Перейти до вмісту

Поцілунки у громадських місцях

Повідомлень в темі: 112

#61 Flufster

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 21 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 17.01.2009 – 22:14

розуміти то треба, проблема в тому чи правильно вони зрозуміють :) :kozak:
  • 0

#62 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2624 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Київ

Відправлено 17.01.2009 – 22:43

Коли люди споглядають якийсь процес, що виконується іншими людьми, то мимоволі відчувають себе учасниками в тій чи іншій ролі. Так влаштована психіка людини. Вчені проводили експерименти і задокументували, що навіть скорочуються ті ж групи м*язів, що й у людей, яких споглядають))
Тому, якщо вам неприємно дивитися на тих, хто цілується, це може означати, що жоден із учасників вас не приваблює, тому і роль не подобається))

Загалом поцілунки і кохання - це прекрасно. Було б добре, якби людина зрештою могла без обмежень задовільняти ці чарівні потреби.
Поки що місця в Україні вистачає. От китайцям не позаздриш))
  • 0

#63 Kris

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 27 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 19.01.2009 – 22:25

Є просто "особливо" закохані пари, які наче й кілька хвилин не можуть витримати без поцілунків. Нещодавно їхала в трамваї. Вечір, людей битком і тут підіймаю голову(я маленього зросту), а там щось чмакає...Я таак перелякалась...Ну, а на лавочці, це святе! Але є все таки один мінус у поцілунках в публічних місцях. Коли ти самотній і одразу після пар преш в гуртожиток,так прикро дивитись на парочки, що цілуються.... -_-
  • 0

#64 Woman

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 543 повідомлень
  • Місто:м. Львів

Відправлено 22.01.2009 – 11:05

Перегляд дописуNana (9.01.2009 21:58) писав:

А як думаєте ви? Чи повинні закохані показувати свої почуття у громадських місцях, цілуватися і обійматися прилюдно, не соромлячись? Чи потрібно знати якусь міру і поважати оточуючих? І хто такі заздрісники у цьому випадку.

Я думаю, що дійсно всьому повинна бути міра. Але, коли ти закохана і біля тебе стоїть мужчина закоханий в тебе дуже важко втриматися, щоб не обнятися і не поцілуватися. Але це можуть бути миттєві обійми з шепотом на вушко, або легкий поцілуночок в губки. І все! Мені також не дуже подобаються пари, які стоять за зупинках громадського транспорту і банально "лижуться", при цьому дівчина висить на хлопцеві, а він в цей час тримає руки в кишенях. Це навіть не приємно молоді, не кажучи вже про старше покоління. Якщо вже так важко втриматися - знайдіть менш людяніше місце. Влітку це може бути парк, або інше скупчення зелених насаджень.
Хочу замітити, що буран, який пронісся над Львовом влітку створив величезну кількість зломаних дерев, які навіть в самій чащі парку можуть слугувати лавочками.
Цілуйтесь! Обіймайтесь! Але знайте міру (на людях)!

Повідомлення відредагував Малюсінька квіточка: 22.01.2009 – 11:07

• 0

#65 Margo

в тихому очереті чорти плавають брасом

• Користувачі
  • 842 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 26.01.2009 – 14:56

Оффтоп стерто
  • 0

#66 Темний ангел

Генеральний писар

• Користувачі
  • 569 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 06.02.2009 – 10:18

Можете назвати мене консервативним (зрештою, я таким і є :) ), але я вважаю, що цілуватися у громадських місцях, де є велике скупчення людей, не завжди припустимо. Одна справа, коли пара цілується на прощання, чи коли хлопець з дівчиною їдуть в потязі і, очевидно, не будуть довший час бачитися, а інша, коли стають посеред тротуару і "лижуться" (так, "лижуться", а не цілуються) по 5 хвилин. Був свідком, коли люди, яким вже було під 40 "лизалися" в переповненій маршрутці, причому, вони обоє, очевидно, були подружжям - мали обручки, чи, навіть, якщо це були коханці - нічого би їм не сталося, якщо б почекали до наступної зупинки чи до місця свого призначення. Я проти - це не вияв почуттів, а гра на публіку, мовляв, дивіться, які ми розкуті і розкомплексовані. Все залежить від ситуації. Потерпіти можна.
  • 0

#67 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень
  • Місто:Вінниця

Відправлено 06.02.2009 – 13:09

Бгг, ото 14 лютого бідні ви всі, хто не любите поцілунки в громадських місцях..а то досить часто влаштовуються такі-собі флеш-моби поцілункові на головних площах міста, коли десятки пар одночасно цілуються.
  • 0

#68 Темний ангел

Генеральний писар

• Користувачі
  • 569 повідомлень

Відправлено 06.02.2009 – 13:35

Перегляд дописуКиря (6.02.2009 13:09) писав:

Бгг, ото 14 лютого бідні ви всі, хто не любите поцілунки в громадських місцях..а то досить часто влаштовуються такі-собі флеш-моби поцілункові на головних площах міста, коли десятки пар одночасно цілуються.
Флеш - моб - організована акція, люди туди заради того приходять - це не спонтанні поцілунки на вулицях чи в маршрутках.
  • 0

#69 carry

Генеральний писар

• Користувачі
  • 570 повідомлень
  • Місто:Тернопіль

Відправлено 06.02.2009 – 14:01

Перегляд дописуТемний ангел (6.02.2009 13:35) писав:

Флеш - моб - організована акція, люди туди заради того приходять - це не спонтанні поцілунки на вулицях чи в маршрутках.

цілком згідна...

чогось з часом, коли трошки дорослішаєш.....стаєш противником прилюдних поцілунків...

Поцілунок-це інтимно...і має так залишатись .......
  • 0

#70 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень
  • Місто:Вінниця

Відправлено 06.02.2009 – 16:23

Гг, а якщо влаштувати флеш-моб заняття сексом в громадському місці це теж буде нормально "бо це флеш-моб а не не спонтанно"?
  • 0

#71 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ, Castelló, Ibiza, Hildesheim

Відправлено 06.02.2009 – 17:26

Перегляд дописуКиря (6.02.2009 15:23) писав:

Гг, а якщо влаштувати флеш-моб заняття сексом в громадському місці це теж буде нормально "бо це флеш-моб а не не спонтанно"?
а що,ідея.ви б приєднались?

Поцілунки на людях це ж не злочин.Ну цілуються собі ну і нехай.Не дивись.
хоча 14 лютого це буде якраз показуха.Хіба ти кохаєш свого єдиного чи єдину в цей день сильніше? Думаю,ні.Він тобі подобається сильніше саме в цей день? Авжеж ні. Це просто як плакат-дивіться,ми такі модні,цілуємось на вулиці в день закоханих бо ми закохані.
  • 0

#72 Темний ангел

Генеральний писар

• Користувачі
  • 569 повідомлень

Відправлено 09.02.2009 – 09:51

Перегляд дописуКиря (6.02.2009 16:23) писав:

Нормально, якщо обгородити учасників цього флеш - мобу високим парканом, щоб це могли бачти лише організатори, а всіх бажаючих, кому вже є 21, запускали би подивитися за кілька гривень, так і ті, що не хоче це бачити не бачили б і гроші на очищення парків від сміття назбирали б :)
  • 0

#73 Бамблбі

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 415 повідомлень
  • Місто:ЛЬВІВ

Відправлено 15.09.2009 – 18:24

я не бачу в цьому нічого поганого.... так, якщо людина самотня, то їх трохи якось не по собі... але якщо людина самотня, то це, по суті, її проблеми, а не оточуючих... таку саму паралель можна перевести на пішохода, який дивиться на водія, що щойно вийшов зі свого нового авто...А якшо закохана людина на це дивиться, то... як на мене, то вона тут же згадає про свою другу половинку і їй стане тепло на душі!!! ну...чесно кажучи в переповненій маршрутці чи в такому ж трамваї це виглядає трохи недоречно, так само як і на вулиці посеред потоку людей.... а десь збоку на вуличці, в парку, в затишному кафе, на лавочці...
  • 0

#74 Torry

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 153 повідомлень
  • Місто:Димер

Відправлено 17.09.2009 – 19:34

Перегляд дописуКава з козявками... (10.01.2009 01:36) писав:

та фігня)
а от коли тупо поруч!!))

Співчуваю)

Перегляд дописуANдрій (15.09.2009 19:24) писав:

я не бачу в цьому нічого поганого.... так, якщо людина самотня, то їх трохи якось не по собі... але якщо людина самотня, то це, по суті, її проблеми, а не оточуючих... таку саму паралель можна перевести на пішохода, який дивиться на водія, що щойно вийшов зі свого нового авто...А якшо закохана людина на це дивиться, то... як на мене, то вона тут же згадає про свою другу половинку і їй стане тепло на душі!!! ну...чесно кажучи в переповненій маршрутці чи в такому ж трамваї це виглядає трохи недоречно, так само як і на вулиці посеред потоку людей.... а десь збоку на вуличці, в парку, в затишному кафе, на лавочці...

Так то воно так,але міру треба знати!!!!! Потрібно щоб була якась мораль!!! Мені іноді неприємно дивитись,як деякі пари дуже відверто цілуються! При тому,що в мене є 2 половинка,яку я кохаю!

Перегляд дописуDema V (11.01.2009 00:21) писав:

Краще б не курили де попало, сміття не кидали, а від поцілунків великої шкоди не бачу. Ну хіба якщо надто пристрасний поцілунок, то бабця якась вже не зможе очей відвести, тиск підніметься і почнеться паніка. Чому обов'язково дивитися не те як хтось цілується ?

+1
  • 0

#75 ФіStaШkА

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 8 повідомлень
  • Місто:Олександрія

Відправлено 21.09.2009 – 17:51

одразу ж згадалася одна історія...якось я та мій колишній хлопець...прогулювали уроки..ну і сіли ми на лавочці в парку...
ну я як завжди не можусь стриматись))(соромно)цілуюся...з такою притягою...мм..це важко..пояснити...
ну короч тут іде якийсь дідуган і починає на нас валати типу:"що?серед білого дня?як це так?і не соромно?для цього є вечір!"потім ми з ним рознайомилися..він виявився нормальною людиною...дотогож він спонсує нашу школу....і нас не один раз бачив у школі ))і наприкінці коли вже йшов від нас ,то сказав щоб мій хлопець беріг мене й цілував кожної миті..й тримав так..щоб ніколи не відпустив))

я думаю....що кожна людина була на такому місці.....може в неї якісь заздрощі..чи негативні спогади тому вана злиться й кричить))
а щодо сексу на людях..то я сприймаю це негативно...це взагалі жахливо!
  • 0

#76 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 21.09.2009 – 19:08

офтоп видалила
  • 0

#77 Teo

бовдур, булька, кулька, круть!

• Користувачі
  • 2841 повідомлень

Відправлено 21.09.2009 – 19:09

поцілунки в громадських місцях породжують ерекцію у дорослих дядь, а це породжує насилля невинних жінок, а це породжує массові суіциди на нервовій почві.
нізя..

Повідомлення відредагував Teo: 21.09.2009 – 19:09

• 0

#78 Лілу

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 229 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 21.09.2009 – 19:36

Поцілунки в громадських місцях - визнаю, але тільки не дуже слюняві і такі що пара чуть не роздягає один одного. Тим більше коли відчуваєш що на тебе витріщаються.
  • 0

#79 kavalera

Старійшина

• Користувачі
  • 1258 повідомлень

Відправлено 21.09.2009 – 20:09

Перегляд дописуЛілу (21.09.2009 20:36) писав:

Поцілунки в громадських місцях - визнаю, але тільки не дуже слюняві і такі що пара чуть не роздягає один одного. Тим більше коли відчуваєш що на тебе витріщаються.
вам можна, а їм ніззя?
  • 0

#80 веснянка

Старійшина

• Користувачі
  • 1492 повідомлень

Відправлено 22.09.2009 – 00:04

Перегляд дописуЛілу (21.09.2009 20:36) писав:

поцілунки в громадських місцях мають можуть бути такі ж як і не в громадських.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних