвати) розвинутості і корисності.Але ,як на мене, для правильного визначення суспільних дегенератів багато розуму не треба,так що навіть моя думка про них цілком підійде...
:happy1: браво, геніальна думка, перестріляти всіх дегенератів, а тоді можна і інвалідів пустити в розхід (користі то від них також нема), а ще пенсіонерів які нічого нероблят а гроші отримують, я за смертну кару (за важкі злочини) але такого фанатизму я нерозумію.
  • 0

#27 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 03.11.2008 – 14:31

чи готові ви вбивати?
- заради перемоги в конкурсі теревені 2008 мене нічого не зупинить...

:happy1:але, найточніші аналітичні розрахунки мені сулять переомгу тільки в 2027 році, коли на теревенях буде тутсуватись людей, і тоді ні в кого не залишиться шансів
  • 0

#28 aAa(against all authority)

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 351 повідомлень

Відправлено 03.11.2008 – 14:33

Перегляд дописуДарця_Борхес (3.11.2008 14:29) писав:

Тобі Бог часом не передав тимчасово свої повноваження?
На жаль,ні)))
до теми,то ще пригадуються чиїсь слова,які звучать приблизно так:"я дуже добрий,я бажаю людству добра,процвітання,радості і щастя,але мені дуже важко в цьому ї допомогти,тому що вбивати заборонено законодавством..."
  • 0

#29 Nomad

Старійшина

• Користувачі
  • 3581 повідомлень

Відправлено 03.11.2008 – 14:34

Перегляд дописуDynkan 113 (3.11.2008 14:31) писав:

:happy1: браво, геніальна думка, перестріляти всіх дегенератів, а тоді можна і інвалідів пустити в розхід (користі то від них також нема), а ще пенсіонерів які нічого нероблят а гроші отримують, я за смертну кару (за важкі злочини) але такого фанатизму я нерозумію.
Сміх сміхом, але у нас на парах по економіці прєпод задав питання- як Україні вийти з кризи економічної і хтось також бовкнув шо треба пенсіонерів перестріляти- тоді пенсій не треба буде платити.
  • 0

#30 aAa(against all authority)

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 351 повідомлень

Відправлено 03.11.2008 – 14:38

вкотре переконуюсь,що люди не вміють слухати один одного...
я ж казав,що не треба перестрілювати людей,які не приносять користі,а тих, які шкодять !!
  • 0

#31 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 03.11.2008 – 14:41

Перегляд дописуtrim (3.11.2008 10:39) писав:

Дуже часто по життю в мене виникало бажання вбити того, хто створює певні складнощі в моєму житті. Особливо коли людина хоче принизити або обдурити.
Звичайно патронів на всіх не вистачить, і тому якось треба обирати хто завинив більше.
Якщо люди, які зустрічаються у житті порушують певні закони, моральні принципи, загрожують плину вашого життя чи є це достатньою умовою щоб вбити?
Справа вибраковки живе!
Убивати завжди готовий!
Тіко вищеназвані панавтором теми причини - недолугі вкрай.
p.s. Щодо патронів, то ножі й лопатки рятують ситуйовину!

Повідомлення відредагував zav: 03.11.2008 – 14:41

• 0

#32 Dynkan 113

Старійшина

• Користувачі
  • 1721 повідомлень

Відправлено 03.11.2008 – 14:44

Перегляд дописуaAa(against all authority) (3.11.2008 14:38) писав:

вкотре переконуюсь,що люди не вміють слухати один одного...
я ж казав,що не треба перестрілювати людей,які не приносять користі,а тих, які шкодять !!
діти в яких поведінка погана також шкодят навчальному процесу.
  • 0

#33 aAa(against all authority)

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 351 повідомлень

Відправлено 03.11.2008 – 14:46

:happy1: я за смертну кару (за важкі злочини) але такого фанатизму я нерозумію.
ги.ти по суті кажеш те саме,що я !!!!!
просто в мене ширший круг людей,яких я готовий повбивати !!! от і все !! це єдина різниця !! я просто до числа різних маньяків готовий додати менш жорстоких і цинічних людей !!
наші думки не відрізняються !!
відрізняється лише критерій відбору цих людей!!
  • 0

#34 Дарця_Борхес

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 796 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:дурки...

Відправлено 03.11.2008 – 14:55

Перегляд дописуaAa(against all authority) (3.11.2008 14:46) писав:

просто в мене ширший круг людей,яких я готовий повбивати !!! от і все !! це єдина різниця !! я просто до числа різних маньяків готовий додати менш жорстоких і цинічних людей !!

Повбивати цинічних людей? Хммм.....

Вікіпедія каже:
"Цинизм — поведение или личностная позиция, выражающие осознанное, или демонстративное пренебрежение к нравственным нормам, этическим ритуалам, как мешающим или «избыточным» для решения практических задач и «лишенным» практического смысла."

Тобі не здається шо і в тобі не мало цинізму? Отже, якшо діяти згідно з твоїм "планом".....можеш вчинити самогубство, а ми подивимся чи стане нам легше.
  • 0

#35 aAa(against all authority)

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 351 повідомлень

Відправлено 03.11.2008 – 14:58

Перегляд дописуDynkan 113 (3.11.2008 14:44) писав:

я говорив,про суспільних дегенератів,які шкодять суспільству.ти чомусь причепився до слова "шкодять",хоча тут значно важливішими є слова перші слова !
Дітей чіпати не треба !! лиш дегенератів !!

Перегляд дописуDynkan 113 (3.11.2008 14:44) писав:

я говорив,про суспільних дегенератів,які шкодять суспільству.ти чомусь причепився до слова "шкодять",хоча тут значно важливішими є слова перші слова !
  • 0

#36 Nomad

Старійшина

• Користувачі
  • 3581 повідомлень

Відправлено 03.11.2008 – 15:01

Офтоп
"за шо люблю теревенівські суперечки, так це за те що головне в суперечці для деяких не показати свою думку, а засудити чужу"
Он-топ
Миттєве вбивство- це ще не саме страшніше, люди помирають набагато страшнішим чином,і ніхто про це не задумується.
  • 0

#37 aAa(against all authority)

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 351 повідомлень

Відправлено 03.11.2008 – 15:02

Перегляд дописуДарця_Борхес (3.11.2008 14:55) писав:

Вікіпедія каже:
"Цинизм — поведение или личностная позиция, выражающие осознанное, или демонстративное пренебрежение к нравственным нормам, этическим ритуалам, как мешающим или «избыточным» для решения практических задач и «лишенным» практического смысла."

Тобі не здається шо і в тобі не мало цинізму? Отже, якшо діяти згідно з твоїм "планом".....можеш вчинити самогубство, а ми подивимся чи стане нам легше.
основна моя теза--повбивати всіх суспільних дегенератів.Якщо я належу до них--то і мене в тому числі.
  • 0

#38 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 03.11.2008 – 15:06

Перегляд дописуДарця_Борхес (3.11.2008 14:55) писав:

Вікіпедія каже:

тут ти права ))) хлопець чи то не знає значення слова цинізм,чи то себе Брюсом Всемогутнім вважає)))
  • 0

#39 Unknown

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 230 повідомлень
  • Місто:Славія

Відправлено 03.11.2008 – 15:08

Іноді можу і вбити, але гадаю, що потраплю у в’язницю і це мене поки що зупиняє від таких планів.
  • 0

#40 Dynkan 113

Старійшина

• Користувачі
  • 1721 повідомлень

Відправлено 03.11.2008 – 15:10

Цитата

для початку варто визначити що входить в поняття дегенерат.

Цитата

по суті критерії відбору у всіх різні навіть на звичайні побутові предмети ( можна купити одну ріп по зовсім різним критеріям) але це неробить людей схожими.

Цитата

Офтоп
"за шо люблю теревенівські суперечки, так це за те що головне в суперечці для деяких не показати свою думку, а засудити чужу"
якщо ви про мен, то свою думку я висловив, і чи засудження чужої думки не є підтримкою своєї?
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних