Перейти до вмісту

Чи готові ви вбивати?

Повідомлень в темі: 323

#181 Romun

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 573 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Полтава

Відправлено 08.01.2009 – 21:27

Що за дурниці. Ні. Ніхто не в праві когось вбивати. Це злочин проти себе в першу чергу.
  • 0

#182 Петлюра

Генеральний писар

• Користувачі
  • 600 повідомлень

Відправлено 08.01.2009 – 23:05

Це то так але якщо не захищати своє життя то чи є така бездіяльність фактично рівнозначною самогубству?
  • 0

#183 deepfish

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 432 повідомлень
  • Місто:Рівненщина

Відправлено 08.01.2009 – 23:12

Перегляд дописуПетлюра (8.01.2009 23:05) писав:

Це то так але якщо не захищати своє життя то чи є така бездіяльність фактично рівнозначною самогубству?
Тобто виходить варто їздити в танку? Адже на вулиці купа небезпек - один невірний рух і ви труп!
Та певно у будинку не менше тих небезпек!
  • 0

#184 Romun

Генеральний писар

• Користувачі
  • 573 повідомлень

Відправлено 08.01.2009 – 23:17

Перегляд дописуПетлюра (8.01.2009 23:05) писав:

Не треба починати філософствування, тема в балачці :D . Про бездіяльність ніхто не каже, невже обов`язково за посягання на власне життя відповідати вбивством кривдника?

Я не бачу сенсу ні в війнах, ні у смертній карі. Це не характеризує людство як розвинену цивілізацію

Неспроможність до вбивства повинна ввійти у свідомість кожної людини на цій планеті і тоді буде нам щастя або нас захоплять прибульці :gryzin: .Жарт, аби хотіли давно б захопили.
  • 0

#185 FT232BM

私は人々嫌い

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3435 повідомлень
  • Місто:Київ->НТУУ "КПІ"

Відправлено 08.01.2009 – 23:56

Перегляд дописуRomun (8.01.2009 23:17) писав:

Не треба починати філософствування, тема в балачці :D . Про бездіяльність ніхто не каже, невже обов`язково за посягання на власне життя відповідати вбивством кривдника?

Я не бачу сенсу ні в війнах, ні у смертній карі. Це не характеризує людство як розвинену цивілізацію

Неспроможність до вбивства повинна ввійти у свідомість кожної людини на цій планеті і тоді буде нам щастя або нас захоплять прибульці :gryzin: .Жарт, аби хотіли давно б захопили.
деякі звички з часом не змінюються, в т.ч. вбивство собі подібних.
Я майже впевнений, що після третього вбивства людина, що ніколи не вбивала, буде робити це так, ніби вона готує собі ранкову чашку чаю. Вона відчує, що має владу над життям, хоч і однобоку, і таки буде права.
"АКМ украдай, заряжай и убивай" ©upyachka.ru

Повідомлення відредагував FT232BM: 09.01.2009 – 00:08

• 0

#186 }{Kristi@nna}{

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 153 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:м.Чернівці

Відправлено 09.01.2009 – 00:11

Перегляд допису-=VJ=- (7.01.2009 20:03) писав:

Люба пані, на Вас колись нападали з метою Вас вбити?
ні....і до чого тут це?

Перегляд дописуFT232BM (7.01.2009 19:10) писав:

А якщо його нема!?
Погоджуюсь з No_name вогнепальна зброя найбільш гуманніша. Можна використати ще і ядерну зброю, але якщо жертва буде в епіцентрі вибуху.
я не хочу нікого переконувати!!!

Перегляд дописуІгорь (7.01.2009 20:26) писав:

Якщо убрати всі закони, то ви побачете людину яка була задумана природою.

Я убив би тільки при захисті іншої людини.
я реально вас не переконую...я кажу,як я вважаю...я би не змогла вбити...хібащо покалічити при самозахисті...

Перегляд дописуRomun (8.01.2009 21:27) писав:

дурниці. Ніхто не в праві когось вбивати. Це злочин проти себе в першу чергу.
підтримую!

подумайте,що хтось би вас убив!ви б того хотіли?
  • 0

#187 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень
  • Місто:Backside of the Moon

Відправлено 09.01.2009 – 00:20

Хи.."Чи готові Ви вбивати?"
Не знаю, не пробував.

Всі ми ніби такі сміливі і цинічні на веб-сторінках. А в реалі?

Міг би вбити на війні по наказу командира, якщо захищав би Україну. Вбив би і вибачився, він теж солдат, в якого дівчина чи навіть діти....

Можливо випадково вбив би при захисті родини, та все ж намагався би просто відключити.
  • 0

#188 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 09.01.2009 – 00:35

Перегляд допису}{Kristi@nna}{ (9.01.2009 00:11) писав:

подумайте,що хтось би вас убив!ви б того хотіли?
Так, я хочу.
Тому що це визначеність, насдлідком якої є рішучий самозахист.
А ваші виправдовування про те, хто на що має має право - це самозаспокоування, котре не допоможе.

Повідомлення відредагував zav: 09.01.2009 – 00:40

• 0

#189 Romun

Генеральний писар

• Користувачі
  • 573 повідомлень

Відправлено 09.01.2009 – 13:21

Перегляд дописуFT232BM (8.01.2009 23:56) писав:

деякі звички з часом не змінюються, в т.ч. вбивство собі подібних.
Я майже впевнений, що після третього вбивства людина, що ніколи не вбивала, буде робити це так, ніби вона готує собі ранкову чашку чаю. Вона відчує, що має владу над життям, хоч і однобоку, і таки буде права.
"АКМ украдай, заряжай и убивай" ©upyachka.ru

Смішно звучить

Цитата

після третього вбивства людина, що ніколи не вбивала
:gryzin:
Не можна допускати вбивство навіть першого разу, про яку звичку йде мова?

Перегляд дописуzav (9.01.2009 00:35) писав:

Так, я хочу.
Тому що це визначеність, насдлідком якої є рішучий самозахист.
А ваші виправдовування про те, хто на що має має право - це самозаспокоування, котре не допоможе.
Чому рішучий самозахист повинен закінчуватись смертю супротивника?

Я займався бойовими мистецтвами. Бойова етика практично всіх східних єдиноборств не передбачає вбивство, але передбачає рішучий самозахист.

Проста моральна готовність вбивати не допоможе, якщо немає відповідних вмінь і навичок. До того ж негативні думки про готовність вбивати притягують негативні події, закон Всесвіту :D . Мислимо позитивно :ggggg: .

"Око за око" давно минулі часи.
  • 0

#190 FT232BM

私は人々嫌い

• Користувачі
  • 3435 повідомлень
  • Місто:Київ->НТУУ "КПІ"

Відправлено 09.01.2009 – 13:56

Перегляд дописуRomun (9.01.2009 13:21) писав:

Смішно звучить :gryzin:
Не можна допускати вбивство навіть першого разу, про яку звичку йде мова?

Я займався бойовими мистецтвами. Бойова етика практично всіх східних єдиноборств не передбачає вбивство, але передбачає рішучий самозахист.

Проста моральна готовність вбивати не допоможе, якщо немає відповідних вмінь і навичок. До того ж негативні думки про готовність вбивати притягують негативні події, закон Всесвіту :D . Мислимо позитивно :ggggg: .

"Око за око" давно минулі часи.
Я кажу про одвічну звичку людства убивати собі подібних. А примусити людину убити запросто можна. Головне — перший раз :wub: Думаю людину дуже легко підштовхнути на вбивство, особливо, якщо ворог загрожує її життю; а я б стратив Чекатіла, якщо б мені 5 за семестр поставили))
  • 0

#191 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 09.01.2009 – 15:55

Перегляд дописуRomun (9.01.2009 13:21) писав:

Проста моральна готовність вбивати не допоможе, якщо немає відповідних вмінь і навичок.
Тому що самозахист не повинен обмежуватися, отже повинен закінчитися фізичним знищенням ворога.
Рішучий самозахист не має обмежуватися жодними умовами, тим більше він не має обмежуватися мрячною етикою.
Мораль - це перший чиник. Як раз ніякі вміння не допоможуть, якщо відсутня моральна готовність позбавити людину життя.

Повідомлення відредагував zav: 09.01.2009 – 16:00

• 0

#192 Вареник

banned

• Користувачі
  • 3089 повідомлень

Відправлено 09.01.2009 – 17:09

Перегляд дописуyushchenko (9.01.2009 00:20) писав:

Вбив би і вибачився

повір, йому від того б не полегшало
  • 0

#193 Romun

Генеральний писар

• Користувачі
  • 573 повідомлень

Відправлено 09.01.2009 – 17:19

Перегляд дописуFT232BM (9.01.2009 13:56) писав:

Я кажу про одвічну звичку людства убивати собі подібних. А примусити людину убити запросто можна. Головне — перший раз :wub: Думаю людину дуже легко підштовхнути на вбивство, особливо, якщо ворог загрожує її життю; а я б стратив Чекатіла, якщо б мені 5 за семестр поставили))
Це ви думаєте , що звичка одвічна. Я так не думаю. Ця думка нав`язана. В людській природі не закладено вбивство. Розумію, що далі сперечатись немає сенсу. :gryzin:

Перегляд дописуzav (9.01.2009 15:55) писав:

Тому що самозахист не повинен обмежуватися, отже повинен закінчитися фізичним знищенням ворога.
Рішучий самозахист не має обмежуватися жодними умовами, тим більше він не має обмежуватися мрячною етикою.
Мораль - це перший чиник. Як раз ніякі вміння не допоможуть, якщо відсутня моральна готовність позбавити людину життя.
Поменше грайтеся в ігри :D , життя це щось більше за Травіан (я хоч правильно сказав).

Редагую.
Упс, прошу вибачення за перехід на особистості. Не зважайте. Більше не дискутую. :ggggg:

Повідомлення відредагував Romun: 09.01.2009 – 17:24

• 0

#194 Красунечка

Генеральний писар

• Користувачі
  • 663 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 09.01.2009 – 17:19

Прикріплений файл  4.gif   3.63К   0 Кількість завантажень:а на форумі стає все страшніше і страшнішеПрикріплений файл  10.gif   6.19К   0 Кількість завантажень:Прикріплений файл  70.gif   618байт   0 Кількість завантажень:
  • 0

#195 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 09.01.2009 – 19:39

Перегляд дописуRomun (9.01.2009 17:19) писав:

Поменше грайтеся в ігри :gryzin: , життя це щось більше за Травіан (я хоч правильно сказав).
От ви і грайтеся менше у бойові мистецтва та етику, а побільше читайте "Спецназ" Суворова, наприклад, гиии...
p.s. А до чого тут Трав'ян? Там хіба вбивають?..

Повідомлення відредагував zav: 09.01.2009 – 19:40

• 0

#196 Просто Олекса

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 88 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 09.01.2009 – 19:43

Перегляд дописуzav (9.01.2009 20:39) писав:

От ви і грайтеся менше у бойові мистецтва та етику, а побільше читайте "Спецназ" Суворова, наприклад, гиии...

Модна книжка. А вбивати, хлопці, треба готуватися, бо ситуація в світі прямує до війни :gryzin: .(Це тільки моє припущення).
  • 0

#197 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 09.01.2009 – 21:35

Перегляд дописуПросто Олекса (9.01.2009 19:43) писав:

Модна книжка. А вбивати, хлопці, треба готуватися, бо ситуація в світі прямує до війни :gryzin: .(Це тільки моє припущення).
Ну це трохи інша ситуація: одна справа, що ти вбиваєш самостійно вирішивши, а інша-якщо по наказу. Тобі сказали-Цілься в двуголові орли і нажимай курок. Уся моральна відповідальність на командирах....Хай їх совість гризе.
  • 0

#198 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 09.01.2009 – 21:49

Перегляд дописуyushchenko (9.01.2009 21:35) писав:

Ну це трохи інша ситуація: одна справа, що ти вбиваєш самостійно вирішивши, а інша-якщо по наказу. Тобі сказали-Цілься в двуголові орли і нажимай курок. Уся моральна відповідальність на командирах....Хай їх совість гризе.
Я, взагалі-то, до того вів, як ви дятимете, коли ці, котрим дали наказ "ціляти в тризубъ", прийдуть до вас?
p.s. І ще до того, куди подінеться етика Romun'a після зустрічі, описаної там, наприклад, гигиги.

Повідомлення відредагував zav: 09.01.2009 – 21:54

• 0

#199 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 09.01.2009 – 21:55

Перегляд дописуzav (9.01.2009 21:49) писав:

Я, взагалі-то, до того вів, як ви дятимете, коли ці, котрим дали наказ "ціляти в тризубъ", прийдуть до вас?
Важко сказати, не був в такій ситуації. Був в ситуації , коли хотіли приставити пістолет до голови, але скористався "цивілізацією", підняв галас...вони відступили.

А взагалі, в армії служив, приймав участь в реальних розмінуваннях, "ехо війни" так зване. Не страшно- спасає думка, що смерть буде моментальною, мозги розлетяться з швидкістю звуку, не встигну відчути біль.

Повідомлення відредагував yushchenko: 09.01.2009 – 22:01

• 0

#200 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 09.01.2009 – 22:15

Перегляд дописуyushchenko (9.01.2009 21:55) писав:

А взагалі, в армії служив, приймав участь в реальних розмінуваннях, "ехо війни" так зване. Не страшно- спасає думка, що смерть буде моментальною, мозги розлетяться з швидкістю звуку, не встигну відчути біль.
Та ми хіба про страх балакаємо? Нє.
Ми про вбивство та етику.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних