Перейти до вмісту

Чи готові ви вбивати?

Повідомлень в темі: 323

#141 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 8134 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 09.11.2008 – 19:17

Бублик! Я тебе уб"ю! :ggggg: :lol: Жорстоко, безжально і НАЗАВЖДИ! :gryzin:

Погоджуюсь з теорією Бублика, яка, до речі, частково підтверджує висказану мною подібну теорію щодо жіночої жорстокості. Так, жінки жорстокіші. Але щоби ви, чоловіки, робили би без нашої кухонної жорстокості?)))

До речі, (уточнення маленьке щодо тієї ж теорії) більший, мабуть, стрес від самого усвідомлення себе як вбивці. Тобто якщо людина свідома свого вчинку, то для неї й сама думка про вчинок буде стресовою. А післядієвий стрес - то лиш відлуння, підтвердження всьго вже-осмисленого.
  • 0

#142 Bublik

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 597 повідомлень

Відправлено 09.11.2008 – 19:33

Перегляд дописуОлеська (9.11.2008 20:17) писав:

Бублик! Я тебе уб"ю! :lol: :) Жорстоко, безжально і НАЗАВЖДИ! :ggggg:

Погоджуюсь з теорією Бублика, яка, до речі, частково підтверджує висказану мною подібну теорію щодо жіночої жорстокості. Так, жінки жорстокіші. Але щоби ви, чоловіки, робили би без нашої кухонної жорстокості?)))

До речі, (уточнення маленьке щодо тієї ж теорії) більший, мабуть, стрес від самого усвідомлення себе як вбивці. Тобто якщо людина свідома свого вчинку, то для неї й сама думка про вчинок буде стресовою. А післядієвий стрес - то лиш відлуння, підтвердження всьго вже-осмисленого.
Еееее! Я теж дещо вмію на кухні , наприклад, очі в риби виколупую , бо мені ій соромно "в глаза смотреть" :gryzin:

Якщо виникає така тема про вбивство, то людина вже свідомо приміряє на себе роль кіллера, ніби готується до таких дій, необов'язково вона їх здійснить. Але інтинкт самозбереження є найсильнішим, а життя небезпечне.
  • 0

#143 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 09.11.2008 – 19:40

Перегляд дописуB.U.B.L.I.K (9.11.2008 19:33) писав:

Еееее! Я теж дещо вмію на кухні , наприклад, очі в риби виколупую , бо мені ій соромно "в глаза смотреть" :ggggg:
А прикинь, як в японських ресторанах рибу їдять напівсиру, навіть напівживу :gryzin:

Нє, я в очі не боюсь дивитись. То хибна теорія, щодо очей. Я коли вбивала перший раз курку, то страшніше було перше усвідомлення того, що я зараз маю вбити щось живе, і відрубана голова, яка продовжувала відкривати писок і булькати навкруги кров"ю. Але то вперше так. Далі на те вже не звертаєш уваги.

Люди, як і всі живі істоти, поділяються на мисливців (хижаків) і жертви. Я - мисливець.
  • 0

#144 СВІ†ЛОНОСНИЙ

http://svobodaslova.ukrainianforum.net/

• Користувачі
  • 2386 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:з Небес

Відправлено 09.11.2008 – 22:33

Вбивати під час емоційного напруження не варто.
Вбивство має сенс якщо воно принесе користь.
  • 0

#145 ...

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 188 повідомлень

Відправлено 09.11.2008 – 22:51

Перегляд дописуB.U.B.L.I.K (9.11.2008 19:00) писав:

Жорстокі вбивці. Теорія. :gryzin:
Янукович переміг на виборах Президента і т.п.
Посміхнуло:ggggg:.
Я не думаю, що жінки найжорстокіші вбивці, вони в даному випадку лише оброблюють неживу матерію. Сумніваюсь, що у кожної людини, яка не любить вбивство, при вигляді філе в супермаркеті крутиться голова і її нудить. Вбивають же цих тварин частіше чоловіки, на мою думку.
  • 0

#146 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 10.11.2008 – 00:04

Перегляд дописуB.U.B.L.I.K (9.11.2008 19:00) писав:

Отже, якщо задуматись: "Хто є найбільш готовим до вбивств?" Можна сміло віддавати перевагу жінкам- вони найбільш
жорстокі вбивці!!!
Давайте не будемо підносити жінок, оскільки по життю мисливцями, а отже - вбивцями, є чоловіки. Жінка ж лише "патологоанатом".

Повідомлення відредагував zav: 10.11.2008 – 00:06

• 0

#147 St1Ng3R

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 112 повідомлень
  • Місто:Україна,Калуш

Відправлено 12.11.2008 – 12:05

Справді, якщо ти на когось дуже злишся у тебе виникає бажання її вбити, але цього не можна робити!Потрібно оспокоїтися усе хорошенько обдумати і повірьте - почуття пройде!
  • 0

#148 Bananapart

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 327 повідомлень
  • Місто:саме дно пляшки

Відправлено 12.11.2008 – 13:54

всігда гатов
як в пєсні пайоцца- if I don't kill you someone else 'll do it)))
  • 0

#149 Вареник

banned

• Користувачі
  • 3089 повідомлень

Відправлено 12.11.2008 – 14:08

зараз піду і вб"ю сусідів, які ЗАДРАЛИ своїм ремонтом!
  • 0

#150 Bobua

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 400 повідомлень
  • Місто:Бровари

Відправлено 12.11.2008 – 14:58

Перечитав першу сторінку
Щось тут не теє...
Якісь філосозські міркування можна/не можна ... :)
Всі пишуть не до теми :)

Насправді все простіше:
1) не вдасться психологічно/підсвідомо (в іншій темі іншого форуму)

Цитата

Військовий або воєнізований вишкіл

Teren
повідомлення: 6834
05/09/2008 16:50:47 #156589 №8
До: Пан Крук - #156588

Але то не зовсім те - там дають ПРОСТО постріляти, я ж хотів би пройти хоча б елементарну підготовку. Тут навіть не так проблема в тому, що молодого солдата ставлять на межу людських можливостей (в мене сили волі стільки, що жоден сержант так не заганяв би, як я сам себе можу ), а в тому, що його дійсно вчать такому, чого в цивільному житті він ніколи не дізнається - тактика ведення бою, методи виживання. У елітних підрозділах - практика жорстоких вбивств тварин (таким чином "вибивають" внутрішню моральну установку на непролиття крові), створення такої системи стосунків у підрозділі, коли людина озлоблюється до межі і понад неї... Сам цього ніяк не зможеш опанувати... Напр., знайомі, що служили у спецназі, мали з’їсти живу жабу, а при неофіційній "посвяті" відірвати кролику голову і випити кров - я ПРОСТО НЕ ЗМОЖУ сам так: оці внутрішні установки "не вбий", "не можна" - вони стократ сильніші, ніж ми собі думаємо. Це хтось заставити має... А відсутність внутрішнього бар’єра "не убий" і вміння не лякатися екстремальної ситуації - в тисячу раз важливіша ознака воїна, ніж сталеві м’язи чи точне око снайпера. Мій знайомий (військовий офіцер) каже, що якщо ми про людину знаємо, що це двометровий стодвадцятикілограмовий майсер спроту із карате, снайпер, плавець, парашутист - то ми маємо замало інформації щодо того, воїн він, чи ні. Якщо ми знаємо ТІЛЬКИ те, що ця людина без вагань уб’є і не на словах готова ризикувати своїм життям - то ми вже знаємо достатньо. Навіть якщо ця людина - хиляк-пенсіонер, вона воїн у більшій мірі, ніж амбал-боягуз. Отак от.

2) не вдасться психологічно/свідомо (в тій же темі)
Держава у нас як була тоталітарна так і залишилася. Не вірите? Спробуйте купити пістолет. Здавалося б — засіб самозасту й не більше...

Цитата

Але слід відзначити, що така держава як у нас не дозволить надійного самозахисту, бо це би підіймало гідність громадян. А відродження їх гідності — це пряма загроза державі. Та більше того — пишуть же, що навіть міліціонери бояться стріляти в злочинців, бо потім постраждають.
Наприклад. От спробуйте згадати 199[1-5] рік. Держава завзято друкує гроші. Уявіть собі, якою була би реакція громадян на таке явне пограбування, якби вони мали гідність (як особистісну так і суспільну)?

Тобто гопи — це фактично одна з держ. структур, яка "допомагає" людям "збагнути" наскільки потрібна їм держава в цілому й міліціянти — зокрема. Садять (на тимчасовий відпочинок :prapor3:), мабуть, лише тих, які не досягають необхідного співвідношення "ефективність"/таємність.

• 0

#151 FT232BM

私は人々嫌い

• Користувачі
  • 3435 повідомлень
  • Місто:Київ->НТУУ "КПІ"

Відправлено 12.11.2008 – 17:46

З кроликом здорово придумано)) Але культивувати лють -- це діє тільки на дебілів. Я вважаю що розлючена людина в бою -- втрачена людина.
  • 0

#152 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 12.11.2008 – 18:57

Цікаво сказано. Чомусь того раніше не бачила.
1. Щодо з"їсти щось живе, чи випити кров кролика, може бути й інший варіант - гидливість. Може бути не шкода тієї жаби (цю тварину мені ніколи шкода не буде), чи кролика (тут складніше), зате сам вигляд нутрощів чи крові може просто вивертати навиворіт.
2. Щодо самого терміну "жорстоке вбивство". Що вкладається в цей термін? Ти маєш відкрутити цій жабі спочатку одну лапу, потім з"їсти, потім іншу, потім вирвати внутріщні органи, а потім з"їсти все, що залишилось? Бо просто відірвати голову - це звичайне вбивство.
  • 0

#153 Bobua

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 400 повідомлень
  • Місто:Бровари

Відправлено 14.11.2008 – 13:42

Перегляд дописуОлеська (12.11.2008 18:57) писав:

Цікаво сказано. Чомусь того раніше не бачила.
1. Щодо з"їсти щось живе, чи випити кров кролика, може бути й інший варіант - гидливість. Може бути не шкода тієї жаби (цю тварину мені ніколи шкода не буде), чи кролика (тут складніше), ...
Терен писав, що спочатку дізнаються, яких тварин любите (гладити і т.д.), а потім придумують ... :rolleyes:
Здогадайтесь, що означає порахувати котят?

Повідомлення відредагував Bobua: 14.11.2008 – 13:46

• 0

#154 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 14.11.2008 – 13:56

Перегляд дописуBobua (14.11.2008 13:42) писав:

Терен писав, що спочатку дізнаються, яких тварин любите (гладити і т.д.), а потім придумують ... :rolleyes:
Здогадайтесь, що означає порахувати котят?
Та знаю, що це означає. Та й і з спецназівської підготовки дещо знаю, довелось...

Але думаю все ж, що той, хто вигадав випробовування щодо тварин, точно хвора людина.
  • 0

#155 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 14.11.2008 – 14:25

Перегляд дописуОлеська (14.11.2008 13:56) писав:

Але думаю все ж, що той, хто вигадав випробовування щодо тварин, точно хвора людина.
Панна вважає методи виховання солдатів Радянського Союзу кращими? Гиги.
  • 0

#156 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 14.11.2008 – 14:43

Перегляд дописуzav (14.11.2008 14:25) писав:

Панна вважає методи виховання солдатів Радянського Союзу кращими? Гиги.
Ви маєте на увазі бійців НКВД?.. Тут я взагалі мовчу...
  • 0

#157 =MAVKA=

Я в серці маю те, що не вмирає...

• Користувачі
  • 1153 повідомлень
  • Місто:м. Київ

Відправлено 14.11.2008 – 14:51

"Чи готові Ви вбивати?"
Одразу спала відповідь на думку - "Депутатів - так"

Повідомлення відредагував =MAVKA=: 14.11.2008 – 14:51

• 0

#158 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 14.11.2008 – 14:53

маніяки) от в мене тітка мріє створити такий штам якоїсь смертельної болячки,щоб він тільки росіян і промосковсько настроєних людей вбивав. Зла тьотка)))
  • 0

#159 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 14.11.2008 – 15:54

Перегляд дописуОлеська (14.11.2008 14:43) писав:

Ви маєте на увазі бійців НКВД?.. Тут я взагалі мовчу...
Я маю на увазі солдатів Червоної Армії, взагалі-то.
Зокрема солдатів підрозділів спеціального призначення.
  • 0

#160 Син Перуна

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 229 повідомлень
  • Місто:Рівне-Львів

Відправлено 15.11.2008 – 09:56

я думаю, що зміг би. правда, потім, можливо, жалкував би. але не факт
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1