Перейти до вмісту

Чи готові ви вбивати?

Повідомлень в темі: 323

#121 Armando

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1795 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 08.11.2008 – 20:42

Перегляд дописуDimetrius (8.11.2008 10:40) писав:

.. Добре мати привичку носити в кармані кастет... Був уже випадок правда я не вбив, але дуже хотів...
Шановні, не варто у запалі суперечки переходити на особистості або говорити про конкретні випадки.
Десь читав що в деяких суспільствах вважається що вбивця забирає на себе карму вбитого, всі його невідпрацьовані завдання у житті, і родичі вбитого навіть раділи, що хтось відпрацьовуватиме цей тягар за вбитого. ТОму в житті треба бути обережним і зберігати холодний розум, не діяти у запалі.
  • 0

#122 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 08.11.2008 – 21:00

Перегляд дописуDimetrius (6.11.2008 22:04) писав:

ВОНА - моя дівчина!!! Можна було б і доперти.
Фотґу в студію!

Перегляд дописуFT232BM (6.11.2008 22:22) писав:

Голі фотки!!! Можна і не голі...
+1!

Перегляд дописуВареник (6.11.2008 22:42) писав:

навіщо вбивати...можна просто покалічити))
Не завжди вдається обійтися полумірами.
  • 0

#123 P@ndora

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 14 повідомлень

Відправлено 08.11.2008 – 21:03

До вбивства не готова... я пацифіст... в мну рука не підніметься...
  • 0

#124 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 08.11.2008 – 22:07

Вчора поверталась від друзів вночі (біля 2-ої ночі). Не боюсь ходити одна пізно. Але, зайшовши на поганоосвітлену вулицю, я згадала про свою недавню покупку - ніж. Я дістала його, взяла в руку так, щоби зручно було б відкрити в два рухи і заспокоїлась. Так, мені найспокійніше, коли в руці ніж.
І ось мені подумалось, чи я змогла б вбити насправді і як би я це зробила, суто з практичного боку. І мені згадались кілька уроків самозахисту на козацтві, яких нас вчив атаман характерників. Тоді було страшно навіть подумати, що можна при самозахисті вбити людину. Зараз це не лякає. Не знаю, чи то я жорстока стала така, чи доросла...
  • 0

#125 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 08.11.2008 – 22:23

Перегляд дописуFT232BM (7.11.2008 17:15) писав:

Ось, наприклад, цим ти обіцяєш убивати собі подібних. І практикуєтся це давно.
Віднедавна НЕ практикується.
Ви ж і самі не давали присяги, то чого лякаєте інших?

Перегляд дописуFT232BM (7.11.2008 22:16) писав:

Є речі у нашій державі які людей роблять не зовсім рівними: бита, кастет, ніж, пістолет, АК47і т.д.
Чому у нашій? Тому що в США Кольт зробив усіх рівними. Дозволяємо зброю!!! :gryzin:

В. Суворов"Спецназ" сказав:

Спецназовец любит свою лопатку. Он больше верит в ее надежность и точность, чем в свой автомат Калашникова. Отмечена одна интересная психологическая деталь в рукопашной схватке, которая также входит в арсенал тренировки спецназа. Если солдат стреляет во врага вооруженного автоматом, то враг также стреляет в него. Но если он не стреляет во врага, а вместо этого бросает в него лопатку, противник попросту бросает свой автомат и отпрыгивает в сторону.

Повідомлення відредагував zav: 08.11.2008 – 22:23

• 0

#126 Bublik

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 597 повідомлень

Відправлено 08.11.2008 – 22:25

Перегляд дописуzav (8.11.2008 22:23) писав:

Віднедавна НЕ практикується.
Ви ж і самі не давали присяги, то чого лякаєте інших?
Здається він військовий. Тобто найнятий для можливого вбвства. :gryzin:
  • 0

#127 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 08.11.2008 – 22:31

Перегляд дописуШkідниk (7.11.2008 22:27) писав:

і шо тут доброго? скільки у США вбивств у школі?
А хто рахував скільки в нас?

Перегляд дописуFT232BM (8.11.2008 11:34) писав:

P.S. Ні в якому разі не діставайте ножа в потасовках. Будьте впевнені, що у ворога теж є ніж, а далі вже м‘ясо піде. Краще чесно програти бійку, чим залишитись без життя.
Якщо я правильно пам'ятаю приказку, то мова йде про: не діставай ніж дарма, проте якщо дістав - бий не зволікаючи.

Перегляд дописуB.U.B.L.I.K (8.11.2008 22:25) писав:

Здається він військовий. Тобто найнятий для можливого вбвства. :gryzin:

Цитата

19 років
Київ->НТУУ "КПІ"
Він прийме присягу на четвертому чи навіть п'ятому курсі /або після нього - на польових зборах/, і то в разі вступу на військову кафедру, якщо доти її не скасують, зважаючи на перевід армії на контракт.
  • 0

#128 Bublik

Генеральний писар

• Користувачі
  • 597 повідомлень

Відправлено 08.11.2008 – 22:39

Перегляд дописуzav (8.11.2008 22:31) писав:

Якщо я правильно пам'ятаю приказку, то мова йде про: не діставай ніж дарма, проте якщо дістав - бий не зволікаючи.

Він прийме присягу на четвертому чи навіть п'ятому курсі /або після нього - на польових зборах/, і то в разі вступу на військову кафедру, якщо доти її не скасують, зважаючи на перевід армії на контракт.
Зображення

А це як розуміти? Маємо потенційного вбивцю, він нам все розкаже. :gryzin:
  • 0

#129 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 08.11.2008 – 22:51

Перегляд дописуОлеська (8.11.2008 22:07) писав:

Вчора поверталась від друзів вночі (біля 2-ої ночі). Не боюсь ходити одна пізно. Але, зайшовши на поганоосвітлену вулицю, я згадала про свою недавню покупку - ніж. Я дістала його, взяла в руку так, щоби зручно було б відкрити в два рухи і заспокоїлась. Так, мені найспокійніше, коли в руці ніж.
"Чим більше боїмося - тим більший дрючок обираємо"©, гигиги.
Але щодо ножа, то варто пам'ятати: не бий в обличчя, шию, груди, живіт; краще зосередити увагу на порізах рук і ніг. Больовий шок і швидкість реякції - ось наша зброя.
  • 0

#130 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 08.11.2008 – 23:06

Перегляд дописуzav (8.11.2008 22:51) писав:

"Чим більше боїмося - тим більший дрючок обираємо"©, гигиги.
Але щодо ножа, то варто пам'ятати: не бий в обличчя, шию, груди, живіт; краще зосередити увагу на порізах рук і ніг. Больовий шок і швидкість реякції - ось наша зброя.
Можливо... Але я багато "дрючок" ніколи не беру. Мені достатньо ножа.
Щодо того, куди бити, то я таки била би в живіт.
  • 0

#131 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 08.11.2008 – 23:16

Перегляд дописуB.U.B.L.I.K (8.11.2008 22:39) писав:

А це як розуміти? Маємо потенційного вбивцю, він нам все розкаже. :gryzin:
Напевно все ж вчиться на військовий кафедрі КПІ... але коли там присягу приймають - не знаю, нажаль.
Форма сама по собі нічого не визначає.
  • 0

#132 FT232BM

私は人々嫌い

• Користувачі
  • 3435 повідомлень
  • Місто:Київ->НТУУ "КПІ"

Відправлено 09.11.2008 – 00:07

Ооо!Я мегапопулярна фігура! :gryzin: Молекулярна особистість!!!!
Значить розставимо всі крапки над "і":
В найближчий час армію не скасують а значить і військову кафедру. Т.я. на одного кадрового офіцера в СРСР було 8 офіцерів запасу зараз менше, але не менше 4. Якщо строкову службу скасують, ми будемо годувати чужу армію!
Так, я вчусь на військовій кафедрі НТУУ "КПІ" та і сам студент НТУУ "КПІ" ФЕЛ.
Насправді я не десантник чи не інший крутий хлопець. Все простіше: кафедра зв‘язку, спеціалізація по радіорелейним станціям.
Військові збори у нас на 4му курсі влітку. Присяга після військових зборів. Запрошую на присягу доречі, подивитесь як все виглядає :ggggg: Коли отримаю звання офіцера запаса на даний час не знаю.
Форма нічого не означає, але в багатьох людей повагу викликає.
Взагалі-то вона+військовий колектив змінює трішки світогляд. Наприклад я раніше думав, що наша армія відстале гівно, в деякій мірі воно так і є, думав шо я б туди нізащо не пішов типу уб‘ють мене чи ще шось. Тепер я все одно усвідомлюю, що армія гівно, але якщо треба буде воювати, то тікати не буду. Не всі військові реальні дибіли. Починаючи з підполковника, іноді майора трапляєтся дуже багато добрих і прикольних людей з ними не гріх разом в траншеї посидіти.
Щодо знищення собі подібних, так ми ще цього не вчимо. В нас більше схемотехніки, спеціальної та загальної тактик та стройова 3 рази в день. АК, ПМ та ін. почнется в наступному році.

Повідомлення відредагував FT232BM: 09.11.2008 – 00:29

• 0

#133 d^.^b

убухана скотина

• Користувачі
  • 1206 повідомлень
  • Місто:ілюзії

Відправлено 09.11.2008 – 09:26

Перегляд дописуОлеська (8.11.2008 22:07) писав:

І ось мені подумалось, чи я змогла б вбити насправді і як би я це зробила, суто з практичного боку. І мені згадались кілька уроків самозахисту на козацтві, яких нас вчив атаман характерників. Тоді було страшно навіть подумати, що можна при самозахисті вбити людину. Зараз це не лякає. Не знаю, чи то я жорстока стала така, чи доросла...
за носіння холодної зброї два роки на рівному місці
навіть розбиратись не будуть
:ggggg:

Перегляд дописуДарця_Борхес (8.11.2008 19:52) писав:

Цю ж саму фразу переадресовую тобі. Теж мені, Саша Бєлий. :gryzin:
судячи по авці хочу зазначити шо не бєлий а розавий)
  • 0

#134 FT232BM

私は人々嫌い

• Користувачі
  • 3435 повідомлень
  • Місто:Київ->НТУУ "КПІ"

Відправлено 09.11.2008 – 09:48

Перегляд дописуAdios (9.11.2008 09:26) писав:

:gryzin:
Яка ж то зброя? Олеська просто йшла собі додому. І тут в неї майнула думка: "Блін, я ж ковбасу від друзів прихопила і їсти щось хочется!". Дістає вона ніж і шукає місце на темній вулиці де б сісти(щоб ніхто не бачив), щоб зручніше було відрізати шматочок та з‘їсти. От і все, а міліціонер то думав..
  • 0

#135 Idearter

Генеральний писар

• Користувачі
  • 673 повідомлень

Відправлено 09.11.2008 – 12:23

Перегляд дописуzav (8.11.2008 22:31) писав:

та ніхто, але в нес такі вбивства є, та кількість їхня менша,і не думаю що вони від вогнепальної зброї якої стосувався той допис.
  • 0

#136 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 09.11.2008 – 14:01

Перегляд дописуAdios (9.11.2008 09:26) писав:

Будуть, ще й як! Тому що холодна зброя відсутня у вільному продажу - неможливо в країні купити ніж і мати з цього клопіт, ібо все, що продається - холодною зброєю не є. Проблеми матимуть місце виключно при застосуванні ножа, але їхню наявність передбачає не ніж, а саме шлях його використання - можна і цеглиною так скористатися, що посодют не на одне десятеліття.

Перегляд дописуШkідниk (9.11.2008 12:23) писав:

та ніхто, але в нес такі вбивства є, та кількість їхня менша,і не думаю що вони від вогнепальної зброї якої стосувався той допис.
Ви визначтеся: якщо не рахували кількість вбивств у нас, то звідки відомо, що вона менша, ніж у них? Тільки з огляду на меншу вп'ятеро кількість населення? Так я ж можу й у відсотках запитати...

Повідомлення відредагував zav: 09.11.2008 – 14:08

• 0

#137 Bublik

Генеральний писар

• Користувачі
  • 597 повідомлень

Відправлено 09.11.2008 – 14:03

Перегляд дописуzav (9.11.2008 13:59) писав:

Будуть, ще й як! Тому що холодна зброя відсутня у вільному продажу - неможливо в країні купити ніж і мати з цього клопіт, ібо все, що продається - холодною зброєю не є. Проблеми матимуть місце виключно при застосуванні ножа, але їхню наявність передбачає не ніж, а саме шлях його використання - можна і цеглиною так скористатися, що посодют не на одне десятеліття.
Взагалі то вбивчу спроможність ножа визначають по довжині леза, якщо довше від ширини долоні, то це вже рахується холодною зброєю. Звичайно, якщо з собою носитимеш на вулиці. Правоохоронні органи за такий ніж можуть затримати.
Ще у багатьох країнах , собак небезпечних порід також прирівнюють до зброї, навіть є заборонені види цих тварин. Адже пітбуль може вцепитись у шию людини та вбити.
Багато людей заводять таких собак для можливого захисту у цей криміногенний час, вони потенційно готові покалічити і вбити людину.

Отже, люба людина, яка має небезпечного собаку - готова вбивати. :gryzin:
Жінки , які часто готують на кухні, мають неябиякі навички використання ножів, жінки- готові вбивати. Це точно.

Повідомлення відредагував B.U.B.L.I.K: 09.11.2008 – 14:13

• 0

#138 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 09.11.2008 – 14:27

Перегляд дописуB.U.B.L.I.K (9.11.2008 14:03) писав:

Взагалі то вбивчу спроможність ножа визначають по довжині леза, якщо довше від ширини долоні, то це вже рахується холодною зброєю. Звичайно, якщо з собою носитимеш на вулиці. Правоохоронні органи за такий ніж можуть затримати.
"3 ознаки холодної зброї - лезо довше за 145 мм (15 см округлено), товщина леза більша за 4 мм, наявність гарди. + ....А ещё наличие дола кровостока, упора для кисти и ещё целой кучи внешних характеристик."©
http://www.bratstvo....vo-file-29.html
Кили в мене раз двоє молодих міліціянтів віддлку КПІ намагалися вилучити розкладний Байкер-2 з довжиною леза 8 см, то найбільшим їх досягненням було довести мене до відділка, де їхній начальник подивився на мене милостивими поглядом і відпустив нах. Більше того, питання про Байкер-1, в якого довжина леза сягає 13 см, лагідну посмішку з його обличчя не прибрало аж ніяк.

Перегляд дописуB.U.B.L.I.K (9.11.2008 14:03) писав:

Жінки , які часто готують на кухні, мають неябиякі навички використання ножів, жінки- готові вбивати. Це точно.
Навички в жінок не дуже-то, до речі... ріжуться при готуванні занадто часто.

Повідомлення відредагував zav: 09.11.2008 – 14:30

• 0

#139 ...

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 188 повідомлень

Відправлено 09.11.2008 – 14:49

Думаю, що не зміг би. Я і битись не люблю, доводилось лише лічені рази за все життя.
  • 0

#140 Bublik

Генеральний писар

• Користувачі
  • 597 повідомлень

Відправлено 09.11.2008 – 19:00

Жорстокі вбивці. Теорія. :gryzin:

Психіка людини, щоденно , за період існування індивідуума зазнає неймовірну кількість стресових ситуацій.

До таких можна віднести:
Щоденне переривання сну нещадним будильником для можливості вчасно потрапити на депресивну роботу. Долаючи нервово
напружений шлях у екстремально набитій маршрутці з матюкливим шофером Ви попадаєте на своє робоче місце. Шеф
шокований податковою та глобальним потеплінням, намагається поділитись частиною своєї депресії з Вашою і без того
тяжкою участю людини, якій в маршрутці придавили важливу частину вимученого організму.Це щоденні навантаження на психіку.

Ще існують випадки екстремальних стресів, які трапляються не так часто:
Зрада коханої людини, розорився банк, де Ви тримали усі свої кровні збереження за останні 10 років, Янукович переміг
на виборах Президента і т.п.

Усі ці шокові ситуації гартують нашу психіку, роблять її більш витривалою перед негараздами буття.

Але існує стресовий випадок, який визначається , як один з найбільш радикальних для порушення психічної рівноваги- ВБИВСТВО!
Це може бути вбивство з метою самозахисту, може відбутись в пориві ненависті до людини. Для того , щоб сказати :" Я готовий вбити! ",
людина повинна добре усвідомлювати наслідки своїх дій.

По-перше: Ви забираєте життя в іншої людини, що різко може похитнути основи моралі, на якій грунтується Ваша хитка душевна
рівновага.
По-друге: Ви зіштовхнетесь з реальною живою істотою, якій треба якимось чином пошкодити життєво важливі органи , щоб травми
були несумісними з життям цієї людини. Реально Ви будете вимушені,наприклад, ножем вколоти плоть людини, розрізаючи шкіру і
м'ясо , щоб в кінцевому результаті досягти життєво важливого органу (найвразливіший-серце). Звичайно, одного удару може не
вистачити, треба повторити "процедуру". Це призводить до сильного крововиливу , тобто Ви маєте справу з кров'ю та плоттю
(м'ясом). Наскільки Ви готові до такого брутального стресу?

Напрошується один висновок: До вбивства може бути готова тільки людина , яка загартована видом крові і порізаної плоті.

І виявляється, що найбільш готовими до жорстоких, кровавих дій над тілом, шматками плоті є жінки.
Жінка невипадково обрала собі місце на кухні, у цій "кривавій лабораторії" знущань над трупами невинних живих істот.
Кухня також служить , як склад зброї: різноманітні ножі, пательні, різні духовки, якісь рушники
та ще якісь незрозумілі засоби обробки плоті. Жінка доводить до мистецтва приготування відбивних- вона нещадно б'є
молотком м'ясо нещодавно живої істоти, потім вимочує м'ясо в ембріонах (яйцях) наших братів менших. І така практика
відбувається майже щоденно...Думаєте чому вони не допускають мужиків на кухню? Хто його знає що вони там ще
витворяють у своєму закапелку інквизиції?

Отже, якщо задуматись: "Хто є найбільш готовим до вбивств?" Можна сміло віддавати перевагу жінкам- вони найбільш
жорстокі вбивці!!!

Повідомлення відредагував B.U.B.L.I.K: 09.11.2008 – 19:01

• 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних