Перейти до вмісту

Близькосхідний конфлікт

Повідомлень в темі: 63

Опитування: Ваше відношення до цього конфлікту? (37 користувачів проголосувало)

Кого із сторон конфлікту Ви підтримуєте?

1. Я за єдиний Ізраїль (без Палестини) (3 голосів [8.11%])

Процент голосів: 8.11%

2. Я за єдину Палестину (без Ізраїля) (6 голосів [16.22%])

Процент голосів: 16.22%

3. Я за мирне існування Палестини і Ізраїля (16 голосів [43.24%])

Процент голосів: 43.24%

4. Я проти існування цих обох країн (3 голосів [8.11%])

5. Я нейтральний по відношенню до цього (3 голосів [8.11%])

6. Байдуще (4 голосів [10.81%])

Процент голосів: 10.81%

7. Ще не визначився (2 голосів [5.41%])

Процент голосів: 5.41%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#21 Marcos

....

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3363 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 14.01.2009 – 16:55

Перегляд дописуmim (14.01.2009 18:47) писав:

а араби свої бомби не по цивільних кварталах запускають?
і багато від тих ракет загинуло ?
  • 0

#22 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 14.01.2009 – 17:35

Вчора до тата приходив один дядько,будівельник. Він сам українець,але до цього довгий час жив в Їзраїлі. Мама тільки шо його слова переказала: " В Їзрайлі війна- то "неотъемлимое условие процветающего бизнеса". Вони там розбомблять все, а потім заново відстроюють. А це ж зайнятість роботою громадян, це гроші для будівельних компаній і т.д. Якшо війни не буде- в них же все стане. Не буде чим зайнятись" :happy1: :ggggg: :beer:
  • 0

#23 D1m{@}

Писар

• На перевірці
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 429 повідомлень

Відправлено 14.01.2009 – 17:43

Перегляд дописуБілий Дракон (14.01.2009 15:54) писав:

Ізраільтяни зараз творять що схочуть і ніхто у світі не може нічого зробити. А ще кілька десятиліть тому у них не було країни, мови й иншого.

В них можна дещо навчитися. Вони не мали власну країну 2 з половиною тисячі років і здобули незалежність. І зараз її відстовують і показують недругам їхнє місце. А Україна фактично втратила до себе довіру своїх власних громодян. Як кажуть чужого навчайтесь і свого не цурайтесь.
А інші країни не можуть Ізраїлю щось зробити бо вони ядерна країна! і профісійні патріотичні військові.

Повідомлення відредагував D1m{@}: 14.01.2009 – 17:44

• 0

#24 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 14.01.2009 – 17:51

Перегляд дописуD1m{@} (14.01.2009 17:43) писав:

і здобули незалежність.
"Громко сказано"- здобули.... Скоріше отримали в дар.
  • 0

#25 mim

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 680 повідомлень

Відправлено 14.01.2009 – 19:43

Перегляд дописуMarcos (14.01.2009 16:55) писав:

але ж загинуло... і жодна зі сторін з цим не змириться, життя у них таке

Перегляд дописуБілий Дракон (14.01.2009 19:11) писав:

Українці отримали свободу в подарунок, тому не цінять її. Ми маємо її втратити і вобороти або загинути.
смішне звірятко
  • 0

#26 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень
  • Місто:Палацу

Відправлено 14.01.2009 – 21:16

Перегляд дописуmim (14.01.2009 19:43) писав:

але ж загинуло... і жодна зі сторін з цим не змириться, життя у них таке

смішне звірятко
Так і станеться скоро. Може по частинах, а може і відразу, може перетвориться в колонію, але Україна втратить свою незалежність.

Перегляд дописуmim (14.01.2009 16:47) писав:

а араби свої бомби не по цивільних кварталах запускають?

мова у них завжди була... і мрія створити свою країну теж... Втім, в українців країна з’явилась, ще й пари десятиліть не минуло

Письмову мову вони відновлювали з стародавніх рукописів. Маю підозри і щодо розмовної мови.
  • 0

#27 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень

Відправлено 15.01.2009 – 09:49

офф-топ видалено
  • 0

#28 Він полюбив ніч...

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 232 повідомлень
  • Місто:Галичина

Відправлено 15.01.2009 – 10:34

Ці два народи не завжди воювали. Війну їм навязала Англія на початку 20 ст. . І тепер там йде стабільне винищення цими народами одне одного. Якшо так подивитися за шо вони воюють? Ну що змінить кусочок Gaza City для Ізралію? Нічого не змінить !! Зате підірве економіку палестини. Це все сплановані події Англією. Бо як досі країни Женевського договору не виступили війною проти Ізраїлю!?
  • 0

#29 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень

Відправлено 15.01.2009 – 10:40

Перегляд дописуSETone (15.01.2009 12:34) писав:

Ці два народи не завжди воювали. Війну їм навязала Англія на початку 20 ст. . І тепер там йде стабільне винищення цими народами одне одного. Якшо так подивитися за шо вони воюють? Ну що змінить кусочок Gaza City для Ізралію? Нічого не змінить !! Зате підірве економіку палестини. Це все сплановані події Англією.
який зиск Англії в цій війні ?
  • 0

#30 dkigor

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 36 повідомлень

Відправлено 15.01.2009 – 13:20

Англія, не Англія, але Америка пальці там точно вмочила.
  • 0

#31 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 15.01.2009 – 21:55

Перегляд дописуMarcos (14.01.2009 16:55) писав:

ну дик тероризм(
  • 0

#32 Він полюбив ніч...

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 232 повідомлень
  • Місто:Галичина

Відправлено 16.01.2009 – 10:39

Англії і Америці великий зиск !!! Доречі Ізраїль воює на американській техніці і підриває економіку Палестини, а економіка Палестини фінансується частково Америкою, Англією та іншими країнами. Америка і Англія активно вели війну в Іраку хоч і не знайшли там ніякої зброї масового знищення і ніхто їм нічого не зробив. Так само Ізраїлю ніхто нічого не зробить. Потім Америка заступиться за Палестину, введе туди свої війська і встановить там свій режим. Це моя думка. А Англія просто допоже Америці як завжди. А в Європі їм зможуть сказати ні тільки Франція, Німеччина і Росія.
  • 0

#33 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень

Відправлено 16.01.2009 – 10:58

Перегляд дописуSETone (16.01.2009 12:39) писав:

Англії і Америці великий зиск !!! Доречі Ізраїль воює на американській техніці і підриває економіку Палестини, а економіка Палестини фінансується частково Америкою, Англією та іншими країнами. Америка і Англія активно вели війну в Іраку хоч і не знайшли там ніякої зброї масового знищення і ніхто їм нічого не зробив. Так само Ізраїлю ніхто нічого не зробить. Потім Америка заступиться за Палестину, введе туди свої війська і встановить там свій режим. Це моя думка. А Англія просто допоже Америці як завжди. А в Європі їм зможуть сказати ні тільки Франція, Німеччина і Росія.
Єгипет та Ізраїль союзники США на Близькому Заході і їм виділяються значні кошти кожного року. Якщо Ізраїль союзник США, то як США може заступитися за Палестину, фактично протиставивши себе Ізраїлю ?

Все ж таки аргументів чому це вигідно Англії я не побачив. Очевидно крім того що зиск великий ви більше нічого сказати не можете
  • 0

#34 Еней

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 366 повідомлень
  • Місто:Рогатин

Відправлено 16.01.2009 – 14:10

Перегляд дописуMarcos (16.01.2009 10:58) писав:

Єгипет та Ізраїль союзники США на Близькому Заході і їм виділяються значні кошти кожного року. Якщо Ізраїль союзник США, то як США може заступитися за Палестину, фактично протиставивши себе Ізраїлю ?

Все ж таки аргументів чому це вигідно Англії я не побачив. Очевидно крім того що зиск великий ви більше нічого сказати не можете

Як ви думаєте чи вигідно Америці підтримувати війну на Близькому Сході? Я думаю, що так, адже саме американські спецслужби найбільший експортер зброї у світі. І вони продають зброю будь-кому. Швидше ось цей ввід американських військ на територію Палестини, так ба мовити для захисту, буде лише демонстративним, справжні ж цілі зовсім інші.Тому економіка США виграє на цих війнах. До того ж (як було і з Іраком), гасла "воюймо проти тероризму" згуртовують американську націю, яка і так хистка. Тепер щодо Англії. По-перше, вона так би мовити винна США, яка надала їм велику фінансову підтримку після 2 Світової війни, по-друге, англійський держапарат сподівається на підтримку США в ООН, по-друге погані стосунки з даною країною дуже погано відіб'ються на економіці країни.
  • 0

#35 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень

Відправлено 16.01.2009 – 14:29

Перегляд дописуDraWeR (16.01.2009 15:10) писав:

Тепер щодо Англії. По-перше, вона так би мовити винна США, яка надала їм велику фінансову підтримку після 2 Світової війни, по-друге, англійський держапарат сподівається на підтримку США в ООН, по-друге погані стосунки з даною країною дуже погано відіб'ються на економіці країни.[/font]
Ви ще загадайте англійський колоністів які створювали колонії в Північній Америці.
Це причини того що Англія може підтримувати США ВЗАГАЛІ в зовнішній політиці, а ось про зиск Англії в цьому конфлікті ви так нічого не написали.

Цитата

Як ви думаєте чи вигідно Америці підтримувати війну на Близькому Сході? Я думаю, що так, адже саме американські спецслужби найбільший експортер зброї у світі. І вони продають зброю будь-кому. Швидше ось цей ввід американських військ на територію Палестини, так ба мовити для захисту, буде лише демонстративним, справжні ж цілі зовсім інші.Тому економіка США виграє на цих війнах
Особливо якщо врахувати той факт що США підписало договір про надання військової допомоги Ізраїлю розміром 30 млрд.$ на десять років. То покажіть мені де тут економінча вигода ? США за свої гроші купує Ізраїлю зброю, це мабуть надзвичайно вигідно)))Тут цілі виключно геополітичні,але аж ніяк не економічні.
  • 0

#36 Еней

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 366 повідомлень

Відправлено 16.01.2009 – 14:41

Перегляд дописуMarcos (16.01.2009 14:29) писав:

Ви ще загадайте англійський колоністів які створювали колонії в Північній Америці.
Це причини того що Англія може підтримувати США ВЗАГАЛІ в зовнішній політиці, а ось про зиск Англії в цьому конфлікті ви так нічого не написали.

Особливо якщо врахувати той факт що США підписало договір про надання військової допомоги Ізраїлю розміром 30 млрд.$ на десять років. То покажіть мені де тут економінча вигода ? США за свої гроші купує Ізраїлю зброю, це мабуть надзвичайно вигідно)))Тут цілі виключно геополітичні,але аж ніяк не економічні.

Тут не стільки зиск, скільки невигідність не підтримувати США.
Там крутяться не млрд.$, там більше до того ж за 1 рік. Тіньовий ринок набагато ширший. До того ж ,постачаючи зброю Ізраїлю, США має змогу постчати зброю Палестині на підтримання конфлікту. Якби США не мала зиску з цієї війни, повірти, вони б її зупинили.

Повідомлення відредагував DraWeR: 16.01.2009 – 14:42

• 0

#37 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень

Відправлено 16.01.2009 – 14:59

Перегляд дописуDraWeR (16.01.2009 16:41) писав:

Тут не стільки зиск, скільки невигідність не підтримувати США.
Там крутяться не млрд.$, там більше до того ж за 1 рік. Тіньовий ринок набагато ширший. .
цифри в студію.

Цитата

До того ж ,постачаючи зброю Ізраїлю, США має змогу постчати зброю Палестині на підтримання конфлікту. Якби США не мала зиску з цієї війни, повірти, вони б її зупинили.
Ну припустимо що США постачає зброю в Палестину. Звідки Палестина має гроші ? Гроші дають арабські країни, але я сумніваюсь що американську зброю купують саме за арабські кошти, або ж сама США туди постачає, знову ж такі де економічний зиск?
  • 0

#38 Еней

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 366 повідомлень

Відправлено 16.01.2009 – 15:09

Перегляд дописуMarcos (16.01.2009 14:59) писав:

цифри в студію.

Ну припустимо що США постачає зброю в Палестину. Звідки Палестина має гроші ? Гроші дають арабські країни, але я сумніваюсь що американську зброю купують саме за арабські кошти, або ж сама США туди постачає, знову ж такі де економічний зиск?

Якби я знав, то був би володарем світу. Невже ви думаєте, що рядовому українцю дадуть таку інформацію, все під грифом "секретно", але такий ринок точно існує, я впевнений.

На зброю гроші завжди знайдуться. Крім того економічний зиск криється не лише в цьому: поки двоє зайняті війною третій (а в нашому випадку США) завжди скористається з цього.

• 0

#39 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень

Відправлено 16.01.2009 – 15:25

Перегляд дописуDraWeR (16.01.2009 16:09) писав:

На зброю гроші завжди знайдуться. Крім того економічний зиск криється не лише в цьому: поки двоє зайняті війною третій (а в нашому випадку США) завжди скористається з цього.
Чим США в Ізраїльському-Палестинському конфлікті можете скористатися в економічному плані ?

Перегляд дописуDraWeR (16.01.2009 16:09) писав:

[font="Comic Sans MS"]
Якби я знав, то був би володарем світу. Невже ви думаєте, що рядовому українцю дадуть таку інформацію, все під грифом "секретно", але такий ринок точно існує, я впевнений.
Ну так якщо ви не знаєте цифф, то як ви можете стверджувати що чорний ринок величезний ?
  • 0

#40 Еней

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 366 повідомлень

Відправлено 16.01.2009 – 15:33

Перегляд дописуMarcos (16.01.2009 15:25) писав:

Чим США в Ізраїльському-Палестинському конфлікті можете скористатися в економічному плані ?

Ну так якщо ви не знаєте цифф, то як ви можете стверджувати що чорний ринок величезний ?

А чому ви думаєте, що ні? Подивіться на цей конфлікт з іншого боку, використаю для цього вашу інформацію. Навіщо США надає Ізраїлю військову допомогу, якщо вона з цього немає ніякого зиску? Думаю, моральні принципи тут ні до чого.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних